mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 18:29 
Cytuj  
Witam!

W zwiazku z faktem, ze moje super mega Technicsy po 3 miesiacach padly na ryj postanowilem zainwestowac w cos lepszego, a jako ze nie siedze w temacie sluchawek prosze was o rade :)

Co byscie polecili w cenie do 200zl? Zastosowanie: granie + rozmowy, okazjonalnie jakas muza. Jako ze lubie przysziedziec czasem w grach wazne zeby sluchwaki byly wygodne, a przynajmniej nie niewygodne :)

Z gory dzieki za pomoc!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 18:52 
Cytuj  
polecam Creative HS-600
Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 18:54 
Cytuj  
Mam te same, również polecam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 18:56 
Cytuj  
Ja tez poszukuje sluchawe. Te creative nie sciskaja za mocno glowy, krew doplywa normalnie, nie mdleje sie ? :D
Kumpel kiedys kupil takie tansze sluchawy i po godzinie uzywania uszy normalnie odpadaly z bolu.


_________________
@polygamia

*

Posty: 84
Dołączył(a): 29.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 19:03 
Cytuj  
Ja tam posiadam jakieś słuchawki Labteca za 29 zł i pół roku nadal działają, chociaż po dłuższym graniu trochę nie przyjemnie się czuje.


_________________
Fail.

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 19:37 
Cytuj  
Dolaczam sie do polecajacych Creativy HS-600.
Nie dosc ze wygodne, to do tego nawet muzyke powazna bardzo slicznie przenosza.


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 19:44 
Cytuj  
Kumpel kiedys kupil takie tansze sluchawy i po godzinie uzywania uszy normalnie odpadaly z bolu.

Nie tylko najtansze tak maja. Niektore sa pseudo supra-aural i maja po prostu za plytkie nauszniki, vide seria tanszych HD2xx Sennheisera.

Ja bym polecal oddzielnie mic i jakies porzadne sluchawki do 200 bez mica. Przy muzyce, grach, filmach sprawdza sie o wiele lepiej niz cos <200zl z dolaczonym mikrofonem Creative'a, SteelSeries itp. A mikrofon mozna sobie dokupic przyczepiany do kolnierzyka np. za 5zl.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 21:09 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Ja bym polecal oddzielnie mic i jakies porzadne sluchawki do 200 bez mica. Przy muzyce, grach, filmach sprawdza sie o wiele lepiej niz cos <200zl z dolaczonym mikrofonem Creative'a, SteelSeries itp. A mikrofon mozna sobie dokupic przyczepiany do kolnierzyka np. za 5zl.

Zdecydowanie najlepsze rozwiazanie. Proponuje jakis zestaw stereo dobrej firmy: Sennheiser, Koss, AKG. Sprzet w granicach ~150 sprawdzi sie bardzo dobrze, chyba ze ktos jest audiofilem. hehe Jak ktos chce 5.1 to musi wylozyc troche wiecej.
@Agat Pisanie, ze headset do skype za kilkadziesiat zlotych "slicznie przenosi" muzyke klasyczna to wprawadzanie ludzi w blad. Na dobra konstrukcje trzeba wydac te pare setek i raczej nie bedzie to firma creative.


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 21:42 
Cytuj  
Creative HS-600. Mam od roku. Niezawodne i wygodne :) Zdaza sie, ze siedze w nich po 16h bez przerwy, a uszy nadal na swoim miejscu ;) No i cena...swietny stosunek jakosci do ceny, polecam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 22:20 
Cytuj  
Ja mam 5.1 creative'a, mp3 creative'a, karta dzwiekowa, wszystko co dotyczy muzy i uwzam ze jest to jedna z best firm ktore robia gear do kompa.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 22:56 
Cytuj  
Ja tez mialem 5.1 Creative'a i zepsul sie regulator glosnosci od lezenia na biurku i delikatnego uzywania. Mialem myszke, w ktorej przyciski siadly po paru tygodniach uzytkowania. Mialem stycznosc z myszka ktora przy wysokim sensie i szybkich ruchach gubila sie na materialowo-plastikowym padzie. Jesli do tego wezmiemy pod uwage cale narzekanie dot. driverow do kart dzwiekowych tej fimy oraz akcje typu wypuszczenie kart dzwiekowych z nowa wersja oprogramowania Vista only i zostawienie klientow, ktorzy kupili te karty przed premiera na lodzie (brak oprogramowania do sciagniecia) kreuje nam sie wizja firmy o nieskazitelnej opinii wsrod graczy. Ta, best of the best... Jedyne do czego ja nie mialem nigdy zastrzezen to ich karty dzwiekowe i ich dzialanie na moim komputerze.

Zastanawiam sie ile osob polecajacych crap headset Creative'a mialo stycznosc z konkurencyjnymi sluchawkami w podobnej cenie bez mica.

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 00:51 
Cytuj  
Moment, moment...
Po pierwsze o czym my tu mowimy...
Do tego co sobie kolega winszuje (siedzenie po kilkanascie godzin w stuchawkach) odpadaja od razu w przedbiegach sluchawki zamkniete...
A co ze Sennheiser'a z otwartych wokolusznych kupisz za taka cene? PMX-y 100? Bo chyba niewiele wiecej... A tych do wygodnych zaliczyc nie mozna...
A dla odmiany seria HD wiele jest i owszem wygodna, ale z jakoscia dzwieku za wiele wspolnego nie ma...
Chyba ze cos tak w gore od HD-435... Ale tu juz cene nieco przekracza...
Choc wedlug mnie tu mozna by sie zastanowic i te 50 PLN dorzucic...
Koss? Chyba tylko seria Koss Sporta - ale wygoda tychze jest zdecydowanie dyskusyjna (chyba ze uzytkownik ma odstajace uszy).
AKG dla odmiany... Tak, bardzo dobre sluchawki, ale powodzenia jesli wytrzymasz w nich 12 godzin...

Choc w jednym musze przyznac racje - jesli mozesz wylozyc te 50PLN wiecej, to Sennheiser-y HD-435 + jakis tam mikrofonik wydaja sie sensowna inwestycja... Solidnie wykonanie, wiec i szarpniecie za kabelek nie powinno ich zalatwic...

Natomiast ciagle podtrzymuje to, ze ponizej 200 PLN Creativ'y HS-600 sa najlepszym wyborem i co nie jest bez znaczenia - mozna je kupic juz za jakies 80-90 PLN...


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 10:08 
Cytuj  
Firma creative bedzie odpowiednia jesli szukasz sprzetu(dzwiekowego) do grania/filmow. Natomiast jesli chcesz posluchac z kompa muzyki to jest to druga liga. Podobnie sprawa ma sie z odtwarzaczami mp3. Osobna rzecz, ze sluchawki dobieramy indywidualnie. Zarowno wzaleznosci od ksztaltu glowy jak i muzyki, ktorej zamierzamy sluchac.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 10:43 
Cytuj  
Osobiście posiadam słuchawki Plantronics Audio 90. Model służy mi już 2 lata i nie narzekam na nic. Mozna siedzieć i 10 godzin, ani głowa ani uszy nie bolą. Dzwięk bardzo czysty, mikrofon bardzo dobrej jakości

Obrazek

Generalnie Plantronics to jedna z najlepszych na świecie firm, produkujących sprzęt do call-center. Ogólnie polecam słuchawki tej firmy (jako że model Audio 90 nie jest już produkowany).


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 10:56 
Cytuj  
Najlepsze słuchawki do gier to: STEEL SOUND 5H v2

Obrazek

# pasmo przenoszenia słuchawek: 16 ÷ 28 kHz
# pasmo przenoszenia mikrofonu: 75 ÷ 16 kHz

http://allegro.pl/item218984299_steel_s ... shock.html

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 15:50 
Cytuj  
Uzywam Plantronics DSP-300 od okolo roku, polecam. Podlacza sie pod USB, wiec mozna np. sluchac muzyki / dzwieku z gry na glosnikach i rozmawiac na osobnym kanale, i nie trzeba do tego dwoch kart dzwiekowych. :)

Obrazek

http://www.amazon.co.uk/Plantronics-DSP ... B00005NRN5

**

Posty: 249
Dołączył(a): 24.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 16:46 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
polecam Creative HS-600
Obrazek


mam te same dzwiek jest ladny ale... sa ciezkie, gabka ktora znajduje sie na gorze ugniata za mocno wlosy, jakos dziwnie leza na uszach.

gdybym teraz kupowal sluchawy wzialbym HS-400

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 17:56 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Uzywam Plantronics DSP-300 od okolo roku, polecam. Podlacza sie pod USB, wiec mozna np. sluchac muzyki / dzwieku z gry na glosnikach i rozmawiac na osobnym kanale, i nie trzeba do tego dwoch kart dzwiekowych. :)

Obrazek

http://www.amazon.co.uk/Plantronics-DSP ... B00005NRN5


A czasem nie posiadaja wbudowanej karty dzwiekowej, bo po tym co piszesz na to wychodzi, wtedy po juz nie jest za fajen rozwiazanie, no chyba, ze dla os. , ktorym wystarcza jakosc i mozliwosci zintegrowanych kart muzycznych.


_________________
@polygamia

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 18:42 
Cytuj  
nie ma lepszej opcji niz standardowy micro + oddzielne sluchafony jak dzwony.

padną ci sluchawki? I co wtedy grasz na glośnikach z nałożonymi słuchawkami bo micro?


_________________
oumn da lololegend

**

Posty: 249
Dołączył(a): 24.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 19:21 
Cytuj  
Shaver napisał(a):
nie ma lepszej opcji niz standardowy micro + oddzielne sluchafony jak dzwony.

padną ci sluchawki? I co wtedy grasz na glośnikach z nałożonymi słuchawkami bo micro?



zakladam drugie sluchawki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.