mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 26 maja 2009, 07:59 
Cytuj  
Tak dokładnie tak jest jak pisze RufeN.

Powiedzcie gdzie są dobre ceny za tritanium? W Jita najlepsze?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2009, 08:14 
Cytuj  
Mugrim napisał(a):
Tak dokładnie tak jest jak pisze RufeN.

Powiedzcie gdzie są dobre ceny za tritanium? W Jita najlepsze?
Jita to jest największy hub handlowy - logiczne, że tam ceny są generalnie najniższe.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2009, 08:43 
Cytuj  
Mugrim napisał(a):
Powiedzcie gdzie są dobre ceny za tritanium? W Jita najlepsze?
tak, w Jita są bardzo dobre ceny tryta. około 4.20 isk

na skraju lowsecu gdzie są jeszcze skałki płącą około 3.80isk

tu masz ceny pogladowe - tryt (veldspar głównie) jest UBER
http://mo.fraek.nl/oog/


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2009, 11:23 
Cytuj  
Parę newbie pytań.

Latam sobie takim oto Rifterkiem:

125mm Light Scout Autocannon I EMP
125mm Light Scout Autocannon I EMP
125mm Light Scout Autocannon I EMP
-
Warp Disruptor I
Langour Drive Disruptor I
Cold-Gas Arcjet I Thrusters
-
200mm Rolled Tungsten Plates I
Damage Control I
Innertia Stabilizers I

Poleciałem sobie wczoraj na patrol w low-sec. Latam od belta do belta tłuke raty, wpadam do nastepnego patrzę a tam siedzi sobie Osprey i wpierdala asteoridy. No to ja huzia na niego co by go spiracić, odpalam disruptorki i wchodzę na orbitę. Zaczynam go ostrzeliwać, ale po parunastu sekundach Osprey robi zium wchodzi w warp i tyle go widziałem.
Mówię sobie teh fuck, ale zrobiłem research i wywnioskowałem że miał anty-warp-disruptory najwidocziej. Pytanie, czy jakbym walnął drugi taki dis zamiast webbera i odpalił dwa na raz, to koleś by mi nie uciekł ?

Drugie chciałbym sobie fitnąć Stabberka (wiem że Rupture lepszy ale ja jestem jbnm nonkonformistą) do PvE. Zrobiłem nastepny research i wyszło na to że Stabber to raczej słaby tank ale za to zajebiście szybki. No więc chciałbym go wykorzystać jako dalekosiężną platformę artyleryjską do napierdalania 35km+ zdolną do umknięcia npeckim fregatkom. Robiłem sobie coś tam w EFT, ale ani dupy ni kupy mi się to nie trzymało. Może ktoś mi coś podrzuci ? tanks.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2009, 12:39 
Cytuj  
1. Zalezy ile mial WC stabow. Wc staby zmniejszaja zasieg locka i lock sig, wiec za duzo nie moze wsadzic bo nie bedzie mogl kopac. Na 99% mial jeden, co niweluje sile disruptora. Mozesz dolozyc zamiast webbera warp scrambler ( short range), to daje 2 pkt disruptowania i wylacza MWD.

2. Speed tank w pve stosuje sie raczej pomocniczo do resistow/reppera. W sensie ze i tak bedziesz dostawal dmg i tak, ale o wiele mniejszy.
IMHO jedyne sensowne rozwiazanie to normalny tank rep/resist. I ruszanie sie przeciwko duzym celom.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2009, 13:02 
Cytuj  
Cytuj:
warp scrambler ( short range), to daje 2 pkt disruptowania


/Fcaeplam. I wszystko jasne.

Cytuj:
W sensie ze i tak bedziesz dostawal dmg i tak, ale o wiele mniejszy.


No ale destroyerkiem napierdzielam w misję to nikt mnie nawet nie jest w stanie musnąć. Robię z 500m/s i mam zasięg 25km. Chciałem zrobić Stabbera który byłby jeszcze szybszy i posiadał jeszcze większy zasięg :)

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2009, 13:12 
Cytuj  
To bedzie dzialac dopoki nie spotkasz BSow, bo one maja i tak duzy zasieg i czasem cie mocno trafia to raz.

Dwa rzeczywiscie masz racje, ale to ja nic z matarskimi shipami nie pomoge. Powiem ci tylko tyle. Stabber sux, get over it;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2009, 13:17 
Cytuj  
No ale gdzie mi do battleszipów, to chyba w lvl3 czy 4 nawet, tak ? Ja ledwo co do lvl2 dochodzę, tam krążowniki chyba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2009, 14:59 
Cytuj  
Dana napisał(a):
No ale gdzie mi do battleszipów, to chyba w lvl3 czy 4 nawet, tak ? Ja ledwo co do lvl2 dochodzę, tam krążowniki chyba.

Ta cruzy, i niesamowicie denerwujace misie z serii Blockade.
Generalnie z shipami na misje nie ma co kombinowac. Musza miec dobry (najlepiej pasywny), tank. Poprostu w pewnym momencie misje robia sie tak niesamowicie nudne, ze ma sie ochote poczytac, ksiazke, ogladnac film, pogadac na polish ;p, i mozna sie zagapic i wtopic shipa. W miare mozliwosci, postaraj sie skilowac pod commandy. Po drodze bedziesz musial robic skile, ktore ci pozwola wsiadac do innych dobry shipow, ale nie pamietam ich nazw, sam musisz sprawdzic w EVEMoon.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 20:55 
Cytuj  
Interesuje mnie latanie małymi jednostkami, czymś w rodzaju myśliwców.
Co powinienem wybrać assault shipy?

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 07:59 
Cytuj  
AFy/cepy.

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 08:59 
Cytuj  
Huba napisał(a):
AFy/cepy.


Możesz rozwinąć skróty?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 09:05 
Cytuj  
Mugrim napisał(a):
Huba napisał(a):
AFy/cepy.


Możesz rozwinąć skróty?

Assault Fregaty, interCEPtory

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 10:20 
Cytuj  
W zasadzie jak ktos lubi hardkorowo small shipy to mozna sie do nich ograniczyc bez wiekszego problemu. AFami mozna bic nawet BS raty w odpowiednim 0.0 ( tym gdzie npce latwo tankowac zwiekszonymi resistami). Do pvp sa tez swietne. No a cepy to wiadomo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 10:25 
Cytuj  
Huba napisał(a):
W zasadzie jak ktos lubi hardkorowo small shipy to mozna sie do nich ograniczyc bez wiekszego problemu. AFami mozna bic nawet BS raty w odpowiednim 0.0 ( tym gdzie npce latwo tankowac zwiekszonymi resistami). Do pvp sa tez swietne. No a cepy to wiadomo.

male shipy maja dla nowych pilotow jeden bardzo duzy minus - latanie nimi jest chyba najbardziej zrecznosciowe i wymaga sporo skilla i doswiadczenia, bardzo latwo je wtopic w niektorych sytuacjach ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 11:59 
Cytuj  
AF zyskuje bardzo dużo jeżeli ma frakcyjnego nosa i repke dlatego postanowiłem na teraz nimi nie latać, bo w pvp wychodzą drogo z dobrym fitem.
AF z dobrymi skilami na nosie z repką naprawde może nieźle przytankować . bede latał wolfami na 100% - mam juz kilka ale jeszcze nie jestem gotowy żeby tym solować :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 12:57 
Cytuj  
Czy jak "flipnę komuś jet cana" to Concord się na mnie rzuci, czy tylko dostanę aggro flag ?

I czy ew. spadnie mi secruity status ?

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 13:05 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Czy jak "flipnę komuś jet cana" to Concord się na mnie rzuci, czy tylko dostanę aggro flag ?

I czy ew. spadnie mi secruity status ?


Aggro flag, Concord nie ruszy dupska :)

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 14:49 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Huba napisał(a):
W zasadzie jak ktos lubi hardkorowo small shipy to mozna sie do nich ograniczyc bez wiekszego problemu. AFami mozna bic nawet BS raty w odpowiednim 0.0 ( tym gdzie npce latwo tankowac zwiekszonymi resistami). Do pvp sa tez swietne. No a cepy to wiadomo.

male shipy maja dla nowych pilotow jeden bardzo duzy minus - latanie nimi jest chyba najbardziej zrecznosciowe i wymaga sporo skilla i doswiadczenia, bardzo latwo je wtopic w niektorych sytuacjach ;)


Czy beda mieli 5m sp czy 50m sp to i tak latanie zrecznosciowe sprawi klopoty. Sam w tym failuje ciagle. Pvp w eve sie nie da nauczyc z poradnikow. Teoria w tej grze to po prostu tylko malutki wstep. Nieublaganie zalicza sie X faili, a potem w koncu przychodzi jakies doswiadczenie i skill.

A drogie to sa lossy t3;] AFy nie sa takie znowu drogie. I nie trzeba zaraz latac z plex stuffem. T2 na start i ogarniecie, a jak juz sie wie kiedy atakowac a kiedy wiac no to uber itamz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 14:30 
Cytuj  
Bawilem sie w exploracje ponad pol roku temu, teraz podobno sa spore zmiany w samym skanowaniu, czy trafil ktos na aktualny poradnik lub moze napisac czy sa jakies istotne zmiany ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.