mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 12:20 
Cytuj  
Powiedzmy ze handel mnie nie kreci:P

BTW ponoc kupowanie za ISKI GTC jest nielegalne czy tylko kupowanie ISKOW za $ jest nielegalne?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 12 sie 2008, 12:32 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 12:29 
Cytuj  
Implanty +4 to na pewno dobra inwestycja, znacznie przyspiesza skillowanie (w polaczeniu z learnings i adv learnings na 4) i nie sa drogie :)

Jesli missiles to Caldari oczywiscie. Ewentualnie co niektore statki Amarr (ale glownie T2, wiec wymagaja sporo skillowania) i Minmatar (ale to dla odmiany glownie 2 rodzaje uzbrojenia na 1 statku, missiles i projectiles, wiec skilli tez wymagaja duzo).

Mozna sie pobawic marketem owszem, ale mozna rowniez w ten sposob latwo stracic kase, wiec trzeba podejsc do sprawy ostroznie. :)

Co do duzych statkow, mozna w miare szybko wyskillowac jaikegos BS do robienia misji, znow najlepsze wyjscie to Caldari (Raven) bo: 1) T2 missiles skilluja sie szybciej od T2 guns 2) missiles najlepiej nadaja sie do robienia misji (w porownaniu do innych systemow uzbrojenia).

Dodatkowo wraz z nadchodzacymi zmianami speed Caldari otrzymaja sporego boosta.

I tyle jesli chodzi o teorie zaboleqa nie grania Caldari. :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 12:33 
Cytuj  
No fakt kobieta zmienna jest:P .BTW jak to jest z kupowanie za iski GTC ?To jest nielegalne czy tylko kupowanie isków jest po prostu nielegalne i ewe za te kupione iski gtc?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 12:38 
Cytuj  
Kupowanie GTC za ISK jest legalne, gdzies w podpietych topicach jest wszystko dokladnie opisane:
http://myeve.eve-online.com/ingameboard ... lID=544711

Kupowanie ISK legalne nie jest i latwo zarobic bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 12:40 
Cytuj  
Tzn a jak oni niby bedą wiedzieć ze ktos kupił isk?Bo jak ja np dostałem od kogoś ten bilion od qmpli z corpa to co bana dostane teraz bo sam tego nie zarobiłem :E. Czy po prostu oni łapią na jakichś aukcjach?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 12:44 
Cytuj  
Pewnie dosc latwo namierzyc konto sprzedawcy na podstawie duzej ilosci wychodzacych transferow itp., a potem to juz z gorki zabanowac wszystkich odbiorcow i samego sprzedawce. :wink:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 12:50 
Cytuj  
Ok a ja teraz mam inne pytanie :

Z tego co mi wiadomo misiles nie najlepiej nadają się do PvP :P .Także ewentualnie jak już w miarę wyskilluje sobie chara do robienia misji lvl 2/3 i odpowiedmn fitem to musiałbym skillować na inny statek czy po prostu inne "bojówki" tak żeby móc sobie w PvP czymś dużym powalczyć ?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 17:23 
Cytuj  
BUMP :P? - post wyzje czytac - sorry za DP


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 17:57 
Cytuj  
Missiles sa ok do PvP (zwlaszcza z nadchodzacymi zmianami) ale Caldari nie maja statkow ktore by sie nadawaly do solo, wiec pozostanie ci latac w grupach - Caldari maja wiele dobrych support statkow rowniez.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 17:57 
Cytuj  
Polecam handel, jak poznasz rynek, znajdziesz dobre huby handlowe i bedziesz potrafil kupic/sprzedac towar to w tydzien zrobisz 300-400% z tego co masz.
Mi udalo sie w trzy tygodnie z 5mln zrobic 1.4 miliarda i zapewniam cie ze majac wiecej czasu mozna by to powiekszyc, a teraz poprostu nie bawie sie w handel bo mi kasa nie potrzebna.

Skilowanie postaci pod pve i pvp jednoczesnie jest klopotliwe i mysle ze cos konkretnego bedziesz mial dopiero za jakies 4 miesiace, warto miec dwa konta, mozesz tez legalnie kupic jakis starter char za 600+ mil i miec 4-5 miesiecy za soba. ( duzo tego jest na forum oficjalnym )


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 18:19 
Cytuj  
No przyznam szczerze nie spieszy mi sie :D , póki co duzo czytam i pracuje więc zobaczę jak to pójdzie jak zakupię zestaw implantów + 4 co zapewne skillowanie sporo przyspieszy .Martwi mnie natomiast fakt iż rzeczywiście decyzja o skillowaniu jednocześnie do PvP i PvE jest dość czasochłonne hmm.

Teoretycznie mając ten 1bil odliczając TC za 370mil zostaje ponad "pół bańki" z czego trza by pewnie jeszcze odliczyć jakies 120kk za implanty :) .I w sumie z reszty kasy można by na spokojnie coś z handlu uciułać ale ja się na handlu w EVE zupełnie nieznam :D co może być problemem :E (tzn wiadomo że zasada kupić tanio /sprzedać drożej jest zapewne prawdziwa ale nie wiem jak to się sprawdza w EVE :) , ewentualnie jak ktoś ma jakiś pomysł jak to wykorzystać to prosiłbym o porady :P , bo fakt kupienie postaci może słym pomysłem by nie było aczkolwiek nie jest to chyba wyjście dla mnie .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 18:49 
Cytuj  
Kupujesz glownie to co ludzie sprzedaja z misji, czyli sa to pojedyncze rzczy w calych regionach, sprzedajesz w hubach handlowych, szukaj najlepszych lub prawie najlepszych w swojej klasie modulow tech1.

Implanty +4 bez charyzmy kupisz komplet za 50 milionow.

Skile ucz sie pod wybrane moduly tech2 bo to jest cel kazdego, sprawdz jakich skili wymaga i sie ich ucz, sam skile do konkretnego statku nie sa juz tak czasochlonne dla poczatkujacego bo battleshipem mozesz latac bardzo szybko ale na golasa :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 18:52 
Cytuj  
Primo: nie śpiesz się tak bardzo do większych statków. Co ci po takim BC skoro połowy rzeczy w nim nie zamontujesz ?
A trzeba zaznaczyć, że zanim dojdziesz do misji lev 3 to potrzebny jest odpowiedni standing(czyt. reputacja).
Czyli choć byś kupe zrobił i tak musisz przejść przez xx misji lev 1-2, gdzie latasz 1-fregatą lub deską 2-crusem.
w tych pierwszych misjach jak będziesz je robił solo to w sumie prawie nie ma tank-owania. Na misjach lev 3 uuu tu już się zaczyna(nawet niektóre misje lev 2 są dość kłopotliwe).
Pamiętam jakiego zonka miałem jak poleciałem z podstawowym tankiem na misję lev-3 - spierdalałem, że aż miło :]
Dobry zarobek na poczatku można zrobić bawiąc się jako salvager dla innych graczy, którzy wykonują misje lev 4 (po jednej takiej miałem 50 baniek). zajeło mi to jakieś pół dnia grania.
Jak jesteś sponsorowany to huhu :]
Implanty oczywiście kup i zainstaluj ale nie baw się w pvp do póki nie dorobisz się "jump clone" - Bo bez tego to strata jajka jest cholernie bolesna :]
dobrze jest skillować learningi, a w pomiędzy nimi skillowac parę innych rzeczy - coś do tanku i dps, polecam robienie skilla connections - automatycznie podnosi ci standingi więc szybciej "awansujesz" u misjonarzy :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 19:46 
Cytuj  
Hmm no ja moge w sumie 2 miechy skillowac out of game :P ale serio to handel jest w sumie dość dobra droga do wzbogacenia się ale rynek eve jest tak spory iż ciężko powiedziec czym konkretnie sie interesować tak aby dochód był opłacalny (wiadomo że można kupować coś taniej i sprzedawać 3% drożej ale to zyskuje sens jak się kupuje za 1 bil a nie wiem czy może być przebicie ma cenach rzędu 20% wzwyż?) .

Druga kwestia to czy gdzieś na stronie eve jest jakis dokłady opis shipow i tego jakie skille sa wymagane (ok ingame tez mozna popatrzec ale nie ma tam np listy jakie inne skille sa przydatne do tego a pozatym ja bym chcial sobie np poszukac tego w pracy :) .

W sumie to narazie wszystko:)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 20:18 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Druga kwestia to czy gdzieś na stronie eve jest jakis dokłady opis shipow i tego jakie skille sa wymagane (ok ingame tez mozna popatrzec ale nie ma tam np listy jakie inne skille sa przydatne do tego a pozatym ja bym chcial sobie np poszukac tego w pracy :) .

W sumie to narazie wszystko:)


EVEMON


_________________
Venzon 2003 @ EVE
Forum rekrutacyjne BUFU

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 20:23 
Cytuj  
Tak, obowiazkowo EVEMON musisz miec ! :)

Handel, zapewniam cie ze jest masa rzeczy, na ktorych mozna zarobic 50%, jak zajmiesz sie sprzedawaniem tego to czesto masz 100%, a rodzynki i okazje to nawet 300% przebitki, poprostu wymaga to rozeznania, podpowiem ci ze szukaj w broniach tech1, dobre miejsca na skup to tam gdzie ludzie masowo robia misje.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 20:58 
Cytuj  
Czyli gdzie :D? Bo gdzie czytałem że niby opłaca sie sprzedawać w 0,0 ale to chyba zbyt ryzykowne dla kogos kto dopiero grę zaczyna :) no i na przebiotkach żedu xxx% nie koniecznie mi zaley - liczy się nawet 50% bo domyślam się iż z tych 500kk da się zrobić całkiem ładny majątek np :)??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 21:03 
Cytuj  
Zapomnij o 0.0, tam sie handluja producenci tech2, naprawde wez sobie notes i zapisuj ceny np zacznij o Jitta i cen laserow, sprawdz inne ceny broni, potem lec do regionow kolo jitta i sprawdz po ile mozna kupic, nastepnie przelec sie do Ammar/Minmatar/Gallente ( mozn amiec alty tam ) i porownaj ceny, sprawdzaj zawsze towary z duza iloscia kupujacych.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 21:04 
Cytuj  
Teo nie zdradzaj tajemnic handlowych naszej uber korporacji :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 21:10 
Cytuj  
A przyjmujecie takich noobish jak ja do swojego corpa czy tylko do Unseen Academy sie póki co nadaje ^^ ?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.