mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 gru 2008, 13:51 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
tomugeen napisał(a):
Podobno shadhun mial sie do bufu przeniesc :F


To może i ja polezę :)

Tylko venzon cos offline ostatnio .


wejdz na IRC #BUFU i ingame kanal BUFU


_________________
Venzon 2003 @ EVE
Forum rekrutacyjne BUFU

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2008, 14:30 
Cytuj  
Probowalem troche misjowac, ale to nie dla mnie. Nuda. Jakie inne zrodlo utrzymania dla pvp gracza jest w miare dobre? Kopac nie mam zamiaru. Ratting ma sens?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2008, 14:35 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ratting ma sens?

Ratting jest najlepszy, ale oczywiscie zalezy w duzej mierze od dostepnosci do spokojnych systemow 0.0
W low-sec tez sie da, ale nie jest to juz tak dochodowe.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2008, 14:37 
Cytuj  
Ale wyzyc sie da rozumiem nawet w low sec? :> Nie wiem o tym zbyt wiele, oparty jest na salavgingu czy tylko reward za kile i dropy?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2008, 14:52 
Cytuj  
Da sie, jesli masz czas (i ochote, bo to nuda) salavagowac to powinno byc oplacalne. W low sec stosunek kasy z salvage do bounty za raty powinien byc lepszy.
No ale wszystko zalezy od twoich potrzeb, jednym potrzeba 30M na godzine, inni ciesza sie z 5M.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2008, 15:57 
Cytuj  
Nie radze racic w low jesli nie jestes w korporacji, ktora ci zapewni jakas ochrone. Inna sprawa, ze nie widze tu mozliwosci jakiejkolwiek ochrony.

Po prostu jak ktos zobaczy, ze racisz to cie pacnie. Zeby moc wytrzymac niedzielnego pirata, ktory akurat przelatuje i przypadkiem wyskanuje cie na pasku (a ja na przyklad zawsze paski sprawdzam) musialbys miec cos wiekszego niz cruz, a na raty w low sec to i cruz za wielki. Majac cruza i ponizej zostaniesz zjedzony przez pierwszego lepszego przelatujacego afa.
Tak mi sie wydaje, aczkowleik wielu raciarzy nie widuje, pewnie z tego powodu wlasnie.

Tak naprawde chyba najlepszym zrodlem dochodu sa misje dla agentow pirackich corpow w 0.0 robione z kolegami. Potezne ilosci LP, ktore sie zamienia na itemy i sprzedaje, plus bounty, plus salvage/loot z misji. Ewentualnie raciarstwo, ale uwazam, ze raty w null sa gorsze z kilku powodow. po pierwsze jak wleci minus/neutral to musisz spierdalac, po drugie do racenia moze byc wiecej niz jedna osoba, a wtedy (o ile paskow nie ma 20) zaczyna brakowac rat, po trzecie - raty jakie sa, kazdy widzi, wychainowanie dobrego spawna to tez czesto syzyfowa robota, bo zara przyleci debil i zajebie caly spawn 3x1,8M.
Misje maja te przewage, ze zawsze sa, nie musisz sie z nikim dzielic misjami, a szansa na to, ze ktos cie dopadnie na misji jest duzo mniejsza niz na pasku.

A ostatnio postanowilem z nudow zobaczyc o co chodzi w exploracji. W ciagu dwoch dni wyskanowalem dwa radarowe plexy, z ktorych wyciagnalem po okolo 30 baniek. Zadna rewelacja, ale na waciki bedzie. Z tym, ze nie wiem jak to jest z tymi plexami, po dzisiejszym DT nie znalazlem nic (ale szukam tylko w trzech systemach - baza + dwa bezposrednio sasiadujace systemy, bo dalej mi sie nie chce latac).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2008, 16:12 
Cytuj  
To widze, ze nie ma co w gownie rzezbic tylko trzeba szukac corpa 0.0. Moze jak stukne 2kk skillpoints to gdzies sie wkrece. :>


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2008, 16:20 
Cytuj  
A sprobuj moze znalezc w empire jakis corp zajmujacy sie exploracja (o ile takie istnieja). Skille do eksplorowania to sporo roboty, ale jak bedziesz w corpie to nie bedziesz ich potrzebowal, bo ktos bedzie skanowal za ciebie, a robienie takich plexow 9/10 w ekipie tez moze przyniesc calkiem fajny zysk. Szczegolnie, ze zazwyczaj potrzeba kogos kto bedzie lootowal/salvagowal towar, bo z tego czesto jest drugie tyle kasy co z bounty.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2008, 16:27 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
To widze, ze nie ma co w gownie rzezbic tylko trzeba szukac corpa 0.0. Moze jak stukne 2kk skillpoints to gdzies sie wkrece. :>

To tylko za klona wiecej bedziesz bulił, bo 20kk ci nie pomoze jak i 10 kk .. w sumie na upartego mozna racic w 0.0 miesiacznym harem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2008, 16:29 
Cytuj  
Ja bym jednak radzil cos co mozna sobie solo przy okazji robic, a niekoniecznie wpieprzac sie w jakas machine plexo-misjonerska. Raty sa niewymagajace, przyjemne i pozwalaja ci jednoczesnie film jakis ogladac.

Z tym rozwalaniem chainow i neutralami na local to troche przesada, mi sie zdarzalo po kilka godzin miec zupelny spokoj.

Generalnie zych wie lepiej co w low-sec piszczy, ale jak masz sam sie rozbijac bo takich terytoriach to IMHO lepiej w 'spokojnym' 0.0 sobie miejsce w jakims corpie zaklepac.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2008, 16:42 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
mozna racic w 0.0 miesiacznym hare(m) :)
HARE t1 sfitowany na close ;)

Obrazek


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2008, 16:48 
Cytuj  
Pedze z odpowiedzia.

Generalnie w 0.0 musisz miec spokoj zeby racic. Tomu mowi o ogladaniu telewizji, ale jakos shipa stracil na raceniu (nei wiem czy tv ogadal czy co);] Ja stracilem BSa nawet pomimo tego, ze uwazalem. Przez 4 godziny mozesz miec spokoj, a potem wpadnie ci jakis HAC, pew pew i nara.

Co do misji, to z kolegami sie je robi szybciej i przyjemniej, ale samemu tez mozna. Wedlug pewnych zrodel kasa sporo lepsza niz na ratach.
Co do eksploracji to samemu faktycznie nie podzialasz (przede wszystkim dlatego, ze nic nie znajdziesz).

A hurkiem faktycznie ze spokojem poracisz. Najlepiej u sanshow.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2008, 16:51 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Scorpio napisał(a):
mozna racic w 0.0 miesiacznym hare(m) :)
HARE t1 sfitowany na close ;)

Obrazek


PeW PeW ... Yogos, zaczoł w SHOCKY, kiedy BuFu wypowiedziało nam wojne latał na PvP cruzem na ktorego ledwo wbił fit ... bo tyle miał SP, mówie o ficie t1.... a po 1 czy 2 miesiacach poleciał do STAIN robić zwiad ... i go zrobił ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2008, 18:40 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Generalnie w 0.0 musisz miec spokoj zeby racic. Tomu mowi o ogladaniu telewizji, ale jakos shipa stracil na raceniu (nei wiem czy tv ogadal czy co);]


Bulszit! ;]
Stracilem hurka z powodu nudnych misji kiedy postanowalem sie z kims w low sec postrzelac. Koles zwial w polowie struktury a mnie dobily sentry.
W 0.0 dwa razy mialem tylko sytuacje, ze ktos zdazyl mi sie wbic na grid (i to dlatego ze zlekcewazylem 1 neutrala), nigdy nie zdazyli mnie zlapac. W tym czasie koszt raciarki zwrocil sie chyba 10-krotnie.

I nie chodzi o ogladanie TV, a ogladanie serialu zaslaniajacego polowe widoku w eve. phihi


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2008, 19:38 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Probowalem troche misjowac, ale to nie dla mnie. Nuda. Jakie inne zrodlo utrzymania dla pvp gracza jest w miare dobre? Kopac nie mam zamiaru. Ratting ma sens?


Misje na poczatku daja marnie kasy ale salvaging i loot to czesto duuuza kasa, ja sobie robie lvl 4 dla standingu, dwie misje dziennie co daje mi srednio 20-50 milionow z bounty od npc za piratow lub za medaliki plus salvaging i loot.

Zaczynam sie bawic exploracja ale pelna czyli hacking, analizing, jakies belty, plexy itd, podoba mi sie to bardzo.

Wejdz do corpa jakiegos, sa rozne polskie lub international, od akademii przez casula do piratow i nolifow.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2008, 11:11 
Cytuj  
bardzo dobry guide, szczególnie pierwsze kilka stron zawiera informacje które są bardzo pomocne dla nowych graczy i niewiele o tym w innych gudach, np. o meta levelu itemów

Ruprect EVE Guide
http://www.battleclinic.com/forum/index ... Guide.html

dodatkowo wcześniej wspominałemn o
BattleClinic EvE New Player Guide
http://www.battleclinic.com/forum/index ... 510.0.html

i krótko o EW modułach czyli odnośnie PvP
The Definitive Guide to Electronic Warfare
http://myeve.eve-online.com/ingameboard ... dID=511720


_________________
psn

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2008, 12:30 
Cytuj  
oo, dzieki za te poradniki. Pare dni temu rozpoczalem rozgrywke (po roku przerwy - zreszta wtedy gralem z 10 dni ;) ), mam ochote pograc dluzej, w pracy nie ma co robic wiec na pewno przeczytam :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2008, 16:02 
Cytuj  
jak daleko opłaca się na starcie gry iść w learning? atm na nowym charku mam takie coś:

V Absurdia

Attributes
Intelligence: 22,00
Perception: 12,10
Charisma: 8,80
Willpower: 15,40
Memory: 20,90

Drones
Obrazek Drones
Obrazek Scout Drone Operation
Total Skillpoints in Group: 2 830

Electronics
Obrazek Electronic Warfare
Obrazek Electronics
Obrazek Electronics Upgrades
Obrazek Survey
Obrazek Targeting
Total Skillpoints in Group: 15 837

Engineering
Obrazek Energy Systems Operation
Obrazek Engineering
Obrazek Shield Compensation
Obrazek Shield Emission Systems
Obrazek Shield Operation
Obrazek Shield Upgrades
Total Skillpoints in Group: 126 754

Gunnery
Obrazek Gunnery
Obrazek Sharpshooter
Obrazek Small Hybrid Turret
Obrazek Weapon Upgrades
Total Skillpoints in Group: 12 744

Industry
Obrazek Mining
Total Skillpoints in Group: 250

Learning
Obrazek Analytical Mind
Obrazek Eidetic Memory
Obrazek Empathy
Obrazek Instant Recall
Obrazek Iron Will
Obrazek Learning
Obrazek Logic
Obrazek Spatial Awareness
Total Skillpoints in Group: 1 378 583

Mechanic
Obrazek Mechanic
Total Skillpoints in Group: 250

Missile Launcher Operation
Obrazek Defender Missiles
Obrazek Missile Bombardment
Obrazek Missile Launcher Operation
Obrazek Standard Missiles
Total Skillpoints in Group: 523 329

Navigation
Obrazek Afterburner
Obrazek Navigation
Total Skillpoints in Group: 1 786

Science
Obrazek Cybernetics
Obrazek Science
Total Skillpoints in Group: 8 750

Spaceship Command
Obrazek Caldari Cruiser
Obrazek Caldari Frigate
Obrazek Spaceship Command
Total Skillpoints in Group: 105 582

Total Skillpoints: 2 176 695
Total Number of Skills: 38

Skills at Level 1: 9
Skills at Level 2: 11
Skills at Level 3: 9
Skills at Level 4: 5
Skills at Level 5: 4

Obrazek

w skrócie na 2,2kk SP 1,4kk mam w learningach atm, jestem na 45% do Eidetic Memory V (będzie za tydzień) i zastanawiam się czy dalej pakować w learningi z memory i intem, czy nie ma już sensu i warto zacząć iść w stronę skillowania się powoli w stronę PVP po dociągnięciu Willpower i Empathy (bez lvl 5 skilli). ile Wy macie pkt w learningach?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2008, 16:18 
Cytuj  
Moj skills-chart:
Obrazek

Learning:
9 skills trained for a total of 322,275 skillpoints

Skills: total 75 with 6,452,071 points

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2008, 16:20 
Cytuj  
Generalnie jesli ktos ma zamiar grac na nowych charku to zaleca sie zrobic learningi 4/3 jak juz masz czym latac i masz z tego zabawe to podciagasz sobie learningi.
Czym postac starsza tym idzie szybciej przez to ze staty sie zwiekszaja i nie boli tak czekanie na 5/4 w learningach, a 5/5 to juz jak ktos jest znudzony i nie wie co skilowac.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.