mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 21:50 
Cytuj  
Gdzie Cerebral Bore? Gdzie milon innych broni, które w 2 dawały tyle funu?
Co to za główny bohater w ogóle, ja chcę indianina z 1 i 2 :<
Wygląda fajnie, ale takie instant kille z noża + wyżej wymienione rzeczy, to fail, jeśli chodzi o nazywanie tego "Turok" imo.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 22:09 
Cytuj  
poczytalem troche dluzej i chyba jednak oleje turoka.
"It's a no-brainer that running around blowing up dinos and wielding two shotguns at once is fun, but redundant enemies, linear levels and a lack of firepower weaken the shot of adrenaline."

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 22:39 
Cytuj  
Mam pytanie wlasnie kupilem ostatnio xboxa 360 i mam pytanie, a mianowicie czy jak sciagne gre z neta i nagram sobie na dvd to bedzie czytac czy musze ja przerobic tak jak bylo z PS2, noobiarskie pytanie ale nie jestem jeszcze wtajemniczony:) za odpowiedz z gory dzieki pozdrawiam.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 22:53 
Cytuj  
Wiem ze juz chyba o tym bylo ale co tam.... :-) Jestem wlasnie po 6 godzinnej sesji Assassin Creed (wersja PS3) i ........ MIAZGA !
Moze i gra nie jest rewolucja, moze misje sa powtarzalne ale kurwa ! KLIMAT ! MIASTA ! JAZDA KONNA ! ANIMACJA ! BRUTALNOSC ! WALKA !
Ogladalem wczsniej trailery ale i tak przez pierwsze 2h szukalem szczeki na ziemi. Walka mimo ze prosciutka (bez problemu 10 straznikow 1 po drugim sie zalatwia) daje zajebista satysfakcje i wyglada po prostu oblednie. Glowny bohater, swoboda w eksploracji swiata, dziwna ale dobra fabula, zyjace miasta, chyba najlepsze zachowania "Tła" jakie widzialem w zyciu i swietna klimatyczna muzyka sprawily ze w ciagu 6 godzin wstalem tylko 2 razy sie odlac. :-)

Wiem ze wersja PC w drodze ale ja traktuje AC jako kosolowy exclusive i powidam..... dla takich gier warto kupowac konsole. Zwlascza ze widzialem zapowiadane wymagania sprzetowe wersji na PC.

Najlepsza gra w jaka gralem na PS3, lepsza IMO niz Ratchet ktory jest dla mnie za prosty nawet jak na platformowke dla dzieci i od Uncharted ktore wg. mnie nie jest niczym specjalnym - ot polaczenie Tomb Raidera z systemem zerznietym z Gears Of War.

Poprostu zakochalem sie w Altairze i tym naprawde genialnie wykreowanym skrawku Bliskiego Wschodu.

Jako ze moim ulubionym gatunkiem sa RPGi czekam (wciaz) na naprawde nextgenowego RPG'a z takimi miastami jak w AC i z taka "otoczka" i iloscia i zachowaniem NPC'ow. Giev...... Bo dopiero w AC zobaczylem "nextgen" i nie chodzi o grafike..... ktora zreszta nie jet doskonala. :-)


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 01:15 
Cytuj  
Cytuj:
Jako ze moim ulubionym gatunkiem sa RPGi czekam (wciaz) na naprawde nextgenowego RPG'a z takimi miastami jak w AC i z taka "otoczka" i iloscia i zachowaniem NPC'ow. Giev...... Bo dopiero w AC zobaczylem "nextgen" i nie chodzi o grafike..... ktora zreszta nie jet doskonala.


Hehe. Mam dokladnie odwrotne wrazenia. AC jest dla mnie najladniejsza gra ever, natomiast bardzo bardzo bardzo chcialbym zobaczyc w drugiej czesci jakies bardziej wyrafinowane ai.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 03:20 
Cytuj  
Cytuj:
Najlepsza gra w jaka gralem na PS3


No to bardzo kiepsko z PS3, skoro taka nudna gra jest najlepszą grą na tą konsole...

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 10:47 
Cytuj  
Odpowie mi ktos na moje pytanie:D?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 10:55 
Cytuj  
V napisał(a):
Odpowie mi ktos na moje pytanie:D?

potrzebujesz przeróbki - koszt 100-200zł.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 10:55 
Cytuj  
V napisał(a):
Mam pytanie wlasnie kupilem ostatnio xboxa 360 i mam pytanie, a mianowicie czy jak sciagne gre z neta i nagram sobie na dvd to bedzie czytac czy musze ja przerobic tak jak bylo z PS2, noobiarskie pytanie ale nie jestem jeszcze wtajemniczony:) za odpowiedz z gory dzieki pozdrawiam.


trzeba zmienić firmware napędu, ale nie wiem czy się to opłaca, bo konsolka po takim zabiegu banowana jest z live


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 11:06 
Cytuj  
Ok dzieki wam mi wsumie nie chodzi o live ale o to zeby konsola zyla jak najdluzej bo ponoc jak to sie PS2 przerabialo to skracalo jej zywota (tak slyszalem)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 12:01 
Cytuj  
pierwsze chipy chyba, zreszta ps2 bylo zalosnie zrobione i samo uzywanie konsoli skracalo jej zywotnosc...

afair po 3 tygodniach od zakupu padl mi laser ;p

zreszta, dotyczy to wiekszosci produktow sony.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 12:23 
Cytuj  
V napisał(a):
Ok dzieki wam mi wsumie nie chodzi o live ale o to zeby konsola zyla jak najdluzej bo ponoc jak to sie PS2 przerabialo to skracalo jej zywota (tak slyszalem)

grzebiąc w konsoli tracisz gwarancję - mi by było chyba trochę żal LIVE itd. z jednej strony żal trochę kasy na SP grę, w którą się pogra kilkanaście+ godzin - z drugiej strony w niektóre rzeczy fajnie pograć online. imho rozsądnym wyjściem "budget" jest kupno 2x X360 w najsłabszej wersji w TESCO (chociaż na allegro można okazyjnie trafić ładnie wyposażone premium niewiele drożej i już przerobione konsolki za 300-400zł) i jedną przerobić ;) hdd, kontrolera i flasha zawsze można przełożyć.

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 12:45 
Cytuj  
To raczej odpuszcze sobie przerabianie X'a wole juz wydac iles tam na gre niz zeby konsola szybciej stracila gwarancje lub doznala jakiejsc awari 8)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 12:47 
Cytuj  
V napisał(a):
To raczej odpuszcze sobie przerabianie X'a wole juz wydac iles tam na gre niz zeby konsola szybciej stracila gwarancje lub doznala jakiejsc awari 8)

hehe no mówię - przemyśl kupno drugiej konsoli na przeróbkę - to praktycznie koszt dwóch gier ;) wiem, że jest to cwaniackie podejście, ale ceny gier na X360 są trochę nie na studencką kieszeń (jak na polskie realia)

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 12:58 
Cytuj  
Konsola po przerobieniu nie jest banowana z live. A i szanse na zbanowanie sa na dzien dzisiejszy minimalne.
Sa magicy co przerabiaja bez utraty gwarancji.

Wsyzstko jednak ma swoje wady, w guitar hero bez gitary nie pograsz HA !


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 13:52 
Cytuj  
ja kupilem przerobiona i mam 12 miesiecy gwarancji. nie mam wiec na co narzekac. a na samych grach zaoszczedzilem z 2k. a live no ok, bedzie pare tytul wartych coopa online, ale generalnie skupiam sie i tak na sp wiec nie zaluje przerobienia.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 19:25 
Cytuj  
Nie trzeba od razu bawic sie piractwo zeby kupowac gry za rozsadne pieniadze - ostatnio 4 tytuly kupowalem na allegro i wylicytowalem je za 29, 30, 45 i 72 PLN.
Nie kupisz w ten sposob nowosci ale jak ktos nie ma kasy to zaczekanie 2-4 tygodni od premiery nie jest chyba problemem.

Nawet kupujac nowe oprogramowanie mozna sporo zaoszczedzic bo rozne firmy stosuja rozne ceny dla danych obszarow swiata (a jednoczesnie soft nie ma blokady regionalnej wiec mozna go sobie zakupic w jakims lokalnym sklepie internetowym).
Np. za Lost Oddysey w play-asia zaplacilem 130,00 PLN a u nas o kosztuje 230.
Kupujac u nas punkty XBL (w wersji niemieckiej albo angielskiej) placisz 130,00 PLN za 2100 punktow. A kupujac takie same punkty w danii albo we wloszech placisz 80-100 PLN za 4200 punktow.
etc etc etc.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 20:00 
Cytuj  
Punkty warto kupowac bezposrednio na http://www.xbox.com/en-US , pod warunkiem, ze ma sie US konto. Bo placi sie w $ ;)
Ostatnio zaczela dzialac ekarta mbanku na adresach US.

X.

PS. Odrazu wyjasniajac. Mam drugie konto w US na moj polski adres, z jedyna roznica, ze postal code jest z Waszyngtonu i miasto Washington DC. Przy zakupie ekarta podaje dla karty dokladnie ten sam adres, na ktory jest zarejestrowane konto. I dziala. 2000msp kosztuje 25$.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 01:45 
Cytuj  
Mam od kilku dni Burnout'a Paradise... imo świetna gra, fajnie sie jezdzi po miescie i bardzo mi sie podobają wyscigi, nie określona trasa tylko po prostu z miejsca do miejsca. Jak chcesz, którędy chcesz, tylko niestety można czasem sie pogubić jak nie znasz mapy. Jeden z najlepszych Burnout'ów jak dla mnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 10:59 
Cytuj  
karol ok wszystko sie zgadza. wydales 170zl na gry w ktore wiesz ile pograsz? zamawiac z azji za polowe ceny, czekac tydzien czy dwa na dostawe.
ja mecze 3 tytuly. oszczedzilem z 1500zl przez miesiac.
poza tym przyzwyczailem sie do tego luksusu, ze chce i mam.
i faktycznie szkoda mi kasy na te crapy ktore wychodza. jak pisalem na te 15 czy 17 gier, ktore mam podobaja mi sie atm 4. jak ktos lubi to moze kupowac, handlowac na allegro, wymieniac sie itd.
piractwo mam we krwi :-) i nie trace czasu na szukanie, wymyslanie.
sciagam, wypalam, gram albo i nie. i pewnie nawet jak bede zarabial 100k miesiecznie dalej bede piracil w ramach walki z systemem :-)


burnout jest ok, brakuje mi paru rzeczy z poprzednich czesci. ale pogralem faktycznie tylko chwile, wczoraj skonczylem LO disc2 :-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.