mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2014, 17:38 
Cytuj  
Desh, czyli rozumie że nigdy nie byleś z sensownym sojuszu w 0.0 bo byś wiedział że strata statku i fitu jaki zaleca sojusz jest rekompensowany z ich kasy, a farmi się tylko na własne roamy z kolegami lub na utrzymanie innych kont.
Generalnie ciułanie na misjach i na kopaniu to gracze w twoim stylu co "grają w eve lata i wszystko o tej grze wiedzą" lub byli w c0ven i tam "poznali wszystko" ;)

W eve można mieć zabawę nawet z kopania i robienia misji ale by to polecać to nie jest fair bo niszczysz ludziom potencjalnie świetną zabawę w tej grze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2014, 17:41 
Cytuj  
druzil napisał(a):
jaki to byl implant ?

Do agility - coś ok 30-40 baniek wart - znaleziony więc strata teoretycznie żadna :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2014, 18:46 
Cytuj  
embe napisał(a):
Desh, czyli rozumie że nigdy nie byleś z sensownym sojuszu w 0.0 bo byś wiedział że strata statku i fitu jaki zaleca sojusz jest rekompensowany z ich kasy, a farmi się tylko na własne roamy z kolegami lub na utrzymanie innych kont.


proszę pisz "rozumiem"

BUFU z założenia brzydziło się dużymi flotami bo były nudne, były refundy ale nigdy z nich nie korzystałem bo nigdy nic nie wtopiłem na aljansowym OPIE (byłem tylko ze 20 razy we flocie powyżej 100 shipów i latałem wyłaczenie Amarskim BSem na long za jakieś 200mln). Generalnie były refundowane wszystkie BSy sfitowane wg obowiązkowego grafika.
Przymykali na nas oko bo gangi BUFU były nieco legendarne i straszyły :P Nigdy nie byłem pro pvp ale bardzo mi pasowało że uczyłem się od najlepszych.

Byłem w całkiem dużych dwóch sojuszach.

"Roamy z kolegami" to jest prawdziwe EvE, gangi były nano. Widzę że jesteś zaawansowanym graczem więc nie muszę nic dodawać. Za konta zawsze płaciłem gotówką i farmiłem tylko na BCeki, cepy i inne niewielkie statki (zwykle klepałem raty na pasku)

widziałem wszystko tzn:

strzelałem do tytana
wiem co to mothership
skakałem na tytanie
skakałem na jumpbridgu
latałem w gangach z dyktą
mam carriera i sam stawiam sobie cyno
sam ustawiłem kilka POSów w nullsec na prośbę korpa

to są rzeczy które są całkowicie nieosiągalne dla kogoś kto nie był w sensownym corpie w nullsec


EDIT

70 BILLION ISK IBIS LOSS
http://warptozero.net/index.php?topic=100.msg704#msg704


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2014, 19:07 
Cytuj  
ale przyznaj, ze strasznie przezywales to granie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2014, 19:11 
Cytuj  
A czy ja się wypieram?

Eve to najlepsza gra w jaka grałem, poświeciłem i znowu poświęcam bo sporo się zmieniło i nadrabiam. PvP się grzałem i nadal się grzeje tylko czasu mi brakuje.

Gra jest genialna i jaram się nią strasznie. Dzisiaj w pracy obejrzałem parę filmów na YT ze zmianami i zajarałem się jak dziecko.

przykład, tagi za security status
https://www.youtube.com/watch?v=Pv5BLQbyZ_E


_________________
psn


Ostatnio edytowano 29 gru 2014, 19:12 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2014, 19:12 
Cytuj  
@Tosiek
a c0ven to jest jedynie sensowny polski sojusz, nie podpierają się powerblocakmi, mają jaja żeby powalczyć z największymi.
i nie pitolta mi tu że c0ven to zło bo 20 lat temu ktoś coś komuś powiedział/zrobił/itp...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2014, 19:13 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
a c0ven to jest jedynie sensowny polski sojusz, nie podpierają się powerblocakmi, mają jaja żeby powalczyć z największymi.
i nie pitolta mi tu że c0ven to zło bo 20 lat temu ktoś coś komuś powiedział/zrobił/itp...
Dobrze że nigdy nie musiałem być w polskim sojuszu bo bym musiał być w Coven.
Po co wybierać polski sojusz? Nie oceniam Covenu ale wiadomo że krajowy musi być gorszy niż International.

Tu zaczynałem
https://wiki.eveonline.com/en/wiki/Band_of_Brothers_(Player_alliance)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 29 gru 2014, 19:16 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2014, 19:16 
Cytuj  
:D za to byłeś w corpo które zakładało c0ven, potem był rozwód i znowu powrót :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2014, 19:17 
Cytuj  
Może, ale jak przyleciałem do 0.0 to był BoB

Przyznaje że polityki nie miałem czasu ogarniać, zawsze dbałem o mechanikę gry.

W BUFU można było sobie wybierać jaki ma być dzisiaj kolor tytana :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2014, 19:24 
Cytuj  
coven to taki LOL corp w eve, bufu za to sporo chciało i wiele z tego nigdy nie wyszło, polskie cbc to był grajdoł dla afk graczy, byłem za to w polskim polish cavalry jak siedzieli w dronkowie z xxxdeath i wspominam to świetnie, duże sojusze nie oznaczały tylko wielkich bitew flot, fakt były cta i trzeba było śmigać z flotą ~200 statków po pare godzin ale generalnie pvp duże dotyczyło max 50 statków, najczęściej 20-25, a roamy max 10.

Wiem tylko jedno bo wielu znajomych grało lub chciało grac w eve i ciułanie kasy na misjach lub na kopaniu kończyło ich przygodę z grą bardzo szybko.
Poważne granie w eve oznacza niestety spędzanie w niej wiele godzin, a na to wielu sobie nie może pozwolić i dlatego poważne granie w 0.0 jest dla nich zamknięte.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2014, 19:28 
Cytuj  
Podstawowy problem, na roamie nie zawsze można się wylogowac bo nazajutrz można mieć problem z powrotem :-)


_________________
psn

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2014, 00:21 
Cytuj  
Da się przekazać stworzonego przez siebie bookmarka komuś innemu ?


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2014, 07:16 
Cytuj  
Jak item. Przeciągnij do cargo i trade albo contract. To jest wygodnie zrobione. Ja zapisuje dla corpa wtedy mają wszyscy, potem można sobie 100 bookmarkow skopiować przyciągając do Personal Bookmarks
Kiedyś można było przeciągnąć do cargo max 5 jednocześnie. Czyli po 5 trzeba na pociągnięcie.


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2014, 22:13 
Cytuj  
Czy znacie może jakieś narzędzie, które wspomoże handel? Porównywanie aktualnych cen jednocześnie w różnych systemach, historyczne dane za wybrany okres czasu itp.. 3rd party soft, website, obojętnie.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2014, 22:20 
Cytuj  
Jest tego tak dużo że używam 4 aplikacji na smartfonie.
Do cen, skillowania, 2 do produkcji.
Podam nazwy jak pasuje ci android albo dam linki do www. Chyba na androidzie wygodniej.

Aura
Eve Bussiness
Industry Tool
Eve Industry Calculator - ten liczy też opłacalność poszczególnych produktów z PI, policzy czy zysk czy strata na cenach np z Jita


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2014, 22:33 
Cytuj  
Android jest ok, zbadam. Widzę, że jest też coś takiego jak Market Browser na eve-central.com, też sprawdzę i porównam ceny. Dzięki.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2014, 22:34 
Cytuj  
Naprawde te 4 są git. Możesz olać testowanie innych :-)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 08:22 
Cytuj  
Mam trochę czasu i sprawdzam o co chodzi z PI.
Oprócz fajnej aplikacji PI timer gdzie symuluje się co można robić z określonych w systemie planet jest taki dobry link http://fazenda.w-space.org

Na andku jest o tyle wygodnie że wybiera się jakie są planety w systemie a on wymyśla co da się z tego złożyć.


Dodatkowo wspaniały guide o nowych pvp timerach
http://getpocket.com/redirect?url=http: ... ers-guide/


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 11:22 
Cytuj  
Nigdy się PI nie interesowałem, w high secu jest to opłacalne? Ja na razie zbieram powoli kasę, męczę się z misjami lvl4, ale coś marnie mi to idzie..


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 11:41 
Cytuj  
Absolutnie nie jest opłacalne w Highsec

generalnie jeżeli już to samo kupowanie i sprzedawanie produktów wyższego tiera bez wydobycia z planety. ja ogólnie odpaliłem 3 planety i chcę dokładnie poznać co i jak bo trochę to zamieszane i pobawię się w Lowsecu w PI.
Muszę wiedzieć co i jak żeby nie wtopić haulera potem. Kasa z tego milion dziennie dla noob chara jednego. jak ktoś odpali na 6 charach (dwa pełne konta) to podobno zaczyna się korzystnie ale to nudne raczej jest.
W nullsecu robią 3 miliardy miesięcznie na dwóch kontach (6 charów)

Dobre to dla noobchara bo trzeba właściwie 2 skile na 4 lvl zrobić tylko i mieć indyka.

napisz jakie masz kłopoty z misjami lvl 4 może coś pomogę (ja sprzedałem CNR i mam Golema ale nie mogę jeszcze wsiąść - mam 20 dni na takie pierdoły jak PI)

ja przeniosłem się do 0.9 - bedę miał mniejsze LP ale można AFK. High nie jest taki bezpieczny nawet dla Golema (lepiej nie fitować powyżej 2kkk)

https://zkillboard.com/kill/43455415/
http://evemaps.dotlan.net/system/Ordion/kills
http://evemaps.dotlan.net/system/Neesher/kills

Wiadomo że to małe koparki ale codziennie prawie uwalają jedną w 0.5
Może przykłady nie są super ale warto pooglądać sobie kille w swojej okolicy.


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.