mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 13:09 
Cytuj  
ja mam takie podejscie że w przyszłości chce się utrzymywać normalnie plexy, handel, kopanie zarabiajac kilkaset mln dziennie - tak jak znajomi z korpa. w sumie lubie to tylko nie jako esencje gry a raczej jako uzupełnienie pvp.

teraz mam w huj isków ale nie zarobiłem ich. nie chce pompować PLN w gre wiec traktuje to jako etap przejsciowy. nie byłoby mnie stać na wtapianie shipów po 100-200mln na pew pew


_________________
psn

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 14:15 
Cytuj  
Kilkaset mln dziennie? Ciekawe... :o


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 14:25 
Cytuj  
no fakt, empire ssie. no może oprócz Jita :wink:


_________________
psn

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 15:34 
Cytuj  
Dalej ciekawe bo troche na market forum spedzilem czasu i ludzie tam siedzacy CZASEM tyle zarabiaja. Chyba ze nie wiem, caly ten twoj corp gra po kilka h dziennie tylko w celu zarobienia?:o


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 15:37 
Cytuj  
Ciesze sie ze Cie to ciekawi. Nie mam nic do dodania :)


_________________
psn

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 15:40 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Ciesze sie ze Cie to ciekawi. Nie mam nic do dodania :)


No wez rozwin skrzydla bo mnie to ciekawi: >


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 15:54 
Cytuj  
przy 1bln isk za 22$ nie widze szans dla oplacalnosci miningu itp vs troche wiecej pracy irl.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 16:02 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Ciesze sie ze Cie to ciekawi. Nie mam nic do dodania :)


Oczywiscie ze nie masz bo jak zwykle pierdolisz i gloryfikujesz ludzi z ktorymi grasz. Na handlu sie tyle zarabia CZASEM, jak jest dobry dzien i jaa przysiedzisz i masz do tego cierpliwosc.

PLZ show me jak bedziesz jechal solo kilkaset milionow dziennie na kopaniu lub raceniu. Oczywiscie nie siedzac po 12h na dobe bo tyle mi wychodzi MINIMUM aby wyciagnac tyle kasy na dzien. I to przy szcesciu w raceniu (dobre spawny) i spokoju przy kopaniu.
Kilkaset = przyjmijmy ze 500.

Bullshit.

Zanim zaczniesz cos pisac to przynajmniej miej w tym jakiekowiek rozeznanie praktyczne bo narazie to nakupowalej ISKow za IRL cash i probujesz non stop swiecic wypisujac glupoty.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 16:09 
Cytuj  
Nie wiem nic o kopaniu i raceniu, ale kilkaset mln dziennie da rade zrobic na handlu. Potrzeba tylko troche szczescia i kilkadziesiat bil kapitalu. ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 16:16 
Cytuj  
Dla tego tez o handlu napisalem ze sie da. Jest to ogolnie najbardziej dochodowa rzecz jaka istnieje w EVE.
Ale wlasnie:
- szczescie
- czas
- cierpliowsc
- inwestycja
I mozna to robic w hisec. I jak juz rozkrecisz interes to nie trzeba siedziec po xxx godzin w grze. Przy kopaniu/ratowaniu trzeba i koniec. Tak ponad 10-12h mi wychodzi zeby wyciagnac kilkaset baniek na dobe i to jak pisze - przy szczesciu do spawnow np przy raceniu.

Dlatego tez czekam na sposoby kolegi Desha na zarabianie kilkuset milionow dziennie w 0.0 po zajebistym dwuletnim skilowaniu postaci. Phew.... znam ludzi co na 14dniowym trialu zrobili 300-500 baniek w hisec - da sie.

Desh - przestan pierdolic na tym forum, przynajmniej na tym bo wiecej tu szkodzisz niz pomagasz - zwlaszca nowym.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 16:31 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Dla tego tez o handlu napisalem ze sie da. Jest to ogolnie najbardziej dochodowa rzecz jaka istnieje w EVE.


Nie zapominajmy o scammingu / corp theft. :)

A wracajac do tematu, pewnie da sie jeszcze zrobic kilkaset mln dziennie nie poswiecajac na to 10h majac dostep do high endowego complexu dropujacego np. faction BS BPC. Chociaz byly jakies plany przeniesienia wszystkich complexow do explorations site'ow, wiec nie wiem na ile ta metoda jest jeszcze aktualna. Tak czy siak, takie complexy mozna (lub mozna bylo) policzyc na palcach obu rak, wiec nie jest to informacja zbyt przydatna dla przecietnego gracza.

Kopanie / ratting to faktycznie prawdopodobnie ok. 10h dziennie zeby wyciagnac taka sume. Na handel wystarczy 30 min dziennie jak juz sie interes kreci i wiemy co robimy.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 16:43 
Cytuj  
Na handlu sie da zarobic sporo nie siedzac zbyt wiele ale nie wiem jak innych, mnie to meczy niemilosiernie. Kiedys z 1-2x dziennie na ~70 orderach sprawdzalem ceny czy ktos mnie nie przebil ( z 30 minut roboty w skupieniu ). Teraz to raz na miesiac mi sie chce bo rzygam jak mysle o robieniu tego :D

No i nie wiem czemu ale ludzie zawsze pisza ile sie da zarobic na 1h albo na dzien. Tylko ze jak ktos aktywnie handluje to trzeba przeciez latac, zbierac rzeczy z miejsc gdzie sie je kupilo, wystawiac gdzie indziej, kontrolowac ceny sprzedazy tak samo jak kupna. I sie nagle okazuje ze tak malo czasu to jednak nie zajmuje.

O jakis pojedynczych okazjach to juz w ogole nie mowie. Bo co to za handel jak ktos raz na jakis czas cos przyuwazy i kupi bo ktos zbyt tanio wystawil?;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 16:47 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Kopanie / ratting to faktycznie prawdopodobnie ok. 10h dziennie zeby wyciagnac taka sume.
dokładnie, dodatkowo plexy. handel też, ale nie biore tego na teraz pod uwage. stawiam na plexy 6/10 dwoma charami lub z kumplem.
kopac na 5 hulków nie dam rady - za stary jestem ale kwoty im wychodzą ładne (5 osób każdy kopie innego dnia (korzystajac z 4 hulków kolegów) jeden dzien w miesiacu)
jeden dzień, tak jak mówisz z 10h i miesiąc gry opłacony - na luzie. mozna tak codziennie i nie jest to kwestia farta, ale po co jak można na codzień pew pew.

znam kolege który kupuje kontrakty i zarabi ana tym kosmiczną kase - ale to magik wiec nic nie wiem i nie umiem powtórzyć :]

o mykach na handlu sie nie wypowiem bo to tajemnica różnych osób i lepiej nie gadać. jakbym stawial na handel woziłbym do lowseca.

widze że ktoś wyżej opluł sobie brode :wink:

EDIT:
@Mac
atm 0.0 jest zajebane plexami po sam sufit. kopy. normalnie skanujesz i robisz. oczywiscie nie mam ani dobrego chara do skanowania ani tym bardziej dwoch ktorymi tam polece i sklepie to.
widze natomiast ile sie na tym zarabia. w przyszlosci planuje tylko plexy jako metode zarabiania, no moze tez kopanie - zalezy jak sie wojna potoczy.


_________________
psn

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 20:32 
Cytuj  
Widzę że się wycfanili PROXY nie da rady nawet jak zmieniam sobie w profilu country na Hamerykę to wraca mi na Poland - Katowice :D

Jak to jest z tym przedłużaniem gry za ISK?

Ktoś może mi to przekazać?

Jeśli jest ktoś chętny to to kupię jeśli tym dam rade przedłużyć trial.


EDIT: jest jakiś Polski corp który przyjmuje nowych graczy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 20:51 
Cytuj  
Mugrim napisał(a):
Jak to jest z tym przedłużaniem gry za ISK?
okolo 320mln za 30 dni - plex w grze
okolo 600mln za 60 dni - time code na jakims forum gracze sprzedaja, ale nie wiem za bardzo jak to dziala

czasem wiecej, nigdy mniej ostatnio


_________________
psn

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 20:56 
Cytuj  
A plexa nie da rady odsprzedać innemu graczowi?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 21:10 
Cytuj  
Mugrim napisał(a):
A plexa nie da rady odsprzedać innemu graczowi?
no przeciez o sprzedaz zapytales


_________________
psn

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 21:21 
Cytuj  
Wchodzisz na oficjalne forum EVE, szukasz dzialu z "timecode bazar" czy cos takiego. Robisz tam temat. WTB 1x60d GTC 600m . W temacie piszesz nazwe postaci. Teraz czekasz az ktos ci da oferte i w zakladce "moje konto" na oficjalnej stronie patrzysz czy ci sie nie pojawilo po prawej pod "kup sobie gtc" cos w stylu "ktos chce ci sprzedac GTC" :d

Proste ale moze nie zadzialac;) Lepiej sledzic forum i czekac na topic WTS 10x60d 600m . Wbijasz w taki topic i jak jestes jednym z pierwszych dziesieciu to piszesz imie swojej postaci;) No i dalej jak wyzej. po chwili w my account powinienes miec juz oferte sprzedazy :>


Proste!:D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 21:23 
Cytuj  
a jak to jest zabezpieczone ? bo plex to prosto item za isk.

ale z TC to chyba latwo oszukac jak placi sie iskami ?


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 21:35 
Cytuj  
Mugrim napisał(a):
Widzę że się wycfanili PROXY nie da rady nawet jak zmieniam sobie w profilu country na Hamerykę to wraca mi na Poland - Katowice :D


Tego juz sie nie da robic od dawna. jak ci tak bardzo zalezy na oszczedzeniu tych 10-20 zlotych to kup sobie plexa na allegro. sa po ok. 35 zlotych. Masz 30 dni - upgraduja triala do full konta.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.