mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2009, 21:37 
Cytuj  
Mam nick Xeonary

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2009, 22:14 
Cytuj  
hehe nie ma to jak smart bomb kampa. W moim bodajże drugim tygodniu grania w eve leciałem z Jita (hub handlowy high sec ) odpicowanym rifterkiem przez Rancer ( system w low secu ) i żywy nie doleciałem do gate 'a ^^.

Niektórzy mówią "life begins at -10 " :D Akurat spadanie ss jako to tako failem dla mnie nie jest ,ale to że widać każdego na localu to już tak .

Sentry jak to sentry dla bardziej wprawionych to w zasadzie prowizoryczna przeszkoda . Dla takiego Voodoo gdzie 85 % killi widocznych na kb odbywa się na gacie to po prostu norma do celu dodaje się po prostu niezniszczalnego napierdalacza jako partnera .(zresztą to raczej logiczna sprawa wąskie gardło etc w 0.0 zresztą podobnie to wygląda ) . Jak coś się nie dzieje na gacie to raczej tego nie ma na kb z powodu ransomu.

Ale ogólnie rzecz mówiąc można powiedzieć ,że latanie w małym shipie jest bezpieczne w low.Trzeba mieć pecha żeby trafić na cepa(mały ship do łapania) + logistyk(healer) czy też kampe smart bomb bsów - chyba ,że legendarne Rancer :D.
Cytuj:
baniek w sensie ze blokuje gate i nie worpniesz ?


aha w 0.0 stawia się dużą bańkę - wygląda jak mega bańka mydlana z której nie możesz wywarpować, a i lecąc na gate'a na której jest ustawiona zatrzymujesz się na jej obrzeżach - jesteś na widelcu kampy wtenczas.(na ogół stawia się na obrzeżu na trasie lotu pusty kontener aby wykloczyć deliwkenta jeżeli leci rekonem etc ) . W low secu to nie działa.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2009, 22:34 
Cytuj  
Co powinienem miec na statku aby miec przynajmniej mozliwosc ucieczki ?
Ostatnio do mnie npc walil z czegos co niepozwalalo mi wejsc w warp.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2009, 22:41 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Co powinienem miec na statku aby miec przynajmniej mozliwosc ucieczki ?
Ostatnio do mnie npc walil z czegos co niepozwalalo mi wejsc w warp.

Jaki to NPC? Bo latając misje do lvl 3 włącznie nie spotkałem się z NPC, którzy używali jakichś warp jamerow, co najwyżej weba.

Być może pomocny będzie jakiś warp core stabilizer, ale nigdy tego nie używałem więc nie wiem jak się w praktyce sprawdza.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2009, 22:49 
Cytuj  
nie pamietam nazwy misji ale to byla lev2. wydaje mi sie ze npce nie zawsze tego uzywaja nawet jak maja, tylko wtedy kiedy maja szanse wygrac. ja mialem wtedy slaby statek i probowalem odwarpowac.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2009, 22:57 
Cytuj  
druzil napisał(a):
nie pamietam nazwy misji ale to byla lev2. wydaje mi sie ze npce nie zawsze tego uzywaja nawet jak maja, tylko wtedy kiedy maja szanse wygrac. ja mialem wtedy slaby statek i probowalem odwarpowac.

To może po prostu nie miałeś odpowiedniej ilości energii w chwili gdy chciałeś się warpować ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2009, 22:59 
Cytuj  
Nie to nie to :) wyraznie czyms mnie trzymal. 2x tak statek stracilem. Za 3 razem zabilem go w pierwszej kolejnosci zanim dolecial.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2009, 23:09 
Cytuj  
Spójrz na market zapoznaj się jak wygląda Scrambl , Warp disruptor , stasis webifier i zapamiętaj.
W overview powinieneś widzieć kto cię czym trzyma.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2009, 23:15 
Cytuj  
co ustawic w overview aby widziec czym trzyma ? ustawilem w columnach wyswietlanie wszystkiego i zadne pole mi tego nie pokazuje.

edit:
chyba znalazlem opcja ewar w apperance.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 00:05 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Deshroom napisał(a):
przepraszam, Mac ale przeszkoda sa SENTRY ktore uniemozliwiala zabawe malym pojedynczym szipom na stacjach i gejtach


Co nie oznacza ze nie moga kogos zaatakowac. Co sie stanie potem to juz inna sprawa... ;)

tak tłumacząc to normalnie można zabijać w empire.
Tak samo można zabijać statki, normalnie strzelasz i spada fracht. masz 20 sekund przed concordem. działa. lootujesz innym charem - nawet sie oplaca ale ss spada.



Odpowiadam na pytania o bańki
co do baniek sa male i duze anchorowane i banki z dictorów. co do zatrzymaywania sie. ustawiasz banke w polowie drogi miedzy jednym gatem a drugim i jak ktos warpnie zatrzyma sie na bance np w polowie syetemu :wink:
wszystkie dzialaja wylacznie w 0.0


co do ucielania polecam 2 WCSy
Warp Core Stabilizator - sprawdzi sie w low sec bo nie ma baniek.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 31 gru 2009, 00:08 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 00:09 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
Deshroom napisał(a):
masz 20 sekund przed concordem. działa.


moment, przecież exploit
jaki exploit ? zabijaliśmy tak frachty i nikt nie mial zastrzeżeń z wlascicielem frachta wlacznie.

mi tak kiedys indyka rozwalili bo cargo za 400mln mialem


http://kb.bu-fu.org/?&scl_id=20


_________________
psn

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 00:15 
Cytuj  
hehe na polishu ( kanał chatowy w eve ) teraz w modzie jest mówienie ,że piractwo high secowe to exploit i ccp to potępia. :wtf:

To jest po prostu rzeczywistość .Ja tam latanie altem indykiem wyładowanym sprzętem z jita do low przez high sec uważam za najbardziej hardcorową część tej gry.Zawsze widzę jak kogoś "zgarniają " ^^ i serce mi bije z każdym gatem :D.


Ostatnio edytowano 31 gru 2009, 00:16 przez White Trox, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 00:16 
Cytuj  
http://kb.bu-fu.org/?&scl_id=20

obejrzyj link powyzej, 0.5 to max bo naj wyzsze SS to szybciej przylatuje concord.
dobranoc :wink:

polecam całosc :P http://kb.bu-fu.org/


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 00:18 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
Deshroom napisał(a):
masz 20 sekund przed concordem. działa.
moment, przecież to exploit z tego co wiem.


Nie jest to exploit tak dlugo jak stracisz statek. Jesli natomiast w jakis sposob uciekniesz przed Concord, to faktycznie duza szansa na rozmowe z GMem / banik.

Deshroom napisał(a):
tak tłumacząc to normalnie można zabijać w empire


Dokladnie, zadne miejsce w EVE nie jest bezpieczne (poza stacja). :)

A tak serio, atakujac nawet fregata na gate w low sec masz jeszcze zwykle szanse sie wywarpowac, natomiast w high sec raczej nie (patrz wyzej).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 09:57 
Cytuj  
Sa w lv 3 i lv 2 frytki ze scrabmlem u npc-ów. Bardzo mało ich jest, ale sie trafiają.

W(arp)C(ore)S(tabilizer) nie polecam do statków ktore mają walczyć, czyli do misji itp. Chyba że grasz w low secu, wtedy ... nie wiem, zastanowił bym się, bo 1 to zwykle za mało, dwa to spore penalty ... lepiej poprostu unikać low sec-a ktory jest unfreindly. Czasem mozna trafić na zorganizowany rejon low sec, gdzie siedzi parę korpów lub ally i pilnują porzadku. Ja np w takim rejonie budowałem swoją chimerkę. Wykonałem nie wiel ile skoków hi>low cięzkim industrialem z matariałami i fitem dla lotniskowaca, ale zbudowałem ;) Trzeba poszukać, a można znaleźć. Kiedyś korp SHCK miał takie zaplecze w rejonie amarr-ów, teraz nie wiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 10:13 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
W(arp)C(ore)S(tabilizer) nie polecam do statków ktore mają walczyć
ja też nie, ale do fitów przelotowych w LS sprawdzają się - fakt nie używam ich od pół roku bo nie zdarza mi się latać po LS czyms co ga sie stacklować.


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 13:23 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Czasem mozna trafić na zorganizowany rejon low sec, gdzie siedzi parę korpów lub ally i pilnują porzadku. Ja np w takim rejonie budowałem swoją chimerkę. Wykonałem nie wiel ile skoków hi>low cięzkim industrialem z matariałami i fitem dla lotniskowaca, ale zbudowałem ;) Trzeba poszukać, a można znaleźć. Kiedyś korp SHCK miał takie zaplecze w rejonie amarr-ów, teraz nie wiem.


Jak ci sie przypomni, to chetnie poznam rejony low sec ze "zorganizowanymi" corpami ktore "pilnuja porzadku". Czasem lokalnie jest mniej potencjalnych celow, i oplaca sie zrobic maly roadtrip. :]

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 13:50 
Cytuj  
Domain . Voodoo miało wczoraj właśnie wypadzik przez wh. Paladyny na misjach ,onyxy klepiące raty na paskach przecieraliśmy oczy ze zdumienia.Po prostu eldorado , carebear obok carebeara .

Ktoś zestrzelił cyniarza to dostał pm " dlaczego to zrobiłeś ? " roftl. Potem ścięliśmy Deimosa ,wszyscy się pochowali po stacjach i ruszyła na nas niby ta obrona....

Według naszego intela leciała do nas chmura ruskich bcków z provi ,a obok nas nagle znalazły się trzy falocny i 10 crapu.

Generalnie poziom obrony porównałbym do milicji w placid czyli raczej żałosny (dwa logistyki+ falcon i można spokojnie spalić ten teren ),ale mieliśmy gang typowo na ransomy -proberzy i 3 dpsa, późna pora i trzeba było się w zasadzie wycofać,ale dziury do domain mają teraz primary .Wrócimy oj tak :D

Domain to amar space więc może o to chodzi.Tylko ,że to są w zasadzie odcięte low seci.No i intel tam widać działa więc zarobkowo to tak średnio można się wybrać jak już to na huliganke.


Posty: 41
Dołączył(a): 3.07.2009
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 15:56 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
co do zatrzymaywania sie. ustawiasz banke w polowie drogi miedzy jednym gatem a drugim i jak ktos warpnie zatrzyma sie na bance np w polowie syetemu :wink:


:wtf: banki dzialaja tylko w obrebie grida.

Deshroom napisał(a):
http://kb.bu-fu.org/?&scl_id=20

obejrzyj link powyzej, 0.5 to max bo naj wyzsze SS to szybciej przylatuje concord.
dobranoc :wink:


spokojnie mozna bic indyki nawet w 1.0, ale jedynie matarskimi bsami na artylerii, ktore zmiataja indyka na alphe:

http://kb.c0ven.pl/?a=kill_detail&kll_id=90252


_________________
Obrazek

eve online - sammani - pbn

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 17:25 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Odpowiadam na pytania o bańki
co do baniek sa male i duze anchorowane i banki z dictorów. co do zatrzymaywania sie. ustawiasz banke w polowie drogi miedzy jednym gatem a drugim i jak ktos warpnie zatrzyma sie na bance np w polowie syetemu :wink:
wszystkie dzialaja wylacznie w 0.0

Da się je ominąć warpując się z jednego gate na jakiś księżyc i stamtąd na kolejny?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.