mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 21:53 
Cytuj  
No więc dzisiaj pobiegłem do sklepu i za trochę ponad 300 zł kupiłem myszkę z World of Warcraft. Chociaż w wowa aktualnie nie gram, to myślałem że 15 przycisków będzie się dało zaprogramować do danej gry... Ale jednak zonk, w ustawiajce są tylko komendy z wowa, jak naciskam w talismanie przycisk to automatycznie piszę do gościa o imieniu Dismount itd. I tutaj moje pytanie czy idzie to cacko tak przeprogramować żeby działało pod inną grę? Bo podoba mi się i jest poręczna. Czy to mysz stricte pod wowa czy pod inne mmo też?

I jeszcze jedno, czy w FPSa też się nią da z powodzeniem zagrać? Bo w myszach się zbytnio nie orientuję. Szybko odpowiedzcie bo do 3 dni mogę wymienić.


_________________
Free your brain of your mind

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 22:00 
Cytuj  
z tego co widze to ta myszka to steelseries. raczej ogolnei powinna byc dosc dobra, dlatego bym myslal, ze da rade to poustawiac. Nie starczy bindow nowych porobic? a moze w oprogramowaniu cos?


_________________
.

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 22:06 
Cytuj  
Dzisiaj już na to jestem zbyt śpiący i jutro coś pokombinuję... Na pewno w oprogramowaniu, ale miałem nadzieję że co bardziej obeznani będą mi w stanie pomoc.

Teraz co patrzę to chyba trzeba by było jakoś przeprogramować te przyciski na dany klawisz. Jak binduje przycisk z bara klikajac przycisk z boku to wpisuje sie numlock (autorun)... No nic zobaczymy.


_________________
Free your brain of your mind

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 22:08 
Cytuj  
ja mam jakiegos tam a4 techa, i np. wchodze w klawiszologie call of duty 4 i binduje odpowiednie klawisze (middle mouse, mouse 4, mouse 5 itp.) i tyle, w kazdej grze. A jesli w oprogramowaniu sa domyslnie zbindowane, to moze lepiej to wylaczyc w ogole i pobindowac recznie w roznych grach.

"it has 15 programmable buttons."


_________________
.

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 22:17 
Cytuj  
Właśnie do tego próbuje dojść, ale jak całkiem wywalę sterowniki to działa jak 2-button, a profil nie wiem jak wyłączyć.


_________________
Free your brain of your mind

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 22:21 
Cytuj  
nie no starowniki raczej musza zostac ;)


_________________
.

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 22:32 
Cytuj  
Oooo mam. Myślałem że "macro" to są makra do wowa ale okazuje sie ze wystarczy nacisnąć np. f1 i samo sie wklupuje do makra. Czyli jak mam w grze zaprogramowane że f1 to "coś" to naciśnięcie przycisku wywołuje to coś. Super zaraz biorę się za programowanie mojego uber baru ;)


_________________
Free your brain of your mind

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 22:35 
Cytuj  
Karioker napisał(a):
Free your brain of your mind


_________________
Obrazek
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 22:37 
Cytuj  
MMONSTER FFFAIL.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 22:46 
Cytuj  
heh ja w tym temacie w sumie pisalem "jak mozna zrobic takiego faila by kupic myszke Wowa", ale spojrzalem, ze to steelseries to pomyslalem, ze moze nie takie gowno ;p


_________________
.

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2009, 13:34 
Cytuj  
Bumpuje bo mam problem i w sumie nie tylko myszy on dotyczy.

dzisiaj jak sobie ustawiałem hotkey na automatyczną zmianę profilu i nacisnąłem ten hotkej to zaczęło strasznie rwać. Myślałem że coś przez chwile strzelilo po prostu, ale przyciski mi nie działaja. Myślalem że dam radę zmienić profil ale hotkey już też nie działa. Probowalem coś robić ale nic nie idzie, na drugim kompie podpiąłem i to samo.

No i w sumie pomyślałem sobie że to by była niezła okazja na odzyskanie forsy... Gwarancję na ta mysz mam, paragon tyż, a mysz mi się nie podoba zbytnio, źle leży w dłoni (ogromna!) i ciężko programowalne przyciski (profile).

Powiedzcie mi, czy dałbym radę taką mysz oddać i dostać forsę? Czy jedynym sposobem jest wymiana, ewentualnie (w najgorszym wypadku) serwis? Jestem w tych sprawach kompletnym laikiem i liczę na to że mnie oświecicie. Bo wymiana "MMO Gaming Mouse" na jakiegoś porządnego razera by mnie satysfakcjonowała.


_________________
Free your brain of your mind

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2009, 13:47 
Cytuj  
Nie ma jak wydawać w chuj kasy na jakieś chujowe nowinki technologiczne.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2009, 14:20 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Nie ma jak wydawać w chuj kasy na jakieś chujowe nowinki technologiczne.


o opinie cie nie prosiłem


_________________
Free your brain of your mind

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2009, 16:38 
Cytuj  
Nie odzyskasz forsy zanim mysz nie pojedzie kilka razy do serwisu (chyba nadal jest 3 razy) albo producent uzna inaczej.

Anyway predzej Ci dadza nowa myszke niz oddadza pieniadze - z reguly tak to sie konczy.

A probowales ja calkowicie zresetowac? Tzn wywalic akumulatorki/baterie np.

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2009, 17:31 
Cytuj  
Narazie to w sumie liczyłem na to, że w sklepie mieli ostatnią ^^ Teraz jestem już na fest w domu to coś popróbuje z nią, ale jak rozwalę i nie złoże to będzie z mojej winy... Ale dzięki. Jutro się tam przejde i obadam co i jak, potem będę kombinować :P


_________________
Free your brain of your mind

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2009, 17:44 
Cytuj  
Sklep sie nie liczy - to tylko towar.

Oni i tak Ci ja przyjma na gwarancje i wysla do producenta/przedstawiciela.

I nie zapomnij o paragonie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 06:08 
Cytuj  
wiesz jezeli nie jest to jakis bubel/blad etc to sklep raczej Ci nie zwroci kasy..
Najprawdopodobniej zwroca do servisu, kaza odczekac 2 tyg, i dostaniesz nowa myche:P

ale probowac mozesz...jakby co powiedz "panie ja wydalem cala kasa na nowa myszke, stara oddalem koledze, i co teraz 2 tyg mam czekac na nowa, oddawaj pieniadze buraku:" ehehe


Dlatego lepiej kupic mysz i nie tylko mysz za posrednictwem sklepu internetowego..
Tam masz bodajze 7-10 dni na zwrot towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny..i sprzedawca musi przyjac towar.

Dodatkowo jezeli nie ma np polskiej instrukcji w srodku to juz sprzedawca ma pojechane na maxa, bo weszlo prawo ktore zmusza ich by kazdy sprzedawany produkt mial polska instrukcje

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 14:57 
Cytuj  
Oooj z tą instrukcją to miło, bo jakoś sobie nie przypominam :D A reszta porad to hmm, zobaczymy ;) Za godzinę idę na rzeź, thx all za support.


_________________
Free your brain of your mind

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 16:20 
Cytuj  
Po rozmowie z jakimś niezbyt miłym panem dowiedziałem się, że dostanę forsę. No ja już cały w skowronkach aż ten buc musiał zacząć szukać płytki ze sterownikami (które ściągnąłem z neta) i NIESTETY jakimś cudem mieli taką samą mysz na wystawie. Poszedł, sprawdził i nie było sterowników, po czym przeładował mysz z tamtego pudełka do mojego, i "ciesz się śmieciu". Próbowałem tego samego triku z profilami, niestety ta mysz jest chyba bardziej dorobiona i wymaga więcej starań żeby ją rozbroić.

BTW numer z instrukcją nie wypalił :P Okazało sie że jednak znalazłem gdzieś w czeluściach. Ech chyba wystawie tą mysz na allegro i kupie inną.


_________________
Free your brain of your mind

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 16:26 
Cytuj  
Mogleś odmówić przyjęcia modelu wystawowego...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.