mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 18:00 
Cytuj  
Jasne.

Międzynarodowe forum screapchallange ,kugu. Gdzie wypowiada się cała pro elita od pandemic legion,do it etc.

No i nasze polskie piekiełko /trollowisko/aleja lansu eve-centrala gdzie sprawa też była komentowana.

Kto zresztą się nie wypowiedział ,a bawi się w pvp to chyba swoją jakąś ocenę jest w stanie wystawić korporacji ,a na pewno kierownictwu tejże ,która mimo parokrotnej przewagi liczebnej,większej możliwej sile ognia + moduły posowe popełniła sepuku jak jakaś sekta . :wink:

Po czymś takim ciężko naprawić skopaną reputacje ,lepiej by było jakby po takim katharsis nazwa korpa została zmieniona .Bo z punktu wh nawet nie ma okazji ,żeby się jakoś sensownie wykazać militarnie chyba ,że znowu ktoś ich odwiedzi.

A sprawa ta wraca co raz choćby na centrali w dyskusjach jako anegdotka :wink: .

Tyle.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 19:18 
Cytuj  
Ta, najlepiej ubrac worek po kartoflach i obsypac glowe popiolem a calosc nagrac i puscic na youtubie. Bo sie napinacze z jakiegos forum smieja:)

Sorry winnetou, to jest gra w ktora graja tysiace ludzi jak im sie podoba, to ze cos sie ubzduralo kolko wzajemnej adoracji z tego czy innego forum to nie znaczy ze to ma jakies znaczenie. Widocznie walka byla nie do wygrania wiec statki poszly bum. Co w tym dziwnego? Ludzie detonuja capsy zagrozone w walce, i to tez norma. Dlaczego? Becouse we can.

A takie forumowe pierdoły można sobie wsadzic w buty. Od siebie moge napisac, zwlaszcza w kierunku nowych w EVE: nie zwracajcie uwagi na e-napinaczy piszacych bzdury jakie ich corpy sa elo-efajne. Dobry corp to taki ktory jest zorganizowany i zorientowany na konkretny cel. Jesli ludzie sa w stanie razem grac i cos osiagac to jest dobry, i koniec. "Forumowa reputacja" nic nikomu nie da, zabawa z rozgrywki w zgranym teamie jak najbardziej.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 19:47 
Cytuj  
Ej no zapytałeś o środowisko to ci napisałem 8) .

Cytuj:
A takie forumowe pierdoły można sobie wsadzic w buty. Od siebie moge napisac, zwlaszcza w kierunku nowych w EVE: nie zwracajcie uwagi na e-napinaczy piszacych bzdury jakie ich corpy sa elo-efajne. Dobry corp to taki ktory jest zorganizowany i zorientowany na konkretny cel. Jesli ludzie sa w stanie razem grac i cos osiagac to jest dobry, i koniec. "Forumowa reputacja" nic nikomu nie da, zabawa z rozgrywki w zgranym teamie jak najbardziej.


Z jednym się zgodzę,że te fora należy omijać szerokim łukiem i mieć w dupie co tam ludzie piszą etc. Co nie zmienia faktu ,że jest sporo ludzi ,którzy tą grę traktują jak drugie życie i żyją tymi miejscami /plotkami ,a przede wszystkim wspomnieni "pro" , którzy w tej grze są w dużej mierze opłacani za zielone usd.


Cytuj:
Widocznie walka byla nie do wygrania wiec statki poszly bum.


No jak 4 krotna przewaga liczebna ,kosmiczny wachlarz statków do zastosowania + moduły posowe ?yy.

Obiektywnie patrząc ciężko się z tym zgodzić.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2011, 15:43 
Cytuj  
White Trox napisał(a):

Cytuj:
To, że ktoś w Wn jest nie oznacza, że jest Pro?

Raczej nie. Wn ma raczej złą reklamę.

http://www.eveonline.com/ingameboard.as ... ID=1346642

Oznacza to tyle,że jesteś w największej polskiej korporacji farmiącej w wh .

W środowisku pvp raczej są traktowani z przymrożeniem oka lub z szyderczym uśmiechem .


Może źle się wysłowiłem - chodziło mi o to, że nawet będąc w moim mniemaniu dobrym corpie nie muszę wiedzieć wszystkiego jeśli jestem świeży i się do tego przyznaje :). ja akurat o tym corpie mam bardzo dobre mnienanie - miło mnie potraktowali jako nowego-nooba, świetna atmosfera i nie uważam ich za careeberów etc. Oczywiście każdy może mieć swoją opinię.

Ciekawe czy Ci, którzy tak źle piszą o WN ostatnio posa nie stracili :roll:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 18:05 
Cytuj  
Da się wyciągnąć api z nieopłaconego konta?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 18:11 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Da się wyciągnąć api z nieopłaconego konta?
nie będzie działać

czy można sprawdz, nie próbowałem bo od lat mam zapisane api w notatniku
https://www.eveonline.com/login.asp?r=% ... t%2Easp%3F

edit nie można. sprawdziłem trzecim nieaktywnym kontem


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 10:45 
Cytuj  
Panowie, chce kupic pare bardzo kosztownych, malo gabarytowych drobiazgow w jita. Jak to securnie wywiezc z jita ? cover ops sie nada ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 10:55 
Cytuj  
Ja do Jita wożę się tylko Orcą z towarem w corp hangarze (nieskanowalny).

X.

PS. Jak pare drobiazgow, to wiez tym, czego ci nie rozwalą w krocej niz 15 sekund. Czyli np. dobrze otankowany BS.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 11:06 
Cytuj  
Latam Caldari, co sie nada do przetrzymania 15s ? i jak fitowac ? na passive ?
Moze drake ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 11:25 
Cytuj  
paranoik, naprawdę

stary nie jebną cie jak nie będziesz używał T1, jak załadujesz do puszek nie zeskanują cie.

ale

a jak się uprą to i frachta ci klepną w jita bsami - sami tak zrobiliśmy minusom kiedyś

mam deja vu gadaliśmy już o tym


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 11:35 
Cytuj  
Wczesniej pisalem o transportowcu. Teraz towaru bedzie mniej wiec i opcji bedzie wiecej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 13:15 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jak załadujesz do puszek nie zeskanują cie

Zawartosc kontenerow w cargo od jakiegos czasu wychodzi na skanie. Nieskanowalny jest tylko corp hangar.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 13:20 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Deshroom napisał(a):
jak załadujesz do puszek nie zeskanują cie

Zawartosc kontenerow w cargo od jakiegos czasu wychodzi na skanie. Nieskanowalny jest tylko corp hangar.

X.
oo, to przepraszam. nie wiedziałem

ja wszystko wożę luzem prowlerem albo mastodonem


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 13:54 
Cytuj  
Jak bedziesz wiozl cos drozszego niz pol duzej banki, to mozesz sie zdziwic ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 14:55 
Cytuj  
A czy stuff zamontowany na statku tez jest widziany na scanie, czy tylko to co jest w cargo ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 16:07 
Cytuj  
druzil napisał(a):
A czy stuff zamontowany na statku tez jest widziany na scanie, czy tylko to co jest w cargo ?


Cargo scanner widzi cargo, ship scanner widzi zainstalowane moduly.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2011, 11:01 
Cytuj  
Pytanie dotyczace marketu.
Jestem sobie przykladowo w jita i widze sell ordery do 10 jumpow odemnie.
Czy jest jakis skill ktory pokazuje mi co jest do kupienia powiedzmy 15 jumpow dalej ?

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2011, 11:09 
Cytuj  
Nie, widzisz zawsze ordery w regionie w ktorym sie znajdujesz. Mozesz widziec ordery nawet 30j od Ciebie, jesli sa w tym samym regionie, albo nie widziec tych 1j od Ciebie jesli jestes na granicy regionow. Skille dla hardkorowych traderow pozwalaja zarzadzac orderami takze maxymalnie w calym regionie, wiec markety sa rozdzielone regionami. My mistake, edited.


Ostatnio edytowano 31 mar 2011, 11:52 przez Huba, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2011, 11:14 
Cytuj  
2 jumpy od jita można już niezle przepłacić


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2011, 11:49 
Cytuj  
a pytanie o incursie, w logu mam informacje gdzie sa spawny.
moge sprawdzic jaki jest ich poziom trudnosci zanim tam polece?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.