mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 13:34 
Cytuj  
uff, a już się przestraszyłem. dzięki !


_________________
psn

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 14:29 
Cytuj  
btw desh ty tam się za bardzo nie wciągnij żeby twoja żonka czasem nie machnęła takiego topicu ;p :


Cytuj:
Mam nadzieje,ze nie narusze regulaminu. Moj maz gra w te gre. Zostal od niej tak uzalezniony, ze zapomnial o zonie,dzieciach obowiazkach. Prosilam zeby przestal ale to nic nie dawalo. Nawet wyprowadzilam sie z dziecmi na tydzien,zeby zrozumial co traci. Niestety kiedy wrocilam okazalo sie ze jest jeszcze gorzej, w ogole calkiem juz wszystko zaniedbal stal sie jak kawaler bez obowiazkow. Mieszkamy z granica,wiec poprosilam jego mame,zeby przyjechala i mu do rozsadku przemowila, ale nic to nie dala, bo nawet przy niej siedzial i gral. W zwiazku z tym przy niej zorganizowalam przeprowadzke, zabralam dzieci wszystkie nasze rzeczy i meble i sie wyprowadzilismy. Skladam wniosek o rozwod. Jest mi bardzo ciezko, bo mamy male dzieci 2 i 5 lat. Oni sa bardzo za nim ale on wybral komputer. Teraz ja mam zalamanie nerwowe, w dzien sie trzymam dla dzieci,ale kiedy ida spac to siadam i placze.Mam depresje i nie daje sobie rady z soba. Moim wpisem chcialam powiedziec, zeby innie gracze uwazali i niezaniedbywali tego kogo maja przy sobie. On mowil ze to odpoczynek po pracy, rozumiem ze mozna pograc 1-2godziny ale nie do 2-4rano i olewac rodzine. Jest mi ciezko, bo w swieta byla nasza 5 rocznica slubu. Dalej go kocham i nie wiem kiedy przestane, ale wiem, ze juz razem nie bedziemy bo on sie nigdy nie zmieni, Takze uwazajcie i nie odtracajacie swoich bliskich. Pozdrawiam. Klaudia


http://www.eve-centrala.com.pl/forum/in ... #msg144859

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 14:37 
Cytuj  
no mocne !

moja żona wiedziała za kogo wychodzi i szanuje moje nałogi bo ciężko moje granie inaczej nazwać.
natomiast staram się żeby zawsze było jasne że mimo że siedzę dużo to gra ma niższy priorytet niż ona, rodzina i dzieci.
pomijam że nie jestem typem który nie robi w domu i przy dzieciach wielu rzeczy (zdecydowanie pomagam - sprzątam, piorę, karmie, przewijam, itd)

znam inny przypadek rozwodu przez grę ... wiec wiem że to się zdarza.


_________________
psn

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 15:02 
Cytuj  
Szybkie pytanko. Jako, ze wkurwily mnie wszystko mmo po kolei postanowilem wrocic po latach do EVE. Stare konto poszlo sie kochac juz wieki temu wiec chce zalozyc nowe. Czy konto trialowe ze Steama (21 dni) mozna odpalic bez Steama? Tworze konto via Steam, a gram z czystego klienta bez Steama ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 15:08 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Czy konto trialowe ze Steama (21 dni) mozna odpalic bez Steama? Tworze konto via Steam, a gram z czystego klienta bez Steama


Mozna.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 15:15 
Cytuj  
Myślę ,że na pewno tak. Ten klient steamowy to zwyczajny klient evki.Tyle tylko ,że masz w steamie ładnego linka uruchamiającego execa.

Nawet nie wiedziałem ,że na steamie są konta trail 21 dni.:o


Z tego co wiem to traile eve online na innych stronach niż oficjalna to program affil , czyli baner/link przekierowujący na oficjalną stronę eve online.Czyli dane o twoim koncie są w ich bazie danych .

Trochę jestem zaskoczony informacją o 21 dniach , bo afille są 14 dniowe.

Nawiasem mówiąc jakby to kogoś interesowało :
Partnerzy programu afill(np steam czy ktokolwiek inny - wystarczy mieć www ) dostają za każdego gracza który uaktywnia konto trail do pełnego od 10-20 usd.( stawka zależna od ilości graczy, 20usd jest chyba od 200 z tego co pamiętam). W umowie jest zapis ,że wypłacają kasę po miesiącu od zlecenia wypłaty ,ale mnie na przykład przeczekali 3 miechy. :evil:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 17:39 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
druga sprawa ma być free zmiana portretów na te nowe "soon" wiadomo jak bardzo soon ?

18 stycznia przy 3 czesci Incursion. Na sisi mozna sie juz bawic ;)

White Trox napisał(a):
Usunęli lerning skille w ogóle . Widać twórcy eve moona nie mają czasu na zrobienia updata.

Jest EveMon Release candidate, ktory obsluguje Incursion. Z retail wersja wstrzymuja sie do ostatniej czesci dodatku.

X.

Obrazek


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 18:34 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Trochę jestem zaskoczony informacją o 21 dniach , bo afille są 14 dniowe.


I nadal sa 14 dniowe. Nawet ze Steama jak sie okazuje. Tylko z zaproszenia jest 21 dni :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 09:54 
Cytuj  
Tak, ale teraz nawet rozdaja statki w misjach, ogolnie tutorial jest znacznie lepiej zrobiony chociaz moglby mowic tj kiedys.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 10:51 
Cytuj  
kurcze ciesze się że wróciłem do evki.

wczoraj wyskakiwałem ze straconego regionu prowlerem (ze 40j po nullsec)
naprawdę emocje bezcenne, bo mam jedno konto (2 zostawiam nieaktywne) wiec bez skauta :P

nie wdupiłem wiec nie jest ze mną tak źle po roku przerwy.


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 11:11 
Cytuj  
Ale to chyba kwestia szczescia niz skilla, albo stoi happy party za gatem z banka albo nie

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 11:53 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Ale to chyba kwestia szczescia niz skilla, albo stoi happy party za gatem z banka albo nie

Oj, kwestia skilla tez, nikt nie jest w stanie zabankowac calego gate dookola. Mi wielokrotnie udawalo sie przelatywac przez kampy z bankami. Podstawowa wiedza: jesli masz podejrzenie, ze jest kampa, nigdy nie lec bezposrednio gate-gate ;)

Wylatujac z zabankowanego gate sprawa jest prosta, warpuje w kierunku niezabankowanym ;)

Inna sprawa, to nie dac sobie zalozyc punkta :D

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 12:15 
Cytuj  
bez skila wdupia sie na pierwszej kampie ze skillem leci sie dalej :P (nie zawsze, fart jest potrzebny bo to czesto kwestia jak się wpadnie i co jest blisko)
nie liczyłem ze dolecę bo tak się nie lata po 0.0 ale lubiłem ten statek i nie chciałem sprzedać ruskom :P


co do farta to zakładam zawsze ze jak jestem sam w systemie to za gejtem nie ma banki bo jak jest banka to zawsze kogos wrzucą na druga strone.

czyli jak jestem sam to warpuje gejt, sun, gejt bo na wprost to sie na coś anchorowanego mozna wjebac
a reszta to skanowanie gejtów z pobliskich pasków i bookmarki na kilkaset km od gejta ale nie zawsze się ma

pomijam ze wpadniecie w bańkę to jeszcze nie koniec jak leci się czyms jak prowler (co prawde nie miałem cloaka bo ruszałem z wrogiej stacji i fitting był wyłączony dla mnie


generalnie, uwielbiam tę grę za to ile daje wiedza i umiejętności, a jak można lamic mimo ilości SP i zajebistosci statku.


_________________
psn

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 12:32 
Cytuj  
Gdzie znajde jakis guide jak zfitowac sobie Amarrska deske i ewentualnie pozniej cruisera na misje?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 12:42 
Cytuj  
KomaNczos napisał(a):
Gdzie znajde jakis guide jak zfitowac sobie Amarrska deske i ewentualnie pozniej cruisera na misje?
evemon, i tam zrob sobie dowolny plan treningu potem wejdz w niego i w ship browserze wybierz amarska deske i na górze masz w pyte fitów z BattleClinic
battleclinic loadouts - nie sa zajebiste sa nawet złe ale wystarczą ci :P
mozesz je łatwo exportować do EFT,

druga metoda to przegladać lossy dobrego korpa tam sa najlepsze fity
nie wiem czy znajdziesz tu destroyera
http://www.bu-fu.org/kb/?a=home&w=02&y=2011&view=losses


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 12:05 
Cytuj  
Wyskanowalem sobie unstable wormhole, czy moge :
a) w to wogole wleciec ?
b) czy jesli wlece do bede mogl porzez ta sama wormhole wrocic ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 12:28 
Cytuj  
http://wiki.eveonline.com/en/wiki/Wormholes
http://www.ellatha.com/eve/wormholelist.asp


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 14:20 
Cytuj  
Zainteresuj sie tez tym:
http://wiki.eveonline.com/en/wiki/Wormhole_Thingie
Masz opisane wszystkie w-space.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 12:23 
Cytuj  
Moze to nie porada ale ciekawostka. Wczoraj zagadal do mnie jeden z GMow kiedy klepalem tutorialowe misje. Przywital mnie w grze i pytal czy wszystko ok czy dobrze mi sie gra, czy czegos nie potrzebuje i czy sa jakies niejasnosci, ktore moglby mi wyjasnic. Przez dluzszy czas rozmawialismy o tym co w mi w grze sie podoba, a co nie, jaka droge rozwoju wybralem dla mojej postaci i co zamierzam robic w najblizszym czasie. Na koniec wyslal ingame maila z namiarami na siebie i oferta pomocy we wszystkich problemach. W ciagu mojej dlugoletniej stycznosci z mmo pierwszy raz zdarzylo mi sie cos takiego. Calkiem klawe uczucie, ze ktos dba o nowych graczy, szczegolnie ze gram jeszcze na koncie trialowym. Ot chcialem podzielic sie wrazeniami ...

T.


_________________
Templair_@PSN

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 12:33 
Cytuj  
To byl GM czy zapomnialem skrot, ale taki noob helper? CCP ma team wolontariuszy, graczy ktorzy pomagaja nowym wlasnie na help i noob kanalach. Ale zeby sami zaczynali rozmowe? Nowosc, ciekawe:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.