mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 09:26 
Cytuj  
Witam.
Robił ktoś z Was lv4 epic arc-a misje dla galente?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 09:49 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Szczerze? To twoje pierwsze podejscie do EVE? To pierdol na razie EVEmon'a i wez sobie polataj jakies misje, wyskiluj cruisery i polataj troche lowsec PvP moze jako support albo cos w tym stylu, poskanuj troche za anomaliami, pobaw sie handlem na mala skale, pokop - zobacz co cie kreci, moze pobaw sie ta exploatacja planet z nowego dodatku. Bo z takim podejsciem (o ile to twoje pierwsze podejscie do EVE) to siedzac na stacji i sie uczac gra ci sie znudzi zanim wyskilujesz learningi.

Taka moja rada. Postaci w EVE nie da sie "zepsuc", zawsze mozesz doskilowac to czego nie wyskilujesz na poczatku itd...... a w gry trzeba grac - a nie siedziec na stacji. :)

Ja pare razy popelnilem blad "matematycznego podejscia noooba do EVE", czytajac pierdyliard poradnikow i sciagajac tone progsow jeszcze zanim odpalilem gre. I nigdy nie skonczylo sie to przedluzeniem subskrypcji.
A raz zaraz na poczatku wstapilem do Unseen, zrobilem z nimi szkolenia, polatalem troche z innym PL corpem na wypady do najblizszych 0.0 na treningi PvP (czytaj - radosne, grupowe tracenie shipow. :)), w miedzyczasie skilujac najpierw do BSow (zeby lvl4 misje robic dla kaski) a potem bodajze jakies Tech2 fregaty skilowalem bo ogolnie w EVE nie kreca mnie te dupne kobyly, tylko male szybkie stateczki. To zostalem w grze na rok. :)


Cóż za piękny i motywujący spicz. Chyba ściągnę triala i spróbuję po raz piąty.

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 11:08 
Cytuj  
Ja przez 3 miesiące siedziałem na stacji skillując i skończyło się na powrocie do wowa ;/ Teraz mi jakoś brakuje motywacji by wrócić do eve, może faktycznie trzeba było sobie więcej polatać. W Eve troche boli mnie to, że tam wszystko dzieje się powoli. Klepanie misji jest bardzo nudne i czasochłonne, a z pvp nie jest tak, że sobie wchodzisz na pół godzinki i możesz postrzelać do innych tylko potrzeba trochę więcej czasu by coś namieszać. (Jeśli się mylę, to wyprowadźcie mnie z błędu)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 12:21 
Cytuj  
IMO masz racje. Najlepiej jak najwiecej zajec dla siebie znalezc. Troche misji, troche polatac na pvp jak jest okacja, tu cos kupic tam cos sprzedac. Wtedy gra robi sie na pewno ciekawsza: ]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 12:28 
Cytuj  
Avan, problemem w Eve jak w większości gier mmo jest nie granie solo, jeśli masz znajomych czy, clan/corp robiący to co cie interesuje to masz dużo zabawy.
W eve najgorsze to siedzenie na stacji i czekanie... pytanie tylko na co czekać ?
Od pierwszego dnia możesz się już bawić i z każdym dniem masz więcej możliwości, to jest w eve własnie świetne ze nie musisz czekać bo masz tak dużo rzeczy do robienia, ta gra nie ma schematycznego endgame.
Jeśli nie ogarniasz gry, co nie jest dziwne to obowiązkowo dołącz do innych początkujących lub takich co chcą pomagać, community w eve jest na wysokim poziomie, wystarczy tylko z twoje strony troszkę chęci.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 13:25 
Cytuj  
Przesiedziałem z miesiąc w unseenach, latałem z zabijakami i voodoo, potem próbowałem się wkręcić w RvB, ale i tak mase czasu sie spedzalo na stacji.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 22:26 
Cytuj  
Mi na razie siedzenie na stacji pasuje, planuje tam spedzic miesiac, a pozniej sobie polatac niecale 3tyg i wtedy zdecyduje co dalej z gra. Ogolnie strasznie mnie odrzuca ta mechanika nauki skilli, a dokladniej to ze nigdy nie bede mial szansy dogonic tych co zaczeli przede mna, jest to demotywujace. Nie zeby mi zalezalo, bo z reguly mam to gdzies - ale tu nawet nie ma takiej mozliwosci. 5lat sie czailem do eve(4 razy juz mialem klienta na dysku ale nigdy nie zainstalowalem) i gdyby nie ta promocja za 2e to pewnie czailbym sie dalej. Poza tym jak juz jest nauka afk, to mogliby dac mozliwosc dluzszego kolejkowania skilli niz te 24h.. nie rozumiem czemu nie moge sobie ustawic skilli na 30dni i miec to z bani.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2010, 00:02 
Cytuj  
Naprzade masz zle podejscie do tej gry. :)

To nie jest WoW zebyc scigal sie z innymi playerami kto ma wiekszego "gearscore'a".

Szczerze to odpusc sobie - szkoda twojego czasu. Jak cie wkurza mechanika nauki i skilli to jak dojdziesz do etapu wbijania pod rzad 4-5 skilli na lvl5 to dostaniesz szalu. :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2010, 00:59 
Cytuj  
Spoko nie jest tak zle, mam te niecale 50dni to sobie na razie "gram", pozniej pogram normalnie i zobacze jak to wyglada od srodka. Przedluze albo nie przedluze, jako ze poswiecam grze 10min dziennie to nie ma dramatu :) Swoja droga mogliby dac wiecej tego bonusa dla nubow a nie tylko 800k sp i zwieszyc kolejkowanie, bo 24h to smiech przy pojedynczych skillach trwajacych dni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2010, 08:14 
Cytuj  
Jak skończę ściągać klienta to możemy polatać razem jak nubek z nubkiem.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 4 lip 2010, 08:52 
Cytuj  
Teraz jest promocja 5 dni za free i kolejny miesiąc za 10 euro, więc chyba też sobie reaktywuję :).


_________________
...

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2010, 20:26 
Cytuj  
Też dostałem taką promocję. Tak się zastanawiam właśnie czy nie wrócić. Ta promocja to do kiedy trwa ?


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2010, 22:18 
Cytuj  
Masz w mailu od CCP napisane.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 14:36 
Cytuj  
1 sierpnia.


_________________
...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 16:14 
Cytuj  
Ile stoją plexy teraz?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 16:38 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Ile stoją plexy teraz?

~330 mln (Kor-Azor i Sinq Laison). W Jita pewnie pare punktow mniej :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 20:21 
Cytuj  
widze,ze do 7listopada jest nowe promo Power of Two -drugi acc za 49.95 na pol roku i tu moje pytanie - jak to zrobic by miec w USD planotsc, a nie euro? ;P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 20:56 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
widze,ze do 7listopada jest nowe promo Power of Two -drugi acc za 49.95 na pol roku i tu moje pytanie - jak to zrobic by miec w USD planotsc, a nie euro? ;P

Nie da sie.
Chyba ze chcesz kombinowac z proxy, amerykanskimi kartami etc ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 126
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 11:40 
Cytuj  
Różnica pomiedzy dol a euro jest bardzo duża aktualnie. Eve jest chyba najdroższa gra mmo atm. przy 14.95 euro za miesiac gry. Te ich promocje to mozna sobie wsadzic.


_________________
Kleiv - [Warcry]
De Marquiz / Marquis Blackk [Spain] - Potbs
Cereminretus - EvE - frozen.

Obrazek

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 12:40 
Cytuj  
Tylko kto placi w euro. Masz iski kupijesz pp za iski a jak nei masz to na allegro masz plexy/iski za psie pieniadze ( prznajmniej byly teraz poszlo w gore ale pewnie soo znowu spadnie)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.