mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 13:42 
Cytuj  
Np. Deimos stal sie praktycznie bezuzyteczny z ostatnimi zmianami, wiec tez nie wiem co to za boost gallente. :-?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 14:02 
Cytuj  
No właśnie , ja latam Gallente i nie widzę tego boosta nigdzie.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 14:10 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Np. Deimos stal sie praktycznie bezuzyteczny z ostatnimi zmianami, wiec tez nie wiem co to za boost gallente. :-?


sprawdziles to w praktyce czy teoretyzujesz?

po pierwsze jesli dostajesz weba to nadal mozesz do kogokolwiek podleciec i strzelac do primary

po drugie jesli masz scrambla to mozesz wylaczyc np mwd na vagasie i go zjesz bez stresu pod warunkiem ze uda ci sie tak rozegrac walke ze dasz rade wejsc na close na chwile

po trzecie masz wiecej capa

imho przy nowej mechanice deimos jest lepszy niz byl poprzednio a poprzednio deimos to byl najgorszy hac

lachesis i arazu dostaly duzego boosta, postrach vagabonow atm
jesli arazu zapoda scrambla na vagasa to nie ma szansy na ucieczke


_________________
Venzon 2003 @ EVE
Forum rekrutacyjne BUFU

Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 14:13 
Cytuj  
Lukis napisał(a):
lachesis i arazu dostaly duzego boosta, postrach vagabonow atm


A to muszę się bliżej przyjrzeć.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 16:41 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
@Shadhun

jestem pewny że masz racje ale w sumie to juz bez znaczenia bo wczoraj zrobiłem około 150j (połowe shuttlem, połowe Hurkiem)

sytuacja jest taka że nie ma mnie już w empire i nie ma żadnej mojej rzeczy w empire. mój hurek jest w 0.0 i dziś sie bede zastanawiał czy znajdą się takie raty na pasku które dam rade rozwalić.

musze tylko jeszcze umrzeć bo ciągle mam medicala w empire i założyć sobie JC w Jita - tam mam robić zakupy potrzebne mi w 0.0.

no to głeboka woda :P przyznam że 0.0 to ogólnie kompletnie nie singleplayerowy klimacik.

aha co prawda w drodze powrotnej spodowali mnie i głowa pusta (tak wiem to głupie ale po 100j w shutle w drodze powrotnej po założeniu JC w 0.0 poszedłem sie odlać. nie było mnie mniej niż minute :P


I to było by podsumowanie kerbirzenia w empire. Graty :)
To jest to własnie o czym pisze, 0.0 urasta do rangi horroru u nieswiadomych niczego misjonarzy 8)
Bierzcie statek pod tylek, szukajcie korpa w 0.0 i bawcie sie !!! a nie memlacie te głupie misje w empire za jakies drobne iski, chcecie kopac AFK barka veldespar ... brr

Ale w sumie Desh, bez urazy mogłeś powiedzieć że zmieniłeś plany hrhrhr, nie musiałem się wczoraj logowąc i sprawdzać standow korpa hrhrhr

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 17:33 
Cytuj  
plany się zmieniły podczas wiec nie miałem jak, a potem jak około 2am dokowałem hurkiem którego przyciągnąłem te 65j z empire to juz padałem na pysk.

dzięki za dobre checi :wink:

aha bym zapomniał, mam juz 2 JC :lol: ogarnąłem to jakoś :]


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 18:20 
Cytuj  
Ja mam jednego jc, dzieki unseen zrobilem 4jumpy od Jita, nie maja standa w caldari navy ale przynajmniej nie daleko.
Na tym jc mam implanty, kupilem sobie drugie i latam z nimi, teraz chce umiescic dwa jc na zadupiach, raczej oba w 0.0 ale jak to mam zrobic jesli unseen nie ma standow tam gdzie bym chcial ?
Druga sprawa to jak skocze na jc, ktory ma implanty +3, a na sobie mam +4 to co sie dzieje ?

Trzecia sprawa, jest gostek co sprzedaje jc, siedzi w rorqualu na granicy 0.0 i oferuje takie uslugi, na chacie unseen pisali ze gosc jest ok, no ale znowu jak to dziala, wychodze z corpa i dolaczam do niego czy jak, nie kumam :(

edit: juz wszystko wiem i zrobione jak chce, poprostu zaskoczylo i zrozumialem :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 5 gru 2008, 19:59 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 18:47 
Cytuj  
z tym clone vat bay na rorqualu/msie/tytanie jest tak, ze on musi miec wlaczony ten clon vat bay gdy skaczesz na niego

po skoku znajdujesz sie milion kilometrow od statku w jajku

musisz byc w korpie chyba zeby moc skorzystac z klonowni na statku
nie probowalem robic takiego klona dla osoby nie bedacej w bufu

implanty zostaja w klonie z ktorego wyskoczyles


_________________
Venzon 2003 @ EVE
Forum rekrutacyjne BUFU

Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 18:59 
Cytuj  
Desh, przyjeli cie do BUFU ? ;]



No to teraz jak już jesteś w 0.0 to albo zakochasz sie po uszy w tej grze, albo ją pierdolniesz. Mam nadzieje że to pierwsze.

Hurkiem spokojnie porozwalasz raty w 0.0, przynajmniej stainowe sanshe kładły się jak szmaty :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 19:22 
Cytuj  
Kladly sie jak szmaty, bo byl dobry armor. Ale inne raty to zaden problem, hurka mozna tez na shield passive zrobic i tnie je tak samo.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 19:48 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Desh, przyjeli cie do BUFU ? ;]





bufu zaqwswze bylo chujowe :< ale shad ma racje 0.0 to cale eve


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 20:05 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
ale shad ma racje 0.0 to cale eve


pr0 gracz EVE sie wypowiedzial :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 20:22 
Cytuj  
@Shadhun
Tak

mam active armora na tym hurku - jeszcze nie jest taki jak trzeba ale jutro go potestuje vs raty.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 20:26 
Cytuj  
Każdy korp jest chujowy .. jak sie w nim nie jest. Znałem ludzi z BuFu, i chyba nadal paru znam. Kiedyś się postrzelaliśmy bo nam wojne zrobili, było sporo emocji itp, ale generalnie to są fajni ludzie, i kochają PvP.

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2008, 02:37 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Każdy korp jest chujowy .. jak sie w nim nie jest. Znałem ludzi z BuFu, i chyba nadal paru znam. Kiedyś się postrzelaliśmy bo nam wojne zrobili, było sporo emocji itp, ale generalnie to są fajni ludzie, i kochają PvP.


Amen :evil:

BTW inwestujemy w mlode talenty, czasami mozna z nich zrobic topowych membersow - liderow, fc, dyrektorow itp


_________________
Venzon 2003 @ EVE
Forum rekrutacyjne BUFU

Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2008, 12:04 
Cytuj  
A co robicie ogólnie ? Cały czas wesoła napierdalanka bez zobowiązań czy już bardziej poswars etc ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2008, 12:05 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
A co robicie ogólnie ? Cały czas wesoła napierdalanka bez zobowiązań czy już bardziej poswars etc ?

Z tego co pamietam BUFU piraciło :P. (w sensie napierdalamy wszystko co sie rusza i nie jest zielone).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2008, 12:21 
Cytuj  
Ta, ale w pewnym czasie zechciało się przytulić dp BoB-a, dostać swoje 0.0, dlatego pytam :)

Cytuj:
i nie jest zielone


Niebieskie ;p


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2008, 12:49 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Ta, ale w pewnym czasie zechciało się przytulić dp BoB-a, dostać swoje 0.0, dlatego pytam :)

Cytuj:
i nie jest zielone


Niebieskie ;p

No moze i niebieskie nie pamietam :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2008, 02:52 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
A co robicie ogólnie ? Cały czas wesoła napierdalanka bez zobowiązań czy już bardziej poswars etc ?


generalnie pos-wars raczej nas nie kraci

czasami wylecimy capsami na posy

to co lubimy to gangi supportowe - duzo matarskiego scierwa

jestesmy w powerblocku BoBa i tworzymy najwiekszy polski corp pvp


_________________
Venzon 2003 @ EVE
Forum rekrutacyjne BUFU

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.