mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 17:45 
Cytuj  
tak, najlepiej porobic sobie bookmarki 200 km nad gejtem i na nie warpowac a z nich na gejta, omijasz banke i patrzysz jak wyglada brama

warpowanie na inny celestial tez sie sprawdza - oczywiscie mówimy o anchorowanych a nie dictorowych

Cytuj:
spokojnie mozna bic indyki
indyki to wszędzie można bo sa na salve z czegokolwiek dużego :wink:
chodziło o frachty


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 12:01 
Cytuj  
No dobra... trzecie podejscie do EVE...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 12:22 
Cytuj  
Ja drugie ale chyba sie juz wciagnelem :)
Jak juz zaczynasz zarabiac kase z misji wtedy zaczyna sie to jakos powoli krecic.

**

Posty: 216
Dołączył(a): 17.12.2009
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 12:44 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Ja drugie ale chyba sie juz wciagnelem :)
Jak juz zaczynasz zarabiac kase z misji wtedy zaczyna sie to jakos powoli krecic.


Tym sposobem najszybciej się znudzisz eve. :D

SvD w kosmosie obowiązują lata świetlne, inne wzorce też są nieco udziwnione, więc nie zdziw się, że to nie będzie do 3 razy sztuka, tylko do 30. :]

Ja to muszę mieć jakąś wenę na eve, żeby na dobre zacząć grać, chyba dobrą motywacją będzie 24" lcd, bo na małym ta gra traci z 50% miodności. :D


_________________
eve@Martilius 20.01.2010

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 12:50 
Cytuj  
Ja tez sie przymierzam do Eve. Wlasnie sie dowiedzialem ze moge dostac darmowy dzien na kupienie plexa ingame, wobec czego nie bede musial placic za gre :P

A co do 24" LCD. Mam taki, i gowno widac w tej grze, literki robia sie naprawde male :)


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 216
Dołączył(a): 17.12.2009
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 12:56 
Cytuj  
A na małym nie ma gdzie okienek porozstawiać, bo ciasno. :D


_________________
eve@Martilius 20.01.2010

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 13:00 
Cytuj  
czcionka expanded poprawia znacznie czytelność na dużych ekranach (w ustawieniach eve)


_________________
psn

**

Posty: 216
Dołączył(a): 17.12.2009
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 13:08 
Cytuj  
Jest możliwość zmiany nicka ? Bo mam jakieś konto z 2005, ale nazwa chara z dupy. :D


_________________
eve@Martilius 20.01.2010

**

Posty: 216
Dołączył(a): 17.12.2009
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 13:16 
Cytuj  
A gdzie to jest ? Bo w account services tego nie widzę.


_________________
eve@Martilius 20.01.2010

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 14:16 
Cytuj  
Musi tam być. Ja mam.


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 15:48 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
Musi tam być. Ja mam.

Jestes pewny, ze masz? Pokaz screena.

X.

PS. Nie da sie zmienic imienia w EVE. Nawet za kase, imie masz jedno na cale zycie. Chyba, ze imie narusza Naming Policy, wtedy trzeba pisac petycje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 15:58 
Cytuj  
Byc moze jest taka opcja dla postaci trialowych, czy mlodych, ale ja o tym nie slyszalem. Oficjalne forum tez na ten temat milczy.

X.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 16:04 
Cytuj  
Nigdy nie dalo sie zmieniac nickow postaci nawet za kase, wiec jesli pojawila sie taka opcja to chyba w ostatnich miesiacach.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 19:35 
Cytuj  
Kiedys byla taka opcja, tak jak była opcja przeniesienia włsności konta na inną osobe. Została wycofana.
Teraz jest to tylko możliwe zapewne w rozmowie z gm-em, przy mocno argumentowanej potrzebie , tak slyszalem, ale nie wiem na ile to prawda.
Zapewne jest na to szansa np przy sprzedazy toona oficjalnie uzgodnic taki dodatkowy warunek, ale ccp po ostatnich atakch na gm-ow za stronniczosc moze unikac tego typu zagran czy wrecz zakazac, aczkowliek taka opcja stnieje w grze nieoficjalnie

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 21:03 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Kiedys byla taka opcja, tak jak była opcja przeniesienia włsności konta na inną osobe. Została wycofana.

Kiedy byla? Raczej nie po kwietniu 2004, bo mniej wiecej wtedy chcialem zmienic imie postaci i sie nie dalo (i do dzis musze ciepiec z tego powodu ;) ).

X.


Posty: 41
Dołączył(a): 3.07.2009
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 18:39 
Cytuj  
Mozna probowac wkrecic gma, ze twoj nick jest obrazliwy w rodzimym jezyku i kiedys byles mlody, glupi i myslales, ze to fajne, a teraz jak chcesz grac na powaznie to wstyd.

Jednak wiadomo nie z kazdym gmem czy nickiem ta bajka zadziala 8)


_________________
Obrazek

eve online - sammani - pbn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 13:21 
Cytuj  
Pytanie co do overwiev:

Czy opłaca się ustawić w overwiev (czy jest to w ogóle możliwe) aby pokazywały się np wrogie shipy jak lecimy na daną misje? Czy jednak trzeba targetować z "pulpitu" tylko i wyłącznie?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 221
Dołączył(a): 15.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 13:32 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Pytanie co do overwiev:

Czy opłaca się ustawić w overwiev (czy jest to w ogóle możliwe) aby pokazywały się np wrogie shipy jak lecimy na daną misje? Czy jednak trzeba targetować z "pulpitu" tylko i wyłącznie?


Oczywiscie ze mozna. Ja w sowim OV mam wiele setupow, m.in. taki na misje ktory pokazuje mi tylko wrogie statki, interesujace struktury, gate'y jakby trzeba bylo spierdalac ;) itp. Szkoda ze jest tylko 5 zakladek, natomiast setupow moze byc wiele (nie wiem czy jest jakies ograniczenie).


_________________
YARWP - Yet Another Retired Wow Player
YAREP - Yet Another Retired EvE Player

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 13:34 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Pytanie co do overwiev:

Czy opłaca się ustawić w overwiev (czy jest to w ogóle możliwe) aby pokazywały się np wrogie shipy jak lecimy na daną misje? Czy jednak trzeba targetować z "pulpitu" tylko i wyłącznie?

w UA powinni tego uczyć

osobiscie mam około 20 ustawień overview. wazne jest żeby rozróżniać overview czyli to co w tabelce i brackety czyli to co w przestrzeni.
ustawione rózne ov to absolutna koniecznosc w pvp masz 5 zakladaek ale mozesz ustawic dowolna ilosc ov

przykladowo mozna uzywac ov ktore wyswietla same hosty w tabelce ale same celestialae w przestrzeni.
inne beda dla cepa inne dla bsa inne dla misjonarza itd.

targetuje sie trzymajac control i klikajac w tabelce w cel - ov ustawia sie zeby np nie stargetowac kolegi albo bramy i widziec taki typ statków do jakich masz strzelac np same dictory

ov jest bardzo wazne tez na słabszych kompach bo na duzych bitkach ma być tylko to co musi (np wylacza sie hosty w przestrzeni i zostawia tylko w ramce)

odzielne ov np masz do walki z dronami - zeby zajebac same drony a;bo same cepy albo same bsy albo moduły posa.
jak walisz w statki to po chuj moduly posa miec itd

OV to podstawa!!!

ustawiasz w overview settings klikajac przy tabelce w trójkacik, zakładki ustawiasz w pierwszej od prawej jak juz masz porobione ov


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 13:41 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Pytanie co do overwiev:

Czy opłaca się ustawić w overwiev (czy jest to w ogóle możliwe) aby pokazywały się np wrogie shipy jak lecimy na daną misje? Czy jednak trzeba targetować z "pulpitu" tylko i wyłącznie?

w UA powinni tego uczyć

osobiscie mam około 20 ustawień overview. wazne jest żeby rozróżniać overview czyli to co w tabelce i brackety czyli to co w przestrzeni.
ustawione rózne ov to absolutna koniecznosc w pvp masz 5 zakladaek ale mozesz ustawic dowolna ilosc ov

przykladowo mozna uzywac ov ktore wyswietla same hosty w tabelce ale same celestialae w przestrzeni.
inne beda dla cepa inne dla bsa inne dla misjonarza itd.

targetuje sie trzymajac control i klikajac w tabelce w cel - ov ustawia sie zeby np nie stargetowac kolegi albo bramy i widziec taki typ statków do jakich masz strzelac np same dictory

odzielne ov np masz do walki z dronami - zeby zajebac same drony a;bo same cepy albo same bsy albo moduły posa.
jak walisz w statki to po chuj moduly posa miec itd

OV to podstawa!!!


Desh tyle to i ja z forum UA wiem i tak, ucza tego ale niestety obecnie wiecej siedze offline niz gram bo praca pochlania wiekszosc czasu takze pytam tutaj.

Obecnie np wrogie shipy mam w przestrzeni ale właśnie w tabelce w overview nie mam a tylko tego nie moge ustawic bo reszta rzeczy typu posy, moony etc mam ustawione tak jak chce.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 11 sty 2010, 13:45 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.