mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2014, 21:49 
Cytuj  
dongle android jest idealne do takiego zastosowania, tylko kup measy jakieś bo jest dopracowane i działa bezproblemowo


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2014, 22:28 
Cytuj  
Marek nie mam lapka bo zawsze miałem sluzbowego i jakoś nie był mi potrzebny - stykała stacjonarka:). Mógłbym brać od kobiety i puszczać po hdmi ale mnie to nie zadowala bo nie znoszę kompromisów:).

Jedyne co mi pozostaje to albo measy u4a(z tym, że nie działą dźwięk 5.1 z tego co pamiętam) albo pivos xios(ten ma słabsze bebechy bo tylko 2core a nie 4core jak measy).
Muszę trochę zagłębić się w ten temat.

E kurde znalazłem jeszcze coś takiego :0:
http://allegro.pl/b368-najszybszy-andro ... 42598.html

A to poniżej DTSa obsługuje nawet:
http://allegro.pl/tronsmart-vega-s89-h- ... 18855.html

Tylko, że to są makabryczne kombajny a ja w sumie chce tylko film w 1080p odpalić i jakieś weeb.tv obejrzeć.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2014, 22:51 
Cytuj  
ta, szczegolnie dzwiek jest dopracowany w measy.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2014, 23:29 
Cytuj  
to co zlinkowałeś zaboleq + cena hdd, to już chyba lepiej się zastanowić nad złożeniem jakiegoś malutkiego PC. Sa teraz jakieś NUC i mini-itx,, itd na forach od tego pewnie coś konkretnego zaproponują. Pewnie wyjdzie niewiele drożej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 07:31 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Chce Ci sie kopac z andkiem?

A co tu za kopanie? Podłączasz, włączasz, klikasz w mVideoPlayer (najlepsza obsługa napisów) i oglądasz...

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 07:49 
Cytuj  
sula napisał(a):
to co zlinkowałeś zaboleq + cena hdd, to już chyba lepiej się zastanowić nad złożeniem jakiegoś malutkiego PC. Sa teraz jakieś NUC i mini-itx,, itd na forach od tego pewnie coś konkretnego zaproponują. Pewnie wyjdzie niewiele drożej.



+1, ewentualnie kup sobie jakiegos lapka - przyda sie i tak.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 07:54 
Cytuj  
podlaczasz pc do pradu, hdmi do tv, audio do ampli, instalujesz openelec'a w 5 minut i masz wszystko w jednym.
dziesiatki plugin'ow, dobrze zrobiona biblioteke filmow/seriali, dziala plynnie i bez problemu.
jak ktos oglada filmy po to zeby je 'zaliczyc' to moze i android na telefonie jest dobry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 08:32 
Cytuj  
Ja mam od czasu jak kupiłem projektor czyli już jakieś chyba 6-7 lat media tank eGreat ( popcorn ) i do tej pory mi odtwarza mkv, obraz bluray, i wszystkie formaty audio/video w 1080p/60 i DTS96/24 plus wszystkie napisy, wyjścia/wejścia od coax/opt po lan i wifi plus nawet sata2 zewnętrzne i pendrive, ma wszystkie narzędzia sieciowe jak w linux, więc zakup był dobry okazuje się i te 600zł tyle lat temu było opłacalne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 09:46 
Cytuj  
No ogólnie ten Popocnor Box wydaje się spoko ale za połowę tego mam zabawkę z andkiem, która w zupelności wystarczy do wszystkich moich potrzeb.
Myślałem nad zbudowaniem jakiegoś mini HTPC ale w tej cenie nie ma szans.

Jedynie teraz wybrać coś. Tych dongli jest tyle, że po przejrzeniu allegro po prostu boli głowa :).

Coś takiego na pewno styknie:
http://allegro.pl/cs918-android-4-2-sma ... 03948.html

Ogólnie to forum freaktab.com jest skarbnicą wiedzy o donglach androidowych także polecam jeśli ktoś chce podrążyć temat.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 13:38 
Cytuj  
A z ciekawości co powstrzymuje Cię przed pociągnięciem kabla hdmi do stacjonarki?
Ja też chciałem się bawić w dongle ale skończyło się na 10m płaskim kablu hdmi który idzie w listwie po ścianie (razem z innymi kabelkami).

Działa, nie przerywa i nie ma opóźnień (da się spokojnie grać, nie mówiąc o zwykłym oglądaniu filmów). Mogę też puszczać obraz przez dlna albo z dysku sieciowego, ale szczerze zawsze najszybciej mi po prostu kliknąć film na PC i zmienić źródło w TV. :)


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 14:02 
Cytuj  
Kliknąć w play i zapierdalać dwa pokoje dalej, żeby oglądać. Zadzwoni telefon, to zapierdalać z powrotem, żeby kliknąć w pauzę ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 14:50 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Kliknąć w play i zapierdalać dwa pokoje dalej, żeby oglądać. Zadzwoni telefon, to zapierdalać z powrotem, żeby kliknąć w pauzę ;)

X.

Do VLC czy MPC masz appki na androida ktore pozwalaja sterowac odtwarzaniem zdalnie przez wifi, lacznie z przegladaniem katalogow na kompie.

https://play.google.com/store/apps/deta ... media.misc - jest nawet opcja automatycznej pauzy przy telefonie :]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 20:42 
Cytuj  
Hmm ja mam od TV do kompa jakieś 10m w linii prostej a żeby go pociągnąć to jakieś 12-13m. Nawet bym to rozważył ale nie mam technicznej możliwości pociągnięcia kabla - mieszkanie nie jest moje tylko je wynajmuje. Właściciel to spoko człowiek (programista:P) ale kabel musiałbym pociągnąc albo przy drzwaich od łazienki albo wejściowych a wtedy ani jedne ani drugie się nie otworzą:).

Teraz tylko pozostaje wybrać który dongl:)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 20:56 
Cytuj  
Co teraz warto kupić jeśli chodzi o dongle androidowe ? Bo mam cały czas lapsa podpiętego a to takie średnie rozwiązanie.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 22:08 
Cytuj  
Ja sam szukam obecnie czegoś pod TV i póki co mam dwie opcje:

http://allegro.pl/cs918-android-4-2-sma ... 03948.html
To co prawda nie dongle ale daje radę.
Ogólnie coś na rk3188 na pokładzie. Na Freaktb.com sporą popularność to ma. Od chinczyków możesz taniej ale jak sie spierdzili to ślij do chin. Tak to Ci chociaż wymienią jak kupisz w PL. Warto szukać czegoś z andkiem 4.4 na pokładzie. Procek i tak styknie razem z grafą. Zabawy z tym na pewno jest jeśli kogoś to interesuje - romów i kerneli mnoży się jak arabów.

Co do dongli to chyba measu u4c albo u4b. Nie wiem czy coś innego jest popularne.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 22:25 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Co teraz warto kupić jeśli chodzi o dongle androidowe ? Bo mam cały czas lapsa podpiętego a to takie średnie rozwiązanie.

Chromecast? ;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 23:25 
Cytuj  
Rozumiem, że bez tel z andkiem albo odpalonego pc to urządzenie traci całą swoją moc ? Np. da się odtwarzać filmy z dysku sieciowego ? Albo normalnie przeglądać neta/yt/tvnplayer/inne vod z www z samego chromecasta ? Interesuje mnie głównie niezależne urządzenie a nie działające w oparciu o tel czy kompa.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 23:37 
Cytuj  
Chromecast w porównaniu do tego co Ci podałem to gówienko delikatnie mówiąc :)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 23:44 
Cytuj  
Najlepiej to by było na weekend wziąć na testy do domu czy spełni oczekiwania.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 08:01 
Cytuj  
to kup przez internet, potestuj 10 dni.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.