mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 8 cze 2008, 15:49 
Cytuj  
A więc kupuje nową mp4/mp3 :p
Jestem juz nastawiony raczej na creativa Zen:
http://pl.europe.creative.com/products/ ... duct=16999

Ma ktoś tą zabawke ?Jakei wrażenia :]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2008, 19:08 
Cytuj  
Ipod > Zen IMHO


jak już chcesz przeznaczyć tyle gotówki na odtwarzacz to czy nie lepiej było by zaopatrzyć się w np Ipoda Nano 3ciej generacji ? Polecam wersję 8gb którą aktualnie posiadam, i chwalę sobie


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2008, 19:13 
Cytuj  
no, http://www.apple.com/pl/ipodnano/ - fajne, cacko. osobiście wybrałem rok temu 30GB video zamiast Zena jakiegoś i też nie żałuję - przekonałem się do całego systemu opisywania muzyki a'la itunes, sterowania itp :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 8 cze 2008, 20:45 
Cytuj  
hmm jakoś nigdy nie byłem fanem "jabłuszka"
zawsze miałem zdanie że ipod to poprostu gadżet a creative itp to sprzęt do muzy <CO>

Czyli lepiej zainwestować w apple?Jak z jakością dźwięku ?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2008, 21:08 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Jak z jakością dźwięku ?

Specjalistą osobiście nie jestem, ale dźwięk z mojego 'jabłuszka' jest jak nie na poziomie zena, to troszkę w niektórych aspektach go przewyższa. Są różne gusta i guściki, więc proponował bym znaleźć jakiegoś kumpla wyposażonego w owy sprzęt i po prostu zobaczyć jak 'śmiga'. Mi w Ipodzie podoba się najbardziej to dotykowe kółeczko i fakt, że nic się nie zwiesza w menu ani poza nim, wszystko jest ładne, pikne i płynne. Oglądanie filmików w rozdzielczości 320x240 na tym ekranie jest bardzo przyjemne, a filmiki są cholernie ostre (tak btw, nigdy nie widziałem urządzenia z taką ilością PPI co najnowszy Ipod nano, który ma rozdzielczość 320x240 na wyświetlaczu wielkości 2 cali (aż 204 PPI))


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 8 cze 2008, 21:18 
Cytuj  
Patrzyłem kiedyś zwykłego ipoda u kumpla i jakiegoś samsunga u innego ziomka
I musze powiedzieć że samsung >ipod i to spora różnica.Na iPodzie nie słyszałem wogóle basu.grało coś tam żeby tylko grać.Jedyny + to to pokrętło :p jak mówiłeś wcześniej :p i jakaś tam gra była wbudowana.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2008, 21:30 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
iPodzie nie słyszałem wogóle basu.

oj, chyba nie gadamy o tym samym sprzęcie


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2008, 21:35 
Cytuj  
hmm no nie wiem, ja jak robiłem porównania z odtwarzaczami w tel. komórkowych i trzema różnymi Creativa (co prawda nie był to taki ZEN), to mój ipod zdecydowanie miał najlepszy dźwięk - opinia potwierdzona przez mojego brata po szkole muzycznej i dziewczynę, która zawodowo zajmuje się muzyką jako piosenkarka ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2008, 21:40 
Cytuj  
Mialem okazje pobawic sie w ten weekend odtwarzaczem Pentagram Eon Cineo. Jako że mam w domu tez zena, stwierdzam ze Pentagram jest zdecydowanie ciekawszym rozwiazaniem. Po pierwsze, cena - za 8 GB trzeba zaplacic 320pln (230pln za 2 i 260 5GB). Po drugie, wiekszy wyswietlacz. Po trzecie, najwazniejsze, odtwarzacz nie potrzebuje konwersji avi do jakiegos dziwnego formatu. Po prostu wrzucasz na odtwarzacz i ogladasz, bez zbednego kombinowania.

Na minus zalicze sterowanie. Co prawda jest proste i intuicyjne, ale klawisze sa jakies male, blisko siebie i ciezko sie je wciska. To ostatnie mozna w sumie uznac tez za plus poniewaz mala szansa na przypadkowe przełaczenie utworu. Druga dziwna rzecz to to ze obraz jest lepszy jak sie patrzy pod lekkim katem a nie 'na wprost'.

pozdrawiam

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 8 cze 2008, 22:13 
Cytuj  
Nie wiem iPod jakoś mi nie pasuje wogóle.Nie przekonuje mnie :p wole creative albo irivera

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2008, 22:33 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Nie wiem iPod jakoś mi nie pasuje wogóle.

napisz od razu, że cena ci nie odpowiada i tyle, bo psioczyć każdy może


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 8 cze 2008, 22:41 
Cytuj  
Mylisz się chłopcze :) przeważnie kupuje rzeczy z górnej pułki jaśli chodzi o sprzęt czy to sportowy czy zwykły mp4/mp3.
Nie każdemu musi sie podobać oklepany iPod co ? tak jakbys mówił że nie gram w wowa bo nie mam na to kasy.A to gówno prawda więc....
Nie każdy jest wyznawcą iCrapu :)

Pozdrawiam Cie serdecznie miszczu

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2008, 22:41 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Gleader napisał(a):
Nie wiem iPod jakoś mi nie pasuje wogóle.

napisz od razu, że cena ci nie odpowiada i tyle, bo psioczyć każdy może

;)
http://tehgiraffe.com/pix/2008/01/12004 ... 276099.jpg


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2008, 22:46 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Enhu napisał(a):
Gleader napisał(a):
Nie wiem iPod jakoś mi nie pasuje wogóle.

napisz od razu, że cena ci nie odpowiada i tyle, bo psioczyć każdy może

;)
http://tehgiraffe.com/pix/2008/01/12004 ... 276099.jpg


właśnie o tym mówię, bo taki Ipod nano (8gb) to wydatek rzędu 699pln w empiku, a to jest 2x tyle co ty (Gleader) chcesz wydać patrząc na tego zena.

to porównanie jest ciekawe, ale jakością wykonania niestety sprzęt apple wyprzedza całą resztę o lata świetlne (mówię tu również o bio-friendly shicie)

Gleader napisał(a):
Nie każdemu musi sie podobać oklepany iPod co ?

Nie jest oklepany, bo nie każdy go ma (a ma go mniejszość, a nawet mały odsetek użytkowników portable-playerów)

Gleader napisał(a):
tak jakbys mówił że nie gram w wowa bo nie mam na to kasy

nie mówię, bo osobiście uważam, że wow jest najgłupszą grą pod słońcem (z wyłączeniem FFXI online)

Gleader napisał(a):
MA to gówno prawda więc....
Nie każdy jest wyznawcą iCrapu :)

nie każdy też jeździ ferrari

Gleader napisał(a):
Pozdrawiam Cie serdecznie miszczu

pozdrawiam ciebie też, aczkolwiek twój styl pisania nie jest zbyt przyjazny i nie wróżę ci świetlanej przyszłości na tym forum.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 11:31 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Mylisz się chłopcze :) przeważnie kupuje rzeczy z górnej pułki jaśli chodzi o sprzęt czy to sportowy czy zwykły mp4/mp3.


Kup sobie slownik z gornej pulki ;) Ortograficzny.

A propos Pentagramow - poczekalbym na opinie :P - Kupilem swojego czasu Pentagrama R-Touch i o ile obsluga itd. daje rade, o tyle pamiec jest chyba najwolniejsza mozliwa. Zapis rzedu 160-200kB/s ? Cos w tym stylu bylo

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 11:33 
Cytuj  
Też mam Pentagrama Vanquisha R Touch 4.

Nie jest to może super high techowy sprzęt, ale bardzo przyzwoity.

I do tego śmiesznie tani (~150zł).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 12:25 
Cytuj  
od ipoda lepiej irivera ;p a w stosunku cena/jakosc bardzo dobrze wypada sansa sandisk czy inne produkty sandiska. Za to creative to crap.


_________________
.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 13:00 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
A propos Pentagramow - poczekalbym na opinie :P


Przeciez dostales opinie :D Nie pisalem posta na podstawie inf. prasowej albo specyfikacji ze strony tylko bawilem sie nim przez weekend. Swoja droga ciekawie tez wyglada odtwarzacz Vedia M10. Niestety, nie mialem w lapach :/

pozdrawiam

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 13:17 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Qraczek napisał(a):
A propos Pentagramow - poczekalbym na opinie :P


Przeciez dostales opinie :D Nie pisalem posta na podstawie inf. prasowej albo specyfikacji ze strony tylko bawilem sie nim przez weekend. Swoja droga ciekawie tez wyglada odtwarzacz Vedia M10. Niestety, nie mialem w lapach :/

pozdrawiam


jedna osoba napisze bawilem, bo sluchala 5 minut i zmienila 1 utwor, inna napisze bawilem po 10 godzinach testow ;) Wgrywales na niego cos? :)

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 13:59 
Cytuj  
Tak. Obejrzalem pare godzin roznych seriali. Wszystkie bez zadnego problemu.

pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.