mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2010, 22:01 
Cytuj  
Też korzystałem z tego "sklepu" i wszystko było ok.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 09:19 
Cytuj  
Ok na razie mam na 1 miecha spokój bo robię skille poboczne ale tak zacząłem troche czytać i nie wiem do jakiego shippa skillować...
W Small Gangu raczej liczy się w miarę szybki i zwrotny statek czyli taki bs raczej odpada. Taki bc t2 juz prezentuje sie znacznie lepiej ale:

1.Jest cholernie drogi i w sumie w uj długi się do niego skilluje
2.To będzie primary target w takim przypadku

Pytanie w takim razie czy jakikolwiek w miare wytrzymaly ship z dobrym kopem nadaje sie do small gang pvp czy jednak zdecydowanie nie...?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 09:40 
Cytuj  
hac/rekon, commandy tylko matarskie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 10:02 
Cytuj  
Huba napisał(a):
hac/rekon, commandy tylko matarskie.



Z tym ze ja uwielbiam rakiety :P

TO jest jakis problem chyba dla matarskich statkow nie:P?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 12:27 
Cytuj  
No to drake. Nie jest trudny do wyskillowania, jest twardy, mozna go zafitowac dosc roznie. I jest naprawde wkurzajacy.

Moim skromnym zdaniem to lamerski ship, za duzy power na taka cene, ale jest dobry.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 12:34 
Cytuj  
No w dreju to ja teraz latam tylko pytanie bo wiadomo ze trzeba byc w miare uniwersalnym tzn latac tylko 1 statkiem troszke lipnie. Rzeczywiscie HAC moze tutaj byc pewnym priorytetem i fregaty t2 rowniez. BS tez sie czasami moze przydac.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Posty: 41
Dołączył(a): 3.07.2009
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 12:37 
Cytuj  
rakiety maja sporo wad wynikajacych z tego, ze musza doleciec.
Jesli lubisz rakiety polecam dwa statki: rook, ale otankowany czyli rigi, invu, photon, lse i 3 jammy lub cerberus z target painterem na aml i z rigami do explo velocity to krol antysupportu dla ktorego nie liczy sie czy cep orbituje czy leci prosto, nie licza sie optimale i transversal. Taki cerb czy rook to wyjechany support i wsparcie malych gangow.
Drake jest fajny, ale ja nim latam tylko w gangach drakow i logistykow. Small pvp wymaga pewnego agility by jak sie stopi kogos kto nalezy do bloba to zrobic szybkie gtfo jak sie blob pojawi.
Ale ja latam w 0.0, wiec jesli latasz po low gdzie wszystko musi byc ciezkie i twardy by wytankowac te cholerne sentry to nie wiem jak sie spisza te stateczki.


_________________
Obrazek

eve online - sammani - pbn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 13:54 
Cytuj  
Dak_Kon - kwestia taktyki. Voodoo np jest znane raczej z gangów szybkich medium shipów, a operujemy praktycznie tylko w low, gdzie wiekszosc walk toczy sie pod sentry wlasnie ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Posty: 41
Dołączył(a): 3.07.2009
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 14:35 
Cytuj  
No spoko, nie wiem dokladnie jak w low wyglada pvp bo rzadko tam bywam, a jesli juz to raczej roamem wiekszym szukajacym blobow milicji. Do small gangow hit & run t2 statkow rook jest perfect, sam wlasnie w nim lataniu nim sie rozkoszuje. Taki gang combat reconow to straszne skurwy... i strasznie wkurza ludzi :]


_________________
Obrazek

eve online - sammani - pbn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 14:54 
Cytuj  
Tylko czemu ten rook tak chujowo wygląda:D...Już wolę Cerberusa w sumie...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 15:45 
Cytuj  
Ja tam zawsze mówię ,że Caldari to rasa dla raciarzy : p

No ale to moja subiektywna opinia i mam tylko matary wyskillowane :p.

Generalnie to tak jak Absu zauważył liczy się doktryna Corpa i pod nią trzeba skillować .Drake do kampienia w low nie jest taki zły 100 tysiaków eff hp i jakiś tam dps jest.No i sentry spokojnie wytrzyma + pzu wszystko zwraca.

Na przykład Black Souls Industries często lata tylko w drakach po low.
http://www.blacksouls.pl/

Cytuj:
Jak już pojawią się pytania czy cs nadaje się na ganking w low to i ja zadam pytanie, czy recon to tylko semi-afkowanie w cloaku dla szatana...to znaczy fc czy jednak można polatać w szeregu i porobić JAKIŚ dps dronkami (przy okazji)?


hym powiem jak to u mnie wygląda .Z rekonów latam rapierkiem.Więc w high mamy :covert cloacka II , expanded probe launcher,650mm arty II,covert cyno .
No i w zasadzie nigdy nie afkuje :P ,scoutuje , szukam ludzi probami do zransomowania .No a w czasie bitki trzymam się swoich 40+km i daje weby.W dronebayu zawsze drony ecm.Także tak średnio z tym dpsem .Trochę tym działkiem ludzi łaskocze ;P.
Cytuj:
to znaczy fc czy jednak można polatać w szeregu i porobić JAKIŚ dps dronkami (przy okazji)?


Wydaje mi się ,że zawsze można. Dla chcącego nic trudnego.To jest eve online i to ty jesteś Sprite . Wszystko zależy od fitu i gangu.
Z cloakujących rekonów dpsowy czołg to pilgrim bijący dronami.

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 20:21 
Cytuj  
goonsi dostali w dupsko :D

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 20:41 
Cytuj  
Curse nie cloackuje.
Każda rasa ma po dwa rekony :cloackujący nie cloackujący.
Odpowiednio odzwierciedlają to ceny na markecie.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 21:12 
Cytuj  
Albo to co napisałeś odbiega od prawdy w sposób znaczący, albo coś się zmieniło od wakacji.

Oba recony są cloakujące, każdy statek może miec zamontowanego cloaka. Natomiast Force Recon Cruisery mogą warpowac w cloaku, co jest ich największą zaletą.


_________________
Obrazek


Posty: 41
Dołączył(a): 3.07.2009
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 21:21 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Oba recony są cloakujące, każdy statek może miec zamontowanego cloaka. Natomiast Force Recon Cruisery mogą warpowac w cloaku, co jest ich największą zaletą.


Nawet Bs moze cloackowac! Ba nawet carrier! Tylko czy jest sens? Curse to nie jest statek cloakujacy.


_________________
Obrazek

eve online - sammani - pbn

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 21:28 
Cytuj  
Zysiak masz racje. Moja odpowiedź była po prostu nie precyzyjna już to naprawiam :P :

Rekony dzielimy na :
-Force recon ships (możliwość warpowania w cloacku , bonus do cloacka na rekony lvl 5 cloack bierze 0 cpu ) [ pilgrim , arazu , rapier,falcon]

-Combat recon ships (brak możliowści warpowania w cloacku , brak bonusu do cloacka) [curse,lachesis,huginn,rook]

Zgadza się na każdy ship można założyć cloacka.Wiąże się to jednak z różnego rodzajami karami.Cloack , który nie powoduje kar to covert ops cloacking device II jednak jego wymagania cpu sprawiają ,że da się go w zasadzie założyć tylko na force recony .(jeżeli wziąść pod uwagę medium shipy).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 22:11 
Cytuj  
Myślę, że statki oparte na rakietach są mocno niedocenione. Istnieje coś takiego jak heavy asault misile, na bliski zasięg w statku typu command moze być zabójcze. Ale to moje zdanie. Wazne przy wyboże statku i jego fitu zdawać sobie sprawę zarowno z ograniczen jak i przewag.
A latać moża w zasadzie tym co się lubi, tyle tylko że nie wszedzie.
Imho poza okresem szczenięckim i szkoleniowym kiedy korp / ally moze wymagać okreslonej roli od pilota, poza tym okresem nalezało by wykluczyć korporacje na siłę zmuszające ludzi do latania w takim to a takim statku z takim to a takim fitem ... chyba że korporacja zapłaci za statek, fit i gtc. Tak długo jak ja płace, ja mam prawo decydować co chce robić i jak.

Jesli chodzi o dps dronami z recona - to są solo - small gang akcje, we flotach w null raczej nie uzywa sie dronek ... a przynajmniej nie traktuje sie ich jako podstawe dps. Ale to nie wyklucza ich uzywania w PvP.
EvE to gra otwarta na experymenty, a czasem potencjalne idiotyzmy okazuja sie bardzo efejktywne :)

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 21:03 
Cytuj  
Mam pytanko.
Jaki jest zasięg aktualnie probów do skanowania?
Za starych czasów deepSS taki z 40-60au od brzegu systemu zalatwial sprawe a jak jest teraz?
I czy wogóle da się zrobić aktualnie nieskanowalnego deepSS?

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 21:20 
Cytuj  
Deepy 256 au bodajże .tylko nerfneli strange i mają taki sam jak combaty - tylko większy zasięg.
Do końca nie jestem pewien ale porządny deep to teraz powinno być chyba coś ponad 800 au ,żeby ss był poza mapą (może nawet 1500 -2000 au) .(nigdy nie miałem takiej potrzeby i nie znam nikogo kto by takiego potrzebował ,ale znam jedną osobe ,która dla spróby zrobiła deepa poza mapą). Tak ,żeby skanujący nie miał możliwości bawić się probami ( jedną chwyci jakiś sygnał lub nie ,ale nawet nie będzie mu dane zobaczyć kropki i przesuwać proby - z powodu technicznego ).
A tak normalnie zakładając ,że nasz przeciwnik nie wie ,że mamy jakiegoś deepa to myślę ,że 600 au to już porządne szukanie igły w stogu siana i bezpieczny ss.

Cytuj:
I czy wogóle da się zrobić aktualnie nieskanowalnego deepSS?
Tak

Swego czasu ccp ponoć usunęła wszystkie bookmarki większe niż 1000 au i niby teraz takie są ponoć zabronione ,ale ile w tym plotek ,a prawdy to ciężko powiedzieć.Nie zagłębiałem się aż tak bardzo w te kwestie.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 22:04 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Cytuj:
I czy wogóle da się zrobić aktualnie nieskanowalnego deepSS?
Tak

O ile wiem, w nowym systemie skanowania, jest to niemożliwe :) (nie ma dewiacji wyników).
Ale chętnie posłucham jak je się robi, bo jak zwykle, mogę się mylić :)
Oczywiście sposób typu "ship na full speed i lecimy dwa tygodnie w jakimś kierunku" odpada :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.