mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 10:44 
Cytuj  
Przeprowadzam sie na czas wakacji w inne miejsce, ale zalezaloby mi na zachowaniu IP domowego - istnieje cos takiego jak proste (dla laika) skonfigurowanie jakiegos przekierowanie, abym laczac sie z jednego kompa w miejscu X mial IP innego kompa w miejscu Y?
Zarabiam kase na zakladach, a bukmacherzy nie lubia, gdy uzytkownicy zmieniaja IP, a juz wogole nie sa w stanie przelknac gdy z tego samego nr laczy sie pare osob, a niestety tutaj jest jedne lacze na caly osrodek i nie ma mozliwosci zalatwienia sobie unikalnego IP - juz pytalem i patrzyli na mnie jak na wariata :D

edit: jesli wymagaloby to jakichs nakladow finansowych na jakis program czy cos, to ofc nie jest to problem!


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 11:11 
Cytuj  
Jak tylko zakłady obstawiać to może zdalny pulpit do kompa w domu po prostu (bo masz tam zewnętrzne IP więc np).
Jakieś ogólnodostepne/publiczne proxy (żeby mieć zawsze jedno IP) raczej odpada bo nie wiadomo ile osób z niego korzysta a i można obczaić że to proxy i będzie jeszcze gorzej wyglądać niż ciągłe zmienianie IP.
A tak z dupy emulować tak żeby zdalny host widział dowolne IP jakie sobie wpiszesz to raczej się nie da :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 14:21 
Cytuj  
Poza powyższym rozwiązaniem dot. zdalnego połączenia z kompem (swoją drogą jak ci w domu komp czy net padnie w ten czy inny sposób, to masz ciepło; gorzej jeśli będziesz pewny że wszystko dobrze skonfigurowałeś, a z kurortu nie da rady się zalogować) możesz wykupić płatny dostęp do VPN
przykładowy tutaj: http://www.publicvpn.com/
jest tego mnóstwo, cenniki różne, w polsce tez pewnie znajdziesz.

Możesz ewentualnie poszperać po forach i popytać kto ma dedyka i za mały grosz udostępni vpn do celów które wymieniłeś.

powodzenia


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 14:37 
Cytuj  
Cytuj:
akieś ogólnodostepne/publiczne proxy (żeby mieć zawsze jedno IP) raczej odpada bo nie wiadomo ile osób z niego korzysta a i można obczaić że to proxy i będzie jeszcze gorzej wyglądać niż ciągłe zmienianie IP.


A co z postawieniem serwera proxy na domowym kompie ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 16:03 
Cytuj  
generalnie wszystko mi jedno, czy lacze sie tylko z jednego, czy z paru IP, dla mnie wazne jest to, aby mniej wiecej w tym samym czasie (kilka-kilkanascie dni) nie laczyl sie z danym bukmacherem nikt, kto ma u niego innego uzytkownika, niz moj.
mam aktywne konta u 12 bukow i sporo krazacej miedzy nimi kasy (surebety) i nie moge ryzykowac zawieszenia konta/zablokowania srodkow przez ktoregos z nich, by "zbadac sprawe polaczen" (a wiem, ze sa przewrazliwieni na tym punkcie, szczegolnie wobec graczy grajacych za duze stawki).
zbadam do VPN, od biedy moglbym postawic tez ten zdalny pulpit na kompie w domu - zdazalo mu sie juz dzialac po kilka tygodni bez przerwy, moge do niego podpiac dwa niezalezne od siebie nety, to powinien dzialac raczej bezawaryjnie. zobacze, thx :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.