mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 52  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 lis 2013, 13:03 
Cytuj  
Jak ktoś chcę swobody, to chyba na chwilę obecną najlepiej tablet z Windowsem 8.1 i się ma (chyba?) taką swobodę jak na lapku czy desktopie.
W przyszłym roku pewnie się pojawią pierwsze tablety z normalnym Linux-em także to też będzie może jakaś kolejna opcja w tym względzie.


Ostatnio edytowano 19 lis 2013, 13:05 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 19 lis 2013, 13:05 
Cytuj  
I w czym ten film otworzysz na ipadzie i czy z mozliwoscia odczytania napisow oraz w formacie mkv? Bo np na andku nie trzeba robic roota zeby to osiagnac.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2013, 13:06 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
O iOSie krąży masa mitów, ale nie jest tak źle jak ludzie gadają. Nie musisz być skazany na itunes, to nie jedyny sposób na przerzucanie plików ;). Możesz wiele, możesz przenosić pliki z kompa na ipada po kablu, albo wifi, możesz zapisywać dowolne pliki w dowolnym miejscu na ipadzie, możesz oglądać dowolny film o dowolnym rozszerzeniu bez potrzeby konwersji...


Dokladnie - ja korzystam z iOS-a od ponad dwoch lat. Z itunes nie korzystalem od dwoch lat.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2013, 13:12 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
I w czym ten film otworzysz na ipadzie i czy z mozliwoscia odczytania napisow oraz w formacie mkv? Bo np na andku nie trzeba robic roota zeby to osiagnac.

Ja używam AvPlayera.
http://www.eplayworks.com/section/produ ... hp?lang=en
Odtwarza każdy liczący się format, napisy, wspiera przesyłanie filmów z PC po WiFi i inne cuda (odtwarza filmy, których na ipadzie nie mamy, poprzez streaming ftp), co prawda kosztuje parę groszy ale odtwarzaczy na iOS jest dostatek, darmowych też kupę, choć niekoniecznie z podobną funkcjonalnością.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2013, 13:35 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Żeby zainstalować klienta p2p faktycznie, trzeba by robić jailbrake'a (ale użytkownicy Androida i tak robią sobie roota, wychodzi na jedno).

Root nie jest potrzebny do tego.

Cytuj:
że ściągnie film na PC i wrzuci np. na DropBoxa, taki film zapisujemy sobie na ipadzie i oglądamy.

... podskoczy na jednej nodze 3 razy i odśpiewa hymn apple od tyłu.
Chyba by mnie musiało zdrowo popierdolić żeby w domu oglądać po wifi film z pc na chujowym 9.7" zamiast na 90"/40". Oglądanie na tablecie jest po to, aby oglądać gdy jesteś po za domem. Czyli jadę w delegację i chcę być na bieżąco z serialami z eztv. Ja akurat robię to na laptopie i tablety mam w dupie, ale jak ktoś już chce korzystać z tableta zamiast laptopa to właśnie o to chodzi, a nie o kombinacje alpejskie, aby obejrzeć głupi film czy odcinek serialu.

Kolejna sprawa to streaming video z webcamów. Android obsługuje większość formatów, ios tylko 3 i to z bólami. A serwery darmowe nie obsługują tych formatów, które obsługuje ios. Do tego kwestia flasha (no na androidzie teraz też już nie ma go chyba out-of-box :( ). Ogólnie tablety niewindowsowe to póki co straszna bieda, ale akurat iPady do bieda do potęgi.

Przez ten brak swobody po prostu ipad za 3k nie ma żadnej przewagi nad tabletem z biedronki za 800zl.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2013, 19:23 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):

Przez ten brak swobody po prostu ipad za 3k nie ma żadnej przewagi nad tabletem z biedronki za 800zl.


rotfl.. rzeczywiście wypada przy nich wręcz blado :D

Oglądanie filmów w pociagu/autobusie/samolocie to fail - zgadzam się w 100%. Nie wiem ile formatów wspiera iOS i w sumie mało mnie to interesuje - bo konwersję można sobie zrobić z dowolnego formatu na dowolny - więc dla mnie to jest takie czepiactwo na siłe. Z drugiej strony na ipadzie nie obejrzałem żadnego filmu i pewnie nie obejrzę.

Zresztą co kto woli. Dla mnie system zamknięty, jego stabilność i niezadowodność to podstawa. Nie mam czasu ani ochoty na "jebanie się", konfigurowanie, rootowanie, etc. systemu otwartwego by ponapinać się w necie, że odtwarza pierdylion formatów filmów. Nawet jakbym oglądał to korzystałbym z jednego-dwóch..

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 15:07 
Cytuj  
Ja pierdole, jeden mówi że ipad to chujnia, drugi to fanboi. Zamiast żyć obok siebie to się od debilów zaraz zaczną wyzywać... polaczki...

Btw do nexusa 7 2013 to tego kitekata jakoś automatycznie da sie wgrać, czy trzeba sie recznie najebac?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 15:27 
Cytuj  
Nikt nie mówi, ze sam ipad to chujnia tylko, że chujnią jest brak swobody. Dla idiotów rozwiązanie w sam raz. Natomiast nie jest warty pieniędzy jakie kosztuje, bo po prostu za mało oferuje.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 19:22 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Btw do nexusa 7 2013 to tego kitekata jakoś automatycznie da sie wgrać, czy trzeba sie recznie najebac?

Dostaniesz monit o dostepnej aktualizacji przez OTA jak przyjdzie czas, niestety aktualizacje sa w falach, na swojej 7 juz dostalem. Mozesz tez wgrac sam przez adb sciagajac aktualizacje ze strony google, jesli masz custom recovery to juz pewnie sa dostepne flashable zipy na xda-developers (sa na 100% dla wersji 2012). Nie masz sie co napalac tbh, bo ta aktualizacja dla nowych nexusow nie ma wiekszego znaczenia.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 19:34 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Nikt nie mówi, ze sam ipad to chujnia tylko, że chujnią jest brak swobody. Dla idiotów rozwiązanie w sam raz. Natomiast nie jest warty pieniędzy jakie kosztuje, bo po prostu za mało oferuje.



dla idiotów? Nie błaźn się proszę już tczewiak.
Ludzie decydują się na iOS-a ze wzgledu na niezawodność i wygodę nie każdy ma czas i chęci na siedzenie i dłubanie w androidzie. Sorry, ale ludzie tak marnotrawiący swój czas wolny to dla mnie kretyni. Zdecydowanie są lepsze rozrywki.

Do tego o jakiej swobodzie piszesz, bo ja za bardzo nie rozumiem? Mój PC-et odtwarza wszystkie formaty plików - a używam jeżeli chodzi o filmy góra 2-3.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 19:56 
Cytuj  
Jak ktos nie chce siedziec i dlubac to tego nie robi tylko po prostu uzywa, jak chce to ma wybor i o to chodzi. Jak uzywasz biedronkowych polproduktow za 200zl to nie porownujesz dzialania systemu na tym sprzecie do jablek za 3k bo to nie ma wiekszego sensu, co caly czas praktykujesz. :-P


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 20:01 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Jak uzywasz biedronkowych polproduktow za 200zl to nie porownujesz dzialania systemu na tym sprzecie do jablek za 3k bo to nie ma wiekszego sensu, co caly czas praktykujesz. :-P


w którym momencie? Zacytuj.
Co do tabletów to miałem tylko z dwoma do czynienia. Ipad 3 i Nexus 7'.
Nigdy w życiu nie miałem do czynienia z żadnymi biedronkowymi tabletami i nigdzie do takich biedronkowych tabletów nie porównują ipadów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 20:05 
Cytuj  
To markowi działa pecet?


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 20:20 
Cytuj  
a kiedyś nie działał? Działa od czasów 286.
Czy mam zacytować twoje posty, w których pytałeś jak sobie poradzić z jakimś problemem z PC? :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 20:42 
Cytuj  
Jaką wersję os x masz na tym 286 ?
Może podłącz go do kanapy i usiądź na tv będziesz miał kąsolę. ;>


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 20:47 
Cytuj  
@mark: chyba wyraznie napisalem ze chodzi mi o dzialanie systemu


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 21:03 
Cytuj  
biedronka sprzedaje jakieś systemy?
Pisałem wielokrotnie - zdecydowanie iOS. Niezawodny, bezobsługowy i bezproblematyczny system.
ja nikogo nie namawiam, tylko po prostu reaguję na kretyńskie posty, jakoby sprzęt bardziej wadliwy, problematyczny był skierowany do ludzi bardziej inteligentnych, którzy sobie z potencjalnymi problemami poradzą lub wygoglają panaceum. Debilizm nie uważasz?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 21:25 
Cytuj  
Badziej wadliwy i problemtyczny ? lol.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 22:12 
Cytuj  
twierdzenie ze android jest problematyczny to przyznawanie się do swojej ułomności, rozumie ze ktoś możne mieć problemy w stylu samsung+android ale inne topowe marki nie sa obarczone tym problemem


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 22:57 
Cytuj  
marek to retard, probowal jakiejs manty z biedronki i wyglasza opinie na temat androida, gg


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.