mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 15:38 
Cytuj  
Nie idz do małego -3-4-5 osobowego korpa. Jesli już to szukaj takiego gdzie gra co najmniej z 10 osób aktywnie. Wg prefrencji jak już poznasz grę , szukaj wtedy opowiedniego korpa - industry, piracki, pvp ... rentierski.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 21:39 
Cytuj  
Moglby ktos w krotkich slowach opisac o co chodzi z wormhole'ami, statkami T3(czyli co to, po co i jak to wykorzystac) ?


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 23:59 
Cytuj  
WH to skanowalne anomalie prowadzoce do roznych miejsc, np do innego systemu, lub do innej przestrzeni. Jest 6 poziomow kazdego typu WH. Im wyzszy lvl tym lepsze dropy. fanty i silniejsze npc. W przestrzeniu WH jest SL 0.0.
Statki t3 to krążowniki, ich parametry zależą od cześci składowych, wybiera sie np 1 z dostepnych silników, 1 z dostepnych systmow namierzania etc ... i to sie zakłada na kadłub tech3. W efekcie otrzymuje sie statek ktory dostaje bonusy w zaleznosci od uzytych skladnikow oraz ma parametry takie jak ilosc slotow medium, hi i low tez w zaleznosci od uzytych czesci.
Wszystko dokladnie mozna sobie obmacac w EFT.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 00:00 
Cytuj  
Jaki corp mozecie polecic po ukonczeniu UA kogos kto głównie chce: kearbirować, troche WH, pomysled nad produkcja w przyszlosci, zajmoawc sie handlem, stronic od kopania i co jakis czas bez problemowo znalezc ekipe na male pvp. Długie zdanie mi wyszło no ale cóż xD

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 00:02 
Cytuj  
Znam tylko SHOCKY industries z korpow frelancerskich. Urzeduja w Kor-Azor. Kopanie mozna omijac duzym lukiem, ale korp robi co jakis czas op-y gdzie mozna sie przydac nie tylko kopiac.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 13:32 
Cytuj  
czy jak zaplace za buddy trial konto plexem lub 30 dni via paypal (nie wiem czy dalej da sie tak aktywowac pelne konto), to dostane 30 darmowych dni na koncie z ktorego poszedl buddy key?


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 13:41 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
czy jak zaplace za buddy trial konto plexem lub 30 dni via paypal (nie wiem czy dalej da sie tak aktywowac pelne konto), to dostane 30 darmowych dni na koncie z ktorego poszedl buddy key?

tak


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 14:02 
Cytuj  
i to jest dobra iformacja. A jak zaplace kolejny raz w ten sam sposob buddy, to juz 30 nie dostane (w sensie buddy bonus jest tylko przy aktywacji?)


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 14:05 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
i to jest dobra iformacja. A jak zaplace kolejny raz w ten sam sposob buddy, to juz 30 nie dostane (w sensie buddy bonus jest tylko przy aktywacji?)

tak, tylko przy aktywacji z trial na full account.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 11:25 
Cytuj  
Wyczytalem ze warto uczyc sie learningow na poczatku, tzn juz na poczatku sobie zmienic atrybuty 9int/15mem i robic juz na tym tutorial, czy po tutorialu dopiero? No i jak juz nauczylem sie ..czegos.. co daje +1memory to jak zmienie teraz atrybuty to max mozliwy bedzie 15 czy 16? Bo nie wiem czy to ograniczenie max 15 na atrybut dotyczy tylko puli startowej, czy moze w ogole nie ma ograniczenia a mi sie to ubzduralo i jest pelna dowolnosc zmiany tylko min5

Minmatarem da sie grac misje?, ludki pisza zeby brac caldari do pve. Czy to jest duza roznica w wydajnosci przy misjach npc, czy po prostu troszke bardziej trzeba uwazac? ktos sie orientuje?

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 12:38 
Cytuj  
Więc tak podstawowo każdy artybut ma 5 punktów.Mniej już mieć nie może.

Czyli wszystkie punkty powyżej 5 możesz przerzucać po remapie atrybutów (które masz początkowo po założeniu konta 2 na rok ,a potem jeden na rok).

Generalnie przy wymaksowanych lerningach i implantach +5 można mieć chyba z dwa artybuty na 31 zakładając ,że pozostałe będą na 5.

a dlaczego 9 int/15mem ?:O
Ja bym raczej na odwrót zrobił ,kwestia planu w zasadzie.

powiem tak :
statki :potrzebne perc/will
drony : memory
rakiety : perc/will
dzialka : perc/will
eng :int/mem
mechanic :int/mem
science :int/mem
nawigacja :int/perc
lerningi :wszystkiego po trochu.

polecam eve moon:
http://evemon.battleclinic.com/

Drony to chyba dla kogoś kto chce galente latać.

Do robienia misji nadają się tylko caldari- nie bez powodu 89% napotykanych shipow w high secu to statki caldari jak drake /raven.

Jest olbrzymia różnica w wydajności - draki to najbardziej przegięte shipy dedykowane specjalnie przez ccp dla careberów (pve players nie wychodzący z high seca ),żeby za bardzo się nie męczyli i żaden statek nie może im sprostać w pve -klasy med,a tym bardziej matar.

A ten teges jakie podłoże ma chęć robienia misji ? Czysto iskowe na plexa?
Bo jeśli tak , to jak doskillujesz do draka możesz sobie latać do wormhole class 1/2 i trzepać o wiele większą kaskę i szybciej (kwestia jeszcze wyskillowania salvagingu) - chyba.
Docelowo to i tak przeprowadzka do 0.0 wskazana gdzie jest największy hajs.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 12:53 
Cytuj  
Nie przesadzajmy, pisac ze do pve nadaja sie tylko caldari to lekka przesada. Sa oczywiscie najbardziej popularne (nie bez powodu), ale inne rasy tez daja rade bez problemu. Kwestia stylu gry.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 13:11 
Cytuj  
9int/15mem w sumie to do kucia learningow. Chociaz na razie nie stac mnie na wszystkie ksiazki.. obecnie mam startowy rozklad czyli wszystko po 8(niektore wyzsze ze skilli) i robie tutka, dumam czy juz cos zmieniac czy w sumie poczekac az skoncze tutorial i bede wiedzial wiecej.

co do tych atrybutow cyt z centrali
"Atrybuty startowe dla postaci industrialnej (górnictwo, produkcja, drony do walki obronnej z npc i tank) na dość długo zanim ewentualnie zdecyduje się skilować do PVP i dużej ilości statków, oraz broni, ale także dla każdego kto ma cierpliwość najpierw wyuczyć same learningi na lev 5 i adv na 4 + drony, a dopiero potem zresetować na atrybuty postaci bojowej (lub naukowej opartej na INTELLIGENCE). Ostatecznie mamy na każdej nowej postaci dwa resety.
Intelligence 9
Perception 5
Charisma 5
Willpower 5
memory 15"

Evemon juz na poczatku sciagnalem, ale na razie mi nie dziala bo musze czekac 72h od zalozenia konta eve :/

Czyli caldari, to sie pobawie w carebeara.

Edit: robienie misji ma podloze czysto rozrywkowe (mnie bawi samo latanie w kosmosie :P ), jezeli bede grac dluzej to bede oplacac pewnie karta albo tymi kodami na 60dni.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 23:13 
Cytuj  
Ktos wie czemu evemon nie widzi implantow z gry? Zalozylem nowe jakies 3h temu i ciagle wyswietlaja mi sie stare (update nic nie daje). Zrobilem sobie grupe implantow w evemon takich jak mam, ale jak je wlacze to w evemon nie zgadza mi sie predkosc nauki obecnego skilla z tym co w grze(w planie jest krotszy czas). Z kolei dlugosc dni tez jest jakas dziwna, mam wrazenie ze sie wydluzyla... ogolnie jakies cuda niewidy sie dzieja. To normalne z tymi programem?

Jezcze pytanko zwiazane z tym bonusem x2 do 1,6mln sp dla nubow. Gdy bede mial 1,59mln sp i wezme dluzszy skill, to caly ten skill poleci na bonusie dopoki sie nie skonczy czy po prostu jak przekroczy bariere 1,6mln to bonus zniknie? Jezeli bonus zostaje, evemon bierze to pod uwage?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 23:16 
Cytuj  
Przeinstaluj EveMon, miałem to samo. Ogólnie nie ładował mi się avatar, skille pojawiały się z opóźnieniem i podobne klocki jak u Ciebie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 23:43 
Cytuj  
Zrobilem reinstall i nic, btw. gdzie on zapisuje dane o moim koncie? Bo widze ze tu trzeba silowo odinstalowywac. Po ponownej instalacji konto eve bylo dostepne od razu z poziomu programu i niestety wszystko po staremu.

ok juz znalazlem jakby ktos szukal w przyszlosci %appdata%\EVEMon

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 23:50 
Cytuj  
Ta, usuń wszystkie dane aplikacji bo on tam min. trzyma swoje konfiguracje.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 00:12 
Cytuj  
No niestety nadal lipa, mozliwe ze to cos po stronie serwera, szukajac info wyczytalem, ze juz wczesniej zdarzalo sie cos takiego. Takze sobie niepoplanuje.. a akurat chcialem, bo czekalem by zalozyc implanty. W koncu jakas zabawa by byla, bo tak siedze na stacji i sie tylko ucze. No zesz...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 02:02 
Cytuj  
Szczerze? To twoje pierwsze podejscie do EVE? To pierdol na razie EVEmon'a i wez sobie polataj jakies misje, wyskiluj cruisery i polataj troche lowsec PvP moze jako support albo cos w tym stylu, poskanuj troche za anomaliami, pobaw sie handlem na mala skale, pokop - zobacz co cie kreci, moze pobaw sie ta exploatacja planet z nowego dodatku. Bo z takim podejsciem (o ile to twoje pierwsze podejscie do EVE) to siedzac na stacji i sie uczac gra ci sie znudzi zanim wyskilujesz learningi.

Taka moja rada. Postaci w EVE nie da sie "zepsuc", zawsze mozesz doskilowac to czego nie wyskilujesz na poczatku itd...... a w gry trzeba grac - a nie siedziec na stacji. :)

Ja pare razy popelnilem blad "matematycznego podejscia noooba do EVE", czytajac pierdyliard poradnikow i sciagajac tone progsow jeszcze zanim odpalilem gre. I nigdy nie skonczylo sie to przedluzeniem subskrypcji.
A raz zaraz na poczatku wstapilem do Unseen, zrobilem z nimi szkolenia, polatalem troche z innym PL corpem na wypady do najblizszych 0.0 na treningi PvP (czytaj - radosne, grupowe tracenie shipow. :)), w miedzyczasie skilujac najpierw do BSow (zeby lvl4 misje robic dla kaski) a potem bodajze jakies Tech2 fregaty skilowalem bo ogolnie w EVE nie kreca mnie te dupne kobyly, tylko male szybkie stateczki. To zostalem w grze na rok. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 08:06 
Cytuj  
EVEMon ma parogodzinne opoznienie w odczycie danych z serwera. W sensie, aktualizacje API w EVE nie sa robione na biezaco ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.