mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 13:43 
Cytuj  
spoko pod edytowałem tam jeszce troszke gdzie kliknać.

jak odłożysz agresje na bok chetnie pomoge dokładniej z tym ov

moge ci wyslac plik i se zaimportujesz ustawisz z tym ze ja mam dosć skomplikowane te ustawienia i dla mocniejszych kompow wiec nie sa uniwersajne.
ale do testów będą extra

EDIT:
rozmysliłem sie :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 14:18 
Cytuj  
PM
Ogólnie chodzi mi jak ustawić w overview aby widziec w tabelce wrogie shipy np a nie tylko w przestrzeni.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 23:39 
Cytuj  
filmik widział ?
http://www.youtube.com/watch?v=J9n70FF0DQA

Filtry-> types->entity bodajże i mamy w over te misyjne raty.

edit : już czaje pytanie pomimo pory :D filmik zalecany .
Cytuj:
wazne jest żeby rozróżniać overview czyli to co w tabelce i brackety czyli to co w przestrzeni.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 17:26 
Cytuj  
najwyzszy poziom klona (w teorii) pozwala na rozwiniecie wszystkich sklli na piaty level?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 17:44 
Cytuj  
a ja juz 1,5roku uprawiam low-sec pvp na jednym zyciu ;d (jeszcze mi nikt jaja nie zestrzelil, a bounty na sobie mam)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 17:54 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
klon na 6mln sp kosztował mnie jakoś ~1mln, czyli mało, później się to diametralnie zmienia, ale tym to akurat nie musisz się martwić :P


Klon na 20m SP tez specjalnej fortuny nie kosztuje ;-)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 18:11 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
a ja juz 1,5roku uprawiam low-sec pvp na jednym zyciu ;d (jeszcze mi nikt jaja nie zestrzelil, a bounty na sobie mam)
w LS nie ma baniek wiec praktycznie nie ma jak komus jaja walnąć bo jak pufniesz statkiem to zawsze zwiejesz zanim ci jajo stacklują. dodatkowo za kill jaja jest bardzo duzy spadek SS wiec wielu woli sam statek :P
w 0.0 kapsułe łatwo stracić po wtopie shipa bo czesto jestes w bance :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 18:27 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
RufeN napisał(a):
a ja juz 1,5roku uprawiam low-sec pvp na jednym zyciu ;d (jeszcze mi nikt jaja nie zestrzelil, a bounty na sobie mam)
w LS nie ma baniek wiec praktycznie nie ma jak komus jaja walnąć bo jak pufniesz statkiem to zawsze zwiejesz zanim ci jajo stacklują. dodatkowo za kill jaja jest bardzo duzy spadek SS wiec wielu woli sam statek :P
w 0.0 kapsułe łatwo stracić po wtopie shipa bo czesto jestes w bance :wink:

wiem,wiem, ostatnio przezylem chwile grozy gdy puffnalem w naszym sasiednim 0.0 i trzymala mnie postawiona przez nas banka ;d
a co do SS to jak mam prawdziwie pirackie -9.99 to chyba nikt juz nie ma za mnie odejmowanego i kazdy moze mnie lac na bramach i pod stacja ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 18:38 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
RufeN napisał(a):
a ja juz 1,5roku uprawiam low-sec pvp na jednym zyciu ;d (jeszcze mi nikt jaja nie zestrzelil, a bounty na sobie mam)
w LS nie ma baniek wiec praktycznie nie ma jak komus jaja walnąć bo jak pufniesz statkiem to zawsze zwiejesz zanim ci jajo stacklują. dodatkowo za kill jaja jest bardzo duzy spadek SS wiec wielu woli sam statek :P
w 0.0 kapsułe łatwo stracić po wtopie shipa bo czesto jestes w bance :wink:


Jak widac sie da... http://veto.griefwatch.net/?p=details&kill=37965 :(

Lag w ch i 1.3b poszlo sie pierdolic.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 18:47 
Cytuj  
no my (VP) zawsze staramy sie zlapac jajo do ransoma ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 02:21 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
RufeN napisał(a):
(jeszcze mi nikt jaja nie zestrzelil, a bounty na sobie mam)


Bądź kolega i podaj swój nick, potrzebuje isków na bs :wink:

V Absurdia. stacjonujemy teraz w Ostingele i ofc zapraszamy wszystkich chetnych do racenia i kopania w naszych okolicach ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 07:10 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Aeiva napisał(a):
RufeN napisał(a):
(jeszcze mi nikt jaja nie zestrzelil, a bounty na sobie mam)


Bądź kolega i podaj swój nick, potrzebuje isków na bs :wink:

V Absurdia. stacjonujemy teraz w Ostingele i ofc zapraszamy wszystkich chetnych do racenia i kopania w naszych okolicach ;)


RufeN kto teraz rzadzi w y4y? wiesz pc9, zn0 te rejony. To mój stary dom i byłoby miło tam wrócić :-). Jakby to było tajne to napisz na priv, jesli oczywiscie mozna :-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 09:40 
Cytuj  
grzegorz1 napisał(a):
RufeN napisał(a):
Aeiva napisał(a):
RufeN napisał(a):
(jeszcze mi nikt jaja nie zestrzelil, a bounty na sobie mam)


Bądź kolega i podaj swój nick, potrzebuje isków na bs :wink:

V Absurdia. stacjonujemy teraz w Ostingele i ofc zapraszamy wszystkich chetnych do racenia i kopania w naszych okolicach ;)


RufeN kto teraz rzadzi w y4y? wiesz pc9, zn0 te rejony. To mój stary dom i byłoby miło tam wrócić :-). Jakby to było tajne to napisz na priv, jesli oczywiscie mozna :-)

to z 7j od nas, polityka mnie nie interesuje - jak lecimy do 0.0 to na roam szybka flota, pewnie zahaczamy o ten system, ale nigdzie sie nie przygladam sovom, wlascicielom posow itp (tak wiec nie mam pojecia kto tam siedzi atm)
ja generalnie lowsec pirate jestem ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 15:14 
Cytuj  
Pytanie o caldari do PvP :):

W sumie kiedys nie wiedzac czemu (zapewne pod Misje) zaczalem skillowac missile (aktualnie lvl 5) i skillować w kierunku BS (obecnie wsiadlem w Drake w ficie T2).Ale cos mi sie przypomnialo ze missile to chyba niezbyt dobry wybur na PvP?? Moglby mnie ktos naprowadzic czy jednak zostac przy missile czy isc w gunnery lbardziej?? Czy missile zupełnie się do PvP nie nadają??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 15:46 
Cytuj  
Nadają się, ale nie do flot gdzie liczy sie instant damage.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 16:15 
Cytuj  
czyli lepiej ich nie skilowac w pierwszym rzędzie bo projectile nadaja sie zawsze :wink:

z tego co wiem missile sa extra do ... npcowania. dodali je ammarom (bonusy shipów amarskich do missile) żeby mieli każdy rodzaj dmg na raty


_________________
psn


Posty: 41
Dołączył(a): 3.07.2009
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 16:26 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Pytanie o caldari do PvP :):

W sumie kiedys nie wiedzac czemu (zapewne pod Misje) zaczalem skillowac missile (aktualnie lvl 5) i skillować w kierunku BS (obecnie wsiadlem w Drake w ficie T2).Ale cos mi sie przypomnialo ze missile to chyba niezbyt dobry wybur na PvP?? Moglby mnie ktos naprowadzic czy jednak zostac przy missile czy isc w gunnery lbardziej?? Czy missile zupełnie się do PvP nie nadają??


Missile maja w tej chwili niewielka pozytecznosc w pvp z powodu opoznionego dmg. Insta dmg sie lepiej sprawdzam w medium, large gangach i flotach. Jednak missile ciagle maja sens w small potyczkach. Szkoda, ze caldari nie majua statkow nadajacych sie do niewielkich starc :P. Ich statki to powolne i dlugo alignujace cegly. Wiem co mowie ;). Wielka zaleta missile jest to, ze olewamy transversal i inne takie pierdoly. Cerb na amlach moze siac spustoszenie wsrod tacklerow, chyba, ze cel zdayz zareagowac i uciec (malo prawdopodobne). Ale do tego musi myslec i nie walic po primary z statkami lr. Gunny wydaje sie byc bardziej optymalne, caldari maja kilka swietnych gun boatow, niestety malo popularnych. Ich zaleta jest kosmiczny zasieg, pozwalajacy uzywac medium range ammo tam gdzie inni uzywaja t2 long range i dzieki temu przebijac statki innych ras dpsem czy trackingiem/
Ogolnie missile nie nadaja sie zawsze i tak czy siak bedziesz musial wyskilowac gunny. A w tych momentach co sie przydadza najpewniej beda od Ciebie wymagaly wlasnej inicjatywy i doswiadczenia.


_________________
Obrazek

eve online - sammani - pbn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 16:46 
Cytuj  
Wlasnie troche mnie to zmartwilo bo wychodzi na to ze co najmniej kolejny 1kk Sp bede musial jak najszybciej wpakowac w Gunny a w miedyzczasie klepac misje etc...Tylko pytanie jak gunny to ktore statki i czy raczej nastawiac sie na snajpe z 200km czy moze close combat...Proszę o porady/sugestie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Posty: 41
Dołączył(a): 3.07.2009
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 17:20 
Cytuj  
gunnery dobrze wyskilowane to wszystkie skille na 5 (sczzegolnie controled burst w pierwszej kolejnosci bo capa zawsze malo), a robiac specki do raili i tak ci sie przy okazji nie jako robiac beda pojawiac skille do blasterow. Ja raili uzywam jedynie z gunnow na caldari gun boatach i wtedy latam glownie eaglem w roamach hacy lr. Robie go na masakryczny zasieg, ale strzelam z ammo mid range i wtedy mam optimal podobny do reszty hacy lr na t2 ammo, a przebijam ich trackingiem i muniny lr dpsem (deimosow wogule nie licze bo mozna z nich tylko namiastke hacy lr zrobic). Ogolnie robiac caldari gun boaty lr nalezy pamietac, ze mamy wiekszy zasieg, ktory jest zbedny w gangu z graczami latajacymi innymi rasami wiec mozna inwestowac albo w tank albo wlasnie podbic optimal tak by bic z ammo z wiekszym dmg. DPS statkow caldari na dzialkach jest slaby bez kombinowania.
Jednak to sa rady do duzych gangow. Male czy solo tu nie latam nigdy caldari wole alta ammara lub hurkiem poleciec. Tak naprawde kazda porada dla Ciebie moze byc bez sensu poki nie dowiemy sie jakie to pew pew chcesz uprawiac. Skoro klepiesz misje podejrzewam, ze zyjesz w empire i sporadycznie chcesz wypadac na roamy z kumplami do low. Rakietki dla niedzielnego pvpera moga byc ok. Jesli chcesz sie zaangazowac w pvp na wieksza skale to olej te misje i idz do jakiegos korpa, ktory cie wszystkiego nauczy.


_________________
Obrazek

eve online - sammani - pbn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 17:42 
Cytuj  
Znaczy ja najchetniej to bym olal misje w uj i poszedl do corpa PvP ale kto przyjmie naba;).Kiedys siedzialem w low i w WH ale nie zdazylem na przeprowadzke posa i niestety ugrzazlem i musialem czekac az sobie odpuscilem...teraz wrocilem i w sumie szukam kogos kto bedzie mial czas podszkolic i wezmie mnie do jakiegos gangu.W sumie wiem ze statki caldari do solo sie nie nadaja ale poki co w gangu moge lataca caracalem albo drake i w miedzy czasie skillowac inne shipy i oczywiscie gunnery w miedzyczasie.

Ktos zainteresowany przyjeciem miesa armatniego ;P?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.