mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 09:35 
Cytuj  
xarthias napisał(a):
Ech kurde, chyba muszę dopisać w swoim poście <żart></żart> bo niektórym emotki widać nie wystarczają :lol:

Cytuj:
wiedziałem, że tak będzie jak zobaczyłem post Xarthiasa a'la flame

<ironia>Gdzie? Jaki flejm? Coś przeoczyłem? Czy po prostu kolega flejma nie widział? :D </ironia>


no i widzisz kto tu przyszedł poza drama-markiem? 8)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 13:54 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
hehe no bo żeby mieć nie nikłe pojęcie o Eve Online, to trzeba mieć ile SP?

A może trzeba przeczytać jakaś ilość poradników z centrali? Jaka?

A może trzeba aktywnie grać jakiś określony czas? Jaki?

Argumenty macie panowie zaprawdę mocarne, aż mnie ściska.

Trzeba nie gadac pierdol.

A co do aregumentow to litosci.
Piszesz, ze wszyscy w eve traktuja nubow jak natretow, a milion innych osob pisze, ze jak byli nubami to spotkali sie z bardzo przyjaznym nastawieniem.
No kurwa. To, ze nigdy nie widziales psa to nie znaczy, ze psy nie istnieja. Inni je widzieli.


_________________
Obrazek

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 08:28 
Cytuj  
Mark, rozumiem że podałeś swoje kryteria? :P
A co do bezkrytyczności. Pogadamy jak zrozumiesz różnicę między krytyką a krytykanctwem.

Reszty nie będę komentował, bo szkoda klawiatury :)
Każda pliszka swój ogonek chwali i zmienić tego nikt nie zmieni.
Tylko proszę ludzi piszących o zawiści innych, żeby sami pisali bez tej zawiści :lol:
Hepi nu jer :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 10:42 
Cytuj  
xarthias tak z czystej ciekawości abstrahując (fajny wyraz) od tematu czym się zajmujesz w rl?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 249
Dołączył(a): 24.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 10:53 
Cytuj  
widze ze glownym tematem jest tu rozkrecanie flame hyhyhy.


jesli wlacze overheat moge rozwalic item do tego stopnia ze nie bedzie mozliwa jego naprawa?

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 12:02 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
xarthias tak z czystej ciekawości abstrahując (fajny wyraz) od tematu czym się zajmujesz w rl?

Ostatnio głównie fotografią :lol:
Czemu pytasz? :wink:

Cytuj:
jesli wlacze overheat moge rozwalic item do tego stopnia ze nie bedzie mozliwa jego naprawa?

Głowy nie dam, bo nie sprawdzałem, ale chyba tylko uniemożliwia to użycie modułu do czasu naprawy.
Zawsze możesz stestować na czymś tanim lub na sisi.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 13:19 
Cytuj  
bo widzę tak czytając twoje posty tu i tam że masz duże pokłady altruizmu w sobie, ja bym nie mial cierpliwości :)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 13:27 
Cytuj  
Heh, bo się zaczerwienię :P
Tu raczej nie chodzi o altruizm, tylko o podejście do tematu (w końcu rozmawiamy o grach, czyli rozrywce), do siebie i do innych. Grunt to zachować dystans (i się nie denerwować ludźmi, którym najwyraźniej tylko o to chodzi). :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 11:57 
Cytuj  
Takie pytanie, pewno juz sie tu przewinelo, ale w takim razie trudno. Robie misje dla jednego NPC corpa i standingi poprawiaja mi sie praktycznie tylko u tego agenta u ktorego robie te misje(czyli lvl1). Wczesniej nie mialem z tym problemu, ale teraz majac troche lepszy statek(drake) juz troche zaczyna mnie to irytowac ^^ Jak poprawic standing u agenta u ktorego nie moge robic misji? Tak wiem trenowac connections itp, ale czy moge zrobic cos jeszcze? Przez chwile myslalem ze jak zrobie standing 10 u agenta lvl1 to bede mogl wrescie robic te wyzsze poziomem, ale to sie troche kupy nie trzyma.


_________________
Obrazek

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 12:06 
Cytuj  
a) skill connections/diplomacy
b) agent o jak najwyższym quality w jak najniższym security systemu
c) nie robić misji kurierskich
d) nie odrzucać za często misji zwykłych (raz na 4h można) i nigdy storylinowych
e) jak już zapytamy o robotę to albo misję weźmy albo odrzućmy, nie zostawiać do przeterminowania, bo tracimy standing

Poza tym - standing do agenta nie ma żadnego znaczenia u innych agentów. Liczy się standing do korporacji. W info tejże korporacji masz listę agentów dostępnych i niedostępnych dla siebie - tam poszukaj jakiegoś lepszego.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 12:40 
Cytuj  
xarthias napisał(a):
c) nie robić misji kurierskich

Nie do konca sie zgodze. Jak sie znajdzie agenta, ktory daje misje typu kill i krociotkie kurierskie, to mozna storyliny bardzo szybko traskac, a ile daje storyline wszyscy wiemy. ;-)


_________________
Obrazek

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 13:03 
Cytuj  
No dobra, nieprecyzyjnie się wyraziłem :)
Nie robić misji dla agenta, który daje głównie kuriery :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 13:39 
Cytuj  
xarthias napisał(a):
b) agent o jak najwyższym quality w jak najniższym security systemu



Ooo, o tym nie wiedziałem, dzięki.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 13:40 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Mark24 napisał(a):
hehe no bo żeby mieć nie nikłe pojęcie o Eve Online, to trzeba mieć ile SP?

A może trzeba przeczytać jakaś ilość poradników z centrali? Jaka?

A może trzeba aktywnie grać jakiś określony czas? Jaki?

Argumenty macie panowie zaprawdę mocarne, aż mnie ściska.

Trzeba nie gadac pierdol.

A co do aregumentow to litosci.
Piszesz, ze wszyscy w eve traktuja nubow jak natretow, a milion innych osob pisze, ze jak byli nubami to spotkali sie z bardzo przyjaznym nastawieniem.
No kurwa. To, ze nigdy nie widziales psa to nie znaczy, ze psy nie istnieja. Inni je widzieli.


Zychoo nie po raz pierwszy napiszę, że czytanie ze zrozumieniem, to nie jest twoja mocna strona. Wiąc krótko:
Nie użyłem słowa "wszyscy", więc nie uważam, że "wszyscy w Eve traktują nubow jak natretów". Większość tak. Widać to na tym forum - wyzywanie od noba co chwila tylko dlatego, że ktoś odważył się mieć inne zdanie.
I po drugie. No kurwa. To, że nigdy nie widziałeś jak na "polish" te zajefajne community jebie kolejnego nooba, który przeoczył coś w tym przydługim i zajebiście nudnym tutorialu, to nie znaczy że takich sytuacji nie ma. Imho zdarzają się bardzo często, bo my elita intelektualna gramy w Eve a plebs w inne gówniane MMO. Elita > Pleb a co za tym idzie nie musimy być mili dla niżej urodzonych czy upośledzonych umysłowo (bo każdy z odpowiednio wysokim IQ gra w Eve i to od 10 lat). Jako morał przeczytaj sobie historyjkę z psem własnej produkcji.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 14:20 
Cytuj  
Na "polish" to siedzą głównie neptki z KKP i Chapterhouse. A o nich ciężko powiedzieć coś dobrego, więc jeśli chodzi o ten kanał to masz jak najbardziej rację.
Tyle że polskie community to nie kanał polish (polish to raczej outsajder owego community, gdzie siedzi sporo wyrzutków ze społeczności). Tu jest różnica której nie zauważasz, lub nie chcesz zauważyć i stąd wniosek o Twojej "znajomości" tematu, na który się wypowiadasz.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 14:31 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
elita intelektualna gramy w Eve a plebs w inne gówniane MMO. Elita > Pleb

Szczerze mówiąc, to ja się z tym zgadzam. To oczywista oczywistość, że elita > plebs. Do EVE trzeba dorosnąć, co czyni ją MMO elitarnym w stosunku do WOWa i jego miliona klonów, w które gra/grać może każdy.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 18:24 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
xarthias napisał(a):
b) agent o jak najwyższym quality w jak najniższym security systemu



Ooo, o tym nie wiedziałem, dzięki.


Ale nie nizej niz w 0.5. W 0.4 i nizej cie wyskanuja i zatluka i tyle z tego bedzie. Zysk minimalny mozliwosc straty ogromna.


Mark zmien forum plx.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 19:48 
Cytuj  
Huba napisał(a):
kozas15 napisał(a):
xarthias napisał(a):
b) agent o jak najwyższym quality w jak najniższym security systemu



Ooo, o tym nie wiedziałem, dzięki.


Ale nie nizej niz w 0.5. W 0.4 i nizej cie wyskanuja i zatluka i tyle z tego bedzie. Zysk minimalny mozliwosc straty ogromna.


Mark zmien forum plx.


Wiem, ale sam fakt ze ma to znaczenie byl mi nieznany.


_________________
Obrazek

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 20:03 
Cytuj  
Dodam jeszcze, że z tego co pamiętam, każdy punkt sec w dół to 10 punktów efektywnego quality agenta.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 18:52 
Cytuj  
xarthias napisał(a):
Na "polish" to siedzą głównie neptki z KKP i Chapterhouse. A o nich ciężko powiedzieć coś dobrego, więc jeśli chodzi o ten kanał to masz jak najbardziej rację.
Tyle że polskie community to nie kanał polish (polish to raczej outsajder owego community, gdzie siedzi sporo wyrzutków ze społeczności). Tu jest różnica której nie zauważasz, lub nie chcesz zauważyć i stąd wniosek o Twojej "znajomości" tematu, na który się wypowiadasz.


rotfl lansu ciąg dalszy - polish jest dla wyrzutków, dla elyty są inne wyspecjalizowane kanały coby nuby nie przeszkadzały w poważnej dyskusji. Zapewne kanał Unseen Academy lub korpowy BoB-a (słyszałem, że po ostatnich zawieruchach przyjmują do korpa nawet polaków) będzie tu idealnym przykładem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.