mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 13:48 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Sou napisał(a):
Macie moje sekretne życie handlowca: http://www.youtube.com/watch?v=fDwr8o_4dYE

Jeśli ktoś wytrzyma do końca to może się czegoś nauczy o handlowaniu ;)



A jak sobie radziles z suicide gankerami? Z tego co słyszalem to w Jita jest to dośc popularne.


Przecież tłumaczę w filmie, że ja do Jita nie zaglądałem bo to strata czasu :D


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 16:02 
Cytuj  
Dobry material Sou. Obejrzalem caly. Coraz bardziej kusi, zeby wrocic ale szkoda kasy na prepaid ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 17:06 
Cytuj  
pamiętam kilka lat temu był temat odnośnie handlu tu na forum, kilka osób się skusiło wtedy i zaczęło zarabiać :)
ja kasę w eve zarabiałem zawsze na handlu, jak nolifowalem to starczało na cztery konta plus na tracenie battleshipow w dronkowie jak się lały swego czasu tam mega floty

edit: viewtopic.php?f=71&t=31713


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 18:25 
Cytuj  
Sou:

Mi to video sie bardzo podobalo. Nie rozumiem tylko jak siedzac w regionie gdzie "kupowales" sprawdzales adekwatnosc sell orderow.
No i kolejna sprawa to mowisz ze do Jita nie latales. Czyli sprzedawales poza glownymi trade hubami? Ale jak znajdowales dobre miejsca? Metoda prob i bledow?


Inna pytanie ogolne. Jak odpalic dualboxa? Ostatnio znalazlem fajny system gdzie moge kopac na afk ale moge byc albo na jednym koncie albo na drugim (miner to aktualnie trial).


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 18:47 
Cytuj  
Wlaczasz gre dwa razy.
Przelaczasz sie alttab w eve w opcjach mozesz wlaczyc window id czyli jak przelaczasz to w tych malych ikonkach w windowsie masz napisane nie tylko eve ale i nazwe chara.


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 19:13 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Sou:

Mi to video sie bardzo podobalo. Nie rozumiem tylko jak siedzac w regionie gdzie "kupowales" sprawdzales adekwatnosc sell orderow.
No i kolejna sprawa to mowisz ze do Jita nie latales. Czyli sprzedawales poza glownymi trade hubami? Ale jak znajdowales dobre miejsca? Metoda prob i bledow?
No przecież Sou wyraźnie wszystko w filmiku powiedział ;) Sprzedawał w Rens, Hek i Teonusude czyli główne trade huby Matarskie.
Ja bym się też tak nie napalał na łatwy zarobek. Prawdopodobnie jest tak jak Sou stwierdził - pewnie nadal da się w taki sposób zarabiać, ale będzie znacznie trudniej taki interes rozkręcić w dzisiejszych czasach. EvE pięć lat temu, dwa lata temu czy nawet rok temu to całkiem inne realia. Generalnie cały rynek się sprowadza do relacji PLEX<->ISK i jeśli kiedyś plexy kosztowały (generalizując) 300 baniek a obecnie 600 kiedy w większości przypadków ceny złomu stanęły w miejscu albo nawet spadły, to będzie bardzo trudno spełnić "amerykański sen - od pucybuta do milionera" ;) Obecnie jest też znacznie większa konkurencja plus market boty... Sou zaczął w "lepszych czasach" i prawdopodobnie rozkręcił biznes na tyle, że zmiana realiów, patche, windowanie podaży, zaniżanie cen czy prosta inflacja i deflacja nie miała dla niego dużego znaczenia ;) Jednak szczerze życzę powodzenia :)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 19:15 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
No i kolejna sprawa to mowisz ze do Jita nie latales. Czyli sprzedawales poza glownymi trade hubami? Ale jak znajdowales dobre miejsca? Metoda prob i bledow?


Najlepiej się zarabia na miejscach gdzie są wojny ;-)

Ja na wojnie Atlas vs PL gdzie nas miażdżyli PL zarobiłem na MS-a na handlu statkami ledwo nadążałem przywozić nowe :-)


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 19:22 
Cytuj  
Pewnie Sou, dlatego nie latał do Jita bo bał się złapania w siatkę hehe


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 19:40 
Cytuj  
Co to siatka?


_________________
psn

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 20:03 
Cytuj  
http://www.eve-wiki.net/index.php?title=Stasis_webifier
http://www.aleksandrow.kujawsko-pomorsk ... siatka.jpg


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 20:07 
Cytuj  
Niah napisał(a):
http://www.eve-wiki.net/index.php?title=Stasis_webifier
http://www.aleksandrow.kujawsko-pomorsk ... siatka.jpg
przecież siatka pomaga warpować targetowi a nie przeszkadza... co ma siatka do jita albo do ganku. w high sec zakładanie weba?
siatka, spowalnia a nie łapie co oznacza że target szybciej odwarpuje

Webbing freighters to warp faster...
http://community.eveonline.com/ingamebo ... dID=505238


_________________
psn

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 20:26 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Sou:

Mi to video sie bardzo podobalo. Nie rozumiem tylko jak siedzac w regionie gdzie "kupowales" sprawdzales adekwatnosc sell orderow.
No i kolejna sprawa to mowisz ze do Jita nie latales. Czyli sprzedawales poza glownymi trade hubami? Ale jak znajdowales dobre miejsca? Metoda prob i bledow?


1. Najlepiej jak ciągle kupujesz i ciagle sprzedajesz (czyli jak rozkręcisz biznes) wtedy widzisz swoje sell ordery i wiesz czy nie przepłacasz;)
2. Sprzedawałem w hubach matarskich jak ktoś wyżej napisał.


Patrząc po cenach skupu sposób dalej działa ;) Są one u Caldari tak niskie jak były czyli kupujesz za 1k sprzedajesz za 120k, kupujesz za 800k sprzedajesz za 1,5m itd.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 23:05 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
przecież siatka pomaga warpować targetowi a nie przeszkadza... co ma siatka do jita albo do ganku. w high sec zakładanie weba?
siatka, spowalnia a nie łapie co oznacza że target szybciej odwarpuje


jita = caldari = amarr = matar = niewolnik = czarnuch = siatka :roll:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 23:09 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Deshroom napisał(a):
przecież siatka pomaga warpować targetowi a nie przeszkadza... co ma siatka do jita albo do ganku. w high sec zakładanie weba?
siatka, spowalnia a nie łapie co oznacza że target szybciej odwarpuje


jita = caldari = amarr = matar = niewolnik = czarnuch = siatka :roll:
sorry, ale dalej nie rozumiem o co chodzi...


_________________
psn

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 21:42 
Cytuj  
dzieki Sou. akurat zaczalem grac w Eve w przeddzien twojego filmiku i bardzo mi sie przydal- robie moje pierwsze miljony ;=)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 23:14 
Cytuj  
siled napisał(a):
dzieki Sou. akurat zaczalem grac w Eve w przeddzien twojego filmiku i bardzo mi sie przydal- robie moje pierwsze miljony ;=)



Super:)

Ja przed godzinką sprzedałem chara :p Przy okazji przetransferowałem go z kasą którą za niego dostałem ale na szczęście GMi szybko mi tą kasę oddali LOL o_O Od razu przypomniało mi się jak chciałem przekazać 4b altowi i je straciłem... ale to już zupełnie inna historia:p


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2012, 14:56 
Cytuj  
No i tyle:< Wszystko prawie wysprzedane. Poszło ponad 80b. Czesc z zarobionych pieniedzy przeznacze na pewno na wodeczke ze znajomymi:)

fly safe!


_________________
Obrazek

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2012, 14:34 
Cytuj  
Sou napisał(a):
No i tyle:< Wszystko prawie wysprzedane. Poszło ponad 80b. Czesc z zarobionych pieniedzy przeznacze na pewno na wodeczke ze znajomymi:)

fly safe!


He he jak masz za dużo Sou to ja chętnie przyjmę drobną pomoc w postaci 400m na skila na capsy :-)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2012, 15:58 
Cytuj  
Z serii DED:

Jak to możliwe, że w większości DED2 (99,99%) niegdy nie keya do 2 pocketa? Ostatnio zalogowałem się tuż po restarcie. Byly raty, ale nie było statku, ktory wg. opisu powinien zawierac klucz do 2 pocketa. O co tu chodzi? Trudno mi uwierzyć że ktoś zbiera same klucze.

Przez to nie udalo mi sie jeszcze zrobic DED'a innego niz dronowy, gdzie gaty otwieraja sie jak zabije sie all w pockecie.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2012, 15:18 
Cytuj  
Czy w dalej jest tak, że po wygasnięciu subskrypcji skil, który był załadowany dalej się trenuje?
Np. w momencie wygaśnięcia suba mam Cloaking lvl 5 ustawiony do trenowania (24d) i pomimo, że suba mam nieopłaconego to skill sie trenuje.
Pamiętam ze kiedyś chyba tak było.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.