mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 08:03 
Cytuj  
Panowie, gram półtora miesiąca w eve (dwa tygodnie trial, teraz się konczy pierwszy oplacony miesiac) i mimo ze bardzo chce dac tej grze szanse (uwielbiam tego typu gierki) to niestety nie daje rady. Zabija mnie monotonnosc tej gry. Czy end game w tej grze rozni sie jakos zasadniczo od tego co jest na poczatku? Czy przykladowo misje lev4 roznia sie czyms od misji lev2 poza skala trudnosci ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 08:07 
Cytuj  
to jest pve, a eve to gra pvp.

granie endgame pve jest tak samo monotonne jak nie endgame (trudniejsze misje ale masz lepsze statki). zarabia sie czasem pare miliardów isków w kilka godzin.

jak ja zacząłem drugi raz grac w eve nastawiłem sie wyłacznie na pvp a pve słuzy mi jako sposób zarabiania na statki do pvp.

za pierwszym razem grałem miesiąc i po roku przerwy gram juz prawie rok na 3 kontach :P

polecam PvP (pvp w 0.0 , bo pvp w lowsec uważam za ułomne :P ) !

PvE to wyłacznie pomnażanie ilości isków które jeżeli nie ma celu nie może nie by monotonne do bólu.

i nie przerażaj sie iloscia sp, jak przyszedłem do BUFU moja postać miala 1.8mln SP i miała miesiac.

eve to całkiem konkretne mmo, jeden server, jeden market, bardzo ważna polityka (plus / minus, alliance) granie pve przy takich mozliwosciach gry to jakby bawić sie 10% możliwosci gry.

osobiści enie lubie klimatów kosmicznych ale eve jest zajebiscie zrobiona - to gram :P


_________________
psn


Ostatnio edytowano 22 wrz 2009, 08:13 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 08:11 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Panowie, gram półtora miesiąca w eve (dwa tygodnie trial, teraz się konczy pierwszy oplacony miesiac) i mimo ze bardzo chce dac tej grze szanse (uwielbiam tego typu gierki) to niestety nie daje rady. Zabija mnie monotonnosc tej gry. Czy end game w tej grze rozni sie jakos zasadniczo od tego co jest na poczatku? Czy przykladowo misje lev4 roznia sie czyms od misji lev2 poza skala trudnosci ?

ciezko mi powiedziec, jak to jest z misjami, nigdy nie robilem misji poza tutorialem ;P
wyskillowac cepa/BSy/no już nawet Hurka i wio do low albo 00 szukac korpa pvp :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 08:30 
Cytuj  
Czyli jak rozumiem Pve jest niezbedne tylko do zarabiania pieniedzy ktore przeznaczamy na zabawe pvp ?
A moge piracic i grac pvp na jednej postaci ? Z tego co wiem jak zaczne pvp to spada mi standing do pve i w pewnym momencie nie bede w stanie normalnie grac pve ?

*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 09:12 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Czyli jak rozumiem Pve jest niezbedne tylko do zarabiania pieniedzy ktore przeznaczamy na zabawe pvp ?


Źle rozumiesz... Możesz wiecznie grać PVP i być "bogaty"...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 12:04 
Cytuj  
marcoos napisał(a):
druzil napisał(a):
Czyli jak rozumiem Pve jest niezbedne tylko do zarabiania pieniedzy ktore przeznaczamy na zabawe pvp ?


Źle rozumiesz... Możesz wiecznie grać PVP i być "bogaty"...
dokładnie. jeżeli grasz pvp SKUTECZNIE spokojnie mozesz sie za to utrzymać.
loot ze statku to czesto grube miliony, chociaż uważam że pve w formie plexów jest zajebistym źródłem kasy dla ludzi wyluzowanych w 0.0 (czyli takich którzy nie dadzą sie zabić) - pozwala zaczac placic za gre iskami


_________________
psn


Ostatnio edytowano 22 wrz 2009, 12:17 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 12:13 
Cytuj  
Uprawiając pvp w low secu spada ci security status ( nie standing ), jeżeli strzelasz do graczy z s. status lepszym od bodaj -4.5? ( niech mnie ktos poprawi,ja napierdalam do wszystkiego :P ).

Natomiast walki w 0.0 nie wpływają na twój security status.Można bić wszystkich do woli bez żadnych systemowych reperkursji.

Jeżeli masz niski sec status ( poniżej tej magicznej barierki bodaj -4.5 ) to primo : każdy może cię bić legalnie na gate'ach , secudno jeżeli wlecisz do high seca będzie cię probowała zestrzelić policja i inne badziewia npc.(w takim wypadku trzeba mieć szybki ship ,albo leciec jajkiem -do podow npc nie strzelaja ).

Pve powinno służyć wyłącznie do zarabiania kaski na shipy do pvp,ale jak kogoś kręci zestrzelenie paru ratów na pasku po wróceniu z roboty i dostaje kopa adrenaliny przy tym to w koncu jego sprawa ( sam znam takie osoby ).Bądź co bądź 70-80% ludzi na serwerze nie wyleciało nigdy z high seca.

Znam też takich co w tygodniu napierdalają raty w high secu , a na weekendy przylatują do low bawić się w pvp.Robiąc misje sec status rośnie.

ps.
Piracenie - zestrzeliwanie innych graczy w low secu .
Racenie - robienie misji.
Nie mam pojęcia czy spada standing do misji.Niech ktoś kompetenty się wypowie.Bo nigdy żadnej nie zrobiłem procz tutka :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 12:19 
Cytuj  
tak tylko plexy w nullsecu to czesto pare baniek w pare godzin czyli GRUBO

a w empire jest taki problem że duzy alians jak nasz atlas ma zawsze minimum 2 wojny wypowiedziane przez piratów z empire wiec na luzie mainem se nie polatam jakichs misji - nie chce ale do haulowania jita->lowsec casem uzywam pozakorpowego alta.
wiec nie zawsze jest wygodnie


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 12:27 
Cytuj  
zaraz,zaraz Desh - przez pare baniek rozumiesz kilka mln czy kilkaset mln?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 12:44 
Cytuj  
mój kolega zarobił na HELa w 2 tygodnie.

na polskie z jednego plexa czesto wyciaga sie 2-3 miliardy isk.
warunek trzeba robić to na 3 statki, mieć eskalacje i nie dzielić sie czyli robić to samemu albo z kimś ale wtedy dzieli sie. oczywiście trzeba miec tez szczescie do dropa.

ja jeszcze mam za słabe statki ale docelowo chce to robić sam.


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 12:57 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
warunek trzeba robić to na 3 statki, mieć eskalacje i nie dzielić sie czyli robić to samemu
Czyli inaczej mówiąc grać na 3 konta? Zrozum, że nie każdy ma trzy konta tak jak Ty, więc takich przykładów na zarobek ludziom nie podawaj...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 13:05 
Cytuj  
nie wiem, w BUFU chyba wiecej jest osób z trzema niż z jednym. nie mówie że to norma, ale tak robią ludzie z którymi gram.

wiele osób lata tez we 3 osoby i sie dziela po 1/3. jak im dropnie za 3 miliardy to każdy ma na 3 miesiące grania albo na 5 sfitowanych vagasów


_________________
psn

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 15:10 
Cytuj  
Desh ma w jednym racje, plexy w 0.0 >all. Trzeba miec fart zeby znalezc, trzeba miec dobre statki i team zeby zrobic, ale dropy sa niesamowite i kasa najlepsza. Pewna kasa, stabilny doplyw to misje. Nie zarobi sie kroci szybko, bo nie ma wielkich wachan zysku, ale nie sa zle. Szczegolnie polecam nowym dostanie sie do grup kontrolujacych npc regiony. LP itemy sa mocno zyskowne, standy macie jeszcze ok wiec piraci misje beda dawac, a i w 0.0 jak sie zaaklimatyzujecie, kasa i wrazenia gwarantowane. Empire ssie, to takie demo eve co by poobczajac gre i wyleciec ASAP.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 16:48 
Cytuj  
A jaki problem miec wiecej niz 1 konto? Przeciez placisz za nie ISKami :)

X.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 17:06 
Cytuj  
Czy jesli napakuje fregate po zęby bronią to mam szanse powalczyc w 0.0 ?
Bo zupelnie nie wiem czego sie tam spodziewac
Ewentualnie czym leciec aby strata najmniej bolała ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 17:09 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Czy jesli napakuje fregate po zęby bronią to mam szanse powalczyc w 0.0 ?
Bo zupelnie nie wiem czego sie tam spodziewac
Ewentualnie czym leciec aby strata najmniej bolała ?
przyjelismy ostatnio mase świeżaków. BC to najlepszy wybór - T1 hull, fit T2 na long.
zaleta jest taka że daje to dobry dps a statek sie dobrze ubezpiecza wiec wtopa kosztuje max 10-20mln w plecy.

BC to najmniejszy statek T1 jakim latamy na PvP (T1 to tylko BC i BS)

wyskilowanie czegs takiego to miesiąc (kwestia medium t2 strzelaczy)

taki statek to nie jest jakas tam hujówka BC z fitem T2 to już fajna sprawa potem HAC na long i flotowy BS na long.

cepów nie polecam bo tanie ale trzeba umieć tym latać


_________________
psn

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2009, 18:36 
Cytuj  
W dominion jeszcze bardziej dopakuja AFy, wiec frygi nie beda takie zle. Ogolnie zalezy jeszcze jaki statek jakiej rasy.

Xanth: bo nie kazdy noob zarobi 900m miesiecznie na 3 konta zeby je skillowac pol roku zeby sie do czegokolwiek nadawaly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2009, 11:04 
Cytuj  
najprosciej kupowac gtc i sprzedawc za isk w grze.
wtedy wystarczy jedno konto do grania.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2009, 11:46 
Cytuj  
A powiedzcie jak jest teraz z wymaganiami sprzetowymi?( bo wyszedl chyba jakis czas temu patch poprawiajacy znacznie grafe). Ogolnie chcialem sobie odswiezyc eve, ale teraz siedze glownie na lapku, ktory mozliwosciami nie powala. Gralem na podobnej klasie kompie w eve przed tym patchem i pamietam, ze bylo bez problemu, ale chce wiedziec jak bardzo sie zmienila ta kwestia.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2009, 11:47 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
A powiedzcie jak jest teraz z wymaganiami sprzetowymi?( bo wyszedl chyba jakis czas temu patch poprawiajacy znacznie grafe). Ogolnie chcialem sobie odswiezyc eve, ale teraz siedze glownie na lapku, ktory mozliwosciami nie powala. Gralem na podobnej klasie kompie w eve przed tym patchem i pamietam, ze bylo bez problemu, ale chce wiedziec jak bardzo sie zmienila ta kwestia.

bedziesz mial mniej wiecej ten sam performance.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.