mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 09:35 
Cytuj  
Moja grafa zaczyna chodzić jak traktor , pewnie w tym pieprzonym chłodzeniu zabudowany w cholere kurzy już jest ;/ , trza będzie to dokładnie wyczyścić .

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2009, 08:35 
Cytuj  
nowa wersja evemon ma opcje "optimize attributes" - imho warto z niej skorzystac jesli ktos wczesniej nie zmienial sobie statow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2009, 08:58 
Cytuj  
dzieki za przypomnienie


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2009, 13:11 
Cytuj  
Czy ktoś próbował odpalić SISI?
Patch 2GB mi się sciąga? Jaja jakieś? Ambulation czy inny ch? ;-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2009, 13:30 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
nowa wersja evemon ma opcje "optimize attributes" - imho warto z niej skorzystac jesli ktos wczesniej nie zmienial sobie statow.

Mam przerwe w eve i tylko ustawiam skile od dawna, wiec pytanie jak sie zmienia staty postaci i drugie pytanie, czy pojawily sie jakies istotne skile, ktore warto ciagnac po ostatnim dodatku ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2009, 13:42 
Cytuj  
embe napisał(a):
RufeN napisał(a):
nowa wersja evemon ma opcje "optimize attributes" - imho warto z niej skorzystac jesli ktos wczesniej nie zmienial sobie statow.

Mam przerwe w eve i tylko ustawiam skile od dawna, wiec pytanie jak sie zmienia staty postaci i drugie pytanie, czy pojawily sie jakies istotne skile, ktore warto ciagnac po ostatnim dodatku ?

skille zwiazane ze statkami t3, ale poki co widzialem tylko wczoraj jednego tengu w jita za 2,5bln, wiec imho nie warto ich robic ;)
atrybuty zmieniasz po wejsciu w zakladke atrubites w oknie postaci (pod zakladka ze skillami i ceryfikatami o ile dobrze pamietam).
aby wejsc w menu zmieniania klikasz na przycisk "remap now" czy jakos tak.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2009, 17:04 
Cytuj  
Może ktoś polecić jakiś Corp dla noobów :) .Może być po pl .

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2009, 17:08 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Może ktoś polecić jakiś Corp dla noobów :) .Może być po pl .

http://www.unseen.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2009, 18:28 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Czy ktoś próbował odpalić SISI?
Patch 2GB mi się sciąga? Jaja jakieś? Ambulation czy inny ch? ;-)
używam od kilku miesięcy. właściwie to nic tam wyjątkowego teraz nie ma ale potestować szipy można.
też sciągałem tego pacza 2gb + 200mb


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2009, 18:50 
Cytuj  
cos tam jest:
Cytuj:
In our recent changes to speed we made some agility changes, the changes that were meant to make acceleration and maneuverability feel better had an unwanted side effect. It became too hard to target lock ships before they aligned and warped off. We've done some tweaks to agility, reverting smaller ships back to their original form and reducing the agility boost on larger ships.

We're going to have these changes running on Singularity and see how things turn out. The changes are authored directly onto Singularity and therefore easy to revert at any time.

Original Agility Change:

All ships * 0.7

Changes running on Singularity now (based of values pre-boost):

Frigates * 1.0
Destroyers * 0.85
Cruisers * 0.9
Battle Cruisers * 0.9
Battle Ships * 0.9

Feedback on these changes would be greatly appreciated, like I mentioned before the changes are made directly onto Singularity and therefore very easy to modify.

źródło
mi się to podoba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2009, 19:16 
Cytuj  
mnie się podoba ze moge sobie kupić na SISI dowolny fit na dowolny szip i potestować (ta stacja na której każdy item i każdy szip z gry kosztuje 10000 isk)

polatam sobie T3 niedługo na sisi


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2009, 19:28 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
używam od kilku miesięcy. właściwie to nic tam wyjątkowego teraz nie ma ale potestować szipy można.
też sciągałem tego pacza 2gb + 200mb

Mam na myśli czy teraz próbowałeś odpalić, a nie czy w ogole uzywasz.
A ten 2GB patch, który wyszedl na sisi już po Apocrypha to musi być cos grubszego.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2009, 19:36 
Cytuj  
teraz używam i teraz (z 2 tygodnie temu) sciągałem 2gb pacza. ten pacz był dostępny zaraz po retail paczu.
SISI przed retail paczem nie miał dzwieku wiec te 2GB to miedzy innymi dzwiek.

Rufen napisał co zawiera dzisiejszy pacz z SISI (200 MB)

SISI używam prawie codzinnie od kilku miesiecy


_________________
psn


Ostatnio edytowano 2 kwi 2009, 19:42 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2009, 19:40 
Cytuj  
No i co, było cos napisane co jest w tych 2GB?
Nie mow, ze w ogole cie to nie zainteresowało czemu po jednym mega paczu zaraz daja drugi.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2009, 19:43 
Cytuj  
własnie wyedytowałem na górze, chodzi o dzwiek głównie.

dokładnie, nie obchodzi mnie co jest na SISI i dlaczego. testuje tam wyłacznie szipy.
nie interesuje mnie testowanie przyszłych paczy - mam za dużo roboty na bieżąco :wink:


_________________
psn

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2009, 19:50 
Cytuj  
Panowie, zastanawiam się w jakie skile zarobkowe zainwestowac z trenowaniem. Plx pomozcie podjac decyzje, gdybyscie teraz mieli zaczac postac, ktora w miare rozsadnie na siebie zarobi to czy byłby to miner, handlarz, moze char produkujący itemki a może jeszcze coś innego?? Na czym teraz w miare rozsądnie się w EvE zarabia?


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2009, 20:55 
Cytuj  
Na zabijaniu innych. ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2009, 21:22 
Cytuj  
raty w 0.0 , to robią u nas chłopaki żeby w pare godzin zarobić na nowego vagasa z fitem (około 200mln).
kopią też ale tylko w 0.0 - wychodzi im około 40 mln na godzine (kopiąc w high sec hulkiem wyciągniesz 10 razy mniej)

dużo ludzi też klepie plexy, ale do tego potrzeba conajmniej dwóch osób. na plexach sie nie znam nie próbowałem ale od kilkuset do nawet kilku baniek za pare godzin.

rób cokolwiek ale w 0.0 cokolwiek zrobisz zarobisz 100 mln dziennie, a potem leć zabijać innych, bo kasa w 0.0 to nie problem.


BTW. jakby ktoś nie wiedział to na SISI leci sie do systemu FD- (można dołączyć do kanału MOVEME)
w FD- można sobie kupic każda rzecz z eve za 100 isk (która dale się sprzedac na markecie (nie ma tytanów itp, ale można poprosic o wydanie poza stacją), czyli za grosze można polatać sfitowanym t3 czy capsem. skilujcie na sisi warto :wink:

Obrazek


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2009, 22:27 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
rób cokolwiek ale w 0.0 cokolwiek zrobisz zarobisz 100 mln dziennie, a potem leć zabijać innych, bo kasa w 0.0 to nie problem.



Na misjach w highsec z bounty + loot + salvage + rewardy od agentow + itemki za LP mozesz spokojnie wyciagnac dwa jak nie trzy razy wiecej. Zalezy od szczescia.

Czytalem gdzies ostatnio dosc obszerne wypowiedzi na ten temat i na dzien dzisiajszy dla normalnego gracza, posiadajacego jedno konto i jedna postac najbardziej dochodowe sa misje.

Kopanie jest nudne, chujowe i od dawna juz niedochodowe - chyba ze wlasnie w 0.0 i na duuuuzzaaaa skale.

Ratiing w 0.0 to duzo zalezy od szczescia - zdazaja sie fajne spawny, zdazaja sie chujowe. Czasem loot jest dobry - czasem nie. :-)

Misje sa pewnym, stalym i nie konczacym sie zrodlem przychodu. Potem mozesz z ta kasa zrobic co chcesz ale ogolnie to co normalnym graczom przynosi teraz kase w EVE to PVE.

Inna sprawa ze te misje sa chujowe i nudne ale na dluzsza mete to wszytko w EVE jest powtarzalne i nudne. Napewno lepsze misje od kopania. :-)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2009, 22:31 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Na zabijaniu innych. ;)

Nieprawda.
Na zabijaniu innych nie zarobisz. A nawet jesli zarobisz, to napewno sie nie utrzymasz z tego.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.