mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 06:44 
Cytuj  
Ok dzieki... Ale kurcze ponoc ps3 lepsza grafike ma... Pozatym Ogladalem strone mediamarkt i tam jest okolo 10 rodzaji xboxow juz od 700zł konczonc na dwoch tysiacach:O...

Czy jest miedzy nimi jakas roznica i czy osobno gry sa na tego tanszego i na tego drozszego??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 06:55 
Cytuj  
za PS3 stoi kilka rzeczy imho.
Wbudowany napęd Blueray - osobno kosztuje ~100-150F, więc oszczędność tej kasy.
Wbudowane WiFi - do Xbox360 trzeba dokupić za jakieś 40-50F - znów oszczędzamy.

Generalnie na dzien dzisiejszy brałbym PS3 głównie ze względu na Blueray-a

Dziewczyna za to jęczy by kupić Wii ;)

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 08:54 
Cytuj  
W tą lepszą grafikę to nie wierz. Póki co troszkę ładniejsze gry wychodzą na X360. Zaczyna się to powoli zmieniać ze względu na to, że PS3 staje się lead platform. Ale, żeby wyłapać różnice musiał byś być totalnym "graphic whore" i siedzieć z lornetką przy telewizorze.

Dla niektórych również argumentem przemawiającym za Xem może być możliwość piracenia.

A co za PS3 - niska awaryjność sprzętu, bogate wyposażenie startowe, bądź co bądź darmowy online (na Xie online jest płatny, ale kwota nie jest powalająca), LineUp na najbliższy okres jest zdecydowanie ciekawszy na PS3.

Kupisz X`a będziesz zadowolony - kupisz PS3 będziesz zadowolony.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 16:31 
Cytuj  
A wiec tak przegladalem sobie rozne sklepy z grami na Ps3 i xboxa 360. Cenowo jest tak samo, kilka sportowek na xboxa i ps3 znalazlem ---> takie same...

Martwi mnie natomiast ilosc bijatyk na Ps3, znalazlem tylko Virtua Fighter 5, czyzby nie bylo zadnego teekena na playa3... Ani mortal combat, zupelnie nic...

Nie wiem teraz w media markt jest xpudlo po 799 zł a ps3 kolo 1500... czyli jenak roznica jest bo kilka gier na x pudlo mam jakby za darmo...

Kurcze ale mam dylemat :(


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 116
Dołączył(a): 14.08.2008
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 20:48 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Kurcze ale mam dylemat :(


no kurcze pieczone, nic tylko sie zastrzelić :(((

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 21:41 
Cytuj  
zdejme na chwile moje ps3klapki z oczu i ci odpowiem : bierz 360

z prostego powodu - gry ktore cie interesuja, sa na obu konsolach, a 360 jest jakby nie bylo tanszy

sportowki (FIFA,PES,NBA itd) , bijatyki (Soul Calibur 4,VF5) sa tu i tu, Tekken6 delayed na 2009 na razie (jeszcze) PS3 exclu takze jesli te gatunki sa najwazniejsze dla ciebie to widzisz jak jest

konsole tak naprawde roznia sie grami first party, czyli bezposrednio od Sony/MS, nie wiem ktore bardziej cie obchodza, czy wolisz MGS4 czy Gears2, LittleBigPlanet czy Alan Wake, moglbym tak dlugo..


_________________
you are already dead

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 16:28 
Cytuj  
egroM napisał(a):
W tą lepszą grafikę to nie wierz. Póki co troszkę ładniejsze gry wychodzą na X360. Zaczyna się to powoli zmieniać ze względu na to, że PS3 staje się lead platform. Ale, żeby wyłapać różnice musiał byś być totalnym "graphic whore" i siedzieć z lornetką przy telewizorze.

Dla niektórych również argumentem przemawiającym za Xem może być możliwość piracenia.

A co za PS3 - niska awaryjność sprzętu, bogate wyposażenie startowe, bądź co bądź darmowy online (na Xie online jest płatny, ale kwota nie jest powalająca), LineUp na najbliższy okres jest zdecydowanie ciekawszy na PS3.

Kupisz X`a będziesz zadowolony - kupisz PS3 będziesz zadowolony.


Wlasnie co do gier online na konsole, kompletnie nie wiem jak to wyglada/ Czy maja wbudowany dostem do netu w sobie na zasadzie radia czy czegos czy trzeba podlaczyc to naprzyklad do neo badz innego dostawcy netu.

I co znaczy ze w xboxie placi sie za dostep do netu a w ps3 nie... Mozliwosc piracenia mnie kompletnie nie interesuje takze ten argument odpada w przedbiegach...

Mam jeszcze nieco nobbowskie pytanko jako ze jestem dosc starej daty i nie bardzo sie orientuje co to jest ten napend bluray wbudowany w ps3... z gory dzieki za rady i za informacje


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 17:05 
Cytuj  
blue ray to taki nowy standard, tak jak 10-15 lat temu DVD, coraz więcej filmów na to wychodzi, z czasem DVD odejdzie do lamusa tak jak płyta CD i Blue Ray zarządzi przez kilka lat (dopóki nie powstanie coś co przebije BR). Więc imho kupując PS3 czytnik BR masz jak znalazł.

PS3 ma wbudowane WiFi więc odpada ci kupno oddzielnej antenki (jak w X360).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 18:59 
Cytuj  
ps3 warto kupic dla BR , lineup bardzo dobry i bedzie lepszy=brak piractwa
ale jak wolisz jrpg to poki co x360 ma lepszy lineup , przedewszystkim sporo time exclusive od SQ , jak Last Remnant chociazby

ps3 dostaje w 2k9 tytuly ktore powoli odsadzaja technicznie xboxa jak np Heavy Rain


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 19:36 
Cytuj  
redruM napisał(a):
zdejme na chwile moje ps3klapki z oczu i ci odpowiem : bierz 360

z prostego powodu - gry ktore cie interesuja, sa na obu konsolach, a 360 jest jakby nie bylo tanszy

sportowki (FIFA,PES,NBA itd) , bijatyki (Soul Calibur 4,VF5) sa tu i tu, Tekken6 delayed na 2009 na razie (jeszcze) PS3 exclu takze jesli te gatunki sa najwazniejsze dla ciebie to widzisz jak jest

konsole tak naprawde roznia sie grami first party, czyli bezposrednio od Sony/MS, nie wiem ktore bardziej cie obchodza, czy wolisz MGS4 czy Gears2, LittleBigPlanet czy Alan Wake, moglbym tak dlugo..


Jako posiadacz PS3, i gosc ktory czasem popuka na xbawks w pracy..

Pad w PS3 jest o wiele lepszy, moze to moje osobiste odczucie, ale poprostu dobrze lezy w dloni, nie meczy, i jest leciutki. W calibura IV na xpudle jakos dziwnie sie gra.

Cena.. no nie osmieszajmy sie. Jak ktos kupuje konsole, na ktora wychodza gry warte 20-25% jej wartosci i na podstawie tego dokonuje wyboru, to ja nie mam pytan. To jak pytac czy jaguara da sie na gaz przerobic bo duzo pali..

Xbox wydaje mi sie takim teaserem. Niby tani, ale LIVE platny, dysk malutki albo trzeba kupic, HDMI niby jest, ale tylko w nowszych/elite, wszystkie komponenty firmowe, zadnego wsparcia dla otwartych standardow.

Na PS3 niesamowicie ucieszylo mnie to ze jest bardzo otwarty, mozna sobie wsadzic dysk jaki sie chce, mozna zainstalowac sobie system, a w razie czego w prosty sposob go przywrocic, nie ma dziwnych okienek ktore wchodza w droge, pada mozna uzywac z PC, PCtowych peryferiow z konsola, za free jest multiplayer, HDMI i Blu-ray w standardzie.

Exclusivow na konsolach bedzie coraz mniej, bo wieksi publisherzy zauwazyli juz ze sprzedajac gre na 2 plaftormach, poprostu robia 2x tyle kasy.
Zauwazam tez fakt ze coraz wiecej rzeczy z xbawks jest na PC, w tej sytuacji posiadanie dobrego PC i PS3 zalatwia mi sprawe, coprawda z poslizgiem ale jednak.

No i koncowo, zeby nie bylo za rozowo. Moze i na konsolach sa ciekawe gry pod wzgledem gameplayu itd, ale graficznie PC odstawia wszystko o kolejna dlugosc co roku.

W skrocie, PS3 jest fajna platforma medialna, ma ciekawe gry i duzo mozliwosci, nikt nie wymusza wlasnych standardow i jest otwarta na eksperymenty roznego rodzaju. Tyle.


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 19:40 
Cytuj  
jakie fajne bijatyki na ps3?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 19:40 
Cytuj  
metal gear solid.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 19:43 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
jakie fajne bijatyki na ps3?


Tekken, Soul Calibur, Virtua Fighter, pewnie jeszcze cos by sie znalazlo.

Mendol ladnie trolluje :)

Tak btw, po 10 minuch grania w DOA, nie moge powiedziec ze to jest dobra bijatyka, to bylo takie.. bue.. czuje sie zbrukany. Teraz dzieki caliburowi moge popatrze na cycki i pograc, w doa tylko okraglosci sie dalo podziwiac :)


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 19:43 
Cytuj  
ciebie nie pytam, :(


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 20:46 
Cytuj  
nie widzialem zeby na PC byla ladniejsza gra od Heavy Rain


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 21:12 
Cytuj  
jesli stac cie na oryg. gry to wybieraj co chcesz jesli nie i chcesz miec gry za "free" to tylko Xbox

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 21:40 
Cytuj  
Co to znaczy stać/nie stać na oryginalne gry?
Nie stać to nie kupuje się konsoli tylko się brać do roboty trzeba. Pokolenie złodziei kurna.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 23:01 
Cytuj  
jak bym mial wydac kase na to co przez miesiac ogladam/gram to by mi 3 wyplat nie starczylo , wiec pirace i sie tego nie wsydze , niestety to jest polska ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 08:57 
Cytuj  
QFC napisał(a):
niestety to jest polska ;]

Niestety jak nie jestes w stanie zarobic na przyjemnosci to ich nie masz. Zlodziejstwo tlumaczyc wlasna nieudolnoscia, epic fail.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 09:43 
Cytuj  
juz kiedys rozmawialismy na ten temat wiec nie ma sensu tego ciagnac :-)
tyle rzeczy sprawia mi przyjemnosc, ze na oryginaly do x360 juz nie starcza Tor :-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.