mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2008, 22:55 
Cytuj  
hmm witam. Brakuje mi ostatnio jakiegos mmorpga. wow sie dla mnie zrobil dawno gowniany dawno nie gram, wiecej gralem w jakies fpsy czy tam company of heroes troszke ;p W Eve,kiedys odpalilem ale nie zdazylem sie zajarac, moze teraz

No ale do rzeczy. Tak przegladalem stronke Eve. Może zdecyduje się na opłacanie tego jak już sie zajaram, ale zagubilem sie i mam pytanie: jaki jest najbardziej oplacalny sposob platnosci? Bo oto raz w dolcach raz w ojro, ze nie wiem, moze pre paida?

Za odpowiedzz gory dzieki :)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2008, 23:19 
Cytuj  
prepaidamy kupowanymi za dolary :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2008, 23:37 
Cytuj  
Nie ma żadnej różnicy czy w dolarach czy w euro, cena wyjdzie taka sama (a jeszcze bank ci może ew. doliczyć za przewalutowanie).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 lip 2008, 23:38 
Cytuj  
iniside napisał(a):
prepaidamy kupowanymi za dolary :P.


Juz nie tak tanio jak jeszcze ok. miesiac temu, ale chyba faktycznie caly czas najlepsza opcja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2008, 00:02 
Cytuj  
http://www.shatteredcrystal.com/code.php/eve_online

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2008, 08:02 
Cytuj  
Płacąc na 3 lub więcej miesięcy kartą wychodzi to samo co prepaidem. Natomiast pierwszą płatność to jednak lepiej prepaidem, bo kartą doliczają 5 ojro.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2008, 08:53 
Cytuj  
Właśnie mi sięcoś tak wdawało, ze w prepaidach najlepiej ;) Dzieki bardzo za odpowiedzi :)


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2008, 22:42 
Cytuj  
Ok krotkie pytanie(a może nie ^^):

Chce zacząć grać Gallente i nastawiam sie na PvP(tudziej robienie misji ale glownie chodzi mi o to ze skupiam sie na walce a nie kopaniu:) ale zupelnie nie wiem jak rozlozyc staty :/ .Z jednej strony int i memory wplywaja znaczącą na to jak szybko uczymy sie skilli z grupy learning ale jak walne duzo w int i mem to bede mial malo perc i willp ktore znowoz sa wymagane przy skillach pod konkretne shipy i ogólnie to lepszego wykorzystania potencjalu danego statku .Jakies porady co do tego , jak to mniej więcej zooptymalizowac?Jakby ktos był skory to posze o kontakt na gg 4542437 albo pm jakis:)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 249
Dołączył(a): 24.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2008, 00:04 
Cytuj  
olej charyzme, reszta po rowno i po problemie

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2008, 00:24 
Cytuj  
Liczę też na to że mnie implanty wspomoga ^^ + 4


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2008, 00:40 
Cytuj  
I tak musisz szkolic nawet do pvp czy pve skile, ktore wymagaja mem i int, wiec wyjdzie ci na dluzsza mete srednia, a nigdy nie wiesz co bedziesz robil za jakis czas.
Ja myslem ze zajme sie produkcja i mam atrybuty kiepskie dla pilota co skiluje sie wolniej, ale jak dam skile zwiazane z shieldami to mam niezlego kopa :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2008, 08:57 
Cytuj  
czyli w sumie najlepiej rozdac po równo ale z mala przewaga na per/will albo int/mem , kurde i tak nie wiem :D


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2008, 09:34 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
czyli w sumie najlepiej rozdac po równo ale z mala przewaga na per/will albo int/mem , kurde i tak nie wiem :D

Najlepsza postac do power-skillowania to Achura z rowno rozlozonymi skillami. Ja kiedys zrobilem postac specnieta na perc/will to sie zachlastalem i z Achura na wszystko porowno bylo duzo lepiej.

Na implanty nie licz.
a) kosztuja majatek
b) wiem bedziesz chcial sobie z Faction kupic. Ale zeby miec duzo faction na kazdy mozliwy imp, musisz miec skille, ktore byloby milo jakby sie w miare szybko szkolily. A ze chcesz PvP to pewnie bedziesz tluk misje polegajace na mordzie. A tam bez dobrego tanka (int/mem anyone ?), jest no nie ciezko, ale mniej przyjemnie :E.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2008, 10:01 
Cytuj  
Jak robie postac Gallente za pomoca http://wium.dk/nw/evetool/ to nigdy nie wyjdzie tak ze po równo :P .Tak zeby szlo w miare to wyszlo mi na czysto po 10/6/6/11/7 .Tylko 6 perc troche kijowo to rozwiązuje :| ale za to int/mem na 10/11 i will na 7 .Chyba ze porponujecie jakos inaczej ulozyc?Wybrałem sciezke intaki bo ma najmniej pkt w charyzme wpakowane .

Trochę sie pobawiłem i wszystkiego wyszlo po 8 i willp 9 ale nie wiem czy to jest lepsze wyjscie od poprzedniego gdzie wiecej bylo int/mem ?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sie 2008, 10:14 
Cytuj  
Achura ze stats po rowno (z wyjatkiem charisma ktora dajesz na minimum).

Po co ci Gallente?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2008, 10:21 
Cytuj  
Bo mi sie ich statki podobaja a tak to bede musial od nowa koksac skille zeby nimi latac?I dlaczego achura btw ?Chce grac gallente a caldari ngdy nie lubiel i lubiec nie bede:) .Pozatym qmple z pracy graja w corpie gallente wiec to sie nie pokrywa zabardzo:P

Z tego co zauwazylem to achura wychodzi ciut lepiej bo ma w sumie najmniej charyzmy ale o te 3 pkt rozlozone rowno to w sumie jakiegos suoper boosta nie dadza a ja po prostu nie chce grac caldari:D


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sie 2008, 10:31 
Cytuj  
Mozesz latac statkami kazdej rasy, te kilka skilli ktore dostajesz na start nie maja na dluzsza mete zadnego znaczenia. Najdluzszy racial skill jakis mozesz dostac na starcie to frigate lv 5 ktora sie trenuje kolo tygodnia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2008, 11:42 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Bo mi sie ich statki podobaja a tak to bede musial od nowa koksac skille zeby nimi latac?I dlaczego achura btw ?Chce grac gallente a caldari ngdy nie lubiel i lubiec nie bede:) .Pozatym qmple z pracy graja w corpie gallente wiec to sie nie pokrywa zabardzo:P

Z tego co zauwazylem to achura wychodzi ciut lepiej bo ma w sumie najmniej charyzmy ale o te 3 pkt rozlozone rowno to w sumie jakiegos suoper boosta nie dadza a ja po prostu nie chce grac caldari:D

Jesli w EVE masz zamiar grac tylko do WHO to lepiej nie zaczynaj bo nie wyjdziesz poza Kruzy/BC.
A te 3 punkty imo zrobia spora roznice na dluzsza mete.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 11:46 
Cytuj  
Co do tego czy zamierzam grac tylko do release WHO to nie wiem , jak mi sie bardziej spodoba to pewnie nie tylko .Pozatym do premiery WHO jeszcze troche czasu jakby nie patrzec i może jest to odpowiednia pora by dać szansę EvE :P .

A teraz pytanie z innej beczki :
Qmple z racji tego iż w końcu postanowiłem z nimi zagrać dali mi pewien prezent :P(są w dobrze prosperującym corpie górniczym) - mianowicie 1 bilion ISK :F .Zapewne jakies 450M ISK pojdzie na TC 60 dniowy ale co zrobic z resztą :E .Narazie nie pcham sie do lepszych statków itp bez dobrze rozwiniętych skilli ale myślałem nad kupnem zestawu implantów + 4 np i przykładowo wyskilowanie w jakimś tam stopniu chara tak żeby móc sobie robić potem spokojnie misje lvl 2/3 np .Czy to dobry pomysł (oczywiscie nie latał by do rejonów dużego ryzyka żeby tego nie stracić n początku :P).Bo implanty + zrobienie adv learning na lvl 4 i learning też na lvl 4 dało by dość dużego kopa jeśli chodzi o czas nauki nie ?

Kolejne pytanie to "to" czym latać .Przyznam szczerze że zawsze chciałem latać czymś dużym - tutaj jednak jest ograniczenie skilli i bez dobrze rozwiniętych i jako takich umijętności nie ma co wsiadzać do dużych shipów .Przyznam że preferują raczej walkę na dystans np rakiety albo railguny (chociaż rakiety podobają mi się najbardziej) .Z tego co wiem jednak statki Gallente do rakieto stworzonie nie są prawda?Jeśli to nie zapewne musiałbym polatać innymi shipami tylko co polecacie tak żebym sobie spokojnie przykładowo przez te 2 miechy skillował np ?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 12:08 
Cytuj  
Mozesz zainwestowac w handel. Ale do tego to trzeba cierpliwosci i troche posiedziec zeby wybadac rynek :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.