mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2011, 17:45 
Cytuj  
kumpel mi podeslal stronke polska do sciagania plikow mozna uzywac jdownloadera lub ich managera http://www.nopremium.pl/
o tyle fajnie ze mozna kupic sam transfer ktory jest bezterminowy a dzis do 24 transfer jest potrojony czyli przykladowo za 7zl mamy transfer 23x3=69gb :) imho taniocha. Ja wzialem 230gb x 3 czyli mam prawie 700gb za 45zl. chyba taniej nie ma no i bezterminowo. moim zdaniem warto.

jakby ktos sie rejestrowal to mozecie z mojego referala to chyba cos tam dostane o ile ktos wykupi konto premium ale premium sie jednak chyba nie az tak oplaca.
http://www.nopremium.pl/?ref=piszpan


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 23 maja 2011, 17:47 
Cytuj  
filesonic za 2zl/miesiac a w praktyce wystarczajacy czesto na dluzej ftw


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2011, 17:58 
Cytuj  
no ale nie wszystko chyba jest na filesonic a tu masz 15 serwisow. nie wiem zreszta mi pasuje ten uklad bo pewnie tego transferu i przez dwa czy 3 lata nie wykorzystam.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 261
Dołączył(a): 21.02.2010
Offline
PostNapisane: 23 maja 2011, 18:03 
Cytuj  
Ja korzystam z twójlimit.pl też można z jdownloadera ale promo już nie takie fajne. 400gb za 54pln. Plus taki, że te promocje praktycznie co chwila są i więcej serwisów obsługuje.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2011, 18:04 
Cytuj  
Kolejna strona krzak, gdzie po miesiacu beda problemy z uploadowaniem plikow, albo transferami bo nie poradzili sobie z zainteresowaniem. Tak jak gownowapno napisal filesonic za 2pln ftw. Nigdy nie mialem problem ze znalezieniem nowych filmow/seriali.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2011, 18:29 
Cytuj  
Takich stronek jest masa, lepiej już kupić sobie po 2zł najbardziej popularne serwisy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2011, 18:32 
Cytuj  
czyli wjebalem?;/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 138
Dołączył(a): 24.03.2009
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 10:01 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
filesonic za 2zl/miesiac a w praktyce wystarczajacy czesto na dluzej ftw


Gdzie dają tak tanio ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 10:25 
Cytuj  
Na allegro, sam używam i działa póki co 3 miesiące a miało jeden. :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 12:55 
Cytuj  
ja mam hotfile na allegro za 3zl..-sprzedawca mowil ze na miesiac, dziala juz 3mc..a w programie pokazuje ze konto do marca 2012:)
jak w miedzyczasie nikt nie zmieni hasel to powinno smigac do konca czasu

to samo mam z filesonic
konto kupilem za 7zl na 60 dni
w programie pokazuje waznosc: maj 2012..czyli jak wyzej jak nikt nie bedzie durniem konto bedzie dzialalo rok za 7zl:>

nie wiem na jakiej zasadzie to dziala, ale grunt ze dziala
wczesniej mialem na tej samej zasadzie fileserve..

*
Avatar użytkownika

Posty: 138
Dołączył(a): 24.03.2009
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 13:42 
Cytuj  
Akurat się chyba domyślam jak to działa. Podobnie było kiedyś z masowym rejestrowaniem domen internetowych :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 13:53 
Cytuj  
no to wytlumacz jak bo mnie to ciekawi:
watpie by gosc od razu kupowal konto na rok a sprzedawal je jako miesieczne.
bardziej prawdopodobne jest to ze do kupna konta zostala uzyta jakas lewa/skradziona karta kredytowa
lub ze ktos ma kontrole nad prawami administratora a tamci o tym nie wiedza
lub ze admin hostera dorabia sobie na boku:)

innych w miare sensownych pomyslow nie mam

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 15:26 
Cytuj  
Te konta są zakładane z punkcików zarobionych na własnym uploadzie i tym że ktoś to ściąga, sam serwis zarabia na tym że to zwiększa mu odziwedziny co w efekcie daje większe zarobki od reklamodawców.
Kręci się to jak widać dość dobrze do czasu jak się okaże że większość nie wchodzi na stronę serwisu tylko ściąga np jdownloaderem, wtedy taki serwis pada i pojawia się następny.
To co Piszpan ma to dostęp do proxy serwera, którego właściciel ma kupione konta w wielu serwisach i część plików już jest na tym serwerze, resztę ściągasz ale już dzielisz sie transferem z innymi.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 15:34 
Cytuj  
bo ja wiem moze i tak ale mi akurat pasuje ze mam dostep do roznych serwisow, ciagnie mi to na maxie, nie musze czekac ani wpisywac durnych kodow. po prostu wygoda. majac powiedzmy konto na 1 serwisie czasem trzeba czekac az sie pojawi tytul czy cos. moze sie zapedzilem z tym wykupem ale w sumie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 15:53 
Cytuj  
no tyle zaplaciles, ze faktycznie jest o co plakac ;p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 16:04 
Cytuj  
embe napisał(a):
Te konta są zakładane z punkcików zarobionych na własnym uploadzie i tym że ktoś to ściąga, sam serwis zarabia na tym że to zwiększa mu odziwedziny co w efekcie daje większe zarobki od reklamodawców.

nie do konca tak chyba jest jak piszesz.
bo to nie przedluza sie co miesiac np..
tyl;ko od razu po kupnie miesiecznego dostepu pokazywalo ze waznosc jest rok z gorka.
przeciez wtedy zamiast skasowac za to 3zl, moglby spokojnie krzyknac 50zl roczne konto albo i 100 czy nawet 150 (zwykle miesieczne vouchery to koszt okolo 25zl)
no a pozatym nie pamietam na obecna chwile..ale typ wystawil ponad 100 dostepow do tego konta,ile sprzedal nie pamietam-wiec jaki to zysk dla hostera..ze sprzedal 1 konto, a ssa 100 osob?

w opcjach my traffic tez mam generowany ruch 0
i jeszcze jedna sprawa..dzielenie konta..przeciez to jest takz robione ze 1 konto 1 osoba, czy filesonic czy hotfile czy inny hoster jest slepy i nie widzi ze np do konta o loginie hgkghd jest 50 roznych ipkow/osob:)?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 16:09 
Cytuj  
On nie wystawia jednego konta tylko faktycznie dziesiątki/setki, jest to jego własność i sam przedłuża je swoimi punkcikami, ty tylko kupujesz dostęp do tego konta na miesiąc, a że czasami jest dłużej to niedopatrzenie sprzedającego i tyle.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 16:13 
Cytuj  
um czyli konto na fileservie ktore mialem miesieczne a dzialalo 3 -bylo niedopatrzeniem.
filesonic -60 dniowe-a waznosc pokazuje rok z gorka- niedopatrzenie
hotfile jak wyzej.
cos duzo tych niedopatrzen

sry ale jak to mozna nazwac niedopatrzeniem..to tak jakbys z wlasnej karty kredytowej zamiast oplacic 1mc...oplacil caly rok z gory...
naciagana teoria:>

nawet jesli oplaca punkcikami to nie widzi ze nagle zniklo mu 5tys pkt (oplata przykladowa na caly rok) zamiast 100:)?
pijany slepy czy co
z faq hotfile
#
Q.Czy moge mieć kilka kont na hotfile.com?
A. Nie możesz. Jesli znajdziemy takie konta zostaną one skasowane.

10/setki kont...to co oni nie widza przy rozliczaniu ze wysylaja setki $ z roznych kont do tej samej osoby,:)?

i jeszcze jedno na koncie w statystykach widze ze on nie ma wogole wyplat..od ponad kilku miesiecy..wszedzie ma 0$ lub jest jedna pozycja 0.2$ nie wyplacono
dla mnie to sa konta widma

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 16:39 
Cytuj  
omg, nadal źle zrozumiałeś, właścicielem tego konta jest koleś co uploaduje miliony plików i za każde ściągnięcie dostaje punkciki, za te punkty przedłuża setki kont, które wystawia automatem na allegro, jeśli sprzeda mniej to wtedy po miesiącu często takie konto bez nowego klienta jest nadal aktywne i sprzedawca nie zmienia hasła i nie blokuje do czasu aż automat nie sprzeda nowemu klientowi, wtedy to konto będzie miał nowy klient z nowym hasłem, a ty stracisz dostęp.
To że korzystasz z tego konta mimo ze kupiłeś na miesiąc to efekt ze sprzedawca ręcznie nie zmienia tam nic i nie sprzedał tego konta nowej osobie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 17:09 
Cytuj  
gorzej jak ci dosle note obciazeniowa za dodatkowy okres :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.