mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2008, 23:57 
Cytuj  
obstaw 2, bo jedziemy sie opalać w przyszłym tygodniu


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 14:08 
Cytuj  
moglby ktos w skrocie przypomniec/pomoc odnosnie robienia misji dla agentow? jak sie ma sprawa ze 'standings', dla kogo warto robic misje grajac caldari?

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 14:29 
Cytuj  
Kwestia rewardow. Jesli interesuja cie czipsy bojowe, ammo, mody bardziej pod walke to np. Caldari Navy. Jesli sprawy tech to odpowiednio inne corpy. Kazda nacja ma tez inne typy modow w rewardach, a nawet jesli ma takie same to jedne sa lepsze. Np Armor repairery Amarr> te z gallente.

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 14:45 
Cytuj  
Wraz z kupnem nowego kompa myslalem nad powrotem do EVE, aktualnie lapek nie mogl sobie poradzic z PVP co mnie totalnie zirytowalo(po prostu przy 5+ statkach i efektach gra stawala sie niegrywalna). To samo mialem w misjach wyzszego poziomu(3 n' 4). Wiec postanowilem sobie odpuscic na jakis czas gre, otoz zbliza sie czas wymiany komputera, wiec ....
Mam pare pytan odnosnie tych nowych zmian zwiazanych z 'standings' do poszczegolnych frakcji. Na jakiej to zasadzie dziala... czy swiat NPC jest ciagle tak statyczny jak byl? Czy teraz sie dzieja jakies prawdziwe konflikty? Bo samo 'misjowanie' na terenach wroga jakos mnie na kolana nie rzuca, jednakze dodaje ciekawy smaczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 14:46 
Cytuj  
a kiedy dostaje sie te rewardy? i ile trzeba zrobic misji zeby przeskoczyc z level 1 na level 2 czy jakos tak?
i o co chodzilo z quality? bo mam np paru dostepnych agentow level 2 ale z quality -9 np

i czy posiadajac statki w roznych miejscach moge sie do nich jakos 'przeniesc' czy musze latac 'jajkiem' ?


Ostatnio edytowano 13 lis 2008, 14:52 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 14:48 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
moglby ktos w skrocie przypomniec/pomoc odnosnie robienia misji dla agentow? jak sie ma sprawa ze 'standings', dla kogo warto robic misje grajac caldari?


Wez Caldari Navy bo agentow bardzo duzo i 99% to misje bojowe, wiec duzo kasy i dobra nauka, jak zrobisz standing to wtedy juz bedziesz wiedzial wiecej, a to ci sie przyda na jump clona.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 14:53 
Cytuj  
no robie chyba dla caldari navy jakies security/internal security misje.
ale ciagle level 1 wiec troche nuda :-)

*

Posty: 193
Dołączył(a): 22.10.2007
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 15:09 
Cytuj  
mozesz troche standingi podbic skilami do odpowiednich typow misji
Ez.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 15:57 
Cytuj  
miałem kiedyś fajną deskę do salvagowania, niestety tamto konto sprzedałem, a na tym, na którym gram teraz nie dorobiłem się jeszcze takiego bajeru i pomyślałem, że czas to zmienić :)
macie jakiś fajny i niedrogi sposób fitowania takiej deski? bo nie pamiętam szczerze mówiąc jak to wygląda dokładnie.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 16:20 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a kiedy dostaje sie te rewardy? i ile trzeba zrobic misji zeby przeskoczyc z level 1 na level 2 czy jakos tak?
i o co chodzilo z quality? bo mam np paru dostepnych agentow level 2 ale z quality -9 np

i czy posiadajac statki w roznych miejscach moge sie do nich jakos 'przeniesc' czy musze latac 'jajkiem' ?


Przeskok z lvl1 na lvl2 możesz załtawić praktycznie skillami z grupy "Social" czyli np. Social (min. na lvl3) i potem Connections na 3 lub lepiej.
Quality agenta w zasadzie określa ile kasy dostaniesz od niego, czym wyżej = lepiej.
Jeśli chcesz się szybko przenieść to są 3 sposoby, których używam:

- shuttle - tani i szybki (możesz zamienić z jajkiem)
- covert ops - potęga do szybkiego/w miarę bezpiecznego latania jeśli zahaczasz o low-sec lub 0.0 = niestety trochę skilli na niego potrzeba
- jump clone - z cooldownem i wymaganiami odnośnie standa gracza/corpa

@Rufen

Z deską do salvagingu raczej filozofii nie ma: 4xSalvager + 4xSmall Tractor Beam i jedziesz po całości :).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 16:30 
Cytuj  
No i jeszcze musi potrafic targetowac wiecej niz 2 cele hehe ;[

Bo ja ostatnio sie nabralem :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 16:34 
Cytuj  
bardziej chodzi mi o budowanie standings czy jakos tam, niz o kase.
lepiej robic misje lvl1 dla agenta ze standing 17 czy dla lvl2 standing -9?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 16:47 
Cytuj  
Zawsze wyzszy level.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 23:00 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
miałem kiedyś fajną deskę do salvagowania, niestety tamto konto sprzedałem, a na tym, na którym gram teraz nie dorobiłem się jeszcze takiego bajeru i pomyślałem, że czas to zmienić :)
macie jakiś fajny i niedrogi sposób fitowania takiej deski? bo nie pamiętam szczerze mówiąc jak to wygląda dokładnie.


Jak niedrogi to do high slotow 8xSalvager, do med Afterburner i cos do tanka jakby cie cos zaczelo lac np. na bramie - MWD tez moze byc do ucieczki jakby co, do low albo cargohold expandery albo overdrivy albo to co uniemozliwia zaklocanie WarpDrive'a (nie pamietam nazwy).

Jak troche drozej to 4x Salvager i 4x Tractor Beam do high reszta tak samo.

Ja mam ten drugi i nie narzekam tylko ze TB sa drogie i trzeba do nich doskilowac cos na lvl 4.

Cytuj:
Zawsze wyzszy level.


Jak dasz rade ofc i masz statek odpowiedni. Czasem IMO lepiej zrobic (jesli tylko o standing chodzi) 4 misje lvl 1 niz 1 lvl 2 (meczac sie i warpujac na stacje po naprawe) w tym samym czasie.

Jesli chcesz tez kase to ocf zawsze wyzszy lvl poplaca.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 23:02 
Cytuj  
a czym warto latac na lvl2? mozna juz bc? czy lepiej cruiserem?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 23:06 
Cytuj  
Gram Caldari i ich statkami latam. NIEKTORE misje lvl2 robilem we fregacie (Kestrelu), na Cruiserze to czysta przyjemnosc polecam Caracala.

Ofc skille jak zawsze musza byc w tym przypadku Heavy Missiles moim zdaniam to podstawa no i juz dosc dobrze wyskilowany tank shiedami.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 23:18 
Cytuj  
no i ostatnia misje lvl2 robilem z 30min, lecac wlasnie caracalem ;-/
bylo z 30 shipow, ktore mnie atakowaly falami. elite statki rozwalalem przez pare minut...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 23:24 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a czym warto latac na lvl2? mozna juz bc? czy lepiej cruiserem?

Jak masz kase na draka to kupuj. To bedzie dlugo-terminowa inwestycja. Sftitujesz go w Light missles (z Heavy nie ma sie co pchac na lvl2, wiekszosc statkow, to, to nawet nie uszkodzi..).
Potem robisz skille na passywnego tanka (resity, regen), a potem starasz sie wyskilowac missles na tech 2.
W czasie jak juz bedziesz mial tank na lvl3/4 wyskilowany to akuart zaczniesz robic lvl 3 misje.
Omijaj misje z (afair Guristas) i nie pchaj sie na na misje ktore maja Blockade w nazwie. Cruzem to bedzie droga przez meke (ja robilem ponad 2h..). Szczegolnie jak nie masz skilli. Potem jak juz ma sie wyskilowany tank to sie robi te misje stojac w miejscu.
Gorzej jak nie grasz Caldari (albo nie mozesz latac ich statkami :P). Jak grasz Gallente to lec w drony i jak najszybciej w BC (Myrmidon).
Jesli grasz Amarrem albo Matarami, to imo skiluje inne okrety jak chcesz misjonowac. Robienie misji z laserami/railami/cananoami to droga przez megie i chociaz wyglada na fun, to jest strasznie meczace..
Jak napiszesz kim grasz bedzie latwiej powiedziec co zrobic zeby sie nienarobic :P.

hint, dla misjonujacych, wyskilujcie jakas koparke, czasami mozna na TAAAKIEEEE rzeczy trafic na misji.. :E.
Cytuj:
no i ostatnia misje lvl2 robilem z 30min, lecac wlasnie caracalem ;-/
bylo z 30 shipow, ktore mnie atakowaly falami. elite statki rozwalalem przez pare minut...

Bo robiles blockade. Blockade be odpowiednigo tanka sie nie robi (skille + fit).
Jak masz kase to wsiadaj do Draka, nic na tym nie stracisz imo. Tylko pamietam zeby w porywie radosci nie wleciec na lvl3 bo nowitki bc sie w kupe zlomu zmieni :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 13 lis 2008, 23:27 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 23:26 
Cytuj  
wiecej szczegolow odnosnie tego draka bym prosil. jak rozumiem nadaje sie do misji i do pvp?
i co mam trenowac ;-p
same light mu wsadzic?
to czym latac lvl3? ;-p
hm a ferox nie moze byc? ;-/
i czy na pewno mam tam pakowac light missles?
heavy trafialem tych z misji w lvl2

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 23:34 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
wiecej szczegolow odnosnie tego draka bym prosil. jak rozumiem nadaje sie do misji i do pvp?
i co mam trenowac ;-p
same light mu wsadzic?


Do PvP, nie wiem. Ale pewnie sie nada na odpowiednim ficie.. :E.
Ok nie pamietam nazwy skilli ale:
1) jesli jeszcze robisz lvl2, skilluj Wszystko do tarcz z Engineering.
Pokilkaj na skile bo ja nie pamietam nazw. Ale w opisach bedzie co robia i jakie maja wymagania. Najpierw skup sie na podstawowych do co najmniej lvl3/4, a potem na zaawansowanych (szczegolnie resity).
2) jesli chodzi o fit to
ladujesz na maksa moduly na regen tarcz i robisz pasywnego tanka ( + 2 moduly z resitatmi zaleznymi od tego kogo spotkasz na misji) albo ladujesz maks modolow podnoszacych ilosc hp tarczy.
Na low sloty pakujesz tylko moduly zwiekszajce dmg z rakiet.
W rigi tez mozna dac regen tarcz (albo ilosc), albo probowac jakis mix zrobic. dopoki drakiem nie bedziesz chcial lvl4 robic, to jakiegos wiekszego znaczenia w sumie i tak nie ma :D.
W miedzy czasie mozna dojsc do Heavy Missles (tak zeby sie chociaz zalozyc dalo).
(oczywiscie w miedzy czasie beda inne rzeczy jak cap, power grid etc :P).
Jak chcesz Drakiem robic lvl2 to tylko Light Missle. Heavy przydadza sie dopiero na lvl3 i 4.
Cytuj:
hm a ferox nie moze byc? ;-/
i czy na pewno mam tam pakowac light missles?
heavy trafialem tych z misji w lvl2

a) feroxa nie mozesz sfitowac na rakiety(tzn mozesz, ale mniej :P)
2) ferox ma gorszy pasywny tank
c) tak triafiales ale sumaryczna ilosc trafien i zrobionego dmg na malych okretach jest zwieksza z light missles.
Do fregat strzela sie z light a to one najszczesciej beda wlasnie na lvl2 (czasami zdarzy sie pare cruzow). z Heavy missle rachunek przesuwa sie na korzysc wlasnie na cruzach i wiekszych statkach.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.