mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 18:56 
Cytuj  
zapomnialem zapytac.
z medium projectile wybrac autocannons czy artillery?

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 19:48 
Cytuj  
Oj, to tak jakbys sie zapytal czy do jazdy samochodem wybrac zimowe opony czy letnie.

Zalezy to od kilku czynnikow. Generalnie Autocannony dadza ci wiekszy DPS, ale maly zasieg. Arty da duzy zasieg, ale mniejszy DPS. Dodatkowo arty zjada wiecej grida.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 19:51 
Cytuj  
o i git. dzieki. arty nadaje sie do atakowania fregat i cruiserow?

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 20:52 
Cytuj  
srednio :D chyba za ma ci co te gowna zwebowac albo maja kiepski transversal :Pew. jak jestes pewien ze zgarniesz je 1 salwa
@zycho dps dpsem ale jaki alpha strike :D


_________________
retired...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 21:46 
Cytuj  
Ja zawsze chciałem do misjonowania mieć jakiś statek na v.close range, lootowanie/salvage 10 x przyjemniejsze.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 23:39 
Cytuj  
Mr.FooT napisał(a):
srednio :D chyba za ma ci co te gowna zwebowac albo maja kiepski transversal :Pew. jak jestes pewien ze zgarniesz je 1 salwa
@zycho dps dpsem ale jaki alpha strike :D

Nie ma bata. Probowalem tak to gowna strzelac pulse laserow na harbim i pomimo webow tech 2, musialem wiac zeby mnie nie rozjebali :P.

IMO wszelkiem masci canony na misje to tylko w tedy kiedy mamy pewnosc ze nic duzo mniejszego niz nasz wlasny okret nie podleci, chyba ze ma sie wystarczajaco duzo lekkich dron -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2008, 01:23 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Ja zawsze chciałem do misjonowania mieć jakiś statek na v.close range, lootowanie/salvage 10 x przyjemniejsze.


Polecam dominixa przy odpowiednim ficie robisz misje jednoczesnie salegujac wraki

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2008, 01:45 
Cytuj  
Prawda, prawda Grzegorz1, ratowanie w 0.0 fajnie z tym leci.
Kurde nie wiem czy nie zaaktywowac konta w eve tylko po to aby skille lecialy :/, grac mi sie za cholere nie chce ale za jakis czas przydalo by sie wrocic. :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 00:46 
Cytuj  
Tak na zachete dla newbaskow (i e-peen stroke):
http://veto.griefwatch.net/?p=details&kill=26304

Stopil sie w jakies 80 sec.

Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 15:09 
Cytuj  
oh snap

GZ ;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 18:35 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Tak na zachete dla newbaskow (i e-peen stroke):
http://veto.griefwatch.net/?p=details&kill=26304

Stopil sie w jakies 80 sec.

Obrazek


HE he jeszcze miesiac temu bylo to terytorium FOOM i moje też przy okazji :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 10:26 
Cytuj  
kolejne cieżkie pytanie :>

nie rozumiem dlaczego wiekszość PVE fitów minmartarów mixuje działka i light missiles zamiast wrzucać same działka czy samą artylerie czy mixowac jedno z drugim.
nie bardzo czaje co jest takiego w light missiles czy heavy ze zawsze są w fitach minmartarów mimo że bonusy shipów są do turrets.
fity przegladam głównie z battleclinic w evemon.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 10:31 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
kolejne cieżkie pytanie :>

nie rozumiem dlaczego wiekszość PVE fitów minmartarów mixuje działka i light missiles zamiast wrzucać same działka czy samą artylerie czy mixowac jedno z drugim.
nie bardzo czaje co jest takiego w light missiles czy heavy ze zawsze są w fitach minmartarów mimo że bonusy shipów są do turrets.
fity przegladam głównie z battleclinic w evemon.

Jak podleca do ciebie male gowna (albo co ogrsza drony), to z dzialek tego nie ustrzelisz.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 10:35 
Cytuj  
aaa, dziekuje.

a takie dronki jak "Heavy Webifier Drone" to rozumiem że własnie są do tego żeby łatwiej coś ustrzelić z turrets (lepszy tracking chyba bedzie). tak ? nie grałem nigdy misji lvl2 wiec chce mieć pewność że się odpowiednio skilluje... żeby porażki mnie nie zrujnowały :P zanim wyskiluje barke.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 10:44 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
aaa, dziekuje.

a takie dronki jak "Heavy Webifier Drone" to rozumiem że własnie są do tego żeby łatwiej coś ustrzelić z turrets (lepszy tracking chyba bedzie). tak ? nie grałem nigdy misji lvl2 wiec chce mieć pewność że się odpowiednio skilluje... żeby porażki mnie nie zrujnowały :P zanim wyskiluje barke.

Nie one webuja cel i go spowalniaja. Ale to znowu nic nie daje. (co najwyzej zeby przytrzymac duzy cel ktory jest daleko i do niego podleciec). Na lvl3 np. jak latalem harbim z pulse-laserami i i webowalem drony, to moge sobie do konca zycia do nich strzelac. Do fregat podobnie zreszta (o ile je dogonilem).
A pulse maja afair lepszy tracking niz autocanony o zwyklych canonach nawet nie wspomne :E.

Najlepiej jakbys skilowal caldari albo gallente (do Draka albo Myrma rakiety/drony). Ale to juz kwestia checi i wladowania sporej ilosci czasu szczegolnie jak masz malo SP w rakietach albo dronach (no i inne takie jak tank bla bla :P).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 10:49 
Cytuj  
w rakietach i dronach mam prawie nic - mam głównie wyskilowane gunnery. ogólnie mój cały combat to wielkie nic bo prefesje mam górniczą.

nie spieszy mi się moge wyskilować wszystko minmitarem :>

z webem to własnie nie rozumiem myślałem że to tylko do PvP bo jak do tej pory to nigdy w PvE nic nie uciekało a raczej goniło wiec myślałem że to do spowalniania żeby łątwiej trafic ...


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 10:53 
Cytuj  
Cytuj:
z webem to własnie nie rozumiem myślałem że to tylko do PvP bo jak do tej pory to nigdy w PvE nic nie uciekało a raczej goniło wiec myślałem że to do spowalniania żeby łątwiej trafic ...

Bo WEby spowalniaja. Ale zauwaz, ze w opisie jest podana wartosc procentowa. Wiec jak np. drona lata dookola ciebie z predkoscia 300m/s i web spowalnia o 30%, to bedzie o 90m/s.
Czyli innymi slowy gowno dalo. Bo nawet najszybsze turrety nie sa w stanie nadarzyc za tak szybkim celem na orbicie na jakiej zazwyczaj lataja drony albo inne gowienka.

A no i nie jestem pewny czy nie uciekalo. Ja jak zaczynalem gonic to zazwyczaj npc uciekali zeby zachowac maksymalna odleglosc :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 11:18 
Cytuj  
ta rozumiem, dzieki.

teraz mi powiedz czy generalnie gracze evki skillują statki różnych ras czy trzymają sie swoich i uważają inne za strate czasu.
przykładowo podoba mi się Falcon, skillowanie w przyszłości czegoś takiego minmatarem to norma czy raczej ludzie robią dla takich rzeczy alty ?
wydaje mi się że skillowanie shipów to nie jest aż taka czasochłonna sprawa w porównaniu z resztą.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 11:27 
Cytuj  
Cytuj:
teraz mi powiedz czy generalnie gracze evki skillują statki różnych ras czy trzymają sie swoich i uważają inne za strate czasu.
przykładowo podoba mi się Falcon, skillowanie w przyszłości czegoś takiego minmatarem to norma czy raczej ludzie robią dla takich rzeczy alty

Kwestia gustu imo. Jak chcesz np. szybko dogonic graczy z dwu letnim stażem w jakiejs dziedzinie to sie skupiasz na jednym elemencie. Bo samo skilowanie shipow jest faktycznie dosc szybkie (schody zaczynaja sie przy Tech2 i BS na lvl 5).
ALE. Sam ship nic nie da. Trzeba jeszcze miec tanka, trzeba go miec jak sfitowac (czyli kolejne skile...).
Jak grasz Matarem to imo mozesz trenowac Caldari. Troche shipow Matarow ma tank shieldem pozniej i co najmniej jeden ma bonusy do rakiet. W sumie inne rasy tez, bo matarzy maja tez tank armorem a jak chcesz robic misje to imo wyskilowanie dobrego tanka to rzecz priorytetowa :P.
Rozbierznosc jest przy dzialkach (projectile vs hybrydy), ale spora czesc skili w turrets jest wspolna dla wszystkich.

Ja gralem Caldari i skilowalem Amarrow. Troche sie na tym przejechalem bo nie mialem skili do tanka armorem, ale i tak bylo fajnie :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 11:36 
Cytuj  
ja mam taką ogólna zasadę że nie pcham się na duże shipy bez elektroniki, inżynierii itp. własnie poprzednio popełniłem taki bład ze wydawało mi sie ze fajnie mieć mocny ship, a tymczasem mój fit + skille to była kupa.

mnie sie podobają matarzy pytałem tak ogólnie. na dziś planuje cruisera do misji lvl2 i dodatkowo barke do kopania (bede głównie kopał - covetorem, hulka nie chce nawet farmic teraz) no i lvl5 indyka.
jak to ogarne to poskiluje za jakiś czas jakiegoś scouta albo jammera tech 2 do pvp.

na dziś misje to duża kasa dla mnie ale nie chce ich za długo grać bo są nudne na maxa - dlatego kopanie.
produkcja jest za bardzo złożona dla mnie (nie mam wielu znajomych i nie gram za duzo a produkcja wydaje mi się bardzo wymagająca i czasochłonna)

ogólnie chce zobaczyć wszystkiego po trochu wiem, że to mnie ogranicza bo lepiej się skupić na jednym ale co tam.


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.