mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 21:46 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Mugrim napisał(a):
Widzę że się wycfanili PROXY nie da rady nawet jak zmieniam sobie w profilu country na Hamerykę to wraca mi na Poland - Katowice :D


Tego juz sie nie da robic od dawna. jak ci tak bardzo zalezy na oszczedzeniu tych 10-20 zlotych to kup sobie plexa na allegro. sa po ok. 35 zlotych. Masz 30 dni - upgraduja triala do full konta.


O kurwa dzięki ja jestem za mało inteligenty żeby na to wpaść.

Chodź jeden trzeźwo myślący.

Dzięki.


Jeszcze jedno: jak jestem na buddy keyu i przedłuże grę plexem to mój sponsor tez dostanie bonus?

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 22:26 
Cytuj  
Tak, dostanę.

Mozesz jeszcze napisac do rufena. On zdaje sie ma jakies plexy do sprzedania.


_________________
Obrazek

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 22:29 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Tak, dostanę.

Mozesz jeszcze napisac do rufena. On zdaje sie ma jakies plexy do sprzedania.


Ok napiszę ale i tak te 3 dychy na allegro to spoko cena.

Btw czy całe ,,życie" w EVE toczy się w JITA?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 22:37 
Cytuj  
Mugrim napisał(a):
Btw czy całe ,,życie" w EVE toczy się w JITA?
zalezy czyje. moje 5 minut tygodniowo jak wystawiam curiera do 0.0 zeby uzupelnic zapasy.

jita to tzw HUB handlowy


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 22:39 
Cytuj  
Jita ? Byłem tam z 3-4 razy. ;p


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 22:46 
Cytuj  
Mam tam zaparkowanego jakiegoś alta...i w sumie to tyle mnie tam widzieli :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 22:57 
Cytuj  
Mugrim napisał(a):
Btw czy całe ,,życie" w EVE toczy się w JITA?


Jesli jestes scamerem z zawodu to tak. :-)

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 23:01 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Mugrim napisał(a):
Btw czy całe ,,życie" w EVE toczy się w JITA?


Jesli jestes scamerem z zawodu to tak. :-)


Tak pytam bo każdy seller plex na allegro pisze że transakcja do ubicia w okolicach JITA wiec tak jakoś mi się pomyślało ze to pępek galaktyki czy cuś...

Żeby offtopu nie robić:

O co chodzi dokładnie w JETSION minningu?
Rozumiem że nabieram całą ładownię a następnie wyrzucam tą puszkę i kopię dalej pytanie tylko po co to? Później się lata i zbiera te puszeczki?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 23:11 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Tak, dostanę.

Mozesz jeszcze napisac do rufena. On zdaje sie ma jakies plexy do sprzedania.

sprzedalem prawie 500 plexow, ale to wszystko siada przy kasie jaka teraz robie na zakladach ;)
jakby ktos chcial sie pobawic, to podrzucam pomysl na gotowy biznes na allegro:
kupujesz 1bln isk za 22$ (ok 74zl) i sprzedajesz na allegro w formie plexow/kasy za ok 95zl po odjeciu prowizji i kosztow - czysty zysk, tylko trzeba sie z klientami uzerac ;) mam liste ponad 100osob, ktore u mnie plexy kupily, moge ja odsprzedac jakby co ;P
bez numerow osob z mmorpg.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 23:49 
Cytuj  
słyszalem o tych zakładach. ktos u nas w to grał - organizator tylko chyba musi miec dobra reputacje.


_________________
psn

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2009, 02:26 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
a jak to jest zabezpieczone ? bo plex to prosto item za isk.

ale z TC to chyba latwo oszukac jak placi sie iskami ?


No tobie sie pojawia na koncie oferta sprzedazy GTC, jak masz odpowiednia ilosc kasy to mozesz ja zatwierdzic. Wtedy twoje konto zostaje doladowane 60 dodatkowymi dniami no i znika ci odpowiednia ilosc kasy za to ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2009, 02:50 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
słyszalem o tych zakładach. ktos u nas w to grał - organizator tylko chyba musi miec dobra reputacje.


Why you fail so much ? Jemu chodzilo z realna kase i zaklady bukmacherskie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2009, 07:15 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Deshroom napisał(a):
a jak to jest zabezpieczone ? bo plex to prosto item za isk.

ale z TC to chyba latwo oszukac jak placi sie iskami ?


No tobie sie pojawia na koncie oferta sprzedazy GTC, jak masz odpowiednia ilosc kasy to mozesz ja zatwierdzic. Wtedy twoje konto zostaje doladowane 60 dodatkowymi dniami no i znika ci odpowiednia ilosc kasy za to ;)
a czyli oni normalnie linkuja ETC w kontrakcie na wymiane ? czyli maja jakieś "wyższe" narzedzia do tego.
kupowalem kilka razy i myslałem że to poprostu ciąg cyfr który trzeba podać :wink:


_________________
psn

*

Posty: 112
Dołączył(a): 13.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2009, 10:38 
Cytuj  
Mugrim napisał(a):
O co chodzi dokładnie w JETSION minningu?
Rozumiem że nabieram całą ładownię a następnie wyrzucam tą puszkę i kopię dalej pytanie tylko po co to? Później się lata i zbiera te puszeczki?


Jak wyrzucisz rude jetisonem to stworzysz puszke majaca 27500 m3
Robi sie to zeby nie latac co chwile z ruda na stacje, bo ladownie koparki zapelnia sie od 1-6min natomiast taka puszke od jakichs 20 w gore (zalezy czym kopiesz, z jakimi skilami itp)
Po zapelnieniu takiej puszki lecisz na stacje, bierzesz industriala i wracasz po puszke. Dzieki temu zabierasz ja na 1-2 razy (w zaleznosci od statku i jego fita).
W ten sposob oszczedzasz czas co wiaze sie z podniesieniem efektywnosci kopania, a co za tym idzie zwiekszeniem zarobkow i oszczedzasz nerwy ;)

PS
Pamietaj, ze kopanie jest najbardziej niebezpiecznym i najmniej dochodowym zajeciem w EVE

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2009, 10:42 
Cytuj  
Gerhardt napisał(a):
Pamietaj, ze kopanie jest najbardziej niebezpiecznym i najmniej dochodowym zajeciem w EVE
no nie zgodze się. zależy gdzie i co.

gdybyś bezpiecznie kopał 30-40mln na godzine nie napisałbys tego :wink:
oczywiście nie jako noob, ale docelowo kopanie w 0.0 jako profesja to duża kasa. w sumie można tyle zarobić i na veldzie w high secu ale paski są raczej zryte - jedyna kwestia to dostęp do grania na kilka kont.

dla zabawy ostatnio pokopałem hulkiem w 0.7 i naryłem około 70 mln zanim mi sie znudziło szukanie skałek (hulkiem kopałem, indykiem na drugim koncie woziłem). zajeło pare godzin - około 10 mln na godzine bez wożenia i rafinerii poprostu sprzedaz na najblizszej stacji http://mo.fraek.nl/oog/ (mój ma 1530).
nie było to niebezpieczne i nie jest to mało kasy. na misjach lvl4 tak młodą postacią musiałbym się napocić żeby zarobic tyle w pare godzin (lvl4 to fajna kasa jak sie ostro młuci te misje - z mało SP imo nie warto), a ratów w 0.0 tym charem wogóle bym nie zabił.

kopałbym w 0.0 ale straciliśmy Delve - trwa wojna.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2009, 12:56 
Cytuj  
btw w zeszlym tygodniu dopadlem na allegro EVE Strategic Maps - zajebista sprawa, ladnie wydane mapki wszystkich regionow z info nt sec statusow, co posiadaja stacje w poszczegolnych systemach, ilosc paskow, ksiezycow itd.
wraz z wysylka wydalem na to 20zl ;d szukajcie okazji na gg albo sprowadzajcie za 20$ ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2009, 13:11 
Cytuj  
to straszne co zrobiłeś :P
to wszystko masz tu np. http://evemaps.dotlan.net/map/Querious
a pozostałe dane jak sov zmieniaja sie prawie codziennie. ja sobie to ładnie drukuje w pdfie :wink:
jak chcesz moony przestaw na górze z sov na moons, belts - to belts, itd
oczywiscie w kazdy system mozesz kliknac i dostajesz info takie ze nie ma o co zapytac :P

btw. ja tu gadałem o kilkuset bańkach dziennie, a dzisiaj mnie obśmiano i wyjaśniono jak się zarabia na JF (4mld) dziennie :lol:
farma w 0.0 ftw, narobic sie trzeba, chary tez musza byc dobre, cudów nie ma, ale się da.


_________________
psn

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2009, 16:12 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Sou napisał(a):
Deshroom napisał(a):
a jak to jest zabezpieczone ? bo plex to prosto item za isk.

ale z TC to chyba latwo oszukac jak placi sie iskami ?


No tobie sie pojawia na koncie oferta sprzedazy GTC, jak masz odpowiednia ilosc kasy to mozesz ja zatwierdzic. Wtedy twoje konto zostaje doladowane 60 dodatkowymi dniami no i znika ci odpowiednia ilosc kasy za to ;)
a czyli oni normalnie linkuja ETC w kontrakcie na wymiane ? czyli maja jakieś "wyższe" narzedzia do tego.
kupowalem kilka razy i myslałem że to poprostu ciąg cyfr który trzeba podać :wink:


Chyba maja to gdzies w zakladce my account. Samego kodu nie znaja;) Dlatego to jest secure;p


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2009, 20:27 
Cytuj  
http://allegro.pl/item640457773_eve_online_karty_plex_30_dni.html

Czy przy pomocy tego da się normalnie przedłużyć konto trial ? Jest napisane że tak, ale wolę się upewnić. I jak to działa ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2009, 20:33 
Cytuj  
Dana napisał(a):
http://allegro.pl/item640457773_eve_online_karty_plex_30_dni.html

Czy przy pomocy tego da się normalnie przedłużyć konto trial ? Jest napisane że tak, ale wolę się upewnić. I jak to działa ?

tak, dostaniesz karte w grze (prawdopodobnie Jita IV Moon 4 Caldari Navy assembly plant), klikasz na nia prawym przyciskiem i dostajesz +30dni do subskrypcji.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.