mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 08:17 
Cytuj  
dzieki, myslalem że loot z lvl3 jest o tyle lepszy ze nie warto robić dłuzej lvl2 nawet jezeli reward lepszy


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 08:28 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
dzieki, myslalem że loot z lvl3 jest o tyle lepszy ze nie warto robić dłuzej lvl2 nawet jezeli reward lepszy

Loot moze jest troche lepszy.
Dobry loot jest tak naprawde z lvl4 i ratow w 0.0.
Wczesniej misje to sie robi zeby bic standa i uzyskac szybko dostep do lvl4.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 08:53 
Cytuj  
@Scorpio

Bo ci co kiedyś zaczynali to zapomnieli jak było , ja to widzę niestety na co dzień , debilne odpowiedzi ludzi którzy grają XXX czasu i tylko patrzą jak sobie z kogoś jaja zrobić nie bacząc na to że dla kogoś kto gra 3-4 dni strata statku + fit to dużo kasy, oczywiście nie mam na myśli wszystkich ale kiedy zaczynałem 2 lata temu to nie widziałem aż takich zachowań , teraz wróciłem po bardzo długiej przerwie i na niektórych kanałach nie mogę wytrzymać.



Pytanie:

Czy warto sobie zrobić alta industriala/kopacza na drugim koncie co by produkował zabawki / kopał / refinował?
Zrobiłem sobie matarskiego enginera/kopacza ale widzę że perc ma tylko 3 punkty za to charyzmy 9 :P ( 11 int , 17 memo)a nie chcę robić Achury jak wszyscy :S


Co do siedzenia w empire to ja siedzę , latałem kiedyś po low secu i 0.0 i było fajnie ale teraz wypadłem z obiegu zupełnie a cichego i spokojnego korpa noob friendly z dostępem do 0.0 znaleźć łatwo nie jest :)


Pozdrawiam wszystkich lataczy i producentów. \/


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 09:07 
Cytuj  
1. indyk to prosta sprawa i nie ma potrzeby robic alta

2. kont jak założysz sobie 5 nawet to wszystko bedzie lepiej tyle ze ja bym nie chcial grac nawet na dwóch
na 100% ciezko jest ciągnąć skille górnika i pvp/pve na jednym koncie - ja tak zrobie mnie sie nie spieszy

mój znajomy jednym kontem kopie drugim zwozi, cieżej mu ukraść, szybciej kopie.
problem w tym ze przyleci cep i zostawi po nim wrak


_________________
psn


Ostatnio edytowano 3 gru 2008, 09:10 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 09:10 
Cytuj  
Jemu chodzi o postac industrial, a nie ship chyba ;-)

Generalnie ja sobie zalozylem drugie konto i jestes w polowie drogi skilowania do hulka. Do czasu hulka inwestycja jest srednio oplacalna, ale mam nadzieje, ze jak juz dostane go w swoje lapy to kopacz zarobi na siebie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 09:11 
Cytuj  
no tak, przepraszam :wink:


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 09:25 
Cytuj  
Drugie konto typu industrialne ... no tu są dwie lub nawet trzy drogi jakie mozna wybrac.

1. W celach oszczędnościowych ma abonamencie mozna poprostu kupic gotowego harka z hulkiem i innymi skillami i go umiescić na main account.

Zalety:
- szybki dostep do oczekiwanych rezultatów bez miesięcy oczekiwania na skille
- jeden abonament

Wady :
- postać nie rozwojowa, to znaczy jesli cos nam sie zechce rozwinać to robimy to kosztem maina
- brak możliwości wyboru imienia postaci i rasy.
- brak mozliwosci robienia misji duo, brak np mozliwosci zbieranai lotu z maina,
- wymiana stuff tylko potrzez hangar korpa lub kontrakt


2. Drugi i kolejny account ... no tu robimy co i jak chcemy tak długo jak mamy kasę. Tu mozemy kupic gotowego toona, np z kompletem lear ningów i skilli na barke i kontynłować prace nad skillami np idąc w stronę agentów naukowych.

Wady :
- abonament.
- przy skillowaniu od zera długi czas zwrotu inwestycji

Zalety :
- niezalezność main od second
- dowolne przeznaczenia takiego alta
- mozliwosc supportowanai sie na misjach
- przy wersji od zera wpływ na standingi, rase, imie postaci

3. mozemy "kupić" acc od kogos kto grał np 2-3 miesiace, i wybrać opcję 1 lub 2.

4. Konto industrialen tak naprawde jest na plaster potrzebne, przy produkcji dronek, ammo na wlasne potrzeby wyskilowanie na min lub optimum skilli produkcyjnych to raptem 2 dni, moze 3. Refinacja i kopanie sa przereklamowane.

@ Desh
Róznica pomiedzy lv 2 a 3 w misjach jest "poziom" trudnosci, bounty z ratów posiadajacyh bounty, ilość i ciężar dropów, ilosc i cieazar przeciwników, np wiecej medium modułów i krązków/bc, ale najważniejsze to dodany standing / misja, poziom misji specjalnej i ilosc LP za misję.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 09:33 
Cytuj  
Tak chodziło mi o chara industrialnego , robienie zabawek miałem na myśli droższe , rigi np czy statki ale rozumiem że to i tak mało opłacalne :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 09:38 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Róznica pomiedzy lv 2 a 3 w misjach jest "poziom" trudnosci, bounty z ratów posiadajacyh bounty, ilość i ciężar dropów, ilosc i cieazar przeciwników, np wiecej medium modułów i krązków/bc, ale najważniejsze to dodany standing / misja, poziom misji specjalnej i ilosc LP za misję.
ja to rozumiem, chodziło mi o potwierdzenie opni że lepiej robić +15 lvl2 niż -15 lvl3

jak zbackupować Overview na viscie ? chce przenieść na notebooka nie moge znaleźć w necie dziłającej metody :<
próbowałem tego ale nie moge znaleźć gdzie to sie backupuje
http://mofiki.com/evesettings.php


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 09:55 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nie lataj nigdy z obcymi i nie przyjmuj invitów do floty od "niewiadomokogo"

Ta, taki glupi nie jestem. Pamietam jak kiedys na jakims serwerku UO bawilem sie jako newbie. Scinalem wesolo drzewo kolo miasta, kiedy podszedl jakis koles do mnie. Powiedzial, zebym sie z nim przeszedl niedaleko w czyms mu pomoc czy jakos tak. Weszlismy do niego do domku, zamknal drzwi a potem demonicznie sie zasmial. Oczywiscie zaraz gryzlem glebe i ukradl cale drzewo. Dlugo polewalem z tej sytuacji. hehe Tak ze w grze open pvp z full loot nie laze z obcymi, ktorzy maja wiekszego shipa niz ja. :)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 09:57 
Cytuj  
jest taki myk, że w specyficznej sytuacji mogą cie zabić we flocie i Concord nic do tego sie nie czepi.

chyba jak oni ze sobą są w wojnie a ty dołączysz to mogą cie zestrzelić czy jakoś tak.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 10:09 
Cytuj  
Juz nie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 13:27 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Tak czytam ... słuchajcie, gdzie się podziały te korpy noob-friendly ?...


Nadal jest Unseen Academy i ich kanal CENTRALA NOOBS gdzie jest wstep wolny.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 08:08 
Cytuj  
Wytłumaczcie mi jak może się "zwrócić" konto z hulkiem ... bo tego nie rozumiem, jestem veteranem tej gry. Grałem już wtedy kiedy omber wisiał w całym empire, scordyt, pyrox, plagio było tyle że można było kopać godzinami ... a rarowe skałki wisiały w low secu empire, tak nawet gneiss, bistot czy arkonor .. wtedy się opłacało kopać, a teraz w zasadzie całe empire wyczyszczone ze skałek, w low secu wisi takie gówna że dobrze wyfitowany hulk do kopania po stracie trzeba odrabiac paredziesiat godzin, zysk z godziny kopania w hi czy low to raptem pare mil isk, no rozumiem że ktoś ma dostęp do mercoxit w 0.0 lub tych rarowych skałek .. wtedy to tak, 20 baniek na godzine czy 30 robi jakiś zysk w kieszeni ... ale 2-3 moze 4 mil na godzine ??? Tyle to się zarabia na 2-3 misjach lv 3 w tym czasie z salvagu, dropu i rewardów. To jaki sens jest siedziec przed kompem podziwiając wsapaniła grafike wysoko wydajnych laserów górniczych w akompaniamęcie płomieni buchajacych z systemu chłodzenia exhumera ??? To już bardziej opłaca się kupić frahta i wozić antybiotyki AFK po empire na przykład.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 09:16 
Cytuj  
@Scorpio
wszytko racja, ale widać, że nie grasz w pracy :P

może i kopanie sie nie opłaca, może bede grał pvp, a nie kopał ale jak wchodzi szef i wstajesz od evki:
a. kopiąc w HS - nic nie dzieje, ale przybywa ore
b. misja- wybuchasz
dlatego klepie misje, skiluje do pvp, ale barke chce miec 8)


BTW. olałem arti i light missile, przerzuciłem sie na 6xAC i 2xHeavy Missiles, active tank, web i ab - jak mam robic T2 to musze wypróbować i arti i AC
myślałem, że bedzie gorzej. może i żre ammo, może krótki dystans ale łatwiej grać różną amunicją. grając arti zawsze kinetic z +60% do optimal był podstawową a przy AC nie ma znaczenia i można zmieniać dowolnie.
nie wiem tylko czy Heavy Missiles sprawdzi sie jako broń zaczepna dużego dystansu

może ktoś mi powie jak niebezpiecznie jest robić misje w 0.4, mam agenta w 0.6 ale daje misje do 0.4 ma wysokie Q.
kuszące bo 2xwyzszy reward i 4xwiecej LP za misje w porównaniu od tego z low Q ale daje misje w HS. Warto ryzykować ? lvl2


_________________
psn


Ostatnio edytowano 4 gru 2008, 09:27 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 09:27 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
może ktoś mi powie jak to jest że gracze ze statusem Neutral sa niebezpieczni - nie rozumiem dlaczego mam uważać na każdego o statusie Neutral też

Gracze z kazdym statusem sa niebezpieczni. Niektorzy tylko bardziej.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 09:29 
Cytuj  
oki dzieki, wyedytowałem. teraz masz nowe pytanie tomu :wink:
dzieki za tego linka o matarach był tam fajny artykuł o AC ! http://www.scrapheap-challenge.com/view ... utocannons


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 10:40 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
może ktoś mi powie jak niebezpiecznie jest robić misje w 0.4, mam agenta w 0.6 ale daje misje do 0.4 ma wysokie Q.
kuszące bo 2xwyzszy reward i 4xwiecej LP za misje w porównaniu od tego z low Q ale daje misje w HS. Warto ryzykować ? lvl2

Pamietasz jak ktoregos razu gadalismy ingame i mowilem Ci, ze nie moge wyskanowac typa w systemie? To wlasnie byl gosciu, ktory robil misje. Nie mialem odpowiednich sond to go nie wyskanowalem. Jakby sie dologowal gosciu, ktory zajmuje sie skanowaniem na naszych wypadach to znalezlibysmy go w 3 minuty. A wtedy Pew Pew.

Tyle, ze to byl milicjant i chyba byl w brutixie jesli dobrze pamietam to byla motywacja. Moze mniejszy hajp jest na sciganie mniejszych shipow, ale ja wyznaje zasade, ze na bezdreadziu i frejka dread, wiec bije ogolnie wszystko, lacznie z ibisami. A co. No ale generalnie my nie nalezymy do najmilszych.

Ale generalnie to mysle, ze warto zaryzykowac. Trzeba byc tylko czujnym i miec ubezpieczony ship. ubezpieczenia maly shipow T1 kosztuja niewiele, wiec szybko Ci sie zwroci ubezpieczenie i ewentualna strata.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 10:50 
Cytuj  
ta pamietam, ogólnie to dodatkowo ostatnie opowieści o cepach polujących na hulki troche mną trząsneły.

wstrzymam się kilka dni tak żeby zarobić na ewentualnego nowego hurka z pełnym fitem bo troche nawydawałem na T2 i wtedy polatam do LS. (tomu mnie namówił na sfitowanie hurka pod t2 i to skilluje teraz a autocannonami i active armorem)

ogólnie tacy jak Ty przekonują mnie coraz bardziej że lepiej być wilkiem niż owcą :P

boli mnie tylko brak JC - moje +3 impy to coś na czego strate mnie nei stać :har:


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 10:55 
Cytuj  
Jak jestes przytomny to jajco trudno stracic.
Mozesz sie zaczac alignowac do warpa jak juz wiesz ze stracisz ship, w sytuacji, w ktorej Cie popna to bedziesz mial zalignowane jajko i w zasadzie instawarp. Jesli nie masz laga i jestes przytomny to ciezko stracic jajko.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.