mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 12:40 
Cytuj  
High, to jest to. Pamiętaj że jak nabierzesz znudzenia natychmiast olej nas i zapisz się do korpa pvp w null sec. To jest zajebista sprawa.
Ogarnij się trochę i graj pvp. Pochłonie Cię pvp w 0.0
Ja bym tam siedział cały czas ale rodzina, ts, mikrofon.
Tylko olej korpy w low sec, musi być daleki null sec.
Do low to możesz sam polecieć.

Musisz zobaczyć nullsec roam w 20 shipow.
Takie roamy to jest pure sklii pvp.

Wejdź sobie na BUFU channel in game. Tam jest kilka polskich korpow takich jak szukasz i pogadaj.

Nie wyganiam ale nie zrezygnuj zanim to zrobisz.

Ja do BUFU trafiłem w shuttle. 50 jumpow i już byłem :-)

Wyskiluj BCka na long. Nie rob cepow bo tym trzeba umieć latać. Noob ma robić DPS. BC z jebnieciem na long.

Możesz mieć mniejsze ale nie baw się w scouta i tacklera w gangu na poczatek, obserwuj i sluchaj.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 12:55 
Cytuj  
Dzieki, ja jakis plan mam ale najpierw chce sie wlasnie troche ogarnac i podowiadywac troche rzeczy.

mysle, ze szkolenie w unseen nie byloby glupie.

Ogolnie powoli, ja az tak duzo czasu znowu tez nie mam.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 12:58 
Cytuj  
Nie polecam, za dobry jesteś żeby z noobami się uczyć. Szkoda czasu. Zawsze możesz o coś mnie pytać żeby nie pytać ich i siedz na ts, szybko ogarniesz.

Musisz mieć BC bo tam będziesz zabijał raty na pasku i zarobisz kilkadziesiąt milionów na godzinę.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 13:03 
Cytuj  
xanth podrzuc jakis fit dla tego drake'a - na razie robie lvl2 misje caracalem bez zadnych problemow, koncze skillowac heavy missiles 2 i chce zaczac juz szykowac sie do drake'a.

edit: w sumie highlander podrzucil http://wiki.eveuniversity.org/Drake

i wychodzi na to, ze pojutrze juz moge wsiadac. chociaz pewnie bedzie mi brakowalo cpu i grida - a te juz mam zmaxowane.


Ostatnio edytowano 6 sty 2015, 13:06 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 13:06 
Cytuj  
Za dobry jestem? o eve wiem moze 1% :P

slyszalem, ze w Factional Warfare mozna obecnie mega zarobic to moglbys nas zapisac po stronie amarr bo placa tam duzo :p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 13:21 
Cytuj  
Nie będę krytykował Unseen bo nauczysz tam się dużo. Nic nie dodam. Masz mój przepis na sukces możliwe że inna droga będzie lepsza.

Głównie chodzi o to że w nullsec pvp nie da się być debilem.
Będziesz uczył się od ludzi którzy zabiją bo potrafią.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 13:23 
Cytuj  
taa i wyzej sraja niz dupe maja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 13:28 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
taa i wyzej sraja niz dupe maja.
i tak lepiej się od nich uczyć niż od uprzejmych nieudaczników.

Najgorzej to zapisać się do pirackiego corpa. Zero skilla, kampia noobow albo górników w low, zero wyzwania.

Niewiele trzeba umieć żeby mieć umiarkowany sukces piracki.

Wiem że nie mnie pytałeś


#4 - 2014-08-04 12:55:37 UTC | Edited by: Daniel Plain
granted the drake is not a dps monster, but even then, a four slot shield tank should be more than enough for almost all lvl3s. try this:

[Drake]

[High Slots]
'Arbalest' Heavy Missile Launcher, Scourge Heavy Missile
'Arbalest' Heavy Missile Launcher, Scourge Heavy Missile
'Arbalest' Heavy Missile Launcher, Scourge Heavy Missile
'Arbalest' Heavy Missile Launcher, Scourge Heavy Missile
'Arbalest' Heavy Missile Launcher, Scourge Heavy Missile
'Arbalest' Heavy Missile Launcher, Scourge Heavy Missile

[Med Slots]
Phased Weapon Navigation Array Generation Extron
Experimental 10MN Afterburner I
Large F-S9 Regolith Shield Induction
Large F-S9 Regolith Shield Induction
Adaptive Invulnerability Field II
Adaptive Invulnerability Field II

[Low Slots]
Ballistic Control System II
Ballistic Control System II
Ballistic Control System II
Ballistic Control System II

[Rigs]
Medium Warhead Rigor Catalyst I
Medium Warhead Rigor Catalyst I
Medium Warhead Rigor Catalyst I



for harder missions, you should be able to squeeze in a third shield extender for the afterburner.

edit: don't forget drones.


_________________
psn

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 13:51 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Głównie chodzi o to że w nullsec pvp nie da się być debilem.


Wut?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 13:55 
Cytuj  
dzieki

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 14:01 
Cytuj  
gosti napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Głównie chodzi o to że w nullsec pvp nie da się być debilem.


Wut?

Jak grasz w pvp corpie i latasz małe roamy bycie debilem jest tak dołujace że ludzie rezygnują.
Więc jak już się tam jest to ludzie wiedzą co mówią i ta wiedza jest bezcenna.


_________________
psn

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 14:19 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Musisz mieć BC bo tam będziesz zabijał raty na pasku i zarobisz kilkadziesiąt milionów na godzinę.


Podobno teraz:
misje w hsec nie są już tak opłacalne jak kiedyś
minnig daje rade bo trit skoczył z 2 na 6 isków
z null był odpływ graczy do hsec - anomalie w hsec dają większy zysk niż racenie w null
(co do tego punktu to podkreślam podobno !) najwięcej kaski można w tej chwili wyciągnąć z misji FW (Amarr) na runie l4 można wyciągnąć 1kkk a robi się to 1-2h w dobrym ficie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 14:30 
Cytuj  
Nie wiem.
Chodzi o to że w null to masz stację lecisz statkiem bojowym tak go nazwijmy i strzelasz do npcow.

Wszelkie anomalie w high to musisz szukać i masz konkurencję. Nawet jeżeli to prawda to ja moge racic caly dzien a on nie może robic caly dzień anomalii w highsec.

Kopanie w high to mój hulk + indyk na drugim koncie to max 15mln na godzinę pod warunkiem że nie rafinujesz tylko masz frachta i wieziesz to np. do jita.
Nakopiesz 10 indyków masz ze 300 000 na stacji velda i co dalej. Jak zmiele to z max skilami jak moje tracę 30% więc mielic sie nie opłaca. Akurat mam frachta to zawioze ale głównie kopię dla produkcji na własny użytek.

Kopie jak mam semi afk. To się nie może opłacać.
W null dużo zależy od logistyki. Mielisz ze skilami 100% i jak zawieziesz do jita to masz kupę kasy. Zrafinowane nie zajmują tak dużo miejsca.

Pewnie to co piszesz to prawda. Nie znam się teraz ale myślę że Twój post nie bierze pod uwagę wielu czynników.

15mln na godzinę to wyszło mi wczoraj jak gadaliśmy a ja kopalem.


_________________
psn

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 14:36 
Cytuj  
gadałem ze znajomym co siedzi w pvp korpie w tribute - 15j od jita i na paskach w bc da się wyciągnąc 30-35kk/h a w wyskilowanym bsie 100kk/hą cena za to są CTA i inne pvp ale nie w jakiś zastraszających ilościach przy czym na CTA pełny refund.
Drugi znajomy siedzi w dronkowie w korpie rentierskim, zarobki podobne, cena to składka 400kk /miesiąc, nie trzeba brać udziału w pvp ale można. W obu korpach siedzą ludzie prowadzący kursy Unseen Academy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 14:40 
Cytuj  
Dokładnie potwierdzam.

No i o to chodzi tylko nie pisz o pvp jak o karze.
To jest beznadziejne farmic i unikać pvp. Farma to jest tylko sposób na kasę żeby kupować statki pvp.
CTA jest nudne często ale ogólnie pvp to fun.

To ważne żeby nie zgubić celu :-)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 15:03 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
xanth podrzuc jakis fit dla tego drake'a - na razie robie lvl2 misje caracalem bez zadnych problemow, koncze skillowac heavy missiles 2 i chce zaczac juz szykowac sie do drake'a.

Podrzuciłem stronę wcześniej. Na obrazku ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 15:12 
Cytuj  
se wkleje obrazek do eve :P


desh: ja mam jakiegos rupture i chyba tez go kiedys do pvp fitowalem.
jak bedziecie leciec na pvp to dajcie znac :)

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 15:15 
Cytuj  
może jakiś gang po low sec? albo wstąpimy do amarskiej milicji? Ewentualnie przenosimy się do null? Jakie wasze zdanie jest w tej kwestii?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 15:21 
Cytuj  
ja sie nie przenosze bo jestem w jita i nie stac mnie na przenosiny :)
ale chetnie gdzies wyskocze tym rupture czy czyms w podobie (jak podrzucicie fita na te bc czy cos) i polatam z wami.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 16:08 
Cytuj  
Mendol polecam abyś dołączył do misji lv4 tak jak High wczoraj/dzisiaj - w pewnym momencie na chacie było tylko jego "AAAAA..." jak zaagrował :P



Ossur napisał(a):
może jakiś gang po low sec? albo wstąpimy do amarskiej milicji? Ewentualnie przenosimy się do null? Jakie wasze zdanie jest w tej kwestii?

Ossur spokojnie. Mój plan jest taki:
Odkuwam się w high na misjach głównie(z chęcią bym zobaczył misję lv5 ) to tak podejrzewam zajmie mi do końca stycznia(tu chodzi głównie o kasę ale także zabukowanie jakiegoś BS-a z osprzętem na stacji w HS - tak na wszelki wypadek).

W między czasie uczę się skanować - wczoraj jak się zmyłeś zakupiłem sobie na szybko fretke i polatałem skanować, Hacking jest naprawdę spoko przemyślany, a i kto pierwszy ten lepszy jest w dym, normalnie w jednym systemie ścigałem się z gostkiem kto pierwszy wyskanuje anomalię, aż mi się ręce trzęsły aby dorwać się do lootu przed nim. No i po godzinie mam już wartość kilku baniek i niezłej zabawy.
Zakupiłem cloak i tym też będę się bawił - może dziś uderzę do low sec ze skanowaniem i cloak :]

Reasumując do lutego raczej się nie przenoszę nigdzie. PvP mogę trochę skubnąć ale od jutra wracam do pracy na 3 zmiany więc też czas w EVE
mi się znacznie skróci. Co do wojen frakcyjnych, ostatecznie mogę polatać i się pobawić ale jakoś specjalnie mnie tam nie ciągnie.
W ogóle do samego PvP ostatnimi czasy mnie zbyt nie ciągnie ale może to z powodu zimy ?


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.