mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2014, 23:58 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Na dobra sprawe po co im dedykoana konsola, kiedy mozna sypnac dellowi (czy tam komus innemu), zeby zrobili odpowiedniego PC a Windowsa dostana gratis od MS ?

Bo plebs nadal woli konsole. Prostsze w użyciu dla małpy. Dla większości ludzi nie ma znaczenia, ze na PC będzie wyglądać lepiej - im wystarczy, że mają movie feeling 24fps i tanią rozrywkę do piwa 3% alkoholu przepalanego metą. To jest amerykański target konsolowy i MS nie zrezygnuje z tego kawałka tortu. Metod monetyzacji xbone jest kilka i w rozrachunku końcowym zarobią na tym.
Ja dzisiaj prawie kupiłem już ps4 jak byłem w empiku, ale spojrzałem na ofertę gier i... nie. Obecnie priorytetem jest wzmocnienie i wyciszenie PC. PS3 obecnie stoi w kącie salonu i tylko na imprezy wyciągam dla guitar hero. W swoim pokoju postawiłem na PC, podłączony do projektora i kilku monitorów. Jak chcę pograć bardziej HC to siadam przy biurku, jak casualowo to kładę się do wyra i w pizdu (95) cali na ścianie - na nim mam jakość jak z konsoli. Mam też pada od PS3, ale nie jestem pro fps shooter tylko gram nim w jakieś luźne gierki w wyrze.
Także ustalmy po prostu, że peasanci i tak zawsze będą grac na konsolach, a masterrace dokupuje konsolę dla kilku exclusive'ów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 00:25 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Ale ja cię chyba przygłupi tępy betonie pierwszy poprosiłem byś pokazał grę na miarę uncharted 2 śmigającą na PC o paramtrach zbliżonych do PS3.
A ty dalej brniesz w zaparte.


No ale nie ma takiej gry i nie będzie a Ty nadal zachowujesz się jak prostak i idiota brnąc dalej.
Zwalisz sobie teraz jak dostaniesz potwierdzenie?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 00:29 
Cytuj  
łał w końcu dotarło. Zaskoczyłeś mnie oyciec.
Inside pewnie będzie googlował całą noc.
Dobranoc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 01:25 
Cytuj  
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 01:54 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Także ustalmy po prostu, że peasanci i tak zawsze będą grac na konsolach, a masterrace dokupuje konsolę dla kilku exclusive'ów.

Ta potrzeba dowartościowania się obrażając innych zwykle wiąże się z niską samooceną, just saying... ;)

A tak na serio. Zważ, że są jeszcze ludzie którzy nie mają ochoty inwestować w mocnego PC dla samej rozrywki, w dupie mają grafikę, albo po prostu wygodniej gra im się na konsoli. I proszę nie pierdolić mi tu o podłączaniu pc do tv bo wiem doskonale, że się da, ale nie każdy ma ochotę inwestować w dwa pecety, albo przenosić komputer z pracowni do pokoju dziennego za każdym razem jak chce w coś pograć przed tv (a steam streaming doskonały jeszcze nie jest, zresztą też wymaga dokupienia czegoś w cenie konsoli pod tv).

iniside napisał(a):
Obcena generacja konsol osiagnela szczyt zacofania, bo byla zacofana juz w momencie ogloszenia ich bebechow. Deal with it.

A ktoś twierdzi coś innego? O.o Bo ja dokładnie to samo napisałem, konsole są słabsze niż mid-high, i high end PC, było to wiadomo jeszcze za nim wyszły więc nie wiem po co się produkujesz jakbyś odkrył nie wiadomo co. Fakt jest też taki, że jak developer się postara to nawet z tych słabych konsol jest w stanie wycisnąć tyle, że usatysfakcjonuje to większość użytkowników.

Nie chodzi o to, że na PC nie da się tego zrobić, zapewne się da wycisnąć absolutnie wszystko z każdej konfiguracji, tylko problem jest taki, że nikt kurwa tego nie robi, A dzieje się to z tego prostego względu, że jest to dużo trudniejsze, pochłania więcej kosztów i przynosi mniej zysków, deal with it. I nic się w tej kwestii raczej nie zmieni bo przecież można dokupić mocniejsze komponenty, albo poczekać kilka lat aż dany tytuł pójdzie na średnim sprzęcie, więc nikt nie będzie o to sapał

Edit: A pierdolenie, a zniknięciu konsol to już totalny odlot. Wystarczy sobie porównać wyniki sprzedaży multiplatform na konsole i na pc. TBH jak by dać devsom wolną rękę to podejrzewam, że to właśnie #pcmasterrace zobaczyła by środkowy palec a nie konsolowcy ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 07:58 
Cytuj  
oyciec - a czy ja kiedykolwiek twierdzilem ze sa mocniejsze, lepsze? Od miesiecy tlumacze, ze bezposrednie porownywanie hardwaru konsoli i PC nie ma najmniejszego sensu. Ale spece z IT wiedza lepiej, a potem z niedowierzaniem patrza na screeny z gry smigajacej na 256MB RAM doszukujac sie hackow czy cudow. Udowodniliscie betonowisko za czasow xgamechat w PS3 pptwierdziliscie to teraz. Klekajta do pytonga po kolei.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 08:32 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Ale ja cię chyba przygłupi tępy betonie pierwszy poprosiłem byś pokazał grę na miarę uncharted 2 śmigającą na PC o paramtrach zbliżonych do PS3.
A ty dalej brniesz w zaparte.

To czowyste ze takiej gry nie ma, bo na PC system operacyjny na dzien dobry zzera 1GB ramu.


Tylko, ze to ty wyskoczyles z porowanie 256mb ramu uncharted vs saper 0o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 09:06 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Dział rozrywkowy MS, to jest kula u nogi tej firmy. Wieczne straty, studia, które przez wiekszosc czasow nic nie robily i do tego jeszcze fakt, ze MS skupił (i dalej sie skupia) sie na takim przerobieniu systemy zeby dzialał on na wszystkim.

Dzial rozrywkowy nawet kiedy przynosil zyski to były on niczym w prownaniu z enterprise i desktopami.

Tak. Uwazam MS pod kierownictwem Nadelli zamknie ten dział w cholere i skupi sie na wciskaniu Windows razem z Windows Store do wszystko do czego mozna dorzucić słowo Smart (Smart TV, Smart Watch, Smart Phone, Smart Refrigerator, itd).

Po co im bedzie konsola skoro beda mieli swoj system wraz z windows store na wszystkim ?
Na dobra sprawe po co im dedykoana konsola, kiedy mozna sypnac dellowi (czy tam komus innemu), zeby zrobili odpowiedniego PC a Windowsa dostana gratis od MS ?


po to, ze tak jak juz nawet w polsce, konsola to nie tylko pudelko do gier, ale jak w przypadku x1 jednopudelkowe, latwe do podlaczenia i obslugiwania padem, centrum rozrywki i lacznosci ze swiatem. przecietny TOM bedzie wolal miec pod tv ladne pudelko, niz stawiac biurko do pc/laptopa zeby skajpaja odpalic, ewentualnie poogladac ze znajomymi mecz.
a w ta strone to idzie, przynajmniej w usa - z tego co widzialem na filmikach odnosnie x1.
oczywiscie wiekszosc smart tv umozliwia ci to w tej chwili, ale na tv dziecko nie pogra.
jesli Nadell jest ogarniety to po prostu zrobi tam porzadek i dzial zacznie przynosic zyski.
to, ze polska jest traktowana jako kraj 3 swiata, gdzie wiekszosc uslug online nie dziala, nie oznacza, ze nie jest to dobry rynek w stanach.
co widac na przykladzie amazona i jego online wypozyczalni.

a reszte dopisal goatus odnosnie samych gier.
na konsoli bez problemu znajduje dziesiatki gier dla dzieciakow, w ktore moga pograc razem, wybierajac je z latwo dostepnego menu.
pc jest dla 'doroslych', konsola dla rodziny.

a ty tczewiak skoncz juz pierdolic, bo twoi koledzy na ps4 graja w final fantasy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 09:16 
Cytuj  
@Mendol @tczewiak. Ale...
Czy PC musi wygladać jak PC ?

Jak MS jest ogarniety, to (juz dla dobra sprawy powiedzmy ze Dellowi), da system operacyjny za darmo i powie, ze sprzet ma sie miescic w takiej konfiguracji i wlaczac jednym przyciskiem.

Czym to sie bedzie roznic od xbone ? Niczym. xbone juz teraz ma pelnego windowsa zainstalowanego. Chuj wie po co, ale ma. Ma niemal dokładnie te same bebechy co kazdy PC (minus ESRAM).

Ostatnim krokiem, jest tutaj wogole zaprzestanie projektowania konsoli, tylko sprzedawanie prebuild PC z zainstalowanym windowsem, ktore sa rownie latwe w obsludze jak konsole, i oznaczone magicznymi znaczkami np. platinium, gold, silver, copper. Nawet najdurniejszy hamburger jest w stanie ogarnac ze gold jest lepszy niz silver (;.

MS juz tego probowal z Vista i ich experience rating. Oczywiscie w tedy, jeszcze nie mieli odpowiedniego softu, zeby probowac wprowadzac taka unifikacje, ani Windows Store.

Tl;dr uwazam, ze MS sproboje pojsc droga Valve. Ale w przeciwienstwie do Valve, MS ma juz system operacyjny ktory jest popularny i ktory moze wciskac gdzie sie da.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 09:22 
Cytuj  
nie musi, ale wyglada. a koszt LADNEJ obudowy typu media center 500+ (za sama obudowe).
do tego dolicz sobie reszte bebechow i wyjdzie ci drozej niz konsola.
poza tym musieliby juz teraz zaczac przekonywac swiat, ze ich multimedialny pc to konsola, ale nie konsola tylko pc.
ja nie probuje zgadywac co bedzie, bo rownie dobrze za 4 lata zamiast monitora bedziesz chodzil w okularach, wiec uj wi.
dla mnie konsole sa idealnym rozwiazaniem i gdyby bylo w co grac, to bym kupil ps4/x1.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 10:10 
Cytuj  
No ale nie ma i to czysto z przyczyn technicznych bo nie dają rady z konwersjami.
A jak zrobią konwersję na PC to wygląda jak premiera 2006.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 10:15 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a ty tczewiak skoncz juz pierdolic, bo twoi koledzy na ps4 graja w final fantasy.

No i i tak muszą włączać PC żeby pogadać na TS. A, że raidy wymagają TS - oh well.
No i jednak maximum ustawienia na PC 1920x1200 przy 70+FPS > brak ustawień na PS4 1920x1080 30/60FPS.
Nie mówię, że konsole są złe. Jak wyjdzie coś ciekawego to pójdę do empiku i wezmę pudło z ps4. Ale w chwili obecnej nie ma nic co by mnie ku temu skłoniło.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 10:17 
Cytuj  
nie, nie musza wlaczac pc.
wystarczy wlaczyc telefon :)

jak nie mowisz, skoro wyzywasz wszystkich, ktorzy posiadaja konsole, od plebsu i malp?
zdecyduj sie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 10:19 
Cytuj  
Konsole powinny nadrabiać entertainment :) Obecnie nie nadrabiają niczym bo 90% jest na wszystkich platformach a jak wyjdzie exclusive to albo jest failem albo prędzej czy później trafi na inne platformy.
Dzieciaki napieprzają na PC, starsi są już przesyceni "gierkami" i konsole się kurzą.
Zaobserwowane na własnym podwórku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 10:27 
Cytuj  
no a na moim podworku odwrotnie. wiecej gier dla dzieciakow jest na konsole, niz na pc.
ale mowie o ps3/x360.
nowe konsole nie sa warte zakupu w tej chwili, ale za rok jak cena spadnie i bedzie mozna grac w gry z ps3/x360 to bedzie dobry deal.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 10:31 
Cytuj  
No chyba mówisz o 7 i poniżej.
Reszta napierdala w Minecrafta, Metina, LoL i CS.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 10:38 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jak nie mowisz, skoro wyzywasz wszystkich, ktorzy posiadaja konsole, od plebsu i malp?

Nie wyzywam. Po prostu konsole to urządzenia dla plebsu. Proste i tanie. akie, by małpa była w stanie obsłużyć. Sam to doceniałem jak chciałem sobie pierdolnąć na kanapie czasami.
Na imprezę zakrapianą alkoholem rewelacja. Jednak jak się pogra na PC w jakości ultra to konsole wypadają biednie i tyle. Jednak to jest sprzęt w cenie karty graficznej do PC więc czego można oczekiwać.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 11:35 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no a na moim podworku odwrotnie. wiecej gier dla dzieciakow jest na konsole, niz na pc.
ale mowie o ps3/x360.
nowe konsole nie sa warte zakupu w tej chwili, ale za rok jak cena spadnie i bedzie mozna grac w gry z ps3/x360 to bedzie dobry deal.


cena juz spada , mozesz kupic w saturnie ps4 za 1850 z 3 grami (lbp 3 , remaster tlou i driveclub) , na olx widzialem oferty ludzi co sprzedawali za 1280 zl


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 11:38 
Cytuj  
super, 1850zl za 3 gry.
jak cena spadnie do 1000 to pomysle o zakupie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 11:46 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Mendol napisał(a):
no a na moim podworku odwrotnie. wiecej gier dla dzieciakow jest na konsole, niz na pc.
ale mowie o ps3/x360.
nowe konsole nie sa warte zakupu w tej chwili, ale za rok jak cena spadnie i bedzie mozna grac w gry z ps3/x360 to bedzie dobry deal.


cena juz spada , mozesz kupic w saturnie ps4 za 1850 z 3 grami (lbp 3 , remaster tlou i driveclub) , na olx widzialem oferty ludzi co sprzedawali za 1280 zl

Ehehe. Widze ze zarty sie jeszcze ciebie trzymaja przed poludniem.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.