mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 912 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 46  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2013, 14:31 
Cytuj  
Czy jest coś innego prócz Kindle godnego uwagi co można za nieduże pieniądze na alledrogo wychaczyć a co nie jest kindlem? Wkurza mnie czytanie na smarftonie i jednak ebook reader by się przydał w sumie :/.

Chyba, że kindel to jedyne co jest obecnie warte uwagi...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2013, 16:36 
Cytuj  
potwierdzam.
od miesiecy wifi mam wylaczone. juz nie pokazuje reklam.

reklama to ekran przy wylaczonym czytniku. nie widze przewagi takiego bez reklam a jest wada - cena

te reklamy kompletnie nie przeszkadzają


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2013, 20:32 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Przymierzam się do kupna ebook readera, znajomy polecił mi Amazon Kindle Paperwhite jako coś wartego uwagi. Ktoś z was ma i używa?
Post nad tobą :) viewtopic.php?p=1045225#p1045225

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 08:34 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
reklama to ekran przy wylaczonym czytniku. nie widze przewagi takiego bez reklam a jest wada - cena


Jak już pisałem, to nie wada bo idzie dostać obie wersje w tej samej cenie. Wczoraj kupiłem Kindle Paperwhite w wersji bez reklam, z 3G i oryginalnym czarnym etui w komplecie za niecałe 600 zł. Co prawda musiałem się kopnąć do Straszyna ale daleko nie mam :)


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 09:02 
Cytuj  
A ja się zastanawiam jednak coraz bardziej nad Kobo Glo. recenzje ma świetne, cenę też. Sprzętowo to odpowiednik Paperwhita (z tym, że ma gniazdo sd i jest trochę szybszy) i można go kupić już za 550 zet.

X.

PS. Tu jest fajne porównanie czytników z podświetleniem:
http://www.elibre.pl/czytniki-ebookow-z ... -5-modeli/


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 15:30 
Cytuj  
Venan napisał(a):
yabaddi napisał(a):
Przymierzam się do kupna ebook readera, znajomy polecił mi Amazon Kindle Paperwhite jako coś wartego uwagi. Ktoś z was ma i używa?
Post nad tobą :) viewtopic.php?p=1045225#p1045225

mam paperwhite'a i generalnie jestem zadowolony, dupy nie urywa, ale za taką kasę nie spodziewałem się wodotrysków

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 16:48 
Cytuj  
tez mam.
Czytnik jak czytnik mnie irytuje kilka rzeczy i ktorych juz pisalem:
1. nierowne podswietlenie no ale to standard - na TV tez rownego nie mam a zaplacilem duzo duzo wiecej
2. podswietlania nie da sie wylaczyc - idiotyzm - ciezko o inny komentarz
3. brak numeracji stron w ksiazkach, taki maly wtf

oprocz tego jest OK.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 08:51 
Cytuj  
Bylby ktos zainteresowany readerem Kobo Glo w komplecie z czarnym skorzanym etui? Nowka sztuka, pelna gwarancja. Jakby co to PM poprosze.


_________________
For the pony!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2013, 18:22 
Cytuj  
Niezła promocja w UK - przecenione są praktycznie wszystkie NOOKi:
Simple Touch - 29GBP
GlowLight - 69GBP

tablety też delikatnie przecenione:
http://uk.nook.com/buy

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2013, 13:00 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Niezła promocja w UK - przecenione są praktycznie wszystkie NOOKi:
Simple Touch - 29GBP
GlowLight - 69GBP

tablety też delikatnie przecenione:
http://uk.nook.com/buy

glow ma strasznie chujowe opinie :/ mniej wiecej tle samo pozytywnych jak i negatywnych... musi byc niezła kupa

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2013, 00:02 
Cytuj  
Da rade kupic einka do 300 plnow? Tylko Pearl a nie te takie ciemne (SiPix).

Ten NOOK Simple Touch daje rade? Na allegro jest za 280 czy cos takiego.

Znajde cokolwiek lepszego w tej cenie? Wiem ze sa refurbished Kindle ale to chyba gra niewarta swieczki.
Jest tez najtanszy Kindl na amazonie za 70 dolcow co daje 210plnow ale uj wie jak wysylka do PL.

Czy moze lepiej dolozyc troche i kupic co innego? Absolutnie NIE MUSI miec podswietlenia i wodotryskow (przegladarki, MP3 i inne gowno niepotrzebne) - wazne zeby dzialal bezproblemowo i czytal epub/pdf/txt dobrze (PL znaki/formatowanie PDFow) i zeby nie bylo poswiat po poprzedniej stronie, itd...


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2013, 08:17 
Cytuj  
Został mi jeden Nook Simple Touch w Polsce - jak jesteś zainteresowany to daj znać. Sprzedam Ci taniej niż najtańsza oferta na allegro.

Ja już miałem 3 e-inki - i praktycznie każdy e-ink to to samo. Różnica jest w bajerach typu wifi, touch, wielkość, etc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2013, 12:01 
Cytuj  
Z amazona do Polski oficjalnie koszt to 89$ + 21$ przesyłka + 25$ cła. Właśnie chciałem kupić, ale tak to się nie opłaca. Wezmę z Vobisa na fakturę za 445zł i wychodzi mi 309zł netto. To tak jakby ktoś się jeszcze zastanawiał co i jak warto z kindlami.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2013, 13:06 
Cytuj  
Problem jest taki, ze Amazon nie ma oficjalnego resellera Kindlów w Polsce. Vobis je sobie tak na lewo sprzedaje. Amazon nie uznaje gwarancji czytników z Polski, których nie kupiliśmy od Amazonu. Więcej o tym można poczytać na portlu poświęconemu Kindlom: http://swiatczytnikow.pl/


_________________
Obrazek

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 18:47 
Cytuj  
Kupiłem sobie wczoraj pierwszego e-ink readera (nie miałem wcześniej doświadczenia z nimi). Trochę poczytałem i pojechałem zakupić Booxa a62S Evo. Nie chciałem nic z podświetleniem, bo jestem przyzwyczajony do wieczornego czytania przy oświetleniu zewnetrznym.
Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Nie miałem pojęcia, że ten cały e-ink tak zajebiście wygląda. Jak dla mnie cudo i pomimo tego, że nie jest to jakiś full wypas kindle, nie czuję że te 350zł wydałem źle - wręcz przeciwnie, odczuwam pełne zadowolenie :) Jestem już po 150 stronach książki i żadnego zmęczenia oczu ani rąk. Możliwość wgrania sobie muzyki i słuchania podczas czytania jest kolejnym plusem. Wcześniej próbowałem czytać na ipadzie, jednak zawsze po paru stronach wysiadałem.

Ogólnie e-inki to zajebista sprawa.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 20:06 
Cytuj  
ja mam jeszcze 2x PRS505 do sprzedania + 1 baterię (nowa, niezałożona, bo mój czytnik zaczął trzymać około ~800stron zamiast 6000).
Jakby ktoś był chętny to na priva.
Oba mają skórzane (PU) pokrowce w stulu ksiażkowym. Jeden ma wbudowaną podswietlaną szybkę w pokrowcu.
Cena do uzgodnienia.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 21:57 
Cytuj  
Cześć marek i jak tam udało się sprzedać? Ah nie odpowiesz mi bo masz bana hehe :)

Do meritum, planuje kupić tego kindla wszawego. Standard pytanka dla osob mających styczność ze sprzętem.
1. Wersja z reklamami czy bez. Różnica 100-150 zł czyli można przyoszczędzić. Jak wpływają reklamy na czytanie itd? Chętnie się dowiem. (btw co za chory pomysł, żeby sprzedawać sprzęt z wbudowanymi reklamami)
2. Kupić od jakiegoś polskiego resellera czy u źródła ?
3. Są jakieś kłopoty z gwarancją. Rozumiem, że oficjalnie kindle nie jest sprzedawany w Polsce?


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 22:06 
Cytuj  
Cytuj:
Cześć marek i jak tam udało się sprzedać? Ah nie odpowiesz mi bo masz bana hehe :)


Jaki dis.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 23:38 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
1. Wersja z reklamami czy bez. Różnica 100-150 zł czyli można przyoszczędzić. Jak wpływają reklamy na czytanie itd? Chętnie się dowiem. (btw co za chory pomysł, żeby sprzedawać sprzęt z wbudowanymi reklamami)

One wyświetlają się tylko w menu i wygaszaczu. Pomysł taki, że rezygnują z zysku licząc na zysk ze sprzedaży książek, które dzięki reklamom ktoś potencjalnie kupi.

Cytuj:
2. Kupić od jakiegoś polskiego resellera czy u źródła ?

U źródła to international i niestety wychodzi drogo. Ewentualnie mogę Ci wysłać, bo za miesiąc będę w usa.

Cytuj:
3. Są jakieś kłopoty z gwarancją. Rozumiem, że oficjalnie kindle nie jest sprzedawany w Polsce?

international amazon wysyła do Polski. Ja kupiłem w vobisie z reklamami i trochę żałuję - za tą cenę miałbym bez reklam z internationala (ale myślałem, że w vobisie jest właśnie bez reklam). Mimo wszystko reklamy kompletnie mi nie robią różnicy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 lut 2014, 13:15 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
2. Kupić od jakiegoś polskiego resellera czy u źródła ?
3. Są jakieś kłopoty z gwarancją. Rozumiem, że oficjalnie kindle nie jest sprzedawany w Polsce?


Ad 2-3) Jak kupować to tylko u źródła. Jest to jedyna oficjalna forma zakupu Kindla w Polsce, jedyna, która daje gwarancje Amazonu. W Polsce nie ma oficjalnego resellera i czy kupisz u Zbysia zza rogu czy w Vobisie czy innym "renomowanym" sklepie nie masz gwarancji, którą honorowałby Amazon. Możesz liczyć tylko na dobre serce sprzedawcy i rękojmie z tytułu zakupu.
Wszystkie interesujące i potrzebne wiadomości na temat Kindli i ich zakupu znajdziesz tutaj: http://swiatczytnikow.pl/


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 912 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 46  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.