mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Masz lub zamierzasz sprawić sobie telewizję cyfrową. Jaką?
n 49%  49%  [ 32 ]
Cyfra + 18%  18%  [ 12 ]
Cyfrowy Polsat 9%  9%  [ 6 ]
Inna 23%  23%  [ 15 ]
Liczba głosów : 65
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2010, 11:14 
Cytuj  
Ogólnie interesują mnie opinie na temat. Jakie plusy jakie minusy i statystycznie ile ludzi posiada daną telewizję.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2010, 11:32 
Cytuj  
N'ka jest fajna, tylko brakuje Polsatu :( no i Owsiak TV skasowali, buuu


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2010, 11:56 
Cytuj  
Tak ogólnie moje osobiste oceny.
Cyfra+ jest droga i zawsze o od strony technicznej o krok z tylu bo to francuska gówniana firma ale jeśli lubisz sport to oferta dla ciebie.
Polsat to najlepsza oferta dla farmera odciętego od świata, masa polskich prezentujących wysoki poziom kanałów, od strony technicznej dno.
N-ka wydaje się najciekawsza od strony jakości i technicznych nowinek, jednak ilość kanałów nie jest rewelacyjna.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2010, 12:05 
Cytuj  
N.

Pobiera inną polską konkurencję.

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2010, 12:11 
Cytuj  
Jestem zbyt leniwy, zeby talerz montowac, wiec od nastepnego tygodnia bede sie bawil z UPC. Bez HD, ale dekoder z nagrywarka i pakietem standardowym za 50 PLNów .. Jak by nie patrzec same plusy dla mnie, w tej chwili place wiecej za analogowy sygnal z mniejsza iloscia kanalow.


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2010, 13:08 
Cytuj  
N tylko dlatego, że miala jakiekolwiek kanaly HD jak trzeba bylo wybrac jakas platforme.Czesto za (prawie)darmo udostepniaja rozne pakiety.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2010, 13:46 
Cytuj  
Ja miałem przez 4 dni Cyfrowy Polsat po czym skorzystałem z prawa do zwrotu w przeciągu 10 dni i wziąłem na stan n-ke. Powiem tylko tyle że nka a polsat to jak dzień do nocy. Począwszy do jakości wykonania samego dekodera po jakość wyświetlanych kanałów.

Osobiście posiadam tv 40" z opcją FullHD i dopiero na nce zobaczyłem co oznacza prawdziwe HD. Polsat niby też takie coś oferuje ale mimo wszystko ich HD mocno różni się od HD nadawanego w nce.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2010, 14:23 
Cytuj  
Ja mam kablówkę w swoim regionie z TV HD.

http://asta-net.pl/

+ internet od nich. Cenowo jest nieźle, internet działa rewelacyjnie, do 3MB. Z tym, że nigdy nie było sytuacji w której miałem poniżej 3MB. Telewizja działa super, aktualnie mam pełny pakiet HD: TVPHD, C+SportHD, Polsat sport HD, TVN HD, Canal+Film HD, Filmbox HD, HBO HD. Ile za to płacę dokładnie, nie wiem, to matki rachunki ;P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2010, 15:17 
Cytuj  
n-kę kupiłem miesiąc-dwa po premierze, więc głos na N. Wcześniej miałem cyfrę.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2010, 15:42 
Cytuj  
UPC - pakiet MAX z HD i nagrywarką.


_________________
For the pony!

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2010, 15:57 
Cytuj  
Polsat - nie narzekam. Ale prawdopodobnie tylko dlatego, ze mi Animal Planet i Nat Geo Wild wystarcza do szczescia :)


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 07:38 
Cytuj  
N. Mialem Syfre i szybko z tego czegos zrezygnowalem, Nke mam od prawie 2 lat i jestem bardziej niz zadowolony. Szczegolnie z recordera Turbo, kawal dobrego sprzetu i softu.

X.

PS. Zwykly recorder na Turbo mozna wymienic za 99 zet.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 09:25 
Cytuj  
wszystkie sa tanie jak ruskie zelazka jesli chodzi o oferte HD w porownaniu do US ...ale na polskiej arenie zdecydowanie N


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 13:13 
Cytuj  
Tydzień temu N zamówiłem. Najkrótszy okres umowy lojalnościowej in plus, za 48 zł masz wszystkie pakiety bez tych filmowych więc jest całkiem OK.

Z tego co rozmawiałem ze znajomymi, to oni głównie się kierowali tym co leci na kanałach sportowych poszczególnych providerów (weirdos). Jeśli lubisz piłkę nożną - Cyfra+, ktoś tam optował za polsatem też z powodu jakiejś dyscypliny. N się wydaje najlepszym wyborem dla takich telewizyjnych casuali jak ja :P

UPC najbardziej by mi odpowiadał ze względu na cywilizowane warunki i w końcu porządny net, ale nie ma u mnie dostępności (a po drugiej stronie zakopianki, 100m ode mnie jest, QQ).


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2010, 16:43 
Cytuj  
Kończy mi się umowa z Aster i to chyba jakiś znak, bo dziś wywiesili w bloku ofertę, że pod koniec miecha wchodzi Vectra - 4x szybszy internet i więcej programów HD za 20 zł mniej niż to co mi proponują w Aster.

Także szybkie pytanko - ma ktoś telefon/tv/internet w Vectrze (głównie chodzi o obszar warszawski) i nie narzeka?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.