mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 10:01 
Cytuj  
Wiem, że to shiledowy ship ;). Tylko wbicie tych skili na 5 to kolejny miesiąc :/. Tzn. nie muszę ich wbijać od razu ale planuję ramap pod perc/will co utrudni naukę tych skili w późniejszym czasie. Z drugiej strony chciałbym wcześniej wsiąść w tego shipa a nie "zapomnieć" o eve na kolejne pół roku ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 10:06 
Cytuj  
Lepiej zrobić 2x4lev niż 1x5lev :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 10:29 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Tylko wbicie tych skili na 5 to kolejny miesiąc :/

No fakt. Odpowiadałem z perspektywy posiadacza tych skilli, zapomniałem już, jak długo trwa ich robienie. Z drugiej strony póki ich nie masz (a i nawet jak masz), używaj damage control, całkiem nieźle podnosi resisty (szczególnie w połączeniu z bastion modem, co właśnie zauważyłem) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 17:14 
Cytuj  
http://www24.speedyshare.com/e7Qpa/download/eve-eft.JPG

Narazie to experymentalny fit, prawdopodbnie mocny overtank dla lev4. Ewentualnie mozna zdjac apteczke i dadac kolejny bcs. Shieldy dac konkretne pod misje (mi sie niechce sprawdzac czym leja raty).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 19:27 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Shieldy dac konkretne pod misje (mi sie niechce sprawdzac czym leja raty).

Sprawdziłem, nie ma sensu. 2 invule plus apteczka przy włączonym bastionie dają więcej resistów niż konretne fieldy z apteczką.

X.

PS. Ja zamieniłem jednego riga ccc na resist EM, cap nadal stabilny (na styk) przy x-large boosterze. Teraz tylko to przetestować w polu ;)
PS2. Rigi właśnie się robią. Mniejszy dps, ale większa wytrzymałość, coś za coś :)

Obrazek


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2013, 07:30 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Golem jest shieldowy, więc wszelkie resisty na shieldy warto mieć.


Z tego co pamietam, to te skille dzialaja tylko na pasywne moduly, a takich sie chyba do misji nie bierze. Ba, kiedys dzialaly takze na aktywny hardener jak sie go wylaczylo, ale ze 2 dodatki temu to znerfili (z tego co pamietam :p).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2013, 08:00 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
druzil napisał(a):
Shieldy dac konkretne pod misje (mi sie niechce sprawdzac czym leja raty).

Sprawdziłem, nie ma sensu. 2 invule plus apteczka przy włączonym bastionie dają więcej resistów niż konretne fieldy z apteczką.

X.

PS. Ja zamieniłem jednego riga ccc na resist EM, cap nadal stabilny (na styk) przy x-large boosterze. Teraz tylko to przetestować w polu ;)
PS2. Rigi właśnie się robią. Mniejszy dps, ale większa wytrzymałość, coś za coś :)

Obrazek





Wczoraj zrobiłem kilka misji 6h. Ten fit co wkleiłem daje rade tankowac wszystko nawet bez apteczki.
Twój fit z xlarge shieldem jest super ale to build pod inkursje a nie misje lev4.
542 dps to mało trochę. Sa misje gdzie raty wzajemnie się lecza i killowanie tego z taki dpsem będzie meczace.

Wywalam apteczke i daje czwarty BCS.
Te największe misje robie w ciągu 1h (licząc z salvage), zysk jakies 25mln/h
Mysle aby wrocic do torped ale zalozenie rigow to koszt 300mln...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2013, 11:05 
Cytuj  
@up

Co to apteczka?

Od dwóch dni latam Coraxem. W sumie władowałem w niego
7x Meta 4 - Missile Launchers
Meta 4 - Shield Recharger

Nie bardzo rozumiem tego co się wydarzyło, robiłem jakąś misyjkę lvl I w których musiałem wywalić 7 działek na raz i fregata żyła, zazwyczaj musiałem odpalić drugą salwę. Ustawiłem parę skillów, które podnoszą o 5% damage działek. Dzisiaj drugi raz robię tę samą misję i co? Jakie było moje zaskoczenie, ze na tę samą fregatę musiałem wystrzelić (uwaga) z 1 działka i fregatka padła. Nie jestem w stanie wytłumaczyć sobie tego matematycznie.

Na starcie mój Corax miał dps rzędu 60 po podskillowaniu się 71 (a w tym samym czasie kumpel kupił Coraxa i z fitem na Meta 0 ma ~40 dps) - imposibru.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2013, 11:18 
Cytuj  
Hymmm...

Może mi ktoś wyłumaczyć? Ten Corax ma 7x

'Arbalest' Standard Missile Launcher które ma fire rate 12,000 (nie rozumiem w zupełności co to takiego)

Te 7x działek strzela Scourge Missiles które zadają 83 kinetic damage.

To rozumiem, że bez modyfikatorów od statku i skilli zadam 581 damage.

Czy dps który się wyświetla w fittingu in game jest dps po wszystkich wyliczeniach tzn. + umiejki pilota + bonusy od statku + ewentualne rigi etc. ?

Jak to się stało, że po jednym dniu mogę jedną rakietą zestzrelić statek który dzień wcześniej nie byłem w stanie ubić salwą siedmiu dziełek?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 26 lis 2013, 13:07 
Cytuj  
http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/p ... r/#item-s4
można to wklepać do trialowego konta?

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2013, 14:10 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
(...)
Czy dps który się wyświetla w fittingu in game jest dps po wszystkich wyliczeniach tzn. + umiejki pilota + bonusy od statku + ewentualne rigi etc. ?

Chyba tak, inaczej byłoby to bez sensu.
Shador von Dal napisał(a):
Jak to się stało, że po jednym dniu mogę jedną rakietą zestzrelić statek który dzień wcześniej nie byłem w stanie ubić salwą siedmiu dziełek?

Bo prawdopodobnie nie trafiałeś z tych działek. Cel mógł być poza zasięgiem albo działka obracały sie zbyt wolno. Może jeszcze kwesia doboru amunicji vs resy NPC. Ale przypuszczam, że po prostu nie trafiałeś. Rakiety zadają obrażenia w inny sposób. Tzn jest chyba zasięg ekplozji i prędkość rozchodzenia się fali, ale nie pamiętam dokładnie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2013, 14:35 
Cytuj  
@up

Trafiałem, trafiałem :(

Maks zasięg na tych działkach mam coś koło 41km, z tego co się orientuję działka nie mają w ogóle prędkości obrotu.

A strzelam zazwyczaj z 30km.

Odbierając od tematu. Muszę się zainteresować mobile-tracktorem, wygląda smakowicie :) Tylko czy będzie wyrabiał?


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2013, 14:41 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
@up

Trafiałem, trafiałem :(

Maks zasięg na tych działkach mam coś koło 41km, z tego co się orientuję działka nie mają w ogóle prędkości obrotu.

A strzelam zazwyczaj z 30km.

Mają nazywa się to tracking speed podawane jest w rad/sec. Przy 41 km, strzelałeś pewnie z artylerii więc możliwe, że gdy NPC podlatywał blisko działka nie nadążały za celem. Ale skoro piszesz ze trafiałeś to może problem była niewłaściwa amunicja. A jeszcze sygnatura celu wpływa na to czy trafiasz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lis 2013, 17:38 
Cytuj  
Porównałem sobie fity CNRa i Golema bez bastionu, i wychodzi całkiem podobnie:

Obrazek Obrazek

Za to z bastionem defence powala ;)

Obrazek

Faktycznie, tylko się zakotwiczyć i naparzać w raty ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2013, 18:32 
Cytuj  
Ja wczoraj kupilem mobile tractor unit :)
Super sie przydaje, zwlaszcza jak masz kotwice i nie masz nic w zasiegu do salvage :)

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lis 2013, 19:26 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Faktycznie, tylko się zakotwiczyć i naparzać w raty ;)

X.

A da się wrzucić coś użytecznego zamiast salvagerów i tractora?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2013, 20:00 
Cytuj  
Z uzytecznych to tylko neuty. Mozesz ssac capa z ratow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lis 2013, 20:14 
Cytuj  
Havok napisał(a):
A da się wrzucić coś użytecznego zamiast salvagerów i tractora?

Hę? W Golemie to akurat najużyteczniejsze rzeczy, maraudery w większości są przeznaczone do misji, a z bastionem tym bardziej. Stoisz, naparzasz, obok się sciąga złom, który w międzyczasie salvagujesz. Czysta, łatwa kasa i nie trzeba zasuwać po śmieciarkę ;)

X.

PS. A gdyby poszło coś źle (co przy tych konfiguracjach jest raczej trudne), to micro jump i pozamiatane ;)


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lis 2013, 21:58 
Cytuj  
Właśnie chodzi o to, że śmieciarkę mam na drugiej postaci, i zbierze wszystko szybciej nim taki battlehip przeskoczy na drugą drabinkę ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lis 2013, 23:13 
Cytuj  
A, jeśli latasz w duecie, to inna sprawa. W takim wypadku masz 3 wolne high sloty. W jeden bym wsadził drone linka, w drugi nosferatu, a w trzeci jakąś smartbombę ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.