mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2008, 20:26 
Cytuj  
Hajo.

Mam problem, nie mogę zainstalować Packa do Visty na lapku. Niestety nie mogę Wam zrobić screena bo robi się tzw. Reverting Changes.

Miał ktoś podobny problem? szukam na google i jest tego ogrom ale każdy problem jest zanotowany elegancko z błędami, u mnie tego nie ma.

Zaznaczam że Vista HP jest oryginalna, dołączona do Sony Vaio na partycji. Jakieś porady i sugestie? Pisać do supportu Microsofta?

EDIT:
http://support.microsoft.com/kb/947366

Znalazem, do wywalenia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 sie 2008, 18:52 
Cytuj  
Witam.

Dzisiaj postanowiłem zainstalować Vistę i niestety mam ten sam problem co użytkownik wyżej.
Podczas próby instalacji sp1, występuje taki oto błąd:
Obrazek

Przemierzyłem już dziesiątki stron w googlach i na żadnej nie znalazłem działającego u mnie rozwiązania.

Spróbuję jeszcze odinstalować kaspra i zobaczę czy coś pomoże (a w tym czasie prosze o jakieś konstruktywne odpowiedzi i nie podawanie pierwszej, lepszej strony z googli z niesprawdzonym przez siebie sposobem).
PS. W moim przypadku chodzi o komputer stacjonarny.

Pozdrawiam.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2008, 19:05 
Cytuj  
myślę że Mahjong Ci przeszkadza i dopiero jak go ułożysz to sp1 się zainstaluje :P A tak poważnie to wyłącz ochronę plików i proaktywną kasperskiego bo może utrudniać życie :) potem oczywiście włącz. Pamiętam że musiałem wyłączyć bo coś też nie chciało mi się zainstalować :)i jak wyłączyłem to pomogło :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2008, 19:07 
Cytuj  
generalnie instalowanie SP na antywirusa nie jest fajne,

ja oczywiście nie mam żadnego kłopotu z SP1 od 3 marca do dzisiaj - system stability chart 10.00

dobrze jest instalować sp albo na czysty system albo instalować z systemem Ty instalujesz prawie pół roku po wydaniu SP1


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 sie 2008, 19:23 
Cytuj  
Odinstalowanie kaspra nic nie pomogło. Ułożenie madżonga również. Jeszcze jakieś sugestie?

PS. Czytałem, że da się również ściągnąć wersję sp1 zajmującą ~70MB (chyba tylko z językiem polskim), ale nie mogę jej nigdzie znaleźć na WU (Windows Update).
EDIT:
Ech... Microsoft jest po prostu zajebisty. Nie dość, że musiałem się chrzanić z tym errorem, to WU dopiero po jakimś czasie oświadczył mi, że ma dla mnie "ważną aktualizację" - SP1. Po próbie ściągnięcia tych 66,9MB WU ponownie wyświetlił inteligentną wiadomość "Aktualizacja zakończyła się niepowodzeniem", "Ta aktualizacja jest nie potrzebna". Czyli z service packa nici...
Vista FTW/

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2008, 21:33 
Cytuj  
Sucre napisał(a):
Odinstalowanie kaspra nic nie pomogło. Ułożenie madżonga również. Jeszcze jakieś sugestie?

PS. Czytałem, że da się również ściągnąć wersję sp1 zajmującą ~70MB (chyba tylko z językiem polskim), ale nie mogę jej nigdzie znaleźć na WU (Windows Update).
EDIT:
Ech... Microsoft jest po prostu zajebisty. Nie dość, że musiałem się chrzanić z tym errorem, to WU dopiero po jakimś czasie oświadczył mi, że ma dla mnie "ważną aktualizację" - SP1. Po próbie ściągnięcia tych 66,9MB WU ponownie wyświetlił inteligentną wiadomość "Aktualizacja zakończyła się niepowodzeniem", "Ta aktualizacja jest nie potrzebna". Czyli z service packa nici...
Vista FTW/


Napisz do ich supportu może coś wymyślą. Jak nie to my będziemy myśleć dalej :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 sie 2008, 21:51 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
Napisz do ich supportu może coś wymyślą. Jak nie to my będziemy myśleć dalej :)


Dzięki ale wolę sobie oszczędzić nerwów ;). Załatwiam sobie już powoli vistę zintegrowaną z sp1 :P.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2008, 00:27 
Cytuj  
Sucre napisał(a):
dark_lord napisał(a):
Napisz do ich supportu może coś wymyślą. Jak nie to my będziemy myśleć dalej :)


Dzięki ale wolę sobie oszczędzić nerwów ;). Załatwiam sobie już powoli vistę zintegrowaną z sp1 :P.


po co sie denerwować jak ci sie nie podoba ? przerzuć sie na linuxa i nie męcz sie z microsoftem


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 sie 2008, 00:42 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
po co sie denerwować jak ci sie nie podoba ? przerzuć sie na linuxa i nie męcz sie z microsoftem

Na linuxa się przerzucę jak mi się granie znudzi. Winda jako tako mi się podoba, denerwuje mnie tylko jak trzeba kombinować na 43 sposoby aby zainstalować sp a i tak to nie przyniesie żadnego rezultatu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2008, 05:04 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
generalnie instalowanie SP na antywirusa nie jest fajne,

ja oczywiście nie mam żadnego kłopotu z SP1 od 3 marca do dzisiaj - system stability chart 10.00


Stary, ja mam pusty i czysty system i nie chcę się zainstalować na lapku. Pozwól, żebym Ci zwrócił uwagę na to bo mój post nie jest o tym że mam antywirusa.
Poza tym, nie interesuje mnie czy Ty masz problem czy nie masz go od 3 marca. Jak nie umiesz pomóc w tym temacie, to nie pisz nic a zwłaszcza tego jakie to zajebiste stability masz na swoim PC z Vistą.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.