mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 19:23 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
A może Steelseries Siberia V2 ? Całkiem niezłe recenzje maja .


Pewnie warte swojej ceny, tylko czy chcesz za ~400 kupowac.

Na te creative arena tez mozesz spojrzec, jesli nie zalezy ci na jakosci dzwieku (i nizszej cenie). Ale creative ma inne, tansze, a zblizone jakosciowo sluchawki.
Senheissery 555 maja naprawde niezly stosunek cena/jakosc. Na allegro widzialem jeszcze pare zlotych taniej niedawno.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 19:35 
Cytuj  
Arenki maja fajny motyw, ze na kazdym kompie bedziesz mial ta sama jakosc dzwieku. Ja je kupilem, ze wzgledu na kino, po prostu sa caly czas podlaczone pod usb a zmieniam w win7 tylko w panelu sterowania czy dzwiek ma isc po arenach czy przez spdif i na tym mi bardzo zalezalo.

A co do dzwieku. No jest bardzo dobrze, sluchawki maja silencer, czyli nie slyszysz nic dookola Ciebie. Bass jak walnie to potrafia drgac na uszach bez przesteru. Opcje dzwiekowe rozne rozniste, pozycjonowanie bardzo dobre wykonanie maja bardzo solidne, chociaz szkoda ze nie ma czarnej wersji.

Za 250 zyli oplaca sie, graja naprawde swietnie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 19:13 
Cytuj  
Co teraz najlepiej brać ze słuchawek przeznaczonych do:
grania- dobre pozycjonowanie, bass i wszystkie efekty wybuchów i wystrzałów; lub jakiś motyw muzyczny z gry dobrze brzmiał ;p

Czasem można posłuchać muzyki itp

Cena około 200zl a górna granica to 300 (310 tez moze byc ;p)

Ja Znalalzem takie modele:

http://allegro.pl/item1047708381_slucha ... ss_gw.html

http://allegro.pl/item1036360224_steels ... l_hit.html


http://allegro.pl/item1047245280_slucha ... s_24h.html

http://allegro.pl/item1036167838_speedl ... owosc.html

Jak wygląda sprawa sluchawek 5.1 lepiej czuć przestrzeń w takim systemie niż przy stereo i wirtualizacji 3d?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 20:24 
Cytuj  
za 300 mozesz dorwac senki hd555, raczej bezsprzecznie najlepsze sluchawki w tej cenie
mialem wczesniej siberie, tez calkiem fajne byly :)


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 22:09 
Cytuj  
Sorry ale musiałem: słuchawki 7.1 AHEHAHEAHEAHEHAEH!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 22:17 
Cytuj  
no dobra 7.1 fail ale ogolnie chcialem pokazac g35..
Maksylamnie ile kanalow moze byc w sluchawkach?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 23:19 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Maksylamnie ile kanalow moze byc w sluchawkach?

A ile masz glosnikow?

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 23:47 
Cytuj  
no dobra liczylem na to ze może być wiecej głośniczków w środku ;p no ale to nie ważne.

Dodam że aktualnie mam zintegrowaną kartę dźwiękową a z takimi słuchwakami wyapdalo by miec cos lepszego tak wiec co polecacie w okolicy 300zl?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2010, 01:56 
Cytuj  
A ja polece sluchawki, ktorych uzywalem przez jakies 3 lata - przestalem tylko dlatego, ze przeszedlem na bezprzewodowe. Anyway moja rekomendacja to sluchawy Creative Fatality Gaming. Odlaczany mikrofon, swietna jakosc dzwieku, niezbyt drogie i co najwazniejsze niesamowicie wygodnie, super leza na glowie. Potrafilem grac w nich po 10 godzin i zupelnie nie czulem, ze mialem je na glowie. IMHO wydawac 3 stowy na sluchawki do grania to glupota - gry nie oferuja takiego dzwieku, zeby taka cena byla usprawiedliwiona. Do muzyki w odpowiedniej jakosci to co innego.

A jak bardzo chcesz wydac juz te 3 stowy to wybor firmy jest jeden i tylko jeden: Sennheiser i cokolwiek kupisz bedziesz na bank zadowolony :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 25 maja 2010, 06:48 
Cytuj  
Ja mam od jakis dwoch miechow takie cos http://pl.store.creative.com/products/p ... &pid=19068 i sobie bardzo chwale. Brak kabla, niesamowicie wygodne(wogole nie czuc ich na glowie) i jak na sluchawki wireless pieknie graja, zero szumow.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 maja 2010, 09:02 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
no dobra liczylem na to ze może być wiecej głośniczków w środku ;p no ale to nie ważne.

Dodam że aktualnie mam zintegrowaną kartę dźwiękową a z takimi słuchwakami wyapdalo by miec cos lepszego tak wiec co polecacie w okolicy 300zl?

Przy tak małej odległości między "głośnikami" jakie byłyby w słuchawkach nie ma to sensu. Me używa Creative HS-800 Fatal1ty i uważam je za wystarczająco dobre do grania. W zasadzie jedyna wada to skręcający się kabelek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2010, 10:12 
Cytuj  
Ale to tez zalezy od osobistych wymagan. Niektorzy sa bardziej wyczuleni na dzwiek itp. No i do dobrych sluchawek lepiej chyba miec cos lepszego niz realteka. Mi sie razerki podobaja, fatallity wydaja mi sie niewygodne, predzej bralbym kossy sb45, choc sam mam filipsy ale bez mikrofonu.


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 maja 2010, 15:09 
Cytuj  
Żebyś mógł "wyczuć" różnicę dźwięk musiałby być nadawany na kilku kanałach, co wymaga odpowiedniej karty dźw., słuchawek i oprogramowania które ten standard obsługuje. Żeby dobrze odtwarzać jakieś pasmo częstotliwości głośnik musi mieć odpowiedni rozmiar wię to nie do końca tak, że kilka głośniczków w słuchawce spowoduje jakąś super poprawę jakości. ;Dźwięk przestrzenny można uzyskać z bardzo dobrym wynikiem na zwykłych słuchawkach. Dla tego imo szkoda kasy na jakieś wynalazki. Różnice między dobrymi a powiedzmy średnimi słuchawkami usłyszysz przy muzyce (nie mp3 ;) ) w grach dźwięk to głównie łomot + gadki na vencie.
W kwestii wygody, jedyne rozwiązanie przymierzyć ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2010, 16:53 
Cytuj  
w sumie to spotkalem sie z opinia, ze inne sluchawki do muzy, inne do grania ;p


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2010, 18:01 
Cytuj  
A ja ci powiem tak: mam logitech g35, po szeregu innych creatilolow senszajsow, i innych badziewi ;) i powiem ci ze mimo ze 7.1 jest symulacja na dwóch glosniczkach to efekt wywala z butów (nie ma bata zeby mnie ktos kosa ozenil of tylu w call of duty) Co do wyciszenia nie jestem w stanie usłyszeć kogoś kto stoi metr ode mnie ( mało się nie nabawilem zawalu pare razy). mogę je mieć na uszach 5 godzin I po prostu nic nie czuje. Mikrofon sam sie wylacza po podniesieniu go do gory a jesli juz go masz opuszczonego to mozesz go wylaczyc i wtedy zapala sie na jego koncowce maluska czerwona dioda ktora widac - nigdy wiecej nie bedziesz gadal na zmutowanym mikrofonie I sie dziwil ze nikt ci nie odpowiada.
Sluchawki maja przetwornik dzwieku w sobie wiec to znaczy ze masz w nich druga karte dzwiekowa - czyli na sluchawki puszczasz sobie ventrilo lub ts a na glosnikach dalej leci pew pew + Muza z gry- jak dla mnie bajka.
A na sam koniec rodzynek. Sluchawki moga robic voice morphing w czasue rzeczywistym, jeden przycisk I ciach gadasz jak vader lub jakbys sie nawdychal helu.
Pozdrawiam wszystkich "lol 7.1 na sluchawkach" :D


_________________
Sathorn#2230

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2010, 18:14 
Cytuj  
generalnie i tak wolał bym używać takich g35 do dźwieku z gier nich tylko do venta, dlatego kupuje sluchawki bo nie mam jak rozmiescic pozadnie glosnikow.

EDIT:

słuchawki które mają własną "kartę dźwiękowa" USB obciążają jakoś dodatkowo CPU?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2010, 19:59 
Cytuj  
co do coda, to w codzie jest sam w sobie schrzaniony dzwiek, wiec nie wiem co maja dac komu sluchawki :P


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2010, 20:32 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
słuchawki które mają własną "kartę dźwiękowa" USB obciążają jakoś dodatkowo CPU?


Tym bardziej nie!

Kup a nie pożałujesz.


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2010, 20:34 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
co do coda, to w codzie jest sam w sobie schrzaniony dzwiek, wiec nie wiem co maja dac komu sluchawki :P


Po pierwsze spróbuj a zrozumiesz, a po drugie jakieś bliższe konkrety na temat tego schrzanienia?


_________________
Sathorn#2230

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2010, 21:12 
Cytuj  
a co możecie polecić ze słuchawek z dołączona kartą dźwiękową, jakieś siberie v2 czy coś? Jak zorientowałem się w cenach pożądnych kart dźwiekowych (400-600 zł) to chyba sobie odpuszcze...

Uzywa ktos tego? http://www.gram.pl/sk2_9wjiGO6_Digital_ ... _1200.html

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.