mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 12:00 
Cytuj  
Two total newbie questions:
1. Zaczalem sie bawic w eve, ale nie mam zbyt duzo czasu. Co wybrac jako zrodlo kasy, potrzebne tylko do kupowania skili? Szybciej bedzie jakies misje czy mining? Przez miesiac planuje praktycznie tylko skilowac i jedynie bede potrzebowal kasy na nowe skile. Ciekawy jest co bedzie szybsze dla poczatkujacego. Chyba raczej misje?
2. Poleci ktos jakis statek amarr z poczatkowym przeznaczeniem raczej pod misje, a pozniej by mozna go bylo wyskilowac pod jakies pewpew?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 12:07 
Cytuj  
dopóki nie bedziesz miał lvl5 barki (covetor) z lvl5 indykiem + jakieś combat dronki jeśli chcesz kopać w 0.5-0.7 (ja tak planuje) to rób tylko misje, najlepiej wytłucz sobie standing do misji lvl2 dopóki latasz małymi statkami, bo misje lvl1 mają blokady i nie wszedzie polecisz duzym.
lvl2 można robić później jak sie kopanie znudzi.
standingi podobno przydają sie do zniżek przy rafineri (przerabianie ore przed sprzedaniem)

standardowo salvager + tractor beam i farma. tak zarobiłem na skille, barke i implanty.

polecam wyskilować to wszystko przed kopaniem, jako taką ogólna podstawę
http://www.kylania.com/eve/skills.php?p=core
http://www.kylania.com/eve/skills.php?p=combat

jak masz profesje górniczą to skile do kopania powinnieneś mieć na starcie.
do rafineri też ale nie na 5 i nie do dobrego ore.

2. cokolwiek tam masz Destroyer a potem go na salvagera. w evemon znajdziesz jak go mozna uzbroic - battleclinic fity sa wewnatrz planera evemon
http://evemon.battleclinic.com/

mozna to robić fregatą ale imo nie warto się stresować jako newbie, pozatym ma 8 high slotów wiec salagera i traktor beam trzymasz na jednym shipie z tym do misji.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 13:28 
Cytuj  
Imo minning jest opłacalny jak siedzisz w 0.0 w Empire to lepiej misje klepać + salvage , tylko wczoraj z 4 misji zarobiłem 10mil z samego salvage ( lvl 3 misje ) + bounty + sprzedany drop wyszła całkiem niezła sumka. nie licząc LP za które można kupić impy/druty i sprzedać na markecie.


Co do skillowania statków różnych ras to imo lepiej najpierw wyskillować statki/T2 jednej rasy a potem skillować inne, albo będziesz latać wszystkimi ale nie tak efektywnie albo po trochu skillowac rasę za rasą.

HACe , T2 sprzęt , porządne skille w gunnery/missile/dronkach zajmują naprawdę dużo czasu ( samo Gallente Cruiser z IV na V z impami +3 i learningami 4/4 to dla mnie 23 dni )


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 13:30 
Cytuj  
Jeszcze kilka shotow z anniversary opa z przedwczoraj (3 lata corpa). :D

http://go-dl1.eve-files.com/media/corp/ ... picWin.png
http://img.photobucket.com/albums/v110/ ... Armada.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v110/ ... upport.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v110/ ... ymegas.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v110/ ... /megas.jpg

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 13:32 
Cytuj  
Widzę że Megas to najpopularniejszy BS :P

Graty :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 13:34 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Imo minning jest opłacalny jak siedzisz w 0.0 w Empire to lepiej misje klepać + salvage
generalnie misje to podobno najlepsza kasa w grze natomiast ludzie kopią bo misje i salvagery sa zajebiście nudne mimo że z misji lvl1 czasem jest pare baniek w kilkanaście minut - przynajmniej dla mnie.

w 0.0 z tego co wiem nie da sie kopać samemu dlatego wybieram 0.5-0.7 i walke vs raty


_________________
psn


Ostatnio edytowano 24 lis 2008, 13:37 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 13:36 
Cytuj  
Najlepsza kasa w grze to prawdopodobnie trade.

A drugie w kolejnosci to pewnie bedzie 0.0 (i raty i minning).

Nie mozna zapominac o exploracji (gdzie grube milijony mozna odnalezc).

Misje jakos nigdy nie przyniosly mi przesadnej fortuny.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 13:40 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Imo minning jest opłacalny jak siedzisz w 0.0 w Empire to lepiej misje klepać + salvage , tylko wczoraj z 4 misji zarobiłem 10mil z samego salvage ( lvl 3 misje ) + bounty + sprzedany drop wyszła całkiem niezła sumka. nie licząc LP za które można kupić impy/druty i sprzedać na markecie.


Co do skillowania statków różnych ras to imo lepiej najpierw wyskillować statki/T2 jednej rasy a potem skillować inne, albo będziesz latać wszystkimi ale nie tak efektywnie albo po trochu skillowac rasę za rasą.

HACe , T2 sprzęt , porządne skille w gunnery/missile/dronkach zajmują naprawdę dużo czasu ( samo Gallente Cruiser z IV na V z impami +3 i learningami 4/4 to dla mnie 23 dni )


Pff Hulk + max expanderow i mozesz kopac veld w empire afk :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 13:42 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
2. cokolwiek tam masz Destroyer a potem go na salvagera. w evemon znajdziesz jak go mozna uzbroic - battleclinic fity sa wewnatrz planera evemon
http://evemon.battleclinic.com/

mozna to robić fregatą ale imo nie warto się stresować jako newbie, pozatym ma 8 high slotów wiec salagera i traktor beam trzymasz na jednym shipie z tym do misji.

Czyli destroyer sie na da i do misjowania i pod pvp? Ten eve mon tylko tworzy plany skili, czy mozna takze za pomoca niego odpalic skilowanie w grze, z jakiegos api korzysta. :)


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 13:44 
Cytuj  
Fakt trade to najlepsza kasa .


Kopać można afk hulkiem w empire ale zwozić też będziesz afk? :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 13:56 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Deshroom napisał(a):
2. cokolwiek tam masz Destroyer a potem go na salvagera. w evemon znajdziesz jak go mozna uzbroic - battleclinic fity sa wewnatrz planera evemon
http://evemon.battleclinic.com/

mozna to robić fregatą ale imo nie warto się stresować jako newbie, pozatym ma 8 high slotów wiec salagera i traktor beam trzymasz na jednym shipie z tym do misji.

Czyli destroyer sie na da i do misjowania i pod pvp? Ten eve mon tylko tworzy plany skili, czy mozna takze za pomoca niego odpalic skilowanie w grze, z jakiegos api korzysta. :)
deska to tylko misje, o pvp nawet nie myśl teraz. do shipów sie nie przywiązuj bo bedziesz miał kilka.
pvp pewnie zaczniesz od fregaty albo krusa ale nawet nie probuj sie skilowac pod pvp jak to nie ma być twoje głowne zajecie - nie teraz.

żeby odpalić skill musisz sie zalogowac do gry żadne API nie pomoże.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 13:59 
Cytuj  
To bida, liczylem ze z roboty bede mogl puszca skile , eve mam zablokowane. To nie wiem czy sie oplaca skilowac detroyera. Moze lepiej dazyc do cruserow, na misje sie to chyba nada, a i czesc skili potem pod jakies pvp moze sie wykorzysta.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 14:13 
Cytuj  
Wyskiluj Destroyera na lvl1 zebys mogl do niego wsiasc i robic salvage.

Cruiserem/fregata robisz misje, destroyerem wracach i robisz salvage.
Wyskiluj skile z Social (Social, Connections, Negotiations) na lvl 3 to bedziesz mial dostep do misji lvl2 praktycznieod razu, bez klepania standinga. Z misji lvl1 kasa jest cianka. Rob tylko misje ecounter chyba ze nie masz wyjscia (chain), ale to chyba wiesz.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 14:15 
Cytuj  
IMHO olej deske i idz od razu w cruisery na misje. Deski to za dawnych czasow dziwne statki byly. Padalo to jak szmata, niby 8 guns ale zfitowac trudno. VS cruiser juz biedne. Lepiej z miejsca cruisery przycwiczyc zwlaszcza ze przy dobrze zaczetej postaci mozna od razu zaczac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 14:21 
Cytuj  
krusem nie zrobisz wszystkich misji lvl1 polecam deske i przerobienie jej potem na salvager - przemysl to.


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 14:34 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
generalnie misje to podobno najlepsza kasa w grze
Czy ja wiem :-? Zarobić 100mln na misjach (klepiąc tylko lvl4) to naprawdę szmat czasu, oczywiście mowa o samym bounty z npców i samej nagrody z misji. Trochę może zarobić na sprzedawaniu stuffu kupionego za loyality points, ale uzbieranie ich odpowiedniej ilości też trochę trwa, dodatkowo trzeba pamiętać, że naprawdę wartościowe rzeczy wymagają i kasy i dodatkowych itemów. Dla porównania 100mln na raceniu w 0.0 można zarobić jednego wieczoru, a przy odrobinie szczęścia w kilka minut jak się trafi na rare spawn. Największa kasa jest jednak na hadlu, ale trzeba mieć i żyłkę do tego, chęci, czas i swój kapitał...

A najszybciej się zarabia kupując timecode na necie i sprzedając za ISK w grze...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 14:44 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
krusem nie zrobisz wszystkich misji lvl1 polecam deske i przerobienie jej potem na salvager - przemysl to.

lvl1 chyba da sie zrobic fregata bez problemu. Chyba wybiore opcje zkilowania cruisa od razu.
@Kassei rozumiem ze wymiana timecode za isk jest legal? Jaki jest przelicznik 30-dni na isk?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 14:46 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
lvl1 chyba da sie zrobic fregata bez problemu
różnica pomiedzy robieniem deska i fregata jest bardzo duza pomijam że chyba nie bedziesz salvagera pchal na fregate czyli bedziesz musial miec 2 shipy co dodatkowo spowolni farmienie misji.

ale eva to freedom, nie namawiam.

nie mam nic juz do dodania.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 15:06 
Cytuj  
60dniowy TC to teraz jakieś 550 mil jeżeli dobrze pamiętam.


Racenie jest dobre ale jak masz dostęp do 0.0 i skille na statki/fit aby te raty ubić imo ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 15:41 
Cytuj  
Aktualnie timecode mozna sprzedawac na markecie w grze, cena za 30dni to ~280mil isk.

Ja polecam latac cruiserem i zamontowac mu salvagera, spokojnie mozna robiac misje zbierac zlom i nie tracic czasu na ponowne przylatywanie.
Misje lvl3 to juz mozna sobie battlecruisera lub odrazu jakis battleship zaczac skilowac bo na lvl4 bedzie najlepszy, a skile z cruiserow i battleshipow przydaja sie potem i do pvp i do pve.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.