mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 20:19 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
A w ogole to mam szatanski plan podlaczenia komputera do telewizora (DVI->HDMI, ktos to robil, jakies doswiadczenia?) i odpalenia KOTOR-a lub Jade Empire (tak, mam chwilowa faze na Bioware). Pada mam (bez rewelacji, nie wiem czy nie bede jutro po Chillstreama dmuchal), kabel sie dokupi (5metrow za 40 zlotych - jak tu nie brac) i do boju - bede raportowal postepy :P

Z Jade będziesz mieć pod górkę. Kiedyś chyba próbowałem odpalać to na padzie i skończyło się na defaultowej myszy i klawiaturze. No ale gierka jest zacna, na razie 3 razy kończyłem.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 20:41 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Z Jade będziesz mieć pod górkę. Kiedyś chyba próbowałem odpalać to na padzie i skończyło się na defaultowej myszy i klawiaturze. No ale gierka jest zacna, na razie 3 razy kończyłem.


Sie instaluje ;) Dam znac

@Vorgath

Podpinalem Xa do monitora przez D-Sub (BENQ) i nie mialem z tym najmniejszych problemow. Teraz podpialem do TV przez HDMI (26") - i bez problemow. Nastaw sie raczej na podpiecie przez D-Suba, bo inaczej X wypycha dzwiek na HDMI, a monitor Ci raczej nie zagra. Mozesz natomiast kupic kabel ktory z jednej strony wsadzisz w Xa, a z drugiej masz D-Suba i chincha ... czego chciec wiecej.

Update 1: Podpialem TV do kompa przez 10 metrow D-Suba. Zaczal dzialac dopiero w momencie ustawienia natywnej rozdzielczosci TVka.
A Jade sie urwa ciagle instaluje ;P

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 20:49 
Cytuj  
    Chcecie kupić Xboxa? Poczekajcie kilka dni. Microsoft zapowiada obniżkę cen konsol Xbox 360. Zmiana cen dotyczy wszystkich modeli, zarówno najtańszej wersji Arcade, jak podstawowej oraz najdroższej Elite. Według Microsoftu, od 14 marca (piątek) najtańszy Xbox 360 będzie kosztować 777 złotych. To efekt zakrojonego na skalę europejską programu obniżania cen sprzętu.

    Model wyposażony w dysk twardy o pojemności 20 GB i jeden kontroler bezprzewodowy będzie kosztować 1050 złotych. Wersja Xbox 360 Elite, uzbrojona m.in. w 120-gigabajtowy dysk twardy, zostanie wyceniona na poziomie 1400 złotych. Wszystkie ceny, wraz z tą z modelu Arcade to ceny sugerowane przez Microsoft.

    Jak informuje firma, Xbox 360 cieszy się największym w Europie wskaźnikiem opisującym liczbę gier przypadającą na każdą z konsol. Po ponad dwóch latach na rynku, na każdą z konsol przypada ponad 7 gier. W przypadku konkurencji to odpowiednio 3,8 przy Sony PlayStation 3 i 3,5 przy Nintendo Wii. Zabawki te, o czym w materiale prasowym się już nie wspomina, mają jednak nieco krótszą historię rynkową.


Źródło: http://pclab.pl/news31732.html


_________________
Obrazek


Posty: 47
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 21:19 
Cytuj  
A duza jest roznica pomiedzy obrazem na monitorze a TV HD nie biorac pod uwage rozmiaru matrycy. Jeszcze tak dwa pytania o ile sie orientuje to roznica pomiedzy elite a premium to tylko wielkosc dysku twardego i czy jest sens brac elite jesli az tak w planach nie mam zamiaru za duzo sciagac demowek, a drugie pytanie to czy monitor Samsung 226BW jest dobrym wyborem pod X'a czy moze jednak rozejrzec sie za jakims innym monitorem, interesuje mnie tylko 22 calowy.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 21:26 
Cytuj  
Vorgath napisał(a):
A duza jest roznica pomiedzy obrazem na monitorze a TV HD nie biorac pod uwage rozmiaru matrycy. Jeszcze tak dwa pytania o ile sie orientuje to roznica pomiedzy elite a premium to tylko wielkosc dysku twardego i czy jest sens brac elite jesli az tak w planach nie mam zamiaru za duzo sciagac demowek, a drugie pytanie to czy monitor Samsung 226BW jest dobrym wyborem pod X'a czy moze jednak rozejrzec sie za jakims innym monitorem, interesuje mnie tylko 22 calowy.


Nie ma "nie biorac pod uwage rozmiaru matrycy". I mowie to tak powaznie jak sie da ;) Naprawde. Sam zrobilem tak, ze kupilem Xa i podpialem go po 19" wide monitor i bylem mega zadowolony. Przylecialem na mmorpga i pialem "no zajebista zabawka". 2 miesiace pozniej kupilem niskobudzetowe 32 cale od LGka. Podpialem Xa i (za przeproszeniem) sie zasralem :) Powaznie - w tym przypadku "rozmiar ma znaczenie" ;)

Update 2 Jade Empire sie zainstalowal. TV przelaczylem na 1024*768. Dziala. I dziala na padzie. Chyba nie musze mowic, ze Jade Empire na Dual Corze + 8800GTS i 26 calowym TVku to troche inna zabawa ? :D

PS. Sciagam Deamon Toolsy i instaluje Kotora ....
PS2. Kurwa mac, sciagam tez Bring Down the Sky do Mass Effecta .. nie pospie dzis

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 23:54 
Cytuj  
Update 3 KOTOR zainstalowany - jest miodzio. Fakt, gra nie obsluguje pada domyslnie, ale po przemapowaniu pada na klawisze w nastepujacy sposob

1 galka - wsad
2 galka - mysz
d-pad - kursory
2 przyciski jako przyciski myszy

bez problemu przeszedlem prolog na Endar Spire. Fakt - mysza byloby szybciej, ale ciezko to robic z lozka :P

I starczy juz tego offtopa - ide na Xa :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2008, 08:29 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
bez problemu przeszedlem prolog na Endar Spire. Fakt - mysza byloby szybciej, ale ciezko to robic z lozka :P

To jak już chcesz się tak katować to zmapuj sobie COD4 na pada ;P

[edit] z Jade to mi się coś pokręciło, chodziło mi o Beyond Good & Evil ;) To próbowałem ustawiać na pada.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2008, 09:28 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
z Jade to mi się coś pokręciło, chodziło mi o Beyond Good & Evil ;) To próbowałem ustawiać na pada.


A zebys wiedzial, ze kupilem niedawno w jakiejs super-starej-kolekcji-klasyki i pewnie sprobuje cos z tym zrobic :P



PS. COS-a nie - ale sprobuje dzis HL2 odpalic :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2008, 11:54 
Cytuj  
w empikach od 14-go marca:
Xbox 360 Arcade - 769 zł
Xbox 360 Premium - 999 zł
Xbox 360 Elite - 1399 zł

ps3 40GB - 1499 zł


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2008, 12:21 
Cytuj  
to ciekawe ile w internecie


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2008, 12:59 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
to ciekawe ile w internecie


Paradoksalnie przed swietami Empik mial najlepsza oferte na Arcade'y - 799 zl. To, ze Arcade to oszustwo to oddzielna bajka, ale nextgen za 800 zl to je to.

[flame mode]
Niech mi ktos przypomni jaka przewage ma PS3, oprocz Blu-Raya ? :P
[/flame mode]

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2008, 14:42 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Aenima napisał(a):
to ciekawe ile w internecie


Paradoksalnie przed swietami Empik mial najlepsza oferte na Arcade'y - 799 zl. To, ze Arcade to oszustwo to oddzielna bajka, ale nextgen za 800 zl to je to.

[flame mode]
Niech mi ktos przypomni jaka przewage ma PS3, oprocz Blu-Raya ? :P
[/flame mode]


Wymienialny dysk, darmowy multiplayer, niezawodnosc.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2008, 16:41 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Wymienialny dysk, darmowy multiplayer, niezawodnosc.


Wymienialny dysk? A w Xie to jaki jest? Wspawany? No prosze Cie ... ;)

Jesli chodzi o multiplayera to za cene PS3 mozna kupic Xa i abonament na pare lat ... wiec to tez umiarkowana przewaga.

A o niezawodnosci to podyskutujemy imvho troche pozniej - niech PS troche pobedzie na rynku :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2008, 17:58 
Cytuj  
Na obecna chwile nie kupilbym X'a chociazby ze wzgledu na zejscie hddvd z rynku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2008, 19:47 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
w empikach od 14-go marca:
Xbox 360 Arcade - 769 zł
Xbox 360 Premium - 999 zł
Xbox 360 Elite - 1399 zł

ps3 40GB - 1499 zł


lepszy deal na Ps3 jest w MM - 1700 z randomowymi dwiema grami (ratchet , PES2008 , Uncharted , motorstorm )


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Posty: 47
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 mar 2008, 20:10 
Cytuj  
A jeszcze tak sie zapytam czy ten samsung 226BW http://bitcomputer.pl/product.php?id=5605 bedzie dobrym wyborem pod xbox'a? Czy moze jakis inny, jak cos to raczej interesowalyby mnie z tego sklepu do kwoty 1000 zl.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2008, 20:48 
Cytuj  
720p ladnie pociagnie wiec spoko pod ixa


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2008, 20:49 
Cytuj  

Wymienialny dysk? A w Xie to jaki jest? Wspawany? No prosze Cie ... ;)


Do ps3 wsadzasz jakikolwiek dysk, nie musi byc marki sony.
Osobiscie mi nie przeszkadza ze ms robi pieniadze na akcesoriach, nie samych konsolach.


Jesli chodzi o multiplayera to za cene PS3 mozna kupic Xa i abonament na pare lat ... wiec to tez umiarkowana przewaga.


Darujmy sobie porownania cenowe, bo kupujac nintendo ds moglbys jeszcze dokupic sporo pomidorow do niego za cene xboxa, no i?
Wkurwiajace jest ze trzeba za wszystko placic, jak tak dalej pojdzie wprowadza oplaty za utworzenie profilu.


A o niezawodnosci to podyskutujemy imvho troche pozniej - niech PS troche pobedzie na rynku :)


ps3 pobyl juz troche na rynku i jest niezawodny w przeciwienstwie do xboxa. Nie jest to temat w ktorym konsola ms moze sie jakos obronic.

Sam posiadam xboxa ale jestem daleki od zdania ze to konsola bez wad, mimo ze sa liderem to daleko im do jakosci nintendo.
Tak swoja droga widze ze rosnie nam tu drugi enhu z klapkami na oczach.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2008, 20:56 
Cytuj  
tak troche w, troche obok tematu.
mam x'a, ps2, x360.
x360 od miesiaca stoi i sie kurzy.
x sluzy jedynie do odtwarzania filmow od jakis 2 lat.
na ps2 gralem jeszcze pare tygodni temu w persone, teraz przymierzam sie do xenosagi.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 mar 2008, 23:15 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Na obecna chwile nie kupilbym X'a chociazby ze wzgledu na zejscie hddvd z rynku.


od kiedy x360 sprzedają z wbudowanym HDDVD? Coś przeoczyłem?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.