mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2011, 23:30 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ja też w WN jestem :F...
White Noise ? Nie wierze. Może WH ?


_________________
psn

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2011, 23:37 
Cytuj  
Zaboleq wormhole nation? lol;]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2011, 07:23 
Cytuj  
No tak jakoś wyszło :P - ale nadal jest bardzo noob więc wiesz :). Przygarnęli mnie ale póki co więcej offline niż online ale to się zmieni :P


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 12:42 
Cytuj  
Panowie, mam pytanie o krojenie pod Jita.
Jak ci co tam stoja, sa w stanie tak szybko targetnac, przeskanowac i zatrzymac cie zanim zadokujesz?
Tam na overview jest zawsze multum statków.
Jest jakis automat do tego czy jak ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 12:46 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Panowie, mam pytanie o krojenie pod Jita.
Jak ci co tam stoja, sa w stanie tak szybko targetnac, przeskanowac i zatrzymac cie zanim zadokujesz?
Tam na overview jest zawsze multum statków.
Jest jakis automat do tego czy jak ?


moja zasada nie woź niczego drogiego zwykłym indykiem.
dlaczego mieliby cie jebnąć w Jita a nie obok jak bedziesz dolatywał.
mi jebneli bestowera z cargo 400mln, nie duzo czy mało ale wystarczająco zeby mnie jebnac na afku 3j od jita

co do automatu nie wiem, skanowanie cargo, target to sekundy a align na brame kilka sekund, spokojnie można kogoś zajebac

bufu jebneło kiedys frachta bsami w highsecu - ot takie kuku minusom


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 13:05 
Cytuj  
Przed zadokowaniem i podczas dolotu do bramy jestes bezpieczny, chyba ze lecisz na autopilocie. Po wylocie ze stacji tez jest raczej bezpiecznie, co najwyzej moga ci zeskanowac cargo i dac znac kolegom stojacym na bramie kilka skokow od Jita.

Gorzej jest na warp od bramy. Jesli wieziesz stosunkowo drogi ladunek (wystarczajaca drogi ze sie oplaca stracic dla niego statek/statki), w dodatku w t1 indyku, to prosisz sie o klopoty i predzej czy pozniej stracisz cargo i statek.

Ogolnie mozesz sie zaczac martwic jesli wartosc twojego cargo > suma wartosci statkow ktore sa potrzebne zeby cie rozwalic. :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 13:12 
Cytuj  
Powiedzmy ze wlatuje do systemu jita, za brama robie warp na slonce, a z tamtad robie warp +dock na jita 4.
Czy to troche pomoze minac odrobine to party co stoi pod stacja czy to jest zupelnie bez znaczenia z ktorej strony podlece do dokowania ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 13:17 
Cytuj  
dlaczego w jita a nie obok,. nie rozumiem dlaczego martwisz sie tylko o Jita.

zależy czym lecisz indykiem spadasz na alfe i jestes insta lokowalny. zeskanuja sie i cie jebna zanim sie złożysz do tego warpu na słonce bo 2j wcześniej beda wiedzieli ze lecisz

za brama nie zrobisz warp tylko bedziesz sie ciezko alignował :P

nikt cie nie jebnie pod stacją przy dokowaniu


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 13:20 
Cytuj  
Bo tam ich mimo wszystko stoi najwiecej. Pod sama stacja tez sie bija. Nie raz widzialem i slyszalem kanonady.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 13:29 
Cytuj  
ja tam wole eliminować zagrożenie a nie zmniejszać szanse wtopy.


_________________
psn

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 13:29 
Cytuj  
Czesto to jest milicja, tak przynajmniej jest w Amarr

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2011, 20:37 
Cytuj  
Pytanie:

Czy hurek na autocannonach T2 jest lepsiejszy od Drake'a :P?? Pytam, bo obecnie latam w drejku na ficie t1/t2 gdyż nie zrobiłem wyrzutni t2 bo przestałem grać wtedy :P. Teraz założyłem sobie, że wyskilluje do covert opsa (podstawy) aby móc zacząć w miarę bezpiecznie skanować w poszukiwaniu gazu i ogólnie się nie nudzić/poczuć dreszczyk emocji. Ciut czasu to zajmie ale co tam. Potem natomiast chce pomyśleć poważniej o skillowaniu do czegoś t2 (zapewne autocannony). Ja wiem, że bcki T2 to pewnie ze 3 miechy skillowanie z remapem +/- ale mając commanda mogę już całkiem sporo chyba? Oczywiście myślę tutaj o dpsie a potem jeśli czas pozwoli to logistyki :). Z drugiej strony, fajnie by było móc złapać jakiegoś indyka covoertem ale wtedy zapewne sporo skillowania :)?? Poradzcie noobkowi :P


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2011, 21:14 
Cytuj  
nie skiluj bceków t2 w ogóle

hurek drake zalezy do czego, hurek dobry i do pvp i do pve drage lepszy do pve

comand nie przyda ci sie wcale, covertem nie takluj indyków

ogólnie za dużo myślisz, a za mało czytasz :wink: twój post to masakra trochę ale nie zniechęcaj się to początki - mniej myśl proszę :P

wyskuluj se hurka na maxa ze wszystkim t2 do pvp i do pve bedziesz mial cos.
nawigacje inżynierie , drony

jak skonczysz to bedzie pewnie z 15 mln SP


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2011, 23:11 
Cytuj  
Desh a masz coś dobrego do czytania :F? Ja mam staż w uj mały, dopiero zaczynam czaić o co kaman mając 6kk SP wbite ale większość offline :E... Zaczynam się powoli rozkręcać, docelowo po zrobieniu na szybko coverta do skanowania chce zrobić hurka z fitem t2 a w sumie brakuje mi jakieś 2kk w gunnery bo wszystkiego na 5 nie będę wbijał :P. A resztę to hmm... Jaka była stronka z fitami do eve??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2011, 23:19 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ja też w WN jestem :F...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2011, 23:21 
Cytuj  
Dana napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Ja też w WN jestem :F...


A po co ten cytat :F??
Spytał bym ludzi na mumblu albo ingame jednak teraz nie gram, to chyba można spytać na forum :F??

Ja siebie uważam za nooba, wolę spytać niż nie wiedzieć i potem walić głupa.
To, że ktoś w Wn jest nie oznacza, że jest Pro?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2011, 23:55 
Cytuj  
Hint: Moze Dana tez jest w WN? ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 08:01 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Desh a masz coś dobrego do czytania :F? Ja mam staż w uj mały, dopiero zaczynam czaić o co kaman mając 6kk SP wbite ale większość offline :E... Zaczynam się powoli rozkręcać, docelowo po zrobieniu na szybko coverta do skanowania chce zrobić hurka z fitem t2 a w sumie brakuje mi jakieś 2kk w gunnery bo wszystkiego na 5 nie będę wbijał :P. A resztę to hmm... Jaka była stronka z fitami do eve??
mam dziesiątki guidów
ten nie jest nowy i ma wyraz rifter w nazwie ale uważam że jest najlepszą rzeczą jaką moge ci polecić żebś zaczął uczyć sie na czym polega fitowanie i latanie pvp (jezeli nie latasz pvp nauczysz sie po prostu latac)
http://dl.eve-files.com/media/corp/wens ... lo_PvP.pdf
to ważny guide nie chodzi o latanie rifterem ale o sztukę wykorzystywania szipa w 100%
zwróć uwagę że sfitować to jedno a skile nie wymagane do fitu a wymagane do dobrego latania tym fitem to dodatkowe 2 razy wiecej skili

jak ci bedzie mało to polecam:
http://forum.battleclinic.com/index.php ... yers-Guide

z nowych rzeczy (troche klocek ale ładne zdjęcia)
http://www.isktheguide.com/

i nie skiluj skanowania, skile poboczne (siła skanowania itp) to masa skilli, nie skiluj tez logistyków
nie czaisz ile skili musisz zrobic poza wsiadaniem do sfitowanego statku.
nie chcesz tego robic teraz, wierz mi

jak chcesz małe rzeczy to cepy ze skilem na 4 i coverty ze skilem nawet na 1


_________________
psn

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 14:03 
Cytuj  
Ze skanowaniem to różnie bywa sam mając wszystkie do skanowanie w science na 4 i covert opsy na 5 + sistersowy launcher i sistersowe combaty za cholerę nie mogłem wyskanować anatheme nawet z 7 probami 98.8 jak c.... Małe statki i klasy frigate już jest samo w sobie ciężko wyskanować. Chociaż ja statki skanowałem głównie w rapierze -rekonie (bez bonusów jakie masz w covercie do siły sensorów ) to ze skillami na 3 nie zawsze udawało mi się delikwenta znaleźć .Z skillami na 4 już w zasadzie zawsze.


Jeżeli chodzi o statki to w zasadzie na ogół to co skillujesz idzie w parze z polityką korporacji . Te pvp na ogół mają obmyślane jakieś flotowe fity , konfiguracje ,setupy ,wyselekcjonowane konkretne statki i pod to skillujesz.

Jeżeli chodzi o pve to na pewno prym wiedzie Drake . Hurek się do niego nie umywa ,a tym bardziej jak siedzisz w wormholu i potrzebujesz tanka myślę że nie ma co próbować z hurkiem do pve ,ale mogę się mylić go w zasadzie o farmieniu kasy w wh class 6 gdzie siedzi wh nation nie mam zielonego pojęcia. W tym wypadku najlepiej się doradzić korpowiczów ,którzy od wielu miesięcy się tym zajmują.

Generalnie zresztą ac a missle to dwa różne światy. W misslach masz tylko coś takiego jak optimal, odpalasz f1 i masz wszystko w dupie.
Missle zawsze trafiają i zawsze z takim samym dmgem ,który może minimalnie drgnąć im mniejszy jest statek.

Natomiast w przypadku gunów masz falloffa,optimala ,Transversal Velocity,Angular velocity,Tracking działek.

Tutaj jest taka obowiązkowa lekturka dla każego gunnera.
http://dl.eve-files.com/media/0910/eve-tracking101.swf

Oczywiście nie każdy gunner się w ogóle tym sugeruje i stosuje do tych danych. Większość to naturalnie nooby ,które naciskają aprroach mwd i f1 . Co nie zmienia faktu ,że żeby była wydajność w niektórych sytuacjach podobna jak na draku lub większa trzeba coś tam wiedzieć i zrobić coś więcej niż przysłowiowe f1.


Myślę sobie tak jak mieszkasz w wh to bez skilli do skanowania to jak bez ręki . Więc skille na 2 -3 w science by wypadało zrobić ,żeby sobie zwyczajnie móc znaleźć przejście,bo tak to jesteś skazany na łaskę innych, a przejście to możesz sobie wyskanować zwykłą frytą do skanowania z frigate skillem na 4 nie musi być covert ops.

A potem no cóż pytanie co chcesz robić ,bo trafiłeś raczej do wh careberskiego korpa więc raczej wskazany byłby drake , potem pewnie tengu i logistyk basilisk ,żeby farma dobrze szła. Tak zgaduje.

U mnie w korpie np ścieżka skillowania np była taka :

-cep
-af - wolf/jag
-rupture , cruz na 4 i min z dronami ecm-300
-med guny t2 i poboczne na 3/4
-hurricane
Po wstępnym oblataniu przy możliwości walleta cynabal.czyli gall cruzy min na 4.
-vagabond
-rapier ,skille do skanowania.
-bomber

Dalej już była raczej wolna amerykanka czyli co chcesz najpierw. Zalecano cursa/falcona , skille leadership skirmish i loki z command linkami lub wrzuta na hurka,tempest,logistyk (to raczej na ostatnim miejscu , bo nawet jak gang miał często 10+ luda to woleliśmy brać zamiast logistyków elektronikę) . No i commandy jak ktoś bardzo chciał.
Ale i tak naprawdę sztywna polityka była raczej do vagasa , a potem to raczej sugestie do których ludzie się zwyczajnie stosowali widząc, że ma to sens po x roamach w korpie.

Cytuj:
To, że ktoś w Wn jest nie oznacza, że jest Pro?

Raczej nie. Wn ma raczej złą reklamę.

http://www.eveonline.com/ingameboard.as ... ID=1346642

Oznacza to tyle,że jesteś w największej polskiej korporacji farmiącej w wh .

W środowisku pvp raczej są traktowani z przymrożeniem oka lub z szyderczym uśmiechem .

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 17:27 
Cytuj  
Lol, srodowisko pvp:D Mozesz wskazac skladniki tego srodowiska?;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.