mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 09:56 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tyle rzeczy sprawia mi przyjemnosc, ze na oryginaly do x360 juz nie starcza Tor :-)

Spko, ja tez swiety nie jestem i mnie na wszystko nie starcza. :> Tylko po co takie proby tlumaczenia sie: "bo w Poslce jest drogo", "bo Jezus mnie nie kocha" etc.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 16:08 
Cytuj  
Tor , mowisz tak jakby twoj ojciec to Bill Gates ,ja powiem tak jesli bym mial 5k zl wyplaty co miecha to pierdolil bym piracenie , ale tyle nie mam wiec pirace pr0ste, wole wypic piwko isc na pizze itp niz kupowac gry/filmy za 150-200zl skoro moge je miec za free , kupuje oryg. jesli musze czyli np. WoW ;] eot.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 16:52 
Cytuj  
QFC - typowe pierdolenie zlodzieja, nie stac mnie na lamborgini diablo to kurwa pojde i ukradne. Albo ty jestes bogatszy odemnie to pojde opierdole ci chate bo chcem miec na wiecej przyjemnosci - pizze itd. jak to powiedziales...

Typowe gadanie typowego smarka... Jestes zwyklym pierdolonym zlodziejem i miej odwage stanac przed lustrem i powiedziec samemu sobie: "jestem peirdolonym zlodziejem"...

Masa ludzi pracuje nad wydaniem gry to jest ich praca i chca na tym zarobic... A takie kurewskie wszy jak ty ich po prostu okradaja... Tak samo jakbys poszedl do roboty zapierdalasz miesiac a koles cie wystawia do wiatru... Okradl cie czy nie??

Takie zachowanie jeszcze do ciebei wroci, pamietaj nei rob blizniemu swemu co tobie nie mile... Pozdrawiam i zycze zeby ci opierdolili cala chalupe!!


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 17:24 
Cytuj  
no kkk jestes zajebisty , po twojej sygnaturce sadze ze ogladasz TV TRWAM i chodzisz co niedziele do ... (wiadomo gdzie), i dajesz sie okradac "czarnym pasozyta" , kompletny brak kulturki z twojej strony , a ja jestem piratem i bede nim dopoki nie bede zarabial 4-5 tys/miech , i bez takich porownan z kradzieza samochodu , jebnij sie w banie i zastanow sie co ty gadasz za bzdury , masz odrobine racji w tym co napisales , wlasnie ide do lusterka i powiem sobie cos ;]

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 17:25 
Cytuj  
TY roball w dziale flames to ja sie smieje z ludzi w zywe oczy i mam w dupie co tam pisza im wiecej bluzgow tym lepszy jest smiech...

Ale wkurwia mnie mentalnosc polakow, kradna i maja czelnosc mowic ze to nic takiego. To tajk by ci ktos naplul na twarz a ty bys powiedzial ze deszcz pada...

A ty tak z przekory i niecheci do mnie mowisz, czy tez popierasz piractwo Panie Lordzie z Anglii??
Skoro tak mowisz to powiedz na jaka skale piractwo jest rozwiniete w Anglii a na jaka w Polsce??

Moze dlatego ci sie czasem nie dziwie ze lepiej mieszkac w Angli ale wcale nie ze wzgledu na zarobki, bo jak patrze na bande idiotow, chamow i zlodzieji (w tym naszych politykow), to sie noz w keiszeni otwiera!!

Jak masz pisac przeciwko mnie bez zadnej argumentacji bo mnie po prostu nie trawisz to daruj sobie... Bo uznam cie za jednego z tych palantow... Bo mimo ze cie nie lubie to szanuje jako wroga :evil:

QFC dyskusja z toba mija sie z celem powiem tylko tyle... Poki nie bede zarabial 40/50 tys. zl miesiecznie bede kradl albo ukrande Lamborgini bo mnie kurwa nie stac... Jezeli nie widzisz podobienstwa to swiadczy o twojej niskiej inteligencji, bo nawet pawian zrozumie ze drugiemu pawianowi ukradl banana... Idz koles sie utop bo takich ludzi jak ty to juz nawet nie szkoda


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...


Ostatnio edytowano 1 wrz 2008, 17:30 przez kkkk20, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 17:27 
Cytuj  
kkk wyjdz?

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 17:33 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
kkk wyjdz?


Natepny zlodziej?? No pieknie... Nie dziwie sie ze na zachodzie mowia kraj bandytow i zlodzieji... eh szkoda slow


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 17:40 
Cytuj  
QFC napisał(a):
, a ja jestem piratem i bede nim dopoki nie bede zarabial 4-5 tys/miech

Nawet jak bedziesz tyle zarabial to zostaniesz nim, znam sporo takich ktorzy tak mowili.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 17:40 
Cytuj  
Count me in.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 17:42 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Mendol napisał(a):
kkk wyjdz?


Natepny zlodziej?? No pieknie... Nie dziwie sie ze na zachodzie mowia kraj bandytow i zlodzieji... eh szkoda slow


kurwa jak by ludzie w polsce zarabiali tyle co teraz razy 3/4 toby takiej opini nie bylo. Skoro robotnik Niemiec zarabia 1.8 tys Euro i gra kosztuje + -40 euro to z czym do ludzi stary ! a w polsce ? wiesz jak jest ....

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 17:45 
Cytuj  
Gra kosztuje 200zł. Zarobki na poziomie 3000zł w górę. To nawet nie jest 10% pensji... Jak cię nie stać to cię nie stać. Nie grasz. Kupujesz książkę i się uczysz żeby zarabiać więcej. Proste.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 17:45 
Cytuj  
Zostan niemieckim robotnikiem :F~!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 17:53 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Gra kosztuje 200zł. Zarobki na poziomie 3000zł w górę. To nawet nie jest 10% pensji... Jak cię nie stać to cię nie stać. Nie grasz. Kupujesz książkę i się uczysz żeby zarabiać więcej. Proste.


stary 3000zl zarabiac zaraz po studiach toz to hardcore , gdzie tak placa ? masz przed nazwiskiem prof.dr.mgr ? wujek dyrektorem wielkiej firmy ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 17:55 
Cytuj  
Nie mam nawet inż. jeszcze. W trakcie studiów. Żaden wujek, żaden ojciec - po prostu trzeba zakasać rękawy i się wykazać.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 17:56 
Cytuj  
QFC napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
Mendol napisał(a):
kkk wyjdz?


Natepny zlodziej?? No pieknie... Nie dziwie sie ze na zachodzie mowia kraj bandytow i zlodzieji... eh szkoda slow


kurwa jak by ludzie w polsce zarabiali tyle co teraz razy 3/4 toby takiej opini nie bylo. Skoro robotnik Niemiec zarabia 1.8 tys Euro i gra kosztuje + -40 euro to z czym do ludzi stary ! a w polsce ? wiesz jak jest ....


Wiem jak jest ale zadna sytuacja nie upowaznia do kradziezy... Mowisz o Niemczech i krajach zachodnich, co maja powiedziec bulgarzy czy bialorusini (to tylko przyklad)... Tak jak napisal tczewiak to ze malo zarabiasz nie upowaznia cie w zadnym stopniu do kradziezy bo rzeczy trzeba nazywac po imieniu...

Co maja powiedziec ludzie ktorzy naprawde bieduja, ktorzy licza pienidze od pierwszego do pierwszego... Czy to ich upowaznia do tego zeby nie placic czynszu albo isc ukrasc chleb czy bulki do supermarketu?? To ze Polska jest 100 lat za murzynami w sprawach piractwa to tyle twojego szczescia... Ale przyjda czasy gdy zaczna surowo karac piratow i wsadzac za kratki moze to czegos nauczy piratow...

Moze jak odsiedzisz chociaz pol roku w wiezieniu palniesz sie w ten durny leb i zapytasz sam siebie czy bylo warto...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 17:58 
Cytuj  
no to na poczatku sie zazwyczaj zaczyna od brudnej roboty , wiec zarabiasz tez nedznie i zarabiajac 1500zl bedziesz kupowal po 200 zl gierki sobie ? , no chyba ze jestes nolife'm i caly twoj swiat kreci sie dookola komputera

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 18:02 
Cytuj  
Odczekasz miesiąc i z 200zł robi się 50-120zł. A jak ktoś piraci to niech sobie piraci. Na ten temat napisano już tyle, że aż dziw mnie bierze, że chce wam się zdzierać farbę z klawiszy :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 18:02 
Cytuj  
W pierwszej robocie zarabiałem 800zł - nie inwestowałem w gry. Proste.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 18:06 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
W pierwszej robocie zarabiałem 800zł - nie inwestowałem w gry. Proste.


sam widzisz jak sie u nas zarabia , a jak zarabiales 800 zl to w nic nie grales ?jesli chciales sobie pograc w nowe gry wiedzac ze mozesz miec ja za 4h za free i bez strachu , to wydales 1/4 wyplaty na gre ? masz krysztalowo czyste sumienie ? zadnego divxa nie sciagnoles/obejrzales ? watpie....

*

Posty: 116
Dołączył(a): 14.08.2008
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 20:13 
Cytuj  
dyskusja o piractwie, mhmhm, NEW AND INTERESTING!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.