mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 11:08 
Cytuj  
Mam, najprawdopodobniej trywialny, problem.

Zmienilem grafe i nowa (GF6800GT) nie daje mi mozliwosci uzyskania rozdzielczosci posredniej miedzy 1024x768 a 1280x1024.
Pod windows mi to nie przeszkadza bo i tak desktop ustawiam na rozdzielczosc natywna LCD ale w grach ta rozdzielczosc by mi sie bardzo przydala - ktos wie czy jest jakas mozliwosc odpalenia/odblokowania takich rozdzielczosci na tej karcie?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 11:13 
Cytuj  
Musisz poszukac sterow, ktore maja obsl. tych rozdzielczosci i tyle. Ew. pobaw sie powerstripem albo rivatunerem, tam da sie chyba ustawic niestandardowe i niedostepne normalnie rozdzielczosci.


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 13:33 
Cytuj  
Na pulpicie kliknij Wlasciwosci>Ustawienia>Zaawansowane>
Ekran i odznacz "Ukryj tryby jakie..."
Powinno bez problemu dac mozliwosc ustawienia rozdzielczosci np. 1280x960

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 15:39 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Na pulpicie kliknij Wlasciwosci>Ustawienia>Zaawansowane>
Ekran i odznacz "Ukryj tryby jakie..."
Powinno bez problemu dac mozliwosc ustawienia rozdzielczosci np. 1280x960


Tyle to sprawdzilem - nie pomaga.
Szukam trybu doslownie minimalnie mneijszego niz 1280x1024 - o ile pamietam to bylo 11xx*960.

Atherius napisał(a):
Musisz poszukac sterow, ktore maja obsl. tych rozdzielczosci i tyle. Ew. pobaw sie powerstripem albo rivatunerem, tam da sie chyba ustawic niestandardowe i niedostepne normalnie rozdzielczosci.


Te programiki raczej mi nie pomoga bo mi nie chodzi o zmiane rodzielczosci windows tylko mozliwosc odpalenia gry w mniejszej rozdzielczosci.
Przy ATI mialem taka opcje - odpalalem sobie windows w 1280x1024 a Lineage2 w 11xx*960 (ustawienie wewnatrz gry). Przelaczalem gre z full screen na windowed, mialem okno ciutke mniejsze niz rozdzielczosc windowsa ale dochodzily "obramowania" i bylo akurat.
Teraz moge albo 1280*1024 (nie miejscie sie calosc bo dochodza te "paski" albo 1024x768 (za male okno gry).

Jesli kto ma GF i jego wersja sterownikow dopuszcza taka rozdzielczosc to please dajcie info jaki numerek maja te stery - nie usmiecha mi sie przegladanie calego netu i kilka reinstalacji :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.