mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 14:07 
Cytuj  
tylko 64 jumpy.
w E2-RDQ jest gdzie zadokować ?

może lepiej zrobić najpierw JC gdzies blisko ?


_________________
psn

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 14:16 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
tylko 64 jumpy.

w E2-RDQ jest gdzie zadokować ?


tam jest stacja nasza ale musze ustawic cie na + zebys mogl zadokowac wiec zanim zaczniesz wlatywac do e2- daj mi convo @ Venzon 2003


_________________
Venzon 2003 @ EVE
Forum rekrutacyjne BUFU

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 14:23 
Cytuj  
jasne, dzieki.
Zastanowie się jeszcze chwile czy nie uda mi sie tez znalezc JC blizej. wtedy zostawie tu impy i polece do Was a potem wróce na tego tu po 24 godzinach.
bo to chyba tak działa, a nie wierze że mnie nie zabiją w drodze do albo z.

mam cie w addressbooku jak bedziesz online odezwe sie.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 14:49 
Cytuj  
Desh jak chłopaki daja ci dostep to pogadaja moze ci wezme do siebie do korpa beachboys, oni maja dorby, tłusty 0.0 ... tylko trzeba walczyc :)

http://www.unseen.pl/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 15:06 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Desh jak chłopaki daja ci dostep to pogadaja moze ci wezme do siebie do korpa beachboys, oni maja dorby, tłusty 0.0 ... tylko trzeba walczyc :)

http://www.unseen.pl/
Ale posiadanie barki i w ogóle kopanie jest w BUFU surowo wzbronione ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 15:09 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Desh jak chłopaki daja ci dostep to pogadaja moze ci wezme do siebie do korpa beachboys, oni maja dorby, tłusty 0.0 ... tylko trzeba walczyc :)

http://www.unseen.pl/


desh z tego co pisal kiedys wczesniej to lubi pokopac a pvp go nie jara

Kassei: jesli chodzi o kopanie to pvperzy u nas najwiecej ryja w e2-,
zasuwaja na kilka hulkow zeby na vagasy zarobic

w e2- jest miesiecznie tyle do zrycia ze nie idzie sie obrobic :)


_________________
Venzon 2003 @ EVE
Forum rekrutacyjne BUFU

Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 15:12 
Cytuj  
Lukis napisał(a):
Scorpio napisał(a):
Desh jak chłopaki daja ci dostep to pogadaja moze ci wezme do siebie do korpa beachboys, oni maja dorby, tłusty 0.0 ... tylko trzeba walczyc :)

http://www.unseen.pl/


desh z tego co pisal kiedys wczesniej to lubi pokopac a pvp go nie jara

Kassei: jesli chodzi o kopanie to pvperzy u nas najwiecej ryja w e2-,
zasuwaja na kilka hulkow zeby na vagasy zarobic

w e2- jest miesiecznie tyle do zrycia ze nie idzie sie obrobic :)

Bo on nie zna PvP w 0.0 ... zwłaszcza w bobsach ... i ogólnie nie wie pewnie czym się różni życie w 0.0 od empire i rypania misji, co najwyzej moze miec za malo SP na to zeby raty trzebac u was na belcie :D

Włsnie miałem napisac, też o tych PvP w hulkach ... z ust mi to że tak powiem wyjołeś :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 15:13 
Cytuj  
@Lukis
o pvp pisalem ze jestem za cienki - zawsze planowałem w przyszłosci pvp
a nie jara mnie Pve czyli misje, które sa zajebiscie nudne ale daja kase i standa.
nigdy tez nie planowałem hulka, mam covetora w hangarze i bede nim kopał afk w pracy w HS a jak bede chciał to nawet mamutem bede kopal. 8 godzin codziennie w robocie chocbym nie zarobił na tym nic

mam nadzieje, że to wyjasnione :wink:


@Scorpio
ale rozumiem że BUFU nie ma nic wspólnego z linkiem http://www.unseen.pl/. nie wiem dlaczego wstawiłeś to razem.



NIe chce skakać z kwiatka na kwiatek, nie czuje się mocny w EvE i dość dobrze mi się gra w HS. Chce pograć w LS, nie stać mnie na strate implantów.

Plan jest taki że musze skręcić JC w HS i wtedy bede się uśmiechał do BUFU o pomoc w założeniu JC w LS.

jak rozumiem to wyglada to tak że:
1. Medical w stacji A
2. JC w stacji B
3. lece do stacji C (gdzie nie ma ani medical ani JC) i instaluje się w JC ze stacji B. Pojawiam sie w stacji B zostawiając implanty w nowym JC na stacji C.
4. Lece do LS instaluje JC w stacji D.

Po 24 godzinach moge wrócić do JC na stacji C i znowu mam implanty.
w stacji D zostaje mój JC bez implantów

lub

Umieram pojawiam sie na stacji A bez implantow i wskakuje do JC w stacji C - znowu mam implanty.
Gdzie są wtedy moje 2 JC ? :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 4 gru 2008, 15:26 przez Deshroom, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 15:24 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
@Lukis
o pvp pisalem ze jestem za cieki - zawsze planowałem w przyszłosci pvp
a nie jara mnie Pve czyli misje, które sa zajebiscie nudne ale daja kase i standa.
mam nadzieje, że to wyjasnione :wink:

ale rozumiem że BUFU nie ma nic wspólnego z linkiem http://www.unseen.pl/. nie wiem dlaczego wstawiłeś to razem.

NIe chce skakać z kwoatka na kwiatek, nie czuje się mocny w EvE i dość dobrze mi się gra w HS. Chce pograć w LS, nie stać mnie na strate implantów.

Plan jest taki że musze skręcić JC w HS i wtedy bede się uśmiechał do BUFU o pomoc w założeniu JC w LS.

jak rozumiem to wyglada to tak że:
1. Medical w stacji A
2. JC w stacji B
3. lece do stacji C (gdzie nie ma ani medical ani JC) i instaluje się w JC ze stacji B. Pojawiam sie w stacji B zostawiając implanty w nowym JC na stacji C.
4. Lece do LS instaluje JC w stacji D.

Po 24 godzinach moge wrócić do JC na stacji C i znowu mam implanty.

lub

Umieram pojawiam sie na stacji A bez implantow i wskakuje do JC w stacji C - znowu mam implanty.
Gdzie są wtedy moje 2 JC ? :wink:


Nie jesteś za cienki do PvP, co najwyzej np BuFu mogą mieć wymogi co do klasy statku, i SP. Tackler na frejce, i do tego matar potrzebuje paru skillz. To poczucie za cienkości to jest błąd w myśleniu. Low sec jest bardziej niezbezpieczny niż 0.0 :roll:

Ja jestem za cienki do PvP, o czym wszyscy wiedzą ci co mnie znaja :)

Cytuj:
Plan jest taki że musze skręcić JC w HS i wtedy bede się uśmiechał do BUFU o pomoc w założeniu JC w LS.

jak rozumiem to wyglada to tak że:
1. Medical w stacji A
2. JC w stacji B
3. lece do stacji C (gdzie nie ma ani medical ani JC) i instaluje się w JC ze stacji B. Pojawiam sie w stacji B zostawiając implanty w nowym JC na stacji C.
4. Lece do LS instaluje JC w stacji D.


Nie.

1. Dokujesz do stacji z medical - własciciela korpa npc z odpowiednim standem lub stacji posiadanej przez graczy.

2. Kupujesz JC, Jc jest własnie na tej stacji w lodówce.

3. Wydokowujesz, lecisz na inna stacje lub stacja w innym systemie i tam Dokujesz.

4. Robisz Jump na Jumpclona

5. Ponieważ jesteś juz w medical station na JumpClonie kupujesz kolejnego klona, ktory będzie siedzial w lodówce na tej stacji, nastepny JC masz za 24 h.

6. Lecisz sobie tym JC gdziekolwiek. Twoje implanty są na 1 JC zadokowane gdzieś tam ... 2 i 3 JC nie mają implantów chyba ze im kupisz i wsadzisz :)

Jesli stracisz poda tracisz kontrakt na clona, ale nie JumClone. Obudzisz sie na stacji gdzie byl ustawiony klon po stracie poda, nie na kolejnym JumpClonie.


Link do unseen jako dodatek bonusowy, bo pisalem o nich a nigdzie nie podalem linka. Nie dotyczy BuFu.


Ostatnio edytowano 4 gru 2008, 15:32 przez Scorpio, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 15:31 
Cytuj  
Scorpio, przeczytaj jeszcze raz. Chodzi o to żeby nie lecieć 64 jumpy z implantami w głowie. (i potem bez nich 64 jumpy nie wracać)
przeczytaj i odpowiedz jeszcze raz :wink: bede wdzieczny za zweryfikowanie przypadku o którym napisałem (stacje A B C sa w empire, D w LS )

to co piszesz jest w każdym z 20 przewodników które przeczytałem, diabeł tkwi w szczegółach wiec jeśli chcesz pomóc to odpowiedz na pytanie kóre zadałem :P dzieki :wink:

Cytuj:
jak rozumiem to wyglada to tak że:
1. Medical w stacji A
2. JC w stacji B
3. lece do stacji C (gdzie nie ma ani medical ani JC) i instaluje się w JC ze stacji B. Pojawiam sie w stacji B zostawiając implanty w nowym JC na stacji C.
4. Lece do LS instaluje JC w stacji D.

Po 24 godzinach moge wrócić do JC na stacji C i znowu mam implanty.
w stacji D zostaje mój JC bez implantów

lub

Umieram pojawiam sie na stacji A bez implantow i wskakuje do JC w stacji C - znowu mam implanty.
Gdzie są wtedy moje 2 JC ?
chyba stacja C musi mieć "lodówkę"


_________________
psn


Ostatnio edytowano 4 gru 2008, 15:40 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 15:39 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Scorpio, przeczytaj jeszcze raz. Chodzi o to żeby nie lecieć 64 jumpy z implantami w głowie.
przeczytaj i odpowiedz jeszcze raz :wink: bede wdzieczny za zweryfikowanie przypadku o którym napisałem (stacje A B C sa w empire, D w LS )

To co proponujesz jest bez sensu, bo :

1. majac juz JC w HS mozesz go poprostu przeprowadzić gdziekolwiek, a skoczyć do BuFU mozna JC jesli cie przyjma do korpa tzw dethjumpem z JC.
2. Mając możliwość utwożenia JC w Empire - HS, nie musiz specjalnie leciec do innego korpa po kolejnego JC. Poprostu kupujesz kolejnego JC w medical.

Dam ci przykład :
- Ja mam JC w STAIN 0,0, w low secu z carrierem, w HI-sec koło mojego systemu "domowego" a 4 gram ;) Implanty mam na 3 z 4 klonów ;)
- Wszystkie Jumpclony pochodzą z jednej stacji medical w empire HighSec, kupione kiedy byłem w UnseenGryphonWing, są średnio oddalone od siebie o 25-30 j bo je tak rozwiozłem.

Po JumpClona u chłopaków z BUFU muisz lecieć z implantami jesli nie bedziesz miał żadnego klona, jesli będziesz już miał możliwość założyć JC w Empire nie ma sensu leciec do BuFu po JC, bo mozesz go miec w empire "od reki"


Cytuj:
jak rozumiem to wyglada to tak że:
1. Medical w stacji A
2. JC w stacji B
3. lece do stacji C (gdzie nie ma ani medical ani JC) i instaluje się w JC ze stacji B. Pojawiam sie w stacji B zostawiając implanty w nowym JC na stacji C.
4. Lece do LS instaluje JC w stacji D.

Po 24 godzinach moge wrócić do JC na stacji C i znowu mam implanty.
w stacji D zostaje mój JC bez implantów

lub

Umieram pojawiam sie na stacji A bez implantow i wskakuje do JC w stacji C - znowu mam implanty.
Gdzie są wtedy moje 2 JC ?


Masz JumpClone w
stacja B
stacja C + implanty
stacja D

Po śmierci lądujesz na medicalu, a JumpClony są tam gdzie je zostawiłeś, implanty też są tam gdzie były. Czyli na stacji C i D.


Ostatnio edytowano 4 gru 2008, 15:47 przez Scorpio, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 15:59 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Scorpio napisał(a):
na stacji C nie musi być "lodówki" ?
co jest bez sensu w tej sytuacji ? (troche nie rozumiem bo najpierw napisałeś że jest bez sensu a potem odpowiadasz gdzei są implanty) :wink:


Skoczyć na istniejący JumpClone mozna z dowolnej stacji, nie musi być na niej medical. Medical jest potrzebny tylko do przeniesienia clone i utwowrzenia JumpClone.

Tak, implaty są na C, myślalem o klonach ogólnie ;)

Napisałem że jest bez sensu pomysł lotu JumpClonem do stacji BuFu w 0.0 w celu utworzenia JumpClona na potrzeby LowSec-a lub kolejnego JumpClona, bo tak zrozumiałem to co napisałeś ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 16:01 
Cytuj  
troche poedytowałem.

myślałem że w ten sposób bede mógł mieć drugiego JC w BUFU bez lecenia do 0.0 z implantami. ogólnie jak pisałem, raczej sie nie odważe polecieć 64j z impami na które mnie nie stać.

dzieki za cierpliwość i rady :wink:


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 16:06 
Cytuj  
Lukis napisał(a):
Kassei: jesli chodzi o kopanie to pvperzy u nas najwiecej ryja w e2-, zasuwaja na kilka hulkow zeby na vagasy zarobic

w e2- jest miesiecznie tyle do zrycia ze nie idzie sie obrobic :)
Ta widziałem, że chyba w pewnym okresie w E2 było więcej górników niż raterów (bodajże EXE wtedy miało pozwolenie ) ;) Mam nadzieję, że w końcu będę miał czas polatać z Wami, przez święta na bank, z początkiem roku też powinienem mieć trochę czasu :P Na alciku sobie zrobiłem tepesta w bob setupie wiec może się na jakieś akcje boba załapię w końcu :] Btw gratki tytana :)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 16:08 
Cytuj  
Tam jest taki trik związany z mechaniką systemu, ...

otuż, jeśli przeskoczysz z "maina z implantami" na JumpClona, to system traktuje twojego majna jako JumpClone z implantami :D a mainem włąsnie latasz bez implantów .. dlatego może to być trudne do ogarnięcia co piszę, w praktyce jak zrobisz juz 1 Jc bedziesz miec dokładne rozeznanie co i jak :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 16:11 
Cytuj  
jasne, jeszcze raz dzieki za poświecony czas :wink:

Lukis, dziekuje. odezwe sie na 100%


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 16:28 
Cytuj  
o ja... ale namieszaliscie :)
Tez wlasnie mam zamiar rozstawic sobie jc, myslalem ze to proste, a teraz jak czytam to juz sam nie wiem co zrobic, ale zaraz znajde miejsce na mojego pierwszego wykorzystujac UA i ich standy.
Przydalby mi sie w jita jc na poczatek i wlasnie nie wiem jak to sie zawozi tego jc w jakies zadupie 0.0

edit: mam kolo jita jumpclona, skoczylem do niego, zostaly w nim implanty, kupilem komplet nowych i teraz pytanie jak to dziala, co sie dzieje z implantami, ktore mam na sobie jak skocze to jc ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 4 gru 2008, 17:50 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 17:49 
Cytuj  
embe napisał(a):
o ja... ale namieszaliscie :)
Tez wlasnie mam zamiar rozstawic sobie jc, myslalem ze to proste, a teraz jak czytam to juz sam nie wiem co zrobic, ale zaraz znajde miejsce na mojego pierwszego wykorzystujac UA i ich standy.
Przydalby mi sie w jita jc na poczatek i wlasnie nie wiem jak to sie zawozi tego jc w jakies zadupie 0.0

Jesli masz dostęp do Korpa siedzacego w 0.0, najlepiej majacego swoje biuro na stacji z medical poprostu przenosisz clone contract do tej stacji i bedac na postaci bez implantow robisz selfdestruct >
budzisz sie na stacji w 0.0 w clonowni, kupujesz nowy clone contract, i tyle.
Oczywiscie dochodzi kwestia logistyki zaopatrzenia, zakupu statkow itp, ale praktycznie kazdy ally z 0.0 ma mocne zaplecze logistyczne wiec tylko kasa ci potrzebna. Jesli nie masz dostepu do korpa ze stacja medical w 0.0 to masz ból bo musisz przeleciec sie te paredziesiat skokow

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 18:50 
Cytuj  
Ale desh chyba nie chce do 0.0.

Desh chce latac po low, ale bez implantow.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 19:54 
Cytuj  
no dokładnie, interesuje mnie wyłacznie taka sytuacja w której implanty zostaja w empire, a ja latam bez nich w 0.0 czy low.
Nie wybieram sie na stałe ani do low ani do 0.0
może za kilka miesiecy na pvp, teraz nie

Scorpio wiem że chcesz pomóc ale do teraz nie otrzymałem tak naprawde rady jak to w moim przypadku rozwiazać.

chce mieć wyłacznie JC w 0.0 lub low sec, a JC z implantami tu w empire, nie chce sie również zabić bo mam impy w głowie.


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.