mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 382  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2010, 10:55 
Cytuj  
A ja znalazłem buga w 7. Jak zapisujecie nieraz coś na pulpicie czy dysku, np zdjęcie z firefoxa albo cokolwiek, to wyskakuje wam komunikat, że takie coś jest już zapisane i należy to nadpisać nawet jeżeli wcześniej tego nie było na pulpicie?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2010, 10:59 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
A ja znalazłem buga w 7. Jak zapisujecie nieraz coś na pulpicie czy dysku, np zdjęcie z firefoxa albo cokolwiek, to wyskakuje wam komunikat, że takie coś jest już zapisane i należy to nadpisać nawet jeżeli wcześniej tego nie było na pulpicie?


eee... nie?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2010, 11:16 
Cytuj  
Dziekuje jeszcze raz za namiary na program LogMeIn, swietna sprawa! :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 lut 2010, 13:24 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
To ja jestem chyba inny. Omnia smiga mi jak zloto,
X.


Tez mialem omnie i sie wkurwialem. Kumpel mowil, ze jemu tez smiga jak zloto.. wzialem ja w lape i nie bylo roznicy - dla mnie to wolno.
Sprzedalem ten crap po 2 miesiacach.

Teraz jestem szczesliwym posiadaczem SE c905 bez os i jest git.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2010, 14:20 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Dziekuje jeszcze raz za namiary na program LogMeIn, swietna sprawa! :)


nr konta na priw.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2010, 15:10 
Cytuj  
Loki napisał(a):
Tez mialem omnie i sie wkurwialem. Kumpel mowil, ze jemu tez smiga jak zloto.. wzialem ja w lape i nie bylo roznicy - dla mnie to wolno.

Mam obok siebie Omnie swoja i kolegi z biurka obok. Moja smiga i sie nie zacina, bateria mi trzyma 5-6 dni, a dotyk dziala na musniecie. Jego co chwila dostaje czkawki, dotyk dzialala tak, ze trzeba mocno wciskac ekran, a bateria mu trzyma jeden dzien.

Jakie sa roznice? Ano takie, ze w jego Omnii jest rom taki, jaki dostal w pudelku (czyli dosc stary, bardzo wolny i bez optymalizacji baterii) i digitizer starego typu. U mnie jest w miare nowy rom z WM 6.5 na buildzie 21* i nowy digitizer (tak mnie stary wnerwil, ze zanioslem do serwisu i mi bez gadania wymienili na nowy).

I masz racje, Omnia prosto z fabryki jest do dupy (aktualnie Omnie maja juz nowy digitizer), ale w wiekszosci wystarczy zmienic rom na nowy i roznice w dzialaniu widac od razu.

Jesli masz dostep do Omnii, to sprawdz kiedys, bedziesz mocno zaskoczony efektem (zreszta w tym dziale byl juz kiedys o tym temat).

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 lut 2010, 16:18 
Cytuj  
@up

rom zmienialem przed odpaleniem telefonu od nowosci. Co do ekranu to faktycznie te starsze omnie mialy go z dupy, moj jednak byl ok.

Mimo wszystko wolno.
Tylko, ze fakt faktem, mam zboczenie jezeli chodzi o szybkosc dzialania telefonu.

edit: nie no sorry, raz odpalilem ;)

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2010, 16:29 
Cytuj  
Hej, dzieki za pomoc z foobarem...
Teraz nie moge zmusic do dzialania daemona lite 4.35.5 na swoim windowsie 7 64-bitowym.
Probowalem usunac daemona -> zainstalowac sptd 1.62 -> zainstalowac daemona, ale tez sie nie udalo :(

Komunikat przy uruchamianiu Daemona:
Ten program wymaga przynajmniej systemu Windows 2000 oraz SPTD w wersji 1.60 lub wyższej. Debbuger jądra musi zostać wyłączony.

EDIT: Zainstalowalem sptd 1.62 dla win7 (64) ale jak odpalam jeszcze raz instalke to mi mowi ze zadnego sptd nie wykryl :o chyba w tym jest glowny problem
EDIT2: Zalatwione! LINK!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 13:23 
Cytuj  
jak to jest z tym HDMI powyzej 5 metrow? , podobno to jest maksymalna rozsadna dlugosc kabla ? , problem z tym ze chcialbym podlaczyc moje HTPC do tv znajdujacego sie ok 8-9 metrow , jak wyglada przesylanie sygnalu po HDMI na taka odleglosc? , podobno w kablach 10 m jakosc i firma juz ma znaczenie , nie chce mi sie pieprzyc co chwila z przenoszeniem pudla i podpinaniem kabelkow


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 13:40 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
jak to jest z tym HDMI powyzej 5 metrow? , podobno to jest maksymalna rozsadna dlugosc kabla ? , problem z tym ze chcialbym podlaczyc moje HTPC do tv znajdujacego sie ok 8-9 metrow , jak wyglada przesylanie sygnalu po HDMI na taka odleglosc? , podobno w kablach 10 m jakosc i firma juz ma znaczenie , nie chce mi sie pieprzyc co chwila z przenoszeniem pudla i podpinaniem kabelkow


Mam noname kabel hdmi w standardzie 1.3 do projektora o dlugosci 15 metrow, mimo sporych zaklocen od elektrycznego ogrzewania, nie mam klopotow nawet z 1080p/60.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 13:53 
Cytuj  
ile wydales na to cudo i czy duzo sie musiales naszukac?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 14:43 
Cytuj  
Szukalem na allegro tylko by byl ekranowany i mial filtry, zgodnosc z v1.3 i tyle, kosztowal chyba 70zl.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 14:53 
Cytuj  
dzieki , bo jak zobaczylem porady "specow" ze kable nizej 900 zl to szmelc na takie odleglosci to mnie nieco odrzucilo od calej idei , wychodziloby ze za cene kabla mozna zlozyc HTPC :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 17:02 
Cytuj  
ale warto miec mozliwosc oddania jesli nie spelnia parametrow technicznych bo roznie mozna trafic


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 180
Dołączył(a): 24.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 lut 2010, 19:21 
Cytuj  
Jest problem, wsadzam pendrive do USB i wyskakuje mi okienko by dodać nowy sprzęt, chce szukać sterowników itp. Sterowników nie mam do tego, bo pendrajwy się podłącza i działają no nie ?:P Problem miałem już z 2 różnymi pedndrajwami i nawet telefonu podłączyć nie mogę. Działają tylko te rzeczy do których wcześniej mogłem wgrać sterowniki z płytki, jak np drukarka. Ale przecież do pendraków nie instaluje się nic, no i kiszka.. Komp jest stary już, mobo: MSI K7T266 Pro2; Windows XP Professional, Service Pack 3. Ktoś wie co może być nie tak? Mi się zdaje że to coś jakby brak czegoś w systemie, jakichś takich fabrycznych sterowników z których korzystają te urządzenia(magazynujące pamięć), no ale..

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2010, 20:07 
Cytuj  
Na jakiej zasadzie działa live stream? co muszę mieć żeby to odpalić? zastanawiam się czy nie kupić kamerki jakieś, dosyć dużo rozmawiam na skype bo mam siostrę w szkocji, i przy okazji bym sobie livestreama odpalił.

Ktoś odpalał? zna temat?

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2010, 20:47 
Cytuj  
Przepraszam ze sie wepchne. Nie wiem jak postawic/dolaczyc do servera na TS3. Mala wskazowka dla ulomnego czlowieka prooszeeee!

EDIT: No dobra laczyc sie umiem. Zeby zrobic wlasny serwer ts na ktory kazdy moze wejsc to tak zwyczajnie z kompa go nie moge odpalic, nie?
On musi byc gdzies tam umieszczony?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2010, 22:59 
Cytuj  
możesz postawić TS-a na własnym kompie o ile masz zewn. IP


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 02:01 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Na jakiej zasadzie działa live stream? co muszę mieć żeby to odpalić? zastanawiam się czy nie kupić kamerki jakieś, dosyć dużo rozmawiam na skype bo mam siostrę w szkocji, i przy okazji bym sobie livestreama odpalił.

Ktoś odpalał? zna temat?


up

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 10:36 
Cytuj  
siada mi boxowy wiatrak na moim e2140, procek jest ostro podkrecony od drugiego uruchomienia, wiec nie dziwie sie wcale, ze cos w koncu zaczelo nawalac :)
przeczyscilem radiator i wiatraczek, sadz,ze dzial zle, bo czasem pracuje nierowno i dziwnie halasuje. co kupic do chlodzenia tego procka? jakis sam wiatrak na radiator, czy zestaw radiator+wiatrak/sam jakis kosmiczny radiator. fajnie jakby to bylo ciche i niedrogie (bo szkoda mi kasy na inwestowanie w dwuletni procesor)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 382  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.