mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321 ... 382  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2015, 01:15 
Cytuj  
Nie ma innej możliwości. Jeżeli jest, to daj w piątek znać jakie ustawienie to robi, niektórym na pewno się przyda.

BTW jest temat o takich rzeczach specjalnie został wydzielony, daj znać tutaj:

viewtopic.php?p=767802#p767802

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 14:56 
Cytuj  
Cytuj:
W sieci zahuczało od skarg użytkowników oprogramowania AMD Radeon Software „Crimson”, które kilka dni temu zastąpiło wysłużone AMD Catalyst. Okazało się bowiem, że poważny błąd aplikacji może doprowadzić nawet do spalenia karty grafiki. Firma AMD obiecała naprawić ów problem.


Wrzucam ku przestrodze AMD nie mam


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 23:17 
Cytuj  
Mam i problem u mnie nie wystapil, no ale kurwa fix powinien byc od razu, a nie ze wkrotce fixna... w przypadku AMD w ogole fixy problemow w sterownikow sa wypuszczane bardzo pozno, a pozniej dziwota ze ludzie uciekaja od tej marki.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2015, 09:51 
Cytuj  
Pamiętam jak nvidia w pogoni za wydajnością radeonów zrobiła drivery z podkręconym napięciem, usmażyli wtedy wiele kart, np na ekranie startowym w WoW, fix zrobili po tygodniu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2015, 22:32 
Cytuj  
Testował ktoś Steam Controller? Waham się między X Oneowym a Steamowym.
Głównie z myślą o pograniu w Wiedźmina 3, nadchodzącego nowego Deus Exa itp na TV.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2015, 16:45 
Cytuj  
Ja mam w domu X ONE i PS4 - stwierdzam, ze ten od X ONE lezy wygodniej w dloni. Czytalem gdzies recenzje tego pada Steamowego i mowia, ze dobry kierunek ale jeszcze lepiej sie wstrzymac bo nie do konca dzialaja te taczpady. Z drugiej jednak strony w tym samym artykule, recenzent stwierdzil, ze moglo to byc spowodowane tym, ze po prostu jest przyzwyczajony do klasycznych.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2015, 18:20 
Cytuj  
Ją ostatnio nabyłem dwa pady od xone i nawet mi przez myśl nie przeszło brać to dziwactwo od steam. ;) Różnica spora między tymi od 360-ki na plus oczywiście. No i nie wymagają odbiornika jak chce się pograć na samym kablu na pc.


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2015, 22:33 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Ją ostatnio nabyłem dwa pady od xone i nawet mi przez myśl nie przeszło brać to dziwactwo od steam. ;) Różnica spora między tymi od 360-ki na plus oczywiście. No i nie wymagają odbiornika jak chce się pograć na samym kablu na pc.


A właśnie! Coś czytałem, że ma być wireless padów XONE na PC - to ma być jakieś ustrojstwo czy co? Czy może jest jakieś obejście? Bo teraz to siedzę na kabelku, niby ok. ale wolałbym bezprzewodowo.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2015, 22:38 
Cytuj  
Już jest do kupienia ale u nas chyba jeszcze nie. Na amazonie bodajże widziałem, wygląda jak pendrive.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2015, 23:20 
Cytuj  
Obrazek

ESET od dawna pokazuje mi te Zalecane a Windows update mi ich nie instaluje (bo znowu ESET pokazuje te od intela) Reszte instaluje.

Mam Win 10 Pro i nie widzę jak zmusic go do instalowania tych Zalecanych Hardware ..


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2015, 00:05 
Cytuj  
Miałem kiedyś taki problem i w sumie zwalilem to na ccleaner i jego porządek w robieniu rejestru.

Od tamtego czasu nie używam ccleanera do rejestru.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2015, 00:08 
Cytuj  
Może być jeszcze wina eset. Zrobiłem upgrade z 8 do 9. Płatna licencja, free upgrade.
Może te update nie były do 10 tylko do 8.1

Nie czyszcze rejestru bo to niczego nie przyspiesza. CCleanera używam do czyszczenia plików tymczasowych.


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2015, 23:00 
Cytuj  
Kupiłem Steam Controller, do 23 grudnia ma dojść. Jak będzie to dam znać czy daje redę ^^

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 gru 2015, 14:56 
Cytuj  
Przetestuj na jakimś NBA czy fifie ;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2015, 20:16 
Cytuj  
Sam sobie zepsułem te updates. Wyłaczyłem je.

Obrazek


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2015, 08:14 
Cytuj  
Wiem że sam ze sobą piszę ale to już ostatni raz, sprostowanie.

Nic nie wyłączyłem. ESET Antivirus sprawdza poprawki i pokazuje, że niby są do mojego komputera, ale ściągnąłem Intel(R) Driver Update Utility i on też (tak jak Windows 10) uważa, że wszystko mam aktualne.

Więc wygląda na to że Win10 instaluje mi drivery i update do office 2013, ale po prostu wszystko mam aktualne.

Generalnie lubię ESET, ale z raportowaniem Windows Update mają coś schrzanione.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2015, 10:44 
Cytuj  
Ja stosuje od lat metodę, żadnych dodatkowych softów, żadnych cleanerów, poprawiaczy wydajności, wyłączaczy opcji itd, eset używam od lat 90-tych, nie mam problemów, update robię zawsze wszystkiego sam, win10 pro nie zmusza cie do automatu ale zauważyłem że zwykłe win10 na latopie jest bezobsługowe i pasuje mi to że się sam updatuje.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2015, 11:27 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja stosuje od lat metodę, żadnych dodatkowych softów, żadnych cleanerów, poprawiaczy wydajności, wyłączaczy opcji itd, eset używam od lat 90-tych, nie mam problemów, update robię zawsze wszystkiego sam, win10 pro nie zmusza cie do automatu ale zauważyłem że zwykłe win10 na latopie jest bezobsługowe i pasuje mi to że się sam updatuje.

Myślę jak Ty nie powinienem używać tego Shutup10, jest mi niepotrzebny (chyba nic nie zepsuł ale po co się głowić potem)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 13:19 
Cytuj  
Pilnie potrzebuje prostej profesjonalnej odpowiedzi odnośnie wyszukiwania na google.

Jak to teraz jest ze słowami kluczowymi? Można w kodzie strony wrzucać jakieś wyrazy których nie ma na stronie tak żeby być wyszukanym?

Przykładowo. Mam firmę zajmująca się usługami malarskimi i chcę dodać Dulux w kodzie tak żeby ktoś szukając farby zobaczył moją stronę o usługach malarskich (bez wyrazu Dulux) na witrynie.

Wybaczcie ale nie zajmowałem się tym ze 20 lat muszę komuś zlecić i chcę wiedzieć co to ma być.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 14:54 
Cytuj  
@up

Uderz w AdWordsy, mały budżecik a możesz dużo zwojować.

Jeżeli strona nie zawiera contentu związanego ze słowem kluczowym które wpiszesz tam na dole to ogólnie boty powinny to wykryć i Cię nie wyświetlać na 1st stronie, może wpadniesz gdzieś w dalszych wynikach. Natomiast jeżeli masz stronę o usługach malarskich i gdzieś wsadzisz dulux to powinno to być dobrym sygnałem. Ogólnie to Google nastawia się coraz bardziej na zawartość contentową, więc jeżeli są tam jakieś artykuły/opisy usług itp. to warto by było tam wsadzić tę zawartość.

Cytuj:
W miarę jasne stanowiska czołowych wyszukiwarek, z których wynika, iż słowa kluczowe w meta tagu są albo bezwartościowe, albo posiadają bardzo małą wagę, skłania do zastanowień – czy warto poświęcać im czas dbając o optymalizację witryny pod kątem wyszukiwarek? Czy warto „odkrywać” swoje karty i pokazywać, na jakie słowa chcemy wypozycjonować daną stronę kosztem ewentualnych minimalnych zysków? Pewnym jest, że używając słowa kluczowe w meta tagu należy zachować ostrożność, aby nie wyrządzić sobie krzywdy, o której wspomina w oświadczeniu Bing, by strona nie została oznaczona jako spam. Podstawą jest, w przypadku użycia słów kluczowych w tagu meta, by odpowiadały one treści danej podstrony. Nawet jeśli Google nie bierze ich pod uwagę, to pozostałe wyszukiwarki zwracają na nie – choćby marginalną – uwagę. Wypełnienie listy słów kluczowych nie zajmie dużo czasu, a może, choćby w minimalnym stopniu, pozytywnie wpłynąć na wyniki wyszukiwania. Nie należy jednak wokół tego aspektu skupiać swoich działań i poświęcać im zbyt wiele czasu. Jeśli musimy wybierać, pozostałe czynności optymalizacyjne przyniosą większą korzyść i to raczej na nich powinniśmy się skoncentrować.


Link.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321 ... 382  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.