mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2012, 18:59 
Cytuj  
mark24bis napisał(a):
Razoth -kwestia designu. Jak telefon Ci spadnie to albo ma się szczęście i nic się nie stało, albo nie ma szczęścia i się rozsypał. I dotyczy to każdego modelu.


No właśnie nie bardzo, SGS2 na przykład raz, że jest lekki a dwa - szkło ma tylko z przodu i jest to gorilla glass. Na tym tle Iphone wypada w tym momencie strasznie słabo i jest w stanie na prawdę rozpierdolić się przy pierwszym pechowym uderzeniu. Zwłaszcza przy swojej wadze. Crash testy w necie mówią swoje, osobiście nie mam zamiaru sprawdzać. No chyba, że komuś nie przeszkadza siatka z rozwalonego szkła na obudowie lub co gorsza - ekranie - to nie ma problemu, bo samo urządzenie dalej będzie działać.

A dokupowanie wzmacniaczy czy innych akcesoriów mających przystosować urządzenie do normalnego funkcjonowania nie jest w moim guście. Gdy mówiłem o customizacji to miałem na myśli software.

O tabletach się nie wypowiadam, bo dla mnie są atm bezużyteczne jak na cenę za którą przychodzi za nie zapłacić.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2012, 19:14 
Cytuj  
strasznie nie lubię wszelkich folii, ochraniaczy i innych plastikowo gumowych anty-rysowaczy

btw ciekawy jestem czy ten nowy htc one faktycznie ma taką szybę że można z kluczami w kieszeni nosić na relaxie :wink:
tak piszą


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2012, 19:17 
Cytuj  
@up

tez nie lubialem, ale jak kupilem case mate'a to zmienilem zdanie. mialem i matowa anti glare i polyskowa, i jedna i druga bardzo fajna. A jezdze z telefonem w kieszeni po lesie, takze zalezalo mi na w miare mocno zabezpieczonym telefonie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2012, 19:23 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
@up

tez nie lubialem, ale jak kupilem case mate'a to zmienilem zdanie. mialem i matowa anti glare i polyskowa, i jedna i druga bardzo fajna. A jezdze z telefonem w kieszeni po lesie, takze zalezalo mi na w miare mocno zabezpieczonym telefonie.
spoko, każdy robi co lubi, ale proszę cie pisz lubiłem :wink:

mnie wkurzało że nie mogę sobie normalnie wycierać szyby o spodnie bo zawsze gdzieś w tych ochraniaczach kurz się zbierał
folii na ekran nie lubię bo szyba przyjemniejsza w dotyku
etui wsuwanych nie lubię bo nie czuje wibracji w kieszeni


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2012, 19:33 
Cytuj  
gs2 sie nie nosi w kieszeni, chyba ze ktos ma duze kieszenie ;p ja sobie tego nie wyobrazam ;p

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 29 mar 2012, 19:39 
Cytuj  
ale o to chodzi, ze te markowe akcesoria nie tylko chronią sprzęt ale i go "upiększają".

Chociaż w sumie gdybym miał samsunga to pewnie też bym to olewał, bo jedyna renomowana firma która coś tam tworzy dla tych telefonów to SGP z USA. Taki Case Matte jest strasznie mdły :)

Ja miałem Vapor 4, Vapor PRO, Bumperka od SGP, teraz mam Linear-a od SGP i bardzo polecam.

Zresztą widać po samym telefonie - który po zdjęciu "ochraniaczy" wygląda jak dopiero wyjęty z pudełka.


_________________
mark24 - inactive.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2012, 19:44 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
gs2 sie nie nosi w kieszeni, chyba ze ktos ma duze kieszenie ;p ja sobie tego nie wyobrazam ;p
dlatego mam opór przed przekroczeniem 4" w telefonie mimo że pozostałe parametry jak CPU i pamięć muszę mieć wypasione.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2012, 20:50 
Cytuj  
mark24bis napisał(a):
Jak telefon Ci spadnie to albo ma się szczęście i nic się nie stało, albo nie ma szczęścia i się rozsypał. I dotyczy to każdego modelu.

Albo ma sie ubezpieczenie za dodatkowe 100 zet (200 zet za dodatkowe 2 lata gwarancji z ubezpieczeniem) i ma sie to w dupie. Dotyczy kazdego telefonu ;)

Sobtainer napisał(a):
gs2 sie nie nosi w kieszeni, chyba ze ktos ma duze kieszenie ;p ja sobie tego nie wyobrazam ;p

Ja nosze Note w kieszeni. Albo w marynarce na piersi, albo na tylku, albo w kurtce na piersi. Mam normalne kieszenie, wiec tym bardziej z S2 tak mozna (kazdy kto widzial u mnie Note nie wierzyl, ze sie da, ale po przymiarce do wlasnych kieszeni uwierzyl) ;)

Jedyne czego nie cierpie to popalcowanego ekranu, dlatego i na S2 mialem, i teraz na Note mam folie matową. Kosztem jakosci ekranu nie mam sladow paluchow i jest git ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2012, 20:56 
Cytuj  
folia matowa - może spróbuje :wink:


_________________
psn

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 29 mar 2012, 21:32 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
mark24bis napisał(a):
Jak telefon Ci spadnie to albo ma się szczęście i nic się nie stało, albo nie ma szczęścia i się rozsypał. I dotyczy to każdego modelu.

Albo ma sie ubezpieczenie za dodatkowe 100 zet (200 zet za dodatkowe 2 lata gwarancji z ubezpieczeniem) i ma sie to w dupie. Dotyczy kazdego telefonu ;)

X.


ja mam to za free - w pakiecie z kontem bankowym. Tylko do tej pory nie chciało mi się pójść zarejestrować telefonu :) W pakiet wchodzi nawet accidental damage czy "theft" - sporo kombinatorów z Polski na tym robi dodatkową kasę - tanie telefony z allegro to właśnie od takich wyłudzaczy ;)


_________________
mark24 - inactive.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2012, 22:16 
Cytuj  
Xanth, dupa tam, ja mam anti glare od case mate'a matowa i też widać ślady :) ale o tym już chyba rozmawialiśmy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2012, 07:25 
Cytuj  
Rozmawialismy. Ale chyba nie napisalem wtedy, ze liczy sie markowa folia. Ja uzywam Brando ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2012, 21:29 
Cytuj  
Słoń i G Note
http://www.youtube.com/watch?v=KBrmaE82 ... r_embedded
;-)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2012, 22:25 
Cytuj  
Witam
Niestety to nie tutorial ale pytanie . Np obecnie iTunes pokazuje mi coś takiego:

Na moim iphonie 4 gólnie dostępne miejsce - 6,7 GB (myślałem, że partycja systemowa ma 300mb a nie 1,3gb...)

Audio - 0,33GB
Programy - 3,7GB
Inne - 1,43 GB
Wolne - 0,94

I teraz mam zagwozdke bo jak wejdę w opcje iphone to np Novy 1 tam nie ma a mam ją kupioną w Appstore i normalnie w nią gram ale Iphone nie pokazuje jej rozmiaru. Dodatkowo nie wiem co kryje się pod nazwą "inne". Nie mam żadnych ogromnych programów - jeno WolframAlpha, Cydie i Installousa. Niestety WinSCP nie pokazuje ile jaki katalog zajmuje w moim iphone. Nie wiem nawet co mogę pousuwać... Jesteście mi w stanie jakoś pomóc i dojść, co dokładnie ile miejsca zajmuje?

Update - nawet jak zsumuje wszystkie aplikacje bezpośrednio z Iphone to wychodzi mi max 4gb a nie 5,3 jak pokazuje dysk w iphonie (sprawdzam to poprzez opcje).

Ogólnie miejsca mi styka tylko gier najebałem ale chciałbym dokładnie wiedzieć co i jak.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2012, 22:50 
Cytuj  
Nie dowiesz sie, to jest ios, system mocno zamkniety dla dumbow technologicznych, ktorzy nie maja grzebac tylko uzywac.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 08:44 
Cytuj  
Inne moga to byś jakies zapisy z gier itp

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 09:33 
Cytuj  
Ktoś używa MIUI http://miuipolska.pl/screeny/ ? Jeśli tak to jakie wrażenia (bateria, stabilność itp.)?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 10:55 
Cytuj  
Venan napisał(a):
Ktoś używa MIUI http://miuipolska.pl/screeny/ ? Jeśli tak to jakie wrażenia (bateria, stabilność itp.)?


Varenthin jest maniakiem :) pewno zajrzy dzisiaj to Ci odpowie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 22:44 
Cytuj  
Venan napisał(a):
Ktoś używa MIUI http://miuipolska.pl/screeny/ ? Jeśli tak to jakie wrażenia (bateria, stabilność itp.)?


Nie mam porównania do innych romów, bo nie używałem, ale na obecnej wersji v4 chyba ani razu się nie wywalił.
Co do baterii to mi trzyma jeden dzień, zaczynam siedzieć na nim w necie przed 7 rano, i ładuję po północy jak idę spać. Słucham muzyki, intensywnie korzystam z mobilnego internetu do facebooka, przeglądania stron, etc.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2012, 20:06 
Cytuj  
Moze kogos zainteresuje, ja w wolnej chwili sie tym pobawie ;)
http://bezprzyciskow.pl/falldroid-fallout-na-androidzie

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.