mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 12
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 20:50 
Cytuj  
Więc am taki problem iż gra Maple story mi nie działa =( Chodzi o to że gdy ją włączam wyskakuje mi okienko żebym wyłączyl fire walle albo sprawdził czy jestem połączony z intenetem ponieważ nie mżna sie opłączyć... =( Wyłącyłem wszystkie antywirusy, i sprawdziłem czy z netem wszystko gra i dalej nic .... Nie rozumiem wogle tego ponieważ w ierwszy dzień po pobraniu gry wszystko działało gralemsobie i pewnego koszmarnego rank wstaje i bach .... to co wczesniej mówilem =( Może to ma jakiś związek z kolejnym problemem ktory mnie nawiedził otóz nie moge wejsc np na stronne google.pl poprzez Internet explorer jest tak jakby odłączony net ale jak już włącze Mozille to wszystko pięknie chodzi ...i ten sam problem że wcześniej wszystko działało i nagle bach =( Nie rozumiem wogle tego ..wirusa też żadnego nie mam =( :cry: Pomocy =( :cry:
Tak oto wygląda błąd ...
Obrazek
Błagam o pomoc tak misie ta gra spodobała =(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 21:08 
Cytuj  
Wstaw kropki i przecinki. To zwiekszy Twoje szanse na wartosciowa odpowiedz.


Posty: 12
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 21:17 
Cytuj  
Prosiłem o pomoc a nie o komentowanie ... -.- jeśli nie wiesz to po co sie wypowiadasz??

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 21:23 
Cytuj  
Prosba o pomoc nie zwalnia Cie ze wstawiania kropek i przecinkow.


Posty: 12
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 22:22 
Cytuj  
Coval napisał(a):
Prosba o pomoc nie zwalnia Cie ze wstawiania kropek i przecinkow.

Naucz sie pisać "ś" ortografia =)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 22:36 
Cytuj  
przekop napisał(a):
Naucz sie pisać "ś" ortografia =)

Naucz się, że jak ktoś pisze bez polfontów, to nie jest uznawane za błąd.
przekop napisał(a):
Prosiłem o pomoc a nie o komentowanie ... -.- jeśli nie wiesz to po co sie wypowiadasz??

To, że prosisz o pomoc, nie zwalnia Cię z obowiązku pisania zrozumiale. Po to wymyślono znaki przestankowe, żeby wypowiedzi były bardziej przejrzyste. Jeśli Twoje pytanie zadane jest jak bełkot, który wymaga skupienia czytelnika, w celu zrozumienia to nie dziw się, że jesteś za to karcony. Bo łaski nikomu nie robisz, że zadajesz to pytanie i tylko w Twoim interesie leży, by być jak najlepiej zrozumianym.


=(


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 22:46 
Cytuj  
To pomozecie mu czy nie..? ;)

Sprawdz ustawienia LAN w internet explorer - to a propo nie dzialajaceych googli. Ma byc albo 'wykryj automatycznie ustawienia' albo nic. A - wez na poprawke to ze ja sie w sumie na tym nie znam ;]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 00:10 
Cytuj  
Bozia rozumek odjela, czy to lenistwo?

http://forums.asiasoft.net/thread.asp?qid=560789
http://forums.asiasoft.net/thread.asp?qid=609340
http://forums.asiasoft.net/thread.asp?qid=569097

Darmowa gra, to i support darmowy. Jak widac nie Ty jeden masz ten problem i nie ma jednego rozwiazania.
Z tego co tam mozna wyczytac, to po prostu zapychaja im sie lacza i efekt jest jaki jest. Jednego dnia grasz, drugiego juz nie.

Nastepnym razem zacznij poszukiwania pomocy na forum gry, to chyba logiczne ze tam bedzie wiecej osob bardziej zorientowanych w temacie niz my tu. Ja pierwszy raz w zyciu widze ten tytul na oczy...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 01:38 
Cytuj  
przekop napisał(a):
=(
=(
....
....
=(
...
=(
=( :cry:
=( :cry:
...

No co wy? Przeciez to sa znaki przestankowe.


:har:


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 12
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 05:03 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Bozia rozumek odjela, czy to lenistwo?

http://forums.asiasoft.net/thread.asp?qid=560789
http://forums.asiasoft.net/thread.asp?qid=609340
http://forums.asiasoft.net/thread.asp?qid=569097

Darmowa gra, to i support darmowy. Jak widac nie Ty jeden masz ten problem i nie ma jednego rozwiazania.
Z tego co tam mozna wyczytac, to po prostu zapychaja im sie lacza i efekt jest jaki jest. Jednego dnia grasz, drugiego juz nie.

Nastepnym razem zacznij poszukiwania pomocy na forum gry, to chyba logiczne ze tam bedzie wiecej osob bardziej zorientowanych w temacie niz my tu. Ja pierwszy raz w zyciu widze ten tytul na oczy...


A nie pomyślaleś że moge być kiepski z angola? =) Btw dzieki za rady =p


Posty: 12
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 05:05 
Cytuj  
Sztywne forum .... zróbcie se forum o ortografi =) i będziecie zwracać nawzajem sobie uwage i podnieta będzie =)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 05:16 
Cytuj  
Nie podoba ci sie to wypier....

Coraz bardziej wkurwiajace te dzieciaki, zamiast podziekowac za pomoc to jeszcze ci pyskuja :< a o glupocie to juz nie wspomne...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 09:46 
Cytuj  
przekop napisał(a):
Sztywne forum .... zróbcie se forum o ortografi =) i będziecie zwracać nawzajem sobie uwage i podnieta będzie =)


'Zrob se' dobrze:(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 09:50 
Cytuj  
Cytuj:
A nie pomyślaleś że moge być kiepski z angola? =)

To do szkoły, a nie internetu...


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 09:59 
Cytuj  
Nie powiesz mi ze swojego uber inglisza w szkole sie wyuczyles ;)

Ja tylko na grach, teraz od ogladania anime zauwazylem ze ogladajac rawy rozumiem sporo z tego co mowia ;) troche praktyki + doszlifowac i za rok-dwa bede ogladal sobie animki i czytal mangi na luzie bez tlumaczenia ;D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 10:13 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Nie powiesz mi ze swojego uber inglisza w szkole sie wyuczyles ;)

No nie, ale przynajmniej nigdy nie jęczałem, żeby mi ktoś pomógł po polsku, bo nie rozumiem angielskiego, tylko słownik w łapę i jazda :>


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 12:14 
Cytuj  
To wytlumacz mi jak Ty chcesz grac w mmoga jesli nie znasz angielskiego na tyle zeby poradzic sobie z tego typu problemem?
Sa darmowe slowniki i mozna sie przy tej okazji troche podszkolic z jezyka. Wiecej samodzielnosci!

Ach i nie masz sie co wstydzic ze napisalbys cos nie tak, na tym forum widzialem tak dziwaczne posty ze wlos lysemu deba staje - a i tak zawsze trafil sie ktos kto zrozumial o co chodzilo i pomogl.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Posty: 12
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 12:57 
Cytuj  
Ok sorry za ostro.A z englishem moim nie jest tak zle tylko poprostu nie wszedlem sam poczytac na forum mapleglobala bo jego strona jest obsugiwana wyłącznie przez IE który mi własnie nie działa -.- a za reszte przepraszam =) BTW wiadomo coś kiedy to zadziała??

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 13:08 
Cytuj  
a mnie wkurwiaja emoty z ''='', o !

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 18:40 
Cytuj  
Masz tam kilka roznych rozwiazan, od mieszania przy ustawieniach IE (nie wiem w jakim celu skoro to nie jest bbg) po telefon do ISP. Ktos tam sugeruje usuniecie jakiegos katalogu (tylko zrob back-up)...
Ale kilka osob mowilo ze z dnia na dzien przestalo ich wpuszczac na server.

Kombinuj.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.