mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 19:56 
Cytuj  
w opcjach polaczenia internetowego zainstalowalem klienta (wlasciwie to nie ja, ale mniejsza o to) i teraz mam problem jak go odinstalowac. Jak zrobie odinstaluj prosi o zrestartowanie kompa zeby mogl wprowadzic zmiany.

Po restarcie okno z polaczeniemi internetowymi wogole sie nie otwiera (nie wyswietla sie zawartosc), wiec nie moge odinstalowac reszty skladnikow tego Netware czy jakos tak, a jak zrestartuje jeszcze raz to klient znowoz jest.

co robic?
najbardziej to mnie wkurza okno logowania (przypomina mi sie inforamtyka w budzie) i to co sie dzieje po alt+ctrl+del (glupie okno).

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 22:48 
Cytuj  
próbowałeś użyć oprogramowania do deinstalacji wszelakiego softu ?

a co do okna logowania, to w czym problem ?
chcesz się pozbyć wciskania alt+ctrl+del to uruchom przystawkę gpedit.msc
i w gałęzi konfiguracja komputera > ustawienia zabezpieczeń wyszukaj tej opcji (nie pamiętam dalszej ścieżki)


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 23:36 
Cytuj  
joshe napisał(a):
próbowałeś użyć oprogramowania do deinstalacji wszelakiego softu ?

a co do okna logowania, to w czym problem ?
chcesz się pozbyć wciskania alt+ctrl+del to uruchom przystawkę gpedit.msc
i w gałęzi konfiguracja komputera > ustawienia zabezpieczeń wyszukaj tej opcji (nie pamiętam dalszej ścieżki)


chyba nie rozumiesz w czym tkwi problem. Pisze ze mam problem z oknem logowania i mialem nadzieje na jakas pomoc, a nie stwierdzenie "w czym problem". i nie chodzi mi o calkowite pobycie sie alt+ctrl+del.

przy starych ustawieniach pojawia sie po porstu okno. Natomiast teraz znika desktop i pojawia sie okno z wyborem Wyloguj, menedzer zadan, itd i o to mi chodzi.

Anyway dzieki za zainteresowanie :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.